Perfect Bust - powiękasznie piersi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 15:56   #1
Ana66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9

Perfect Bust - powiękasznie piersi?


Witam : )
Mam nadzieję, że wątek umieszczam w dobrym miejscu... Nie bardzo się orientuję na tym forum. Zarejestrowałam się, żeby zadać to jedno pytanie, bo podobnego tematu tutaj nie znalazłam...

Otóż znalazłam taki oto preparat:
http://www.powiekszanie-piersi.eu/perfect-bust.php
Recenzje są różne z tego co widze, większość raczej pozytywnych... Jedna dziewczyna nawet napisała, że pytała o ten preparat ginekologa, który zapoznał się ze składem i nie stwierdził żadnego zagrożenia.

Jestem bardzo niezadowolona ze swojego biustu... noszę jakieś 65-70 B... w lewej piersi warto zauważyć. Niestety mam nierówne piersi, a różnica jest dość znacząca. ;\ Jeśli biustonosz pasuje mi na jedną pierś, to przy drugiej muszę korzystać z dodatkowej wkładki...
No i właśnie zainteresowałam się tymi tabletkami. Co o nich sądzicie? Warto? Czy na pewno nie są szkodliwe? Czy efekt utrzyma się już na zawsze? Czy może pomogłoby mi to nawet wyrównać piersi?
Mam 18 lat. Zaczęłam dorastać w wieku 11 lat (pierwsza miesiączka... piersi zaczęły mi rosnąć już wcześniej). Biust nie rośnie mi już od kilku lat, także wątpię, żeby jeszcze kiedykolwiek zaczął (chyba, że przy ciąży)...

Bardzo Was proszę o pomoc, to dla mnie ważne. : ) Zawsze korzystałam z dyskusji zawartych na forum wizaz.pl, kiedy chodziło o jakieś kosmetyki itp. ... teraz nie znalazłam podobnego tematu, dlatego się zarejestrowałam. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie...
Ana66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:06   #2
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Cytat:
Napisane przez Ana66 Pokaż wiadomość
Witam : )
Mam nadzieję, że wątek umieszczam w dobrym miejscu... Nie bardzo się orientuję na tym forum. Zarejestrowałam się, żeby zadać to jedno pytanie, bo podobnego tematu tutaj nie znalazłam...

Otóż znalazłam taki oto preparat:
http://www.powiekszanie-piersi.eu/perfect-bust.php
Recenzje są różne z tego co widze, większość raczej pozytywnych... Jedna dziewczyna nawet napisała, że pytała o ten preparat ginekologa, który zapoznał się ze składem i nie stwierdził żadnego zagrożenia.

Jestem bardzo niezadowolona ze swojego biustu... noszę jakieś 65-70 B... w lewej piersi warto zauważyć. Niestety mam nierówne piersi, a różnica jest dość znacząca. ;\ Jeśli biustonosz pasuje mi na jedną pierś, to przy drugiej muszę korzystać z dodatkowej wkładki...
No i właśnie zainteresowałam się tymi tabletkami. Co o nich sądzicie? Warto? Czy na pewno nie są szkodliwe? Czy efekt utrzyma się już na zawsze? Czy może pomogłoby mi to nawet wyrównać piersi?
Mam 18 lat. Zaczęłam dorastać w wieku 11 lat (pierwsza miesiączka... piersi zaczęły mi rosnąć już wcześniej). Biust nie rośnie mi już od kilku lat, także wątpię, żeby jeszcze kiedykolwiek zaczął (chyba, że przy ciąży)...

Bardzo Was proszę o pomoc, to dla mnie ważne. : ) Zawsze korzystałam z dyskusji zawartych na forum wizaz.pl, kiedy chodziło o jakieś kosmetyki itp. ... teraz nie znalazłam podobnego tematu, dlatego się zarejestrowałam. Ale mam nadzieję, że mi pomożecie...
Żadne tabletki ( z wyjątkiem hormanalnych podczas ich brania) nie spowodują wzrostu piersi, ani tym bardziej nie wyrównają asymetrii! To że gin powiedział że nie są szkodliwe, ok, może tak jest, ale po co wywalac kasę na coś, co nie przyniesie rezultatów. Piersi trwale można powiększyc tylko w 1 sposób, operacyjnie..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 16:10   #3
Ana66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

