Badania przed stosunkiem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-13, 15:48   #61
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Cytat:
Napisane przez dr W.Kazimierak
Witam!

O, przepraszam. Jak najbardziej napisałem. Oto cytat z mojego pierwszego postu.

"Jeszcze odczyn przeciwko kile.
Rozmaz wydzieliny z cewki moczowej (rzerzączka, rzęsistki)".
racja, zwracam honor i przyznaje sie bez bicia- nie doczytalam...
pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Jeśli on sam zrobiłby sobie badania, to nie obraziłabym się z powodu jego prośby.

A tak w ogóle to nie wiem, kiedy w końcu niektórzy zrozumieją, że osoba będąca nosicielem HIV nie musi być narkomanem, gejem czy prostytutką. To może być nawet któryś z naszych sympatycznych sąsiadów czy znajomych, który zaraził się, bo miał po prostu pecha...
Jesli chlopak poprosilby mnie o takie badania, w pierwszej chwili rzucilabym w niego tym,co akurat mialabym pod reka... a potem przemyslalabym sprawe, przeszedlby mi foszek i doszlaby do mnie celnosc argumentow Goni1. Przynajmniej mam nadzieje, ze rozsadek wzialby u mnie gore nad... jak to nazwac...koltunstwem??
pozdrawiam

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-14 o 14:06 Powód: Post po poscie!!
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 19:09   #62
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Badania przed stosunkiem

Wiecie co, kiedyś gdzies wyczytałam, że jesli przeciętny człowiek ma w swoim życiu 5 partnerów seksualnych, i każdy z tych 5 miał 5 innych, a tych 5 miało... to mozliwości zarażenia się czyms od kogoś są ogromne. Mając tą świadomość - gdyby mój parner na wstepie zaproponował mi zrobienie badań - zgodziłabym się z chęcią i na pewno niczym bym w niego nie rzucała, tylko pochwaliła za zdrowy rozsądek.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 08:33   #63
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Badania przed stosunkiem

Ja też nie rozumiem Waszego oburzenia.
Dziewczyna mysli dojrzale, a że komuś sformuowanie pytania się nie spodobało to pfff )
Skoro wiemy, że nasz mężczyzna miał przed sobą inne partnerki to ja nie rozumiem nad czym się tu zastanawiać. Jesli nas kocha to chce naszego dobra prawda? Więc zgodzi sie na badania. Jeśli i my miałyśmy wczesniej partnerów to maszerujemy razem z TŻ na te badania.
Fakt, że takie rzucone "zrób badania na ........" partner może odebrać dość dziwnie. Ale przecież odpowiedni klimat, ton głosu i inne sztuczki potrafią zdziałać cuda
Przeciez tu chodzi o nasze zdrowie, a nawet i życie
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 11:24   #64
klarrra
Raczkowanie
 
Avatar klarrra
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Badania przed stosunkiem

Generalnie, to powiem, że już mi się nawet nie chce ciagnąć tej dyskusji z niektórymi osobami, a szczególnie z szanownym panem doktorkiem .
Cieszy mnie jednak, że jest wiele osób, które prawidlowo odczytały moje intencje.
klarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:43   #65
Marzenax
Raczkowanie
 
Avatar Marzenax
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 284
Dot.: o jakie badania poprosić faceta zanim pójdę z nim do łóżka?

Po prostu p.dr. chciał zwrócić uwagę że ie można oddzielać seksu od miłości. A miłość to zaufanie. Nie chodzi mi o to, że macie na słowo wierzyć facetowi że jest zdrowy i po kilku dniach znajomości wskakiwać mu do łóżka tylko "troszkę" się zastanowić zanim dopouścicie do jakichkolwiek kontaktów. Może trzeba poznać faceta, jego rodziców, spędzić z nim trochę czasu. A lekarz ma prawo was umoralniać bo pozwala mu na to tzw. klauzula sumienia.To dzięki niej lekarze ie dokonują zabiegów, bo uważają że aborcja jest zła. Ale to już inny temat...
Marzenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 20:59   #66
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Badania przed stosunkiem

Ok zgadzam się z Tobą marzenax, ale zalóżmy, że:
Poznaje chłopaka, zakochuje się w nim. Jesteśmy ze sobą rok, 2, 3 ... poznałam go na wylot. Znam również jego wczesniejsze przygody sexualne. Ale przecież się kochamy on już się dla mnie zmienił. Po tych 3 latach postanawiam z nim współżyć, bo przecież jesteśmy ze sobą już tak dlugo, że nic nas nie może zaskoczyć i jesteśmy pewni swojej miłości. Aż tu nagle trach... on zakochuje sie w kimś innym, zdradza mnie po pijaku .. no nie wazne jak i jakie okoliczności. Odchodzi ode mnie, a ja się dowiaduje, że oprócz bólu w sercu zostawil mi inną "pamiatkę". Czy to jest fair?
Nie można na 100% przewidziec, że nawet nasz najukochańszy facet będzie z nami do końca życia.
I co wtedy?
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.