Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-04, 08:15   #31
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

dziewczyno gdybyś była moja córka już byś u mnie mieszkała
to straszne co on ci zrobił,w żadnym wypadku nie decyduj sie na dzieci
współczuję Ci ale to psychol i na twoim miejscu zdecydowalabym się odejść dla własnego spokoju psychicznego i bezpieczeństwa
nie wiem jak twoi przyjaciele mogą Ci doradzać pozostanie z tym typem
nie dość że cię pobił udaje ze nie pamięta to jawnie to lekcewazy i nie chce nic z tym zrobić
ohydny gnoj
odejdz
rozwód to nie porażka
porażka to zostać z nim i narażać się na utratę zdrowia lub nawet zycia

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2017-01-04 o 08:18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 08:24   #32
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Po pierwsze, przestań słuchać ciemnogrodu, który uważa, że 'tak w sumie to nic się nie stało, sakrament jest ważniejszy, musisz wybaczyć i żyć dalej'. Po drugie, co Ci da terapia, skoro źródło problemu i strachu nadal będziesz miała dzień w dzień przy sobie? Poza tym przeraża mnie, że Ty ciągle piszesz o nim, że boisz się go skrzywdzić odejściem, boisz się odebrać mu szansę na rodzinę bla bla. A nie boisz się bardziej o SWOJE życie i zdrowie? Dajże spokój, autorko. Wiej, bo jak widzisz w nim nie ma grama skruchy co tylko oznacza, iż nie będzie miał większego problemu, by ten 'wyczyn' powtórzyć.
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 08:37   #33
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
może nie wniosę nic nowego do tematu, ale czy twojego męża ktoś lał w przeszłości? jego obojętność, tekst o tym że nie leje cię co tydzień, że to nic takiego - strasznie mi wygląda na to, że sam żył w takim bagnie i nosi w sobie to zło i w pewnym momencie nie wytrzymał i to rozładował. a jego obojętność - tak trzeba było sobie kiedyś radzić żeby przeżyć jak się było słabszym i samemu było się pranym. może mnie wyobraźnia poniosła ale bardzo mi to tak wygląda
Ale co to za różnica dla Autorki. Ma się bawić w detektywa i terapeutkę? Ona ma ratować siebie. Facet, jeżeli ma jakieś traumy, to sam musi do tego dojść i spróbować się zmienić.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 08:48   #34
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
może nie wniosę nic nowego do tematu, ale czy twojego męża ktoś lał w przeszłości? jego obojętność, tekst o tym że nie leje cię co tydzień, że to nic takiego - strasznie mi wygląda na to, że sam żył w takim bagnie i nosi w sobie to zło i w pewnym momencie nie wytrzymał i to rozładował. a jego obojętność - tak trzeba było sobie kiedyś radzić żeby przeżyć jak się było słabszym i samemu było się pranym. może mnie wyobraźnia poniosła ale bardzo mi to tak wygląda
Jeśli posiada się problemy tego typu to należy przepracować je na porządnej terapii, która jest trudna i długotrwała a rozładować się można na worku treningowym na siłowni a nie na żonie. Dodatkowo ten spokój "po" pokazuje raczej, że mamy do czynienia z psychopatą a nie kochającym mężem.

Dzisiaj żona, za 5 lat będzie dusił dziecko w łóżeczku bo miało kolkę i płakało. Od takich ludzi się ucieka, nie usprawiedliwia.

Btw, trudno mi uwierzyć, że to jedyny atak agresji faceta. Śmiem nawet twierdzić, że takie ataki zdarzały się wcześniej, choćby w formie słownej.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:44   #35
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sadie_ Pokaż wiadomość
Rzadko u niego bywalam i bywam bo nie lubie tych ludzi. Jakos zawsze zle sie tam czulam, nie chodzi o to, ze byli dla mnie niemili tylko wlasnie o atmosfere u nich w domu. Mysle, ze maz nie powiedzial mi wszystkiego o swoim domu, teraz tak to widze, wczesniej moze chcialam byc slepa.