no właśnie też ze sporym dystansem do tego podchodziłam... Ale teraz już sama nie wiem. Kobiety to kupują. Jest mnóstwo pozytywnych opinii, a wątpię, żeby wszystkie zostały napisane przez osoby, którym zlecono napisanie takich opinii (wiem, że producenci tak robią)...
Ana66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 10:32   #4
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 411
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Na wilkosc piersi sklada sie wielkosc gruczolow i ilosc tkanki tluszczowej i ZADNE tabletki tego nie zmienia najczesciej w tego typu preparatach sa naturane skladniki typu ziola itp naprawde nie warto
BunnyMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:38   #5
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

ja ze swojej strony jeszcze dodam, że zależy jaką masz jeszcze budowę ciała i od genów..jeśli Twoja mama, babcia miały drobna posturę i miały drobne piersi jest duże prawdopodobieństwo, że ty również będziesz takie mieć. jeśli chodzi o biust tak naprawdę żaden nie jest symetryczny.. musisz po prostu dobrze dobierać staniki.. i jeśli będziesz tyć to możliwe że biust stanie się nieco większy ale to zależy w dużej mierze od genów..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:00   #6
Ana66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Jak to więc możliwe, ze tyle dziewczyn potwierdza działanie tego preparatu? Tak silnie działające placebo, czy co? O.o

Moja mama i babcia mają normalne piersi... ja mam miniaturowe ;\ Z tyciem też nie ma szans. Aktywnie uprawiam sport i niestety boje się, że z czasem mogą mi się jeszcze zmniejszyć... ;\ Zresztą znając życie prędzej by mi urósł brzuch niż piersi. ^^'

Naprawdę nie ma żadnego innego sposobu żeby coś z tym zrobić? Co do asymetrii... moja jest niestety bardzo duża. ;\ Żeby mieć dobrany stanik, musiałabym mieć w jednej miseczkę B, a w drugiej A... Nawet gdy mam wkładkę przy tej mniejszej piersi, to i tak przez bluzkę widać, że jest mniejsza.... na szczęście z tą wkładką różnica nie jest aż tak duża i nie rzuca się w oczy. Ktoś musiałby mi się naprawdę nachalnie patrzeć w biust, żeby ją dostrzec... No ale tak czy siak, bardzo to niefajne...
Ana66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:24   #7
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

biust może Ci jeszcze urosnąć spokojnie jesteś młoda..przekonasz się za kilka lat jeśli chodzi o ten specyfik to może chodzi o to, że poprawia wygląd skóry uelastycznia ją i dlatego opinie są takie że działa..wiem coś o tymjeśli chodzi o ćwiczenia to jeżeli dużo ćwiczysz jeśli spożywasz odżywki itd to możesz zahamować wzrost biustu..jeśli spożywasz pokarmy z jak najmniejszą ilością tłuszczu to również może mieć to wpływ
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-11, 19:48   #8
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

sarah22 nie urośnie wiem bo sama tak mam. koleżanki, które mają podobny problem również nie doczekały się powiększenia biustu także można wnioskować, że jeśli w początkowym okresie dojrzewania biust nie urósł, to niestety ale nie ma pozniej siły, któraby ją powiekszyła

gdzieś czytałam, że kobiety, które mają mały biust w okresie dojrzewania bywały na dietach, bądź odchudzały się i w związku z tym tkanka tłuszczowa nie rozłożyła się odpowiednio. czy to prawda? w moim przypadku- zgadzało by sie
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 11:53   #9
Serene87
Przyczajenie
 
Avatar Serene87
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Brałam tabletki Perfect Bust, od razu kupiłam 3 opakowania, ale nie zauważyłam żadnego efektu - miałam wrażenie, że zwiększył mi się tylko apetyt... Podobno najlepszy jest oryginalny holenderski Bust Up, ale to już jest dla mnie niestety za drogie, żeby brać regularnie przez dłuższy czas, a 100%-towej pewności, że zadziała i tak nie ma.
Serene87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 10:44   #10
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Ja używam ich od miesiąca. Mam miseczkę B i nie ukrywam, że nie narzekałabym jak by się troszkę zwiększyły
Z tabletek jestem zadowolona - wiadomo, że nie powiększą biustu o kilka rozmiarów (to może tylko operacja) ale piersi stały się znacznie ładniejsze Już po 4 tygodniach stosowania widzę, że są tak jakby większe, jędrniejsze, skóra jest taka wygładzona, napięta. Mają lepsze działanie niż większość kremów do pielęgnacji biustu. Po prostu wyglądają ładniej.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-13, 08:33   #11
hanka080
Przyczajenie
 
