Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-22, 08:07   #3061
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Potwierdzone, że to szczątki Briana. I to tylko jakaś część z czaszki🤯

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 08:44   #3062
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
Potwierdzone, że to szczątki Briana. I to tylko jakaś część z czaszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwna sprawa. Rodzice raczej się nie spodziewali jego śmierci skoro poszli go szukać. Czyli miał plan cały czas ukrywać się w tym Carlton Reserve? Ale zmienił zdanie i popełnił samobójstwo? Ciekawe, bo były doniesienia, że był widziany w Appalachach, brzmiące całkiem wiarygodnie.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 08:47   #3063
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa. Rodzice raczej się nie spodziewali jego śmierci skoro poszli go szukać. Czyli miał plan cały czas ukrywać się w tym Carlton Reserve? Ale zmienił zdanie i popełnił samobójstwo? Ciekawe, bo były doniesienia, że był widziany w Appalachach, brzmiące całkiem wiarygodnie.
Według mnie rodzina kazała mu się ukryć i przeczekać. Myślę jednak, że chłopak nie wytrzymał presji i świadomości tego, co zrobił i popełnił samobójstwo. Ciekawa jestem, czy rodzinie Briana postawią jakieś zarzuty, bo jestem pewna, że kontaktowali się z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 08:53   #3064
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Według mnie rodzina kazała mu się ukryć i przeczekać. Myślę jednak, że chłopak nie wytrzymał presji i świadomości tego, co zrobił i popełnił samobójstwo. Ciekawa jestem, czy rodzinie Briana postawią jakieś zarzuty, bo jestem pewna, że kontaktowali się z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę, najpierw go ukryli, potem pomagali, siostra zresztą została przyłapana na kłamstwie, że niby go nie widziała odkąd wrócił, a "biwakowała" z nimi.
Chciałabym żeby postawili im zarzuty i ostro przycisnęli żeby chociaż przekazali co się stało Gabby, dla jej rodziny. Ogólnie, zero szacunku dla nich, ja wiem że to ich dziecko, ale Gabby mieszkała z nimi, traktowali ją jak członka rodziny, w głowie mi się nie mieści takie zachowanie. Zrozumiałabym jeszcze, że milczeli, nie zgłosili go od razu, ale aktywnie pomagać w ucieczce i kryjówce? Zdecydowanie powinni za to beknąć.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 10:21   #3065
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Też tak myślę, najpierw go ukryli, potem pomagali, siostra zresztą została przyłapana na kłamstwie, że niby go nie widziała odkąd wrócił, a "biwakowała" z nimi.
Chciałabym żeby postawili im zarzuty i ostro przycisnęli żeby chociaż przekazali co się stało Gabby, dla jej rodziny. Ogólnie, zero szacunku dla nich, ja wiem że to ich dziecko, ale Gabby mieszkała z nimi, traktowali ją jak członka rodziny, w głowie mi się nie mieści takie zachowanie. Zrozumiałabym jeszcze, że milczeli, nie zgłosili go od razu, ale aktywnie pomagać w ucieczce i kryjówce? Zdecydowanie powinni za to beknąć.
Szczególnie, że poszukiwania Briana kosztowały kupę pieniędzy, chyba 2 miliony dolarów już z tego co kojarzę. Więc jeśli wiedzieli doskonale, gdzie jest Brian i pomagali mu się ukrywać, to absolutnie powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności także finansowej. I tak samo jak Ty rozumiem, że to ich dziecko, ale rodzina Gabby zasługuje na prawdę, szczególnie, że przecież to nie była obca im osoba, mieszkała z nimi i miała zostać ich synową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 10:25   #3066
olszae
Raczkowanie
 