Na szczescie nie mamy kredytu. W mieszkaniu najpewniej zostalby maz, bo on wylozyl wiekszosc kasy na nie. Moge wyprowadzic sie do mamy, ale chyba wolalabym czegos poszukac sama. Chcialabym stanac na nogi i pokazac sobie, ze bez niego dam rade. To dla mnie bardzo trudne jak pomysle o naszym mieszkaniu, o dzieleniu wszystkich rzeczy.
Chcialabym powiedziec mamie, ale boje sie jej reakcji, ona uwielbia mojego meza i jest taka dumna, ze ulozylam sobie zycie i "mam tak dobrze". Nie wiem czy mi uwierzy, bo tak jak mowie na codzien on to ostoja spokoju i wszyscy go tak widza, dlatego tez przyjaciolka nie chciala mi wierzyc w to co mowilam.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi w tym watku. Potwierdzaja to wszystko co myslalam, ale skutecznie z siebie wypieralam, nie mogac uwierzyc w to co sie stalo. Jak mysle o rozwodzie to czuje ze zniszcze mu zycie i odbiore szanse na rodzine, ale wiem, ze taki czlowiek nie powinien tej rodziny miec. Wciaz nie moge uwierzyc w to wszystko, jak teraz patrze jak sie zachowuje, alw prawda jest taka, ze wczesniej tez bylo fajnie, nawet na imprezie byl dla mnie kochany, a chwile pozniej zrobil to co zrobil.
Powiedzialam o sprawie dwom osobom i te dwie osoby doradzily mi sprobowanie, zebym za jakis czas nie zalowala, ze nie zrobilam wszystkiego, zeby to ratowac, bo jestesmy po slubie, a to zobowiazuje. Ze przysiegalam. A on nie przysiegal? Powinien mnie chronic przed takimi atakami, a nie byc ich sprawca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Osoby, które doradzają ci danie szansy i spróbowanie naprawy związku kierują się jakims dziwnym mysleniem zyczeniowym. Zapewne obraz, który mąż prezentował do tej pory powoduje, że nie dowierzają w sytuację, która miała miejsce, a człowiek, którego darzą pozytywnymi uczuciami okazał się psycholem.

Nie wierz im. Nie warto.
Jak ktoś już wspomniał, to nie oni narażają swoje zycie zostając z kimś takim.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 10:41   #36
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Niestety doskonale wiem jak się czujesz. Zwykle sama wizja, że mogło stać się coś złego nie przeszkadza tak, jak to, że zrobiła to osoba, której się ufało i w którą wierzyło. W moim przypadku co prawda nie był to partner, ale minęło 12 lat i wciąż chowam urazę i nie ufam. Czy można odbudować zaufanie? Nie wiem, możliwe, że tak, jeśli obojgu Wam zależy i przepracujecie temat, ja jednak mojego człowieka spisałam na straty i nigdy nie czułam potrzeby odbudowywania czegokolwiek. I jeśli zastanawiasz się, czy jest to możliwe, żeby tego zupełnie nie pamiętał, żeby działo się to poza jego świadomością i tym, jaki jest na codzień, tak, jest to możliwe. Tylko czy to cokolwiek zmienia?

Edit. Przeczytałam do końca cały wątek. Ja myślę, że on nie zdaje sobie sprawy z tego, jak Cię skrzywdził i niekonieczne wszystko to planuje, raczej nie wie jak sobie poradzić z 'histerią' i zakłada, że czas naprawi. Nie będę Ci mówić jak inne użytkowniczki, że następnym razem znów pobije i zabije, Ciebie i przyszłe dziecko, bo może być tak, że więcej się nie powtórzy. A może być dokładnie odwrotnie, gwarancji nie masz. Ja bym tylko poradziła Ci słuchać się samej siebie i nie dać sobie zepchnąć swoich obaw i uczuć na 'jakoś to będzie'. Rozmawialiście już o rozwodzie? Wiesz co o tym myśli? Na pewno macie oboje troszkę do przemyślenia.

Edytowane przez ThinkingAboutUs
Czas edycji: 2017-01-04 o 11:04
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:23   #37
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez wiekanka Pokaż wiadomość
Jesli nie bedzie Cie bil, to z pewnoscia lapy go juz beda swedziec.W klotni a tym bardziej po alkoholu zawsze bedziesz musiala byc czujna, zeby pana meza nie zdenerwowac.
Najpierw wymówką będzie alkohol, później już nie.
Żyć w strachu, że znowu zaatakuje, nie wiesz kiedy... straszne.
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 11:32   #38
ssnn
Rozeznanie
 
Avatar ssnn
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 781
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Najbardziej porażające jest nie to, co się stało, tylko to, jak on się do tego po fakcie odnosi. I to jest dyskwalifikacja.
ssnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:53   #39
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 11:59   #40
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Zobacz sama piszesz, ze pomimo, iz bylas rzadko w domu jego rodzicow, to i tak zdazylas juz wyczuc niemily klimat i zastanow sie, jaki on moze byc, jak Ciebie tam nie ma.
Pomysl, czy majac nieciekawa atmosfere mozna byc zadowolonym?zatem majac takie wzorce wyniesione z domu, jak twoj krol, czy bedziesz przy nim szczesliwa?