Avatar hanka080
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Ja używam ich od miesiąca. Mam miseczkę B i nie ukrywam, że nie narzekałabym jak by się troszkę zwiększyły
Z tabletek jestem zadowolona - wiadomo, że nie powiększą biustu o kilka rozmiarów (to może tylko operacja) ale piersi stały się znacznie ładniejsze Już po 4 tygodniach stosowania widzę, że są tak jakby większe, jędrniejsze, skóra jest taka wygładzona, napięta. Mają lepsze działanie niż większość kremów do pielęgnacji biustu. Po prostu wyglądają ładniej.
Czyli jesteś zadowolona z efektów?
Hmm, moja córka chce kupić jakieś tabletki i szukam właśnie jakiegoś opracowania na ten temat, nie chce żeby się niepotrzebnie faszerowała jakimś dziadostwem.

Jedyny artykuł jaki znalazłam to ten, trzeba kawałek przewinąć na dół. Wydaje się być w porządku, przede wszystkim to suplement z naturalnych składników - tak piszą. Nawet jeżeli nie zadziała bezpośrednio to może wystąpi jakiś efekt placebo?
W sumie nie wiem po co jej to, ale to jej wybór, napiszcie co o tym myślicie dziewczyny.
__________________
Czuje się jak nastolatka, choć już dawno nią nie jestem ;-(
hanka080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-13, 16:36   #12
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Tak. Jestem zadowolona.

Myślę, że po jakimś czasie kurację zaaplikuję sobie jeszcze raz.
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 08:17   #13
jestem_z_miasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

witam. dwa tygodnie temu zakupiłam zestaw perfect bust.. całosc przyszła dyskretnie zapakowana. Po otwarciu moje uczucia były mieszane - na opakowaniu brak konkretnych danych producenta. zakrętka nie zabezpieczona,ale pod zakrętką zabezpieczenie papierowe. W środku tabletki (do polowy) i kawałek zerwanej waty co mnie zdziwiło. tabletki różowe mają intensywny ziołowy zapach i po dotknięciu językiem żrą. żel zielony. wydajny. szybko się wchłania. na ciele pozostaje jakby brokat. smarowałam nim także brzuch i pośladki i zauważyłam poprawę. skóra stała sie bardziej napięta, a rozstępy mniej widoczne. mogę powiedzieć ze jestem z niego zadowolona. tabletki biorę regularnie przez 2 tyg. nie widzę efektów, ale producent pisze ze dopiero po miesiącu. wydaje mi się że mogą w jakiś sposób działać na hormony, bo nie dawno zakładałam wkładkę mirena i miałam jeszcze lekkie krwawienie, które ustało od kiedy zaczęłam brać tabletki. za dwa tygodnie napiszę czy tabletki działają jeśli ktoś ma pytania proszę pisać. jestem autentyczną osobą i jeśli się okaże ze to bubel bede z tym walczyć!
jestem_z_miasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:01   #14
chcego
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 14
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Dziewczyny nie warto nie wiem skad tyle pozytywnych opini te tabletki nie dzialaja. Stracilam prawie 7stow bo wzielam dzuy zestaw. Rzeczywiscie po tych tabletkach l
piersi byly wieksze ale to dlatego ze byly abrzmiale. Efekt byl brdzo mizerny i przytylam.Po skonczeniu kuracji styopnioowo zaczelo wracac do poprzedniego stanu. Po kilku msc nie widac efektow a ja stracilam )duzo kasy ciezko zarobionej. Dalam.sie nabrac zaluje. Efekt byl minimalny i chwilowy ale podejrzewam ze to bylo zwiazane z moim przytyciem. Schudlam i jest jak bylo. Te opinie pozytywne pisza prawdopodobnoe producenci.q NIE DAJCIE SIE NABRAC
chcego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 13:17   #15
jestem_z_miasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Cytat:
Napisane przez chcego Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie warto nie wiem skad tyle pozytywnych opini te tabletki nie dzialaja. Stracilam prawie 7stow bo wzielam dzuy zestaw. Rzeczywiscie po tych tabletkach l
piersi byly wieksze ale to dlatego ze byly abrzmiale. Efekt byl brdzo mizerny i przytylam.Po skonczeniu kuracji styopnioowo zaczelo wracac do poprzedniego stanu. Po kilku msc nie widac efektow a ja stracilam )duzo kasy ciezko zarobionej. Dalam.sie nabrac zaluje. Efekt byl minimalny i chwilowy ale podejrzewam ze to bylo zwiazane z moim przytyciem. Schudlam i jest jak bylo. Te opinie pozytywne pisza prawdopodobnoe producenci.q NIE DAJCIE SIE NABRAC