Avatar olszae
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 149
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dla mnie to jest też dziwne, że w sumie ojciec znalazł jego ciało po czym przyniósł plecak do policji zamiast zostawić go na miejscu i nie ruszać. Zostawił swoje DNA... Dla mnie to wszystko to jest jakiś dramat. Podobno woda zniknęła i ujawniły się szczątki, akurat jak oni przyjechali. Coś mi tu śmierdzi, chociaż jeżeli faktycznie są te potwierdzenia, że to jego czaszka to... Hm... Ciekawe na ile jego rodzina wiedziała o zabójstwie Gabby, czy sprzątali z nim vana, czy wiedzieli gdzie on poszedł się schować...
olszae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 12:50   #3067
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jeśli to Brian i popełnił samobójstwo, a przy tym nie zostawił żadnej informacji rodzinie Gabby o tym, co się stało, to jest skrajnym tchórzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że po tym, co zrobił, tchórzostwo można uznać za jedną z jego najmniejszych wad. W ogóle zawsze mnie śmieszy, kiedy ludzie nazywają doszłego samobójcę tchórzem i egoistą, tak jakby miało go to zaboleć.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-22, 15:30   #3068
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Widzialyscie nowe info w sprawie zabójstwa w Ultimo? Beata Pasil wyszła dzisiaj warunkowo na wolność, co mnie zreszta cieszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 20:11   #3069
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowe info w sprawie zabójstwa w Ultimo? Beata Pasil wyszła dzisiaj warunkowo na wolność, co mnie zreszta cieszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie było tak, że mogłaby wyjść warunkowo jeśli się przyzna? To teraz się przyznała czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-22, 22:35   #3070
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88960612]A to nie było tak, że mogłaby wyjść warunkowo jeśli się przyzna? To teraz się przyznała czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Myśle ze się nie przyznała .Wyszła 7 lat przed końcem wyroku ale dlaczego ja wypuścili ?Jutro ma być reportaż w TVN chyba koło 20 na ten temat .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 01:18   #3071
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowe info w sprawie zabójstwa w Ultimo? Beata Pasil wyszła dzisiaj warunkowo na wolność, co mnie zreszta cieszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow serio? Też mnie to cieszy, uważam, że jest niewinna ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-23, 02:18   #3072
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez olszae Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest też dziwne, że w sumie ojciec znalazł jego ciało po czym przyniósł plecak do policji zamiast zostawić go na miejscu i nie ruszać. Zostawił swoje DNA... Dla mnie to wszystko to jest jakiś dramat. Podobno woda zniknęła i ujawniły się szczątki, akurat jak oni przyjechali. Coś mi tu śmierdzi, chociaż jeżeli faktycznie są te potwierdzenia, że to jego czaszka to... Hm... Ciekawe na ile jego rodzina wiedziała o zabójstwie Gabby, czy sprzątali z nim vana, czy wiedzieli gdzie on poszedł się schować...
Przez te dziwne zbiegi okoliczności dotyczące odnalezienia (a może bardziej ujawnienia...) zwłok teorie spiskowe dotyczące tej sprawy szybko nie wygasną. Współczuję rodzicom Gabby, bo przez jego śmierć tyle pytań pozostanie bez odpowiedzi. Jego rodzicom również (mimo tego jak się zachowali wobec rodziców Gabby). Stracili syna, jaki by nie był.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-23, 07:10   #3073
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Myśle ze się nie przyznała .Wyszła 7 lat przed końcem wyroku ale dlaczego ja wypuścili ?Jutro ma być reportaż w TVN chyba koło 20 na ten temat .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tez uważam, ze się nie przyznała. Muszę obejrzeć w takim razie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 09:39   #3074
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Widzialyscie nowe info w sprawie zabójstwa w Ultimo? Beata Pasil wyszła dzisiaj warunkowo na wolność, co mnie zreszta cieszy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również bardzo się cieszę

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Tak btw. gdyby rzeczywiście uznano, że Beata jest niewinna to czy Anna mogłaby odpowiedzieć za składanie fałszywych zeznań?