Wiadomo, ze w kazdym malzenstwie zdarzaja sie klotnie ale nie wyobrazam sobie, zebym kontrolowala i bala sie podniesc glos, bo a noz mezowi odbije i powykreca mi rece, zacznie na podlodze dusic a potem dostane szklanke wody, jako bonus, bo jednak go troche obchodze
W zyciu jest roznie ale bez szacunku nie ma milosci.

ps.papiery rozwodowe razem z obdukcja, jak mnie ex dusil leza gdzies tam w szafie ale obraz tego dnia nie da rady zapomniec.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:29   #41
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Czytam i nie wierze, że w Polsce bardzo dobrze ma się przyzwolenie na przemoc w małżeństwie, nie mogę uwierzyć, że jeszcze jakieś osoby mogą doradzać zeby autorka miała ratować małżeństwo, bo przysięgała, bo przecież nic się takiego nie stało. Jeszcze w jakimś stopniu bym zrozumiała, gdyby okazał checi uczestniczenia w terapii, ale on uważa że nic sie nie stalo. I mam nadzieje, ze podejmiesz sluszna decyzje i chociaz trudno od kogos odejsc to bedziesz konsekwentna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 13:42   #42
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

jezeli to byl pierwszy raz,to to moze byc poczatek choroby psychicznej ,a wiec leczenie i terapia albo rozstanie
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 13:51   #43
Janna_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 269
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Autorko, zastanów się co Ty byś poradziła innej dziewczynie w takiej samej sytuacji. Na pewno jest Cie trudno odłożyć emocje na bok i w jednej chwili wywrócić całe swoje życie do góry nogami, ale jeśli spojrzysz na sprawę z boku to rozwiązanie będzie dla Ciebie oczywiste: uciekać.
__________________
City of stars
Just one thing everybody wants
There in the bars
And through the smokescreen of the crowded restaurants...

Edytowane przez Janna_
Czas edycji: 2017-01-04 o 13:53
Janna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 14:20   #44
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez cleopadra Pokaż wiadomość
jezeli to byl pierwszy raz,to to moze byc poczatek choroby psychicznej ,a wiec leczenie i terapia albo rozstanie
jakiej choroby ?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 14:43   #45
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Znajomi i rodzina widzą tylko wycinek koła, nie znają Waszego małżeństwa od Waszej strony. Widzą tylko okładkę.
Nie są więc osobami, które mogą Ci dać jakąkolwiek sensowną radę.


Prawda jest taka że tkwisz w koszmarze z mężczyzną nieobliczalnym. I tu nie ma co się rozżalać nad podziałem rzeczy czy sprawami papierowymi - to jest pikuś przy atmosferze strachu i psychozie relacji opartej na "chodzeniu na paluszkach aby nie wybuchł". Jesteś w realnym zagrożeniu, nie możesz mieć z tym mężczyzną dzieci bo nie nadaje się. Co tu można wykrzesać? Być razem dla mieszkania? Ładnych mebli kuchennych? Gdzie tu jakiś sens?...
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 15:37   #46
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Odnosnie dzieci...to...mam z tamtego malzenstwa jednego syna.Do 17r. dorastal w takiej atmosferze braku do mnie szacunku.Nie nauczylam, bo nie bylam w stanie sie przebic przez to ponizajace podejscie do mnie i do kobiet w tej rodzinie w ogole i moj syn mnie tez nie szanuje.Ale z nim rozwodu nie wezme...kocham go i cierpie...
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 16:00   #47
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sadie_ Pokaż wiadomość
Powiedzialam o sprawie dwom osobom i te dwie osoby doradzily mi sprobowanie, zebym za jakis czas nie zalowala, ze nie zrobilam wszystkiego, zeby to ratowac, bo jestesmy po slubie, a to zobowiazuje. Ze przysiegalam. A on nie przysiegal? Powinien mnie chronic przed takimi atakami, a nie byc ich sprawca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Autorko, to nie ty zawiniłaś, tylko on. Ty nie musisz nic ratować. To on powinien się wykazac. To on powinien przeprosić, zacząć rozmowę, zaproponować terapię. A o on udaję, że nic się nie stało. To nie ich bedzie znów dusił, tylko Ciebie.
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 16:06   #48
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Według mnie jak teraz nie odejdziesz to dasz mu wyraźny sygnał do tego, że raz przebaczyłaś to następny i kolejny raz również wybaczysz. Ten człowiek nigdy nie będzie Cię szanował tak jak na to zasługujesz a Twoje poczucie godności i własnej wartości sięgnie dna.

Zadaj sobie pytanie czy dasz radę żyć w ciągłym strachu i obawie o własne zdrowie czy życie?

