O co tu chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-02, 14:48   #1
Bartbartbart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 14

O co tu chodzi?


Witam na wstępie zaznacze, że pytanie kieruje, głównie do dziewczyn. Sprawa wygląda nastęlująco od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna, znamy się głównie z widzenia, ale kiedyś jej po prostu nie zauważałem. Z miłą chęcią bym się z nią umówił jednak ciężko ją było spotkać na mieście. Próbowałem do niej pisać jednak mi nie odpisała. Pomyślałem, że widocznie nie chce mieć ze mną kontaktu nie jestem w jej typie itp, jednak od jakiegoś czasu zaczeła lajkować mi zdjęcia, dodam że wcześniej tego nie robila, a gdy się mineliśmy w biegu gdzieś potem na mieście uśmiechneła sie i pierwsza powiedziala mi czesc, dodatkowo widziałem jak się czerwieni na mój widok była wyraźnie zawstydzony. Sytuacja potem się powtórzyła. Pomyślałem, że może jednak zmieniła zdanie i znowu sprobowalem napisać jednak znowu nic a na drugi dzień jak coś wrzuciłem na FB znowu lajk. Wiem że to tylko lajki itp, ale jednak jak się nie chce mieć z kimś do czynienia to nie lajkuje się mu zdjęć nie wysyła snapow itp itd. Dziewczyny o co tutaj może chodzić? Z chęcią bym z nią pogadal w realu ale nie idzie się z nią umówić bo nie odpisuje na wiadomości. Czy mialyscie tak, że ktoś wam się podobał, ale mu nie odpisywalyscie unikalyscie kontaktu z nim? bo sie wstydzilyscie, bałyscie, że źle wypadniecie przed nim czy coś w tym stylu?
Bartbartbart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 17:59   #2
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: O co tu chodzi

Spróbuj zaprosić ją gdzieś i się wyklaruje sytuacja czy jest zainteresowana czy tylko szuka atencji. Mnie to wygląda na gierkę, na planie rzeczywistym spławia Cię, nie zależy jej na znajomości, rozmowie, ale daje Ci jakieś bezkosztowe "sygnały" w postaci lajków (serio, ja daję lajki nawet osobom, których nie lubię, jak podoba mi się post), bo chce, żebyś myślał o jej sprzecznym zachowaniu i faktycznie myślisz, dalej piszesz, a jej ego rośnie.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2021-10-02 o 18:11
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 18:08   #3
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: O co tu chodzi

Cytat:
Napisane przez Bartbartbart Pokaż wiadomość
Witam na wstępie zaznacze, że pytanie kieruje, głównie do dziewczyn. Sprawa wygląda nastęlująco od dłuższego czasu podoba mi się pewna dziewczyna, znamy się głównie z widzenia, ale kiedyś jej po prostu nie zauważałem. Z miłą chęcią bym się z nią umówił jednak ciężko ją było spotkać na mieście. Próbowałem do niej pisać jednak mi nie odpisała. Pomyślałem, że widocznie nie chce mieć ze mną kontaktu nie jestem w jej typie itp, jednak od jakiegoś czasu zaczeła lajkować mi zdjęcia, dodam że wcześniej tego nie robila, a gdy się mineliśmy u gdzieś potem na mieście uśmiechneła sie i pierwsza powiedziala mi czesc, dodatkowo widziałem jak się czerwieni na mój widok była wyraźnie zawstydzony. Sytuacja potem się powtórzyła. Pomyślałem, że może jednak zmieniła zdanie i znowu sprobowalem napisać jednak znowu nic a na drugi dzień jak coś wrzuciłem na FB znowu lajk. Wiem że to tylko lajki itp, ale jednak jak się nie chce mieć z kimś do czynienia to nie lajkuje się mu zdjęć nie wysyła snapow itp itd. Dziewczyny o co tutaj może chodzić? Z chęcią bym z nią pogadal w realu ale nie idzie się z nią umówić bo nie odpisuje na wiadomości. Czy mialyscie tak, że ktoś wam się podobał, ale mu nie odpisywalyscie unikalyscie kontaktu z nim? bo sie wstydzilyscie, bałyscie, że źle wypadniecie przed nim czy coś w tym stylu?
Moim zdaniem schlebia jej ze ma adoratora ale nie jest zainteresowana żadna relacja z tobą

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2021-10-02 o 19:35
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 19:32   #4
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: O co tu chodzi

Cytat:
Napisane przez olennnkaaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj zaprosić ją gdzieś i się wyklaruje sytuacja czy jest zainteresowana czy tylko szuka atencji.

Po co ma gdziekolwiek ją zapraszać, skoro nie odpisuje mu na wiadomości? Ignorowanie wiadomości - nie ma jaśniejszego komunikatu, że nie jest zainteresowana.



Autorze, lajkować można wszystko jak leci lub dla zabawy. Cześć mówi się znajomym.



I szczerze, jeśli nawet byłaby zainteresowana to poważnie chcesz wchodzić w jakąkolwiek relację z laską, która prowadzi jakąś chorą gierkę jak dzieci w podstawówce?
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-02, 21:05   #5
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: O co tu chodzi?

Tak, można się kogoś wstydzić, krępować na żywo itp ale Ty dałeś jej pole do manewru z tym pisaniem online, jeśli chodziło o jej nieśmiałości, ona mimo wszystko nie skorzystała z okazji.
Dziwna kobieta, serio wygląda jakby chciała jedynie atencji.

To jest na FB? Wysyłasz jej wiadomości na Messenger i widzisz, że je odczytała? Co wogule do niej napisałeś?
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 00:29   #6
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: O co tu chodzi?

A wyświetliła Twoje wiadomości? Jeśli tak to sytuacja jest jasna. Niektórzy ludzie lajkują jak leci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-03, 00:41   #7
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: O co tu chodzi?

Odczytała? Może wiadomość trafiła na msg do folderu "inne".

Jeśli odczytała i cisza to nie jest zainteresowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-03, 12:54   #8
anzet
Raczkowanie
 
Avatar anzet
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 131
Dot.: O co tu chodzi?

Może lubi wolne tempo i na razie chce takiej luźnej znajomości, bez nastawiania się na cokolwiek. Wiele osób nie lubi poznawać się przez randki bo uważa je za zbyt bezpośrednie i woli na początek do tego jakieś nieoficjalne spotkania w gronie wspólnych znajomych - wypad do kina w kilka osób, spotkanie na domówce u kogoś żeby wspólnie pograć w jakieś planszówki, impreza firmowa, wyjścia na lunche, aktywność sportowa po pracy (siatkówka, tenis) itp. i dopiero po przełamaniu pierwszych lodów i upewnieniu się że dana osoba im faktycznie odpowiada dają jakieś wyraźniejsze sygnały zainteresowania, dążą do spotkań 1 na 1 itd.

Oczywiście może to też być sygnał całkowitego braku zainteresowania (jak jest naprawdę to tylko ona to wie).
anzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-04, 14:18   #9
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: O co tu chodzi?

Cytat:
Napisane przez wredna_loszka Pokaż wiadomość
Odczytała? Może wiadomość trafiła na msg do folderu "inne".

Jeśli odczytała i cisza to nie jest zainteresowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nawet jeśli byłaby zainteresowana to na miejscu autora poważnie bym się zastanowiła czy chce wchodzić w relację z kimś, kto uskutecznia takie dziecinne gierki.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-04 15:18:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.