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2021-10-24 o 12:56
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 11:40   #3075
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przez te dziwne zbiegi okoliczności dotyczące odnalezienia (a może bardziej ujawnienia...) zwłok teorie spiskowe dotyczące tej sprawy szybko nie wygasną. Współczuję rodzicom Gabby, bo przez jego śmierć tyle pytań pozostanie bez odpowiedzi. Jego rodzicom również (mimo tego jak się zachowali wobec rodziców Gabby). Stracili syna, jaki by nie był.
Według mnie na 99% to zabójstwo było zabójstwem w afekcie, nie sądzę, żeby to planował. Myślę, że nie udźwignął tego, rodzina też nie wiedziała, jak się zachować, zresztą cała ich postawa pokazuje brak planu i przygotowania. Dla rodziny Briana to też na pewno tragedia, mam tylko nadzieję, że po jego śmierci powiedzą prawdę, choć wtedy musieliby chyba siebie też obciążyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 15:28   #3076
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nie jestem tutaj oczywiście osobą do analizy ludzkiej mimiki, ale jak obejrzałam ten mini reportaż z Beatą, to rzeczywiście dla mnie brzmi jak osoba niewinna. Po podcaście u Justyny miałam wątpliwości, ale teraz skłaniam się ku temu, że jest niewinna (też po zapoznaniu się z innymi źródłami). Jeśli tak jest na 100%, to dramatyczna historia, bo najlepsze lata życia spędziła w więzieniu; mam nadzieję, że wywalczy swoje i dostanie odszkodowanie, a prawdziwi sprawcy się znajdą.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 15:34   #3077
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Na grupie Jaśmin ktoś ostatnio wrzucił posta o zaginięciu czterolatki i linka do wywiadu z rodzicami. O ile sam ten wątek (grupa też oczywiście) służy między innymi do rozważań, przedstawiania różnych źródeł i teorii, o tyle niedobrze mi się robi jak widzę za jakich specjalistów się niektórzy uważają po obejrzeniu pewnie ze dwóch filmików na YouTubie. Pojawiają się od komentujących kwiatki typu "mowa ciała matki przemawia na jej niekorzyść, no ciekawe". Była też analiza, że matka użyła słowa "was" w określeniu do córki. Tak, was born, czyli, że się urodziła. Faktycznie dziwnie, że powiedziała w czasie przeszłym. Niektórzy to chyba liczą na to, że rodzice stoją za zaginięciem, bo wtedy większa sensacja albo co. A rodzice zapewne są w takim stresie, może pod wpływem leków uspokajających, w dodatku wywiad do telewizji, mogą się czuć niezręcznie. Fajnie by było wyrokowanie zostawić specjalistom.
I podkreślam, nie chodzi mi o teoretyzowanie, rozważanie, bo to w sumie normalne i po to są takie miejsca. Tylko wydźwięk niektórych komentarzy jest paskudny.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 15:59   #3078
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Na grupie Jaśmin ktoś ostatnio wrzucił posta o zaginięciu czterolatki i linka do wywiadu z rodzicami. O ile sam ten wątek (grupa też oczywiście) służy między innymi do rozważań, przedstawiania różnych źródeł i teorii, o tyle niedobrze mi się robi jak widzę za jakich specjalistów się niektórzy uważają po obejrzeniu pewnie ze dwóch filmików na YouTubie. Pojawiają się od komentujących kwiatki typu "mowa ciała matki przemawia na jej niekorzyść, no ciekawe". Była też analiza, że matka użyła słowa "was" w określeniu do córki. Tak, was born, czyli, że się urodziła. Faktycznie dziwnie, że powiedziała w czasie przeszłym. Niektórzy to chyba liczą na to, że rodzice stoją za zaginięciem, bo wtedy większa sensacja albo co. A rodzice zapewne są w takim stresie, może pod wpływem leków uspokajających, w dodatku wywiad do telewizji, mogą się czuć niezręcznie. Fajnie by było wyrokowanie zostawić specjalistom.
I podkreślam, nie chodzi mi o teoretyzowanie, rozważanie, bo to w sumie normalne i po to są takie miejsca. Tylko wydźwięk niektórych komentarzy jest paskudny.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Widziałam to i się zgadzam. Dodam, że w wielu sprawach wcale nie rodzice byli winni, a już wieszano na nich psy; czasami to, co się stało z dziećmi, było wręcz nieprawdopodobne. Za to często, kiedy mężowie mówią o swoich zaginionych żonach w czasie przeszłym, to jest to dosyć charakterystyczne dla sprawców.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-24, 16:03   #3079
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Widziałam to i się zgadzam. Dodam, że w wielu sprawach wcale nie rodzice byli winni, a już wieszano na nich psy; czasami to, co się stało z dziećmi, było wręcz nieprawdopodobne. Za to często, kiedy mężowie mówią o swoich zaginionych żonach w czasie przeszłym, to jest to dosyć charakterystyczne dla sprawców.
czasem bywa tak, że coś się ewidentnie nie klei i "śmierdzi", ale niektórych troszkę ponosi z wyrokowaniem i udawaniem ekspertów.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-24, 20:23   #3080
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Fajnie by było wyrokowanie zostawić specjalistom.
I podkreślam, nie chodzi mi o teoretyzowanie, rozważanie, bo to w sumie normalne i po to są takie miejsca. Tylko wydźwięk niektórych komentarzy jest paskudny.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Czekam na jakiś reportaż czy podobnego rodzaju materiał o tej ciemnej stronie popularności true crime. Temat był już trochę zaczęty w Hotelu Cecil na Netflixie.

