Zbyt szybko dochodzi. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 18:56   #31
mela91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Nie dochodzę, bo co chwilę robimy przerwy i potem od nowa i tak w kółko. Właśnie kiedy czuję że dochodzę, mówię mu o tym, ale on i tak przestaje, bo mówi że on dojdzie przede mną. On też się chce kochać kolejny raz- czasem sam zaczyna, ale właśnie różnie to bywa, bo "on" robi psikusy. Ja na niego nie naciskam. Rozmawialiśmy o tym tylko parę razy, ale on nie chce iść do lekarza, bo "tamten powiedział że przejdzie", więc nie poruszam już tego tematu. No właśnie o tym że nie dochodzę nie mogę mu powiedzieć, bo na początku kiedy nie miałam orgazmu on był przybity i zaczęłam udawać żeby mu nie było przykro. Wiem że to nie było dobre, mogłam powiedzieć mu od razu, ale myślałam, że coś jest ze mną nie tak, że nie dochodzę. Po 5 miesiącach współżycia jakbym mu powiedziała, że nigdy nie doszłam, to czułby się oszukany. Nie chcę go ranić....
mela91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 19:11   #32
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Czułby sie oszukany. Juz jest oszukany.
W czasie tych przerw nie mozecie jakos zajac sie soba?
Pieszczoty, szeptanie do ucha czulych slowek.
Moze zrobcie dluzszą rozgrzewke (Twoja), zebys sie porzadnie rozgrzala. Wtedy te 20 min powinno byc w zupelnosci wystarczajace.
Seks nie polega na 40 minutowym ruszaniu tam i na zad i oczekiwaniu na orgazm. Za duzo uwagi poswiecasz mysleniu o tym zeby dojsc, a wtedy faktycznie jak on przestaje to sie odechciewa bo jedynym bodzcem ktory Cie podnieca jest ruszanie "nim" Moze niech chlopak oprocz tego ze rusza sprobuje piescic Cie palcem po łechtaczce? Duzo kobiet tylko w taki sposob moze dojsc.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 21:20   #33
mela91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Właśnie ja się skupiam na tym żeby dojść, bo dla niego to jest najważniejsze. Jak nie dojdę to chodzi smutny że mnie nie zadowolił do końca. Kochając się, ja chcę czuć jego bliskość, rozkoszować się tym, a on chce po prostu żebym doszła. Tak sobie myślę, że może to wina tego, że skupiam się też na tym, że ktoś może wejść do pokoju, albo usłyszeć, bo zazwyczaj kochamy się u mnie w pokoju i zawsze ktoś jest w domu. Może gdybyśmy byli sami i byłaby pewność, że nikt nas nie nakryje, skoncentrowałabym się WYŁĄCZNIE na tym. Ale na razie jest to niemożliwe, bo i u niego i u mnie w domu zawsze ktoś jest.
mela91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 12:36   #34
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Wyjasnij mu to, zeby pozniej "nie chodzil smutny" seks nie polega tylko na dostawaniu orgazmu, powinniscie poczytac troche o tym w internecie.
Tak czy siak nie dostajesz tej przyjemnosci, wiec udajesz? Jedynie szczera rozmowa tuaj pomoze. Niezganianie winy. Napisalam Ci juz wszystko co mozecie razem zrobic, zeby poprawic wasze wspolzycie.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:13   #35
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

witam Wizażanki!
Mój TŻ ma podobny problem.
Dokładnie jest to tak, że najpierw zajmuje się mną, dopiero zaczynamy się kochać. Problem jest od kilku tygodni, wcześniej tak nie było. Wcześniej problem był ze mną, ja nie mogłam osiągnąć orgazmu podczas seksu, ale postarał się i mam orgazm kiedy ejstem na górze. Potrafimy się kochać 15 minut, ale potrafi też dojść do wytrysku w kilka sekund. dla niego to wciąż za mało, bo porównuje to do czasu kiedy potrafiliśmy kochać się nawet godzinę. Zauważyłam, że kiedy ejstem na górze i zwyczajnie z nim rozmawiam, to jego wytrysk się opóźnia, ale kiedy próbuję skupić się na sobie, to on dochodzi pierwszy, czasem chwilę przede mną. Rozmawiamy, próbujemy nowych metod, ale póki co bez skutku. Wpadł na pomysł, żeby dojść i zaraz kochać się drugi raz, ale wtedy ma problem, żeby się 'podniósł' ponownie. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł? co zrobić żeby za chwilę znowu mógł się kochać?
9cfdbdf4a8633c241406c59618b1b1f07a8603a7_62eda0f28d492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:49   #36
KasPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Proponuję udać się do seks shopu i zaopatrzyć się a raczej partnera w krem żel tabletki lub spray przedłużający stosunek. Rewelacyjny jest krem Corrige z dodatkiem lidokainy substancji używanej do znieczuleń dentystycznych, są też tabletki, spray stud 100 też jest rewelacyjny. Te środki są bezpieczne dla zdrowia a rozwiązują problem przedwczesnego wytrysku. Na prezerwatywy przedłużające stosunek nie ma co liczyć bo nie działają. W seks shopie jeżeli przedstawi się swój problem na pewno sprzedawca zaoferuje coś z tych specyfików,a jeżeli ktoś wstydzi się pójść do seks shopu może zamówić towar przez internet. Powodzenia http://www.sexhouse.pl/ a tu link dla zainteresowanych

Edytowane przez KasPat
Czas edycji: 2010-08-20 o 13:55
KasPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 12:31   #37
ciekawssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 33
Dot.: Zbyt szybko dochodzi.

Moim zdaniem powinnaś jednak go "wysłać" do tego lekarza.
Nie jest to normalne, że 26-letni facet dochodzi w 30 sekund. Mam 24-letniego partnera i nie ma tego problemu, za pierwszym razem też nie miał tego problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciekawssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-30 13:31:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.