rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 10:28   #31
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

tak ma lęk jak pisałem wyżej nie ma idealnej sytuacji w domu i jeszcze ta wcześna ciąża starszej siostry

myślę, że mimo wszystko dobrze sie zapisze nasza historia i oboje będziemy zadowoleni

dziękuję wam za pomoc
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:16   #32
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

dziś zeszło trochę na bardziej intymne tematy

porozmawiałem troszkę i dziewczyna oznajmiła mi, że czuje się gotowa na seks tylko po prostu się boi, a ona nie ufa do końca prezerwatywom
pytałem dlaczego wcześniej seks był ważniejszy od obaw przed ciąża a teraz obawy są na pierwszym miejscu i usłyszałem, że ma dość stresów

myślę, że powodem jest jej ostatni okres który podobno był inny niż zawsze stąd miarka stresu się przebrała

zostałem szokowany gdy usłyszałem, że nawet myśli o używaniu tabletek plus gumki

dowiedziałem, się również ze za mało ją przytulam, ale myślę, że przesadza ona strasznie to lubi a ja robię co mogę

trochę już głupieje więc chyba czas na poważna i długą rozmowę
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 22:57   #33
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

Strach jak najbardziej uzasadniony,mam 14 lat młodszego brata dzięki stosowaniu przez moich rodziców prezerwatyw! :P taka skuteczność.
Seks klasyczny to nie wszystko dobry anal też daje satysfakcję
Skoro robiła to z Tobą i w ogóle skoro doszło do czegokolwiek dalej,nie sądzę by była niegotowa boi się i to normalna rzecz
Ja zdecydowałam się na anal z moim ukochanym (wiekowo sytuacja tak samo jak u Was) ,możemy do woli,plus bez wydawania kasy na środki anty ale na braki zbliżeń nie narzekamy,niemal codziennie dochodzi do jakiś zabaw.
Może to nie jest sprawa niskiego libido? po prostu strach,że skończy się jak w przypadku Jej siostry.Może się bać,że zechcesz klasycznego kiedy zacznie nakręcać i dlatego nei dochodzi do zbliżeń,może obawia się,że kiedy już będziesz napalony to zawiedzie Cię?

Spróbuj od tej strony podejść do tematu pogadaj czy tego się boi,albo sam zacznij częściej działać tak by Ją nakręcać i pokazywać,że seks ma wiele oblicz,że nie musi się bać,że zajdzie w ciążę.
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:03   #34
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

anal odpada to nie jest odpowiednia forma seksu dla niej przynajmniej teraz
dokładnie też tak myślę teraz w ogóle unika zbliżeń bo boi się, że będę od razu chciał seksu klasycznego
dziś dostawałem sugestie na małe pieszczoty wiec zobaczymy co z tego wyjdzie puki co chyba trzeba będzie przy nich pozostać i wznowić ich częstotliwości

też było za☠☠☠iście
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 22:21   #35
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Odp: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

Jest tak wiele przyjemnych rzeczy,trzeba tylko chcieć,czasem z pozoru proste są najlepsze.Pokaż,że Ją kochasz,namawiaj do zabaw a z czasem poczuje się pewniej,nie będzie się obawiać zbliżeń.

Ja z byłym chłopakiem rozstałam się bo bałam się okropnie,że z czasem dojdzie do seksu,wyszło dobrze bo wyznał mi potem,że miał ochotę zgwałcić mnie.
Ciężko było mi się pozbierać,ale szybko znalazł się ten mój,po tygodniu powiedział,że mnie kocha i tak już jest od ponad dwóch lat,od samego początku dużo namiętności,strasznie ciągnie do siebie.Plus to,że mieszkamy 20 sekund spacerem od siebie dało Nam możliwość dobrego poznania się i odkrycia nawzajem.

Może obudzisz w Niej niegrzeczną dziewczynkę i namówisz na więcej
Powodzenia
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 08:26   #36
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: rezgygnacja z seksu w związku ze strachem przed ciąża :(

puki były same pieszczoty albo rzadki seks i głównie przedmioty było bajecznie w tej sferze było idealnie może faktycznie to ten strach przed ciążą tak skutkuje

usłyszałem kiedyś, że skoro tak naciskam na seks klasyczny to zachowuje się tak jakbym chciał tylko jednego więc teraz będzie ciężej powrócić do tych pieszczot
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.