Niejako na drugim biegunie są wydarzenia typu Crime Con KLIK, gdzie policja daje organizatorom dokumentację śledztwa do wglądu i uczestnicy czyli detektywi amatorzy zajmują się nią. Celem jest nagłośnienie starych spraw i być może dostrzeżenie czegoś, co pozwoli rzucić nowe światło na stare dane.
Tutaj akurat sprawa znana, bo zaginięcie i śmierć Kurta Sovy to chyba jedna z pierwszych kilkunastu spraw true crime, o której usłyszałam już parę lat temu.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-10-24 o 20:24
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 14:47   #3081
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Kryminalne Historię właśnie wypuściła nowy odcinek...

Ta sama historia co u Justyny Mazur, czyli o Katarzynie Domeradzkiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 15:05   #3082
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Kryminalne Historię właśnie wypuściła nowy odcinek...

Ta sama historia co u Justyny Mazur, czyli o Katarzynie Domeradzkiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraz wlaśnie posłucham, Justyny wersja średnio mi sie podobała, podawała inne informację niż w 997 i Morderstwie Niedoskonałym. Monika z KH wydaje mi się, że zrobi to rzetelniej
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 21:53   #3083
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Zaraz wlaśnie posłucham, Justyny wersja średnio mi sie podobała, podawała inne informację niż w 997 i Morderstwie Niedoskonałym. Monika z KH wydaje mi się, że zrobi to rzetelniej

Kryminalnych historii nie słyszałam ale morderstwa niedoskonałego lepiej mi się słuchało niż Justyny .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:22   #3084
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Kryminalnych historii nie słyszałam ale morderstwa niedoskonałego lepiej mi się słuchało niż Justyny .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi się w ogóle bardzo dobrze słucha pana Ławnickiego przesłuchałam u Moniki i bardziej mi się podobało niż Justyny, więcej szczegółów, różne wersje i hipotezy, fajnie przygotowany.

Dzisiaj natomiast przesłuchałam nowego podcastu Polska na Faktach… o zbrodni miloszyckiej, No trzeba przyznać, ze bardzo porządnie przygotowany materiał, polecam gorąco, jak wszystkie inne jej podcasty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