Potwierdzam, u mnie było tak samo, ale krem jest fajny, smarowałam nim też brzuch z rozstępami po ciąży i się zrobił ładniejszy.
jestem_z_miasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 10:50   #16
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Dziewczyny jeśli ktoś jeszcze bierze te tabletki to mam dwa pytania. Mianowicie czy piersi pomniejszają sie po braniu tabletek, w sensie po jakim czasie wracaja do normy po zaprzestaniu kuracji? Jeszcze gdzieś wyczytałam na innym forum jak dziewczyna pisała,ze powtórzyła kurację i wtedy efekt jest trwały. Jak to z tym jest?
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 12:10   #17
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

kupiłam. trochę z desperacj bo biust po 2 dzieci nie był juz taki jak wczesniej.Ogólnie jest ok, biust trochę wiekszy, bardziej jędrny, działanie mnie nie zaskoczyło bo nie spodzieawłam się jakichś tam super efektów i takich efektów nie ma. Jednak to na czym mi zalezało czyli wieksze ujędrnienie biustu jest i to się ceni. A co kupilaś sobie?
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 12:17   #18
Serene87
Przyczajenie
 
Avatar Serene87
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Szkoda pieniędzy na tego typu tabletki. Próbowałam kiedyś trzech rodzajów tego typu suplementów z trzech różnych firm i było zero efektów. Te pozytywne opinie to najczęściej po prostu marketing szeptany. Lepiej oszczędzać na operację niż dorabiać oszustów.
Serene87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 07:49   #19
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Tabletek nie mam ale dostaam od faceta coś takiego. krem do biustu, Po prostu tk mu jęczałam,że mam mały biust i gadałam o operacji ,ze kupil mi krem (już się zamknkęłam i mu o tym nie gadam bo jeszcze coś głupiego wymyśli). Na razie się nim smaruję, ogólnie pierwsze wrażenia pozytywne, Po tygodniu jednak nie widzę niczego poza nawilżeniem.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 13:08   #20
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

No i nie zobaczysz bo to za krótko. Nie potrafię Ci napisać czy ten krem zadziała czy nie bo stosowałam razem z tabletkami. Ale ogólnie jest ok. Wydaje mi się,że lepszy od tych drogeryjnych. My kobiety mamy o wiele wiekszą obsesję na punkcie biustu jego wygładu i wielkości niż faceci. Dla faceta wystarczą same pirsi To my chcemy aby były idealne.
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 16:53   #21
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Moim zdaniem to jakaś wielka ściema. Piersi nie powiększą się od tabletek innych niż hormonalne. Więc nie łudziła bym się że ten preparat zdziała jakiekolwiek cuda.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 11:20   #22
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Niby tak, ale mam miseczkę A i nie obraziłabym się jakby było przynajmniej B. Chociaz jest tak jak piszesz. Jemu mój biust się podoba. Jeszcze nie wiem czy zamówię tabletki, poczytam sobie trochę, zobaczę czy zadziała krem. Jak zadziała to moze kupię jedno opakowanie na próbę.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 13:15   #23
esteme
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Możesz zobaczyć, czytałam ostatnio,że na każdego to działa inaczej.
esteme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 10:58   #24
Agnieszka_02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 253
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Żadne tabletki nie spowodują powiększenia biustu, jest na to tylko jeden sposób - operacja. A na co dzień trzeba dbać o piersi, tak jak o całe ciało, czyli nawilżać balsamami, masłami do ciała, są też specjalne preparaty dedykowane tylko do pielęgnacji piersi (Sexy Look bielenda, Avon też chyba ma coś w swojej ofercie).
Agnieszka_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 14:24   #25
gabikw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: Perfect Bust - powiękasznie piersi?

Witam,
Jestem w trakcie poszukiwania opinii na temat tabletek powiększających biust. Mam 18 lat i mój biust jest tak mały, że biustonosze o rozmiarze A bywają za duże, niczym piersi 13-latki. Jako młoda osoba bardzo się tym przejmuje i nie czuje się kobieco. Muszę wspomnieć również że choruje na Hashimoto i zostały mi przepisane hormony. Zauważyłam, że po kilku miesiącach ich zażywania piersi minimalnie mi urosły ale od roku nie widzę większych zmian. Nie wiem czy w moim przypadku tabletki mogą mi choć trochę pomóc?
gabikw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 15:24:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.