Masz dopiero 30 lat, czystą kartę i życie jest przed Tobą, możesz stworzyć idealny dom z kimś kto da Ci poczucie bezpieczeństwa a nie z katem i oprawcą! Jeżeli teraz przegapisz ten moment i zbagatelizujesz sprawę to zawsze będziesz żałować!
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-05, 16:23   #49
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Czy da się odbudować zaufanie po czymś takim? Gdyby PO FAKCIE nie zachował się jak ostatni psychopata, nie przyniósł Ci szklanki wody, a następnego dnia nie udawał amnezji, to pewnie po wielu rozmowach, jakiejś terapii i różnych takich - pewnie to zaufanie dałoby się odbudować.
Ale w Twojej sytuacji nawet nie próbuj tego robić. To przecież jakiś zwyrodnialec, nie normalny człowiek. Gdyby mnie spotkało coś takiego do końca życia miałabym z tyłu głowy, że już kiedyś wydarzyła się ZŁA RZECZ i może się ona POWTÓRZYĆ. Przecież od takich myśli można dostać świra.
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-06, 01:36   #50
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

R.I.P. moja wiara w kobiecą godność i rozum.
Laska, ogarnij się, serio trzeba coś tu mówić? Wiej póki czas.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 13:51   #51
redlady123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 234
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Autorko i co zdecydowałaś?
redlady123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 14:27   #52
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Odbudowywać cokolwiek po doświadczeniu przemocy fizycznej?! Jak czytam coś takiego, to coraz bardziej przekonuję się, że nie ma ofiar tylko ochotniczki... Że też taka bzdura może komukolwiek strzelić do głowy :/
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 14:49   #53
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Odbudowywać cokolwiek po doświadczeniu przemocy fizycznej?! Jak czytam coś takiego, to coraz bardziej przekonuję się, że nie ma ofiar tylko ochotniczki... Że też taka bzdura może komukolwiek strzelić do głowy :/
Krew mnie zalewa jak takie coś czytam. Że też taka bzdura może komuś strzelić do głowy.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 18:32   #54
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Krew mnie zalewa jak takie coś czytam. Że też taka bzdura może komuś strzelić do głowy.
mnie również.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 18:56   #55
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Mnie zastanawia jak możesz nazywać przyjaciółką jakąś tępą dzidę, która namawiala i pewnie dalej namawia do bycia z oprawcą? Sypia z nim, że taka w niego zapatrzona?
Normalny czlowiek zadzwonilby po policję i pogotowie, a na pewno zabrałby Cie daleko od tego człowieka i nie pozwoliłby się mu do Ciebie zbliżać, a co dopiero przyjaciolka. Żenujący, toksyczny człowiek.

A co do męża - przysiegalas dobremu, kochającemu człowiekowi, nie potworowi, więc argument o przysiedze jest nie na miejscu.

- Zdrowy człowiek nawet w chwili największego zdenerwowania nie podniesie ręki na drugą osobę, a co dopiero próba uduszenia przy bzdurnej sprzeczce.
- Człowiek zdrowy na umyśle NIE umialby tak leciutko i gładko przejść od ślepej furii do nonszalanckiego i bezczelnego przyniesienia wody po wszystkim
- Normalny człowiek, gdyby rzeczywiście to była jednorazowa sytuacja, gdyby rzeczywiście sam był przerażony i zaskoczony tą sytuacją - sam z samego rana biegłby szukac pomocy żeby nie zrobić nikomu krzywdy. Nie bagatelizowalby sprawy.
- I tylko zaburzony człowiek po tym, jak prawie doprowadził Cie do śmierci, bo miałaś czelność sprzeczac się z nim, zamiast szukać pomocy albo błagac Cie o przebaczenie na kolanach, kolejnego dnia karalby Cie swoją pogardą i obojetnoscią.

Olej idiotow w swoim otoczeniu, miej w nosie ich akceptację - co Ci przyjdzie z tego, że pokiwaja głową, że jednak miałaś rację, stawiając znicz na Twoim grobie?

Edytowane przez gramwzielone
Czas edycji: 2017-01-13 o 18:57
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 19:22   #56
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Autorko wyprowadziłas się czy czekasz na powtórkę? Tylko to może skończyć się tragicznie dla Ciebie.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 09:05   #57
Sadie_
Raczkowanie
 
Avatar Sadie_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 74
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Wyprowadzilam sie. Od 2 tygodni chodze tez do psychologa. Jest ciezko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sadie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 09:58   #58
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sadie_ Pokaż wiadomość
Wyprowadzilam sie. Od 2 tygodni chodze tez do psychologa. Jest ciezko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Walcz o siebie!
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 10:07   #59
201711301501
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 488
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sadie_ Pokaż wiadomość
Wyprowadzilam sie. Od 2 tygodni chodze tez do psychologa. Jest ciezko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia
201711301501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 10:34   #60
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Druga twarz męża? czy da się odbudować zaufanie po czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sadie_ Pokaż wiadomość
Wyprowadzilam sie. Od 2 tygodni chodze tez do psychologa. Jest ciezko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-20 10:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.