Dobry Fryzjer - Toruń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 18:18   #1
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Smile

Dobry Fryzjer - Toruń


Potrzebuję ja i moja rodzinka dobrego fachowca w Toruniu: nie znam miasta, nie znam nikogo tu, by spytać...
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 13:44   #2
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

o ile to nadal aktualne to ja proponuje pojsc do fryzjera w PDT wejście od ul.Szerokiej oraz ul. Chełmińskiej, chodzilam tam swoimi czasy i moja rodzinka rownież, zawsze byłam zadowolona, chociaż pewnie znajdą sie i tacy ktorzy nie polecają tamtejszego salonu
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 08:59   #3
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ja z całą odpowiedzilnością polecam WIZARD! Mieści się w kwadracie na Konstytucji 3 Maja na sklepem CCC. Właściciel -Marcin to prawdziwy mistrz nożyczek! Tnie jak nikt inny w Toruniu-totalne show! Podpowiada jaka fryzurka pasuje do twojego kształtu głowy, twarzy,jak lubisz je układać, czy prostujesz,jakie poprostu lubisz mieć! Nie zmienię go narazie na nikogo. Dałam mu wolną rękę w doborze fryzury i nie żałuję!Chodzą tam moje koleżanki i są zachwycone! Ma poprostu chłopak dryg do tego! Za obcięcie płaciłam 35zł z myciem i prostowaniem.

Tel. 056/648-61-40

A jego pomocnik bosko masuje główkę podczas mycia....totalny odjazd....
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 19:24   #4
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Aranka
A ja z całą odpowiedzilnością polecam WIZARD! Mieści się w kwadracie na Konstytucji 3 Maja na sklepem CCC. Właściciel -Marcin to prawdziwy mistrz nożyczek! Tnie jak nikt inny w Toruniu-totalne show! Podpowiada jaka fryzurka pasuje do twojego kształtu głowy, twarzy,jak lubisz je układać, czy prostujesz,jakie poprostu lubisz mieć! Nie zmienię go narazie na nikogo. Dałam mu wolną rękę w doborze fryzury i nie żałuję!Chodzą tam moje koleżanki i są zachwycone! Ma poprostu chłopak dryg do tego! Za obcięcie płaciłam 35zł z myciem i prostowaniem.

Tel. 056/648-61-40

A jego pomocnik bosko masuje główkę podczas mycia....totalny odjazd....


super. mozesz przeslac swoje zdjecie w fryzurce wykonanej przez tego mistrza?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 17:24   #5
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Thumbs up TORUŃ "Kleopatra" simply the best

Polecam Salon Fryzjerski w Toruniu , możecie zobaczyc go na stronie : http://www.kleopatra.com.pl

Edytowane przez mula2
Czas edycji: 2006-02-08 o 10:43 Powód: kiepski tytuł
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:46   #6
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Super fryzjer (-ka) Toruń

Zakładam ten wątek informacyjnie, aby dziewczyny z Torunia wiedziały gdzie chodzić Wczoraj byłam po raz 5-ty u tej samej fryzjerki, a mianowicie u właścicielki salonu "Magia" Moniki Klinikowskiej i....znowu jestem zachwycona.
Ta kobieta jest poprostu niesamowita, zawsze pomoże w doborze koloru ( z tego co kojarzę jest również stylistką) - wczoraj zaszalała trochę na moich włosach (jeszcze nie miałam takiej wariacji) - ale....jest super, oddaje cały mój charakter, fajnie "wyciągnęło" mi twarz i uwydatniło kości policzkowe.
Wiem, że nawet jak się wyprowadzę będe do niej jeździć.
Przedtem nie chodziłam wcale do fryzjera, bo żadna nie była w stanie określić co powinnam robić z włosami, jak je układać, i zazwyczaj po pierwszym myciu po wizycie z fryzurką nic się nie dawało zrobić...i wyglądałam jakbym miała przylizany garnek na łbie. Koszmar!!! A teraz...chwilka z pianką do włosów i ...wyglądam bosko!!
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-17, 14:43   #7
Eire
Raczkowanie
 
Avatar Eire
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bergen NO
Wiadomości: 456
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Veris, mozesz podac dokladne namiary tego salonu, cene jaka biora za sciecie oraz wkleic swoje zdjecie? Nie chodzi mi, zeby zrobic identyczna fryzurke, tylko o to, zeby zobaczyc jak scinaja w tym salonie A ze baaaaardzo czesto jestem w Toruniu, czasem pomieszkuje, to jestem bardzo zainteresowana
Z gory dzieki!!!
Eire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-17, 16:54   #8
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Eire - Monika bierze dosyć dużo za ścięcie (z modelowaniem i w moim przypadku z prostowaniem wzięła 60 zł.) - ale opłaca się w 200 procentach.
Dokładne namiary znajdziesz na ich stronce internetowej:

http://www.salonurodymagia.pl/

W tej chwili akurat nie mam możliwości wklejenia zdjęć, ale w ciągu najbliższych paru dni postaram się cosik wkleić - mam fotki na kompie w domku, a teraz korzystam z kompa znajomej. Chociaż nie jestem pewna czy ci się to akurat spodoba...bo ja mam fryzurkę baaaardzo wykręconą Z jednej krótsze z drugiej dłuższe, prostowana grzywka na ukos i inne takie...ale to poprostu do mnie pasuje Wcześniej robiła mi takie bardziej kobiece fryzurki (niestety zapodziałam gdzieś fotki) - ale tym razem postanowiłyśmy troszkę zaszaleć.... Zawsze możesz jej powiedzieć jakie masz pomysły, ona Ci świetnie doradzi...jest też stylistką.
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-03, 22:55   #9
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Wink Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Mój mąż chodzi do Marcina i (tfu tfu) jest zadowolony ... nie ma włosów na 3mm tylko fajną fryzure i nikt w Toruniu nie umiał go obciąc co jest przykre ... (swoją drogą męskie fryzjerstwo w Toruniu już krańcowa masakra)
Za jego namową także wybieram sie do Marcina trochę sie boję , bo w Toruniu jeszcze nikt moim "drutom" nie podołał. Moje wlosy tylko brzytwa dobrze tnie ... zobaczymy zdam relację
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:14   #10
kamilas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

jestem wierna Marcinowi od kilku lat. Gdy przychodzę na umówioną wizytę słyszę - "myślałem o Tobie i mam dla Ciebie propozycję". Siadam na fotel i wiem, że jestem w dobrych rękach. Marcin poznaje swoje klientki, ich styl, pracę, jak spędzają wolny czas. Wtedy wie jaką osobowość prezentuje klientka i co może zrobić z jej fryzurą. Jestem umówiona za 3 dni i już nie mogę się doczekać co dla mnie przygotował mój Mistrz!
kamilas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 14:32   #11
slimka32
Przyczajenie
 
Avatar slimka32
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witaj Queen Mery! Miałam ten sam problem...Mieszkam od ponad roku w Toruniu i również miałam ten problem kiedyś,ale znalazłam niedawno dobrego fryzjera,tzn.dobrą fryzjerkę na Rubinkowie,na ul.Ligi Polskiej12d,jest to nowe nie duze studio fryzjerskie,a nazywa sie NICOL.Poleciła mi go znajoma. Umawiam sie zawsze telefonicznie,bo mam kawałek,zeby dojechać i zawsze jestem zadowolona. Ostatnio zrobiłam sobie baleyage dwa kolorki i wyszło naprawde super,dostałam kartę stalego klienta i mam rabat,co mnie bardzo cieszy,a i ceny mają naprawde konkurencyjne. Za baleyage zapłaciłam 85zł. Mam włoski do ramion i zakupiłam jeszcze jedwab do włosków i mam już 8zł rabatu na nastepna wizyte. Mają duzo promocji na usługi,a z tego co pamietam to w każdą środe jest strzyżenie 8zł dla wszystkich klientów,ale wtedy jest dużo ludzi,także ja umawiam sie na inny dzień. Trafiłam w końcu na dobrą fryzjerkę i mam nadzieje ze pozostanę jej wierna,hihihihi.....
slimka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 08:34   #12
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Ja z wizyty u Marcina jestem zadowolona ... jednak samo strzyżenie nozyczkami mi nie odpowiada nalepsze fryzury na moich włosach wyczarowane były brzytwą
Może znacie kogoś kto DOBRZE stzyże brzytwą ....
zauważyłam rozmawiajac z koleżankami iż kto ma łatwe w układaniu włosy (lekkie fale nie za wiele wlosów) niemal z każdego lepszego studia w Toruniu jest zadowlony a moje włosy wyzwaniem ... i ja wcale nie mam wysokich wymagań co do fryzury ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 09:24   #13
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Kurka zdaje mi sie ze pisałam juz w tYm temacie całkiem bardzo zadowolona jestem z Pana Marcina studio Wizard Wyszyńskiego 6 potrafi dobrze dobrać kolor, fryzurę jest szczery i odważny w swych pracach
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 09:30   #14
krufka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 777
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

ja chodzę do salonu "Alicja" na Łyskowskiego 37 (rubinkowo I - kwadrat) i zawsze jestem zadowolona a chodzimy tam z mamą od 12 lat
krufka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 08:38   #15
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Przemiła Pani Iza z tego salonu czesała mnie tam do ślubu fryzury u niej jak najbardziej moge polecić !!!
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 09:54   #16
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Eire - Monika bierze dosyć dużo za ścięcie (z modelowaniem i w moim przypadku z prostowaniem wzięła 60 zł.) - ale opłaca się w 200 procentach.
Dokładne namiary znajdziesz na ich stronce internetowej:

http://www.salonurodymagia.pl/

W tej chwili akurat nie mam możliwości wklejenia zdjęć, ale w ciągu najbliższych paru dni postaram się cosik wkleić - mam fotki na kompie w domku, a teraz korzystam z kompa znajomej. Chociaż nie jestem pewna czy ci się to akurat spodoba...bo ja mam fryzurkę baaaardzo wykręconą Z jednej krótsze z drugiej dłuższe, prostowana grzywka na ukos i inne takie...ale to poprostu do mnie pasuje Wcześniej robiła mi takie bardziej kobiece fryzurki (niestety zapodziałam gdzieś fotki) - ale tym razem postanowiłyśmy troszkę zaszaleć.... Zawsze możesz jej powiedzieć jakie masz pomysły, ona Ci świetnie doradzi...jest też stylistką.
poprostu nie masz fotek i kłamiesz !
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:26   #17
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
poprostu nie masz fotek i kłamiesz !
ten post to ma być żart??
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:29   #18
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

A ja nie polecam kilka razy Tam była i za każdym razem sie zawiodłam .... przykro mi ... moze mam za trudne włosy dla tych stylistów ...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 14:42   #19
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

ja słyszałam ,że bardzo dorym fryzjerem od obcinania jest Sławe z salonu "alicja" może ktoś powiedzieć czy to prawda?ja się tam zapisałam i niedługo idę bo mi polecili znajomi.
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 09:05   #20
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
A ja nie polecam kilka razy Tam była i za każdym razem sie zawiodłam .... przykro mi ... moze mam za trudne włosy dla tych stylistów ...
[B]skoro sie zawiodłaś za pierwszym razem to po co chodziłaś kilka razy ?[/B]
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:06   #21
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

lerche opinie są naprawdę skrajne .. co do Sławka ... jedno jest pewne szykuj sie na kilka dobrych godzin u niego ...
chociaż ja słyszałam wiecje tych złych jeśli masz trudne i dużo włosów nie polecam ... ale z drugiej strony ile klientek tyle opinii...
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:25   #22
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

a co ma mało opinii? zaczynam sie bac aż już...
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 10:54   #23
Veris
Zadomowienie
 
Avatar Veris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia/cały świat
Wiadomości: 1 267
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Cytat:
Napisane przez mula2 Pokaż wiadomość
poprostu nie masz fotek i kłamiesz !
O co Ci chodzi??
__________________
Be happy for this moment.

This moment is your LIFE!



Veris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:54   #24
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

mogę wiedzieć coś więcej o tym Sławku?????????????? a dlaczego tak długo robi?mam dużo klientó to wiem bo jak sama sie zapisywalam to miesiac wczesniej musialam
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:34   #25
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Exclamation Dot.: Polecam Salon w Toruniu

chodziłam do różnych fryzjerek polecanych w tym salonie... i mimo to żadna nie umiała spełnić moich niezbyt wygórowanych oczekiwań ....
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 09:43   #26
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

Sławek długo czasu spędza nad klientką jednym to odpowiada innym nie ... musisz sie chyba przekonać na właśnym włosie jak pisałam opinie sa skrajne od zachwytów i chodzenia aż po grób do omijania szerokim łukiem na szczęscie włosy odrastają
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:46   #27
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
chodziłam do różnych fryzjerek polecanych w tym salonie... i mimo to żadna nie umiała spełnić moich niezbyt wygórowanych oczekiwań ....
Ciekawe ? do "kleopatry" przyjeżdzają klientki z Bydgoszczy,Warszawy ,a nawet z Wrocławia jest nawet klientka ,która co drugi miesiąc dojeżdża z Wiednia.Czemu salon ma tytuł "OFICJALNY SALON FRYZJERSKI MISS WORLD 2006" i ludzie z niego czesali podczas pobytu i na wyborach miski wszystkich krajów -widocznie im nie dorównujesz wdziękiem i masz wyższe potrzeby niż one zobacz http://www.kleopatra.com.pl
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 15:42   #28
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Skoro ma tylu cudownych klientów po co go z taką zaciekłością polecasz ja na szczęście moge mieć odmienne zdanie ...
Gratuluję takiej renomy salonowi może nastąpiła rotacja pracowników na lepszych - czego mu życze
Akurat Panie z tego konkursu mi nie imponują
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 08:33   #29
mula2
BAN stały
 
Avatar mula2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: północ
Wiadomości: 33
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Skoro ma tylu cudownych klientów po co go z taką zaciekłością polecasz ja na szczęście moge mieć odmienne zdanie ...
Gratuluję takiej renomy salonowi może nastąpiła rotacja pracowników na lepszych - czego mu życze
Akurat Panie z tego konkursu mi nie imponują
to nie Panie - bo Panie nie mogą uczestniczyć w takich wyborach , a jedynie młode Panienki , a poza tym salony fryzjerskie zmieniają jedynie fryzury - nie robią operacji plastycznych przykro mi .
mula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 10:22   #30
lerche
Raczkowanie
 
Avatar lerche
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 218
Dot.: Super fryzjer (-ka) Toruń

byłam i Sławek jest naprawdę super 2h siedziałam,ale miła obsługa i wógole wszystko super polecam
lerche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.