A przy okazji jeszcze rubryka gorzkich żali: bardzo mi się nie podoba w jakim kierunku poszły Zbrodnie Prowincjonalne, temat ostatniego serialu podcastowego mi nie pasuje, przesłuchałam z 4 odcinki i straciłam zainteresowanie, ja chce wsiowe zbrodnie i kury chyba ja odpatronajtuje☹️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:30   #3085
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
]A przy okazji jeszcze rubryka gorzkich żali: bardzo mi się nie podoba w jakim kierunku poszły Zbrodnie Prowincjonalne, temat ostatniego serialu podcastowego mi nie pasuje, przesłuchałam z 4 odcinki i straciłam zainteresowanie, ja chce wsiowe zbrodnie i kury chyba ja odpatronajtuje☹️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie się podoba. Ale ja ogólnie lubię sprawy z innych kręgów niż USA i środkowa Europa, a jak jeszcze jest dodatkowy materiał z okolic sprawy to już w ogóle jestem zachwycona.
Na pewno ta zmiana kierunku nie wszystkim się podoba, ale też nie wiem, ile można ciągnąć temat wiejskich historii. Ta formuła jest dość ograniczająca i raczej by się w końcu wyczerpała, więc nie dziwi mnie, że autorka zaczęła patrzeć w inne rejony.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2021-10-26 o 16:34
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:40   #3086
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 263
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie się podoba. Ale ja ogólnie lubię sprawy z innych kręgów niż USA i środkowa Europa, a jak jeszcze jest dodatkowy materiał z okolic sprawy to już w ogóle jestem zachwycona.
Na pewno ta zmiana kierunku nie wszystkim się podoba, ale też nie wiem, ile można ciągnąć temat wiejskich historii. Ta formuła jest dość ograniczająca i raczej by się w końcu wyczerpała, więc nie dziwi mnie, że autorka zaczęła patrzeć w inne rejony.

Ale czemu ograniczająca? Ja uważam właśnie, ze takie głośne sprawy, albo jacyś seryjni są ograniczający, bo jest tego ograniczona ilość. Tych małych, prowincjonalnych zbrodni jest cała masa, do wyboru, do koloru, może research trudniejszy. Zreszta chyba taki był zamysł kanału jak sama nazwa wskazuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 16:52   #3087
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ale czemu ograniczająca? Ja uważam właśnie, ze takie głośne sprawy, albo jacyś seryjni są ograniczający, bo jest tego ograniczona ilość. Tych małych, prowincjonalnych zbrodni jest cała masa, do wyboru, do koloru, może research trudniejszy. Zreszta chyba taki był zamysł kanału jak sama nazwa wskazuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Między innymi z powodu tego researchu. Te sprawy mają swój urok, ale przyznaję, że nie pamiętam ani jednego odcinka i ani jednej osoby. Jest w nich jakaś szablonowość, bo niewiele wiadomo o tych ludziach. Przeważnie jakiś chłop w afekcie kogoś zabił.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 17:46   #3088
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość


A przy okazji jeszcze rubryka gorzkich żali: bardzo mi się nie podoba w jakim kierunku poszły Zbrodnie Prowincjonalne, temat ostatniego serialu podcastowego mi nie pasuje, przesłuchałam z 4 odcinki i straciłam zainteresowanie, ja chce wsiowe zbrodnie i kury chyba ja odpatronajtuje☹️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A w jaką stronę podryfowała formuła w zbrodniach prowincjonalnych? Nie słuchałam regularnie tego kanału, ale wydawał mi się całkiem fajny, jestem ciekawa co się zmieniło.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 17:51   #3089
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
A w jaką stronę podryfowała formuła w zbrodniach prowincjonalnych? Nie słuchałam regularnie tego kanału, ale wydawał mi się całkiem fajny, jestem ciekawa co się zmieniło.
Autorka zajęła się sprawa zaginięcia angielskiej turystki w Kenii. Sprawa starsza, nieznana w Polsce. Publikuje ją w odcinkach plus są odcinki z miejsc zaginięcia, bo pojechała w tym celu do Kenii.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 18:03   #3090
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

A mnie się podoba ta seria o zabójstwie turystki w Kenii ,nigdy o niej nie słyszałam ,zreszta autorka mówiła ze praktycznie nie ma źródeł na ten temat w języku polskim .

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Voytkova
Czas edycji: 2021-10-26 o 18:05
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.