Dziwna sprawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 22:10   #1
Goombas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2

Dziwna sprawa


Witam. Mam problem. Moja dziewczyna nie może dojść i przygnębia mnie to. Po jakimś czasie zabawy czy oralnej czy zwykłej mówi że ją "ściska i mrowi" ale do orgazmu nie dochodzi. Czasami też mówi że jest jej bardzo gorąco. Na pieszczoty łechtaczki reaguje tak, że się wygina. Nie wiemy czemu nie może dojść. Jakieś pomysły/porady?
Goombas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:23   #2
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Dziwna sprawa

Jesteś jej pierwszym partnerem? Czy umie sama siebie doprowadzić do orgazmu?
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:29   #3
Goombas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dziwna sprawa

Jestem pierwszy. Nie umie się doprowadzić sama. Swoje uczucie opisuje jako narastające napięcie i nagle zanikające pomimo tego że kontynuuję
Goombas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 09:12   #4
Izka256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46
Dot.: Dziwna sprawa

Zmieńcie po prostu pozycje, szukajcie aż znajdziecie, jak mam tylko dwie pozycje w których dojdę
Izka256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-25, 23:06   #5
ineska93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 20
Dot.: Dziwna sprawa

będąc z moim chłopakiem dłuuugo nie mogłam dojść, czułam podniecenie i było świetnie ale nie było tego "bum" na końcu
mój chłopak starał się baaaaardzo mocno mnie doprowadzić ale nic nie działało i też go to przygnębiało i martwiło... a ja przez to zamiast mysleć o przyjemności myślałam o tym, żeby w końcu dojść i go "nie zawodzić"
w końcu zaczęłam udawać
nie jestem z tego dumna ale... dzięki temu odeszła presja, że dojść muszę i po jakimś czasie, gdy tak bezstresowo poznawałam co najbardziej podczas seksu lubie doszlam tak więc może twoja dziewczyna potrzebuje trochę czasu na poznanie swojej seksualności i tego co ją do orgazmu zbliża
ineska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-26, 20:35   #6
Estrella de mar
Raczkowanie
 
Avatar Estrella de mar
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Małe miasto
Wiadomości: 67
Dot.: Dziwna sprawa

Cytat:
Napisane przez ineska93 Pokaż wiadomość
będąc z moim chłopakiem dłuuugo nie mogłam dojść, czułam podniecenie i było świetnie ale nie było tego "bum" na końcu
mój chłopak starał się baaaaardzo mocno mnie doprowadzić ale nic nie działało i też go to przygnębiało i martwiło... a ja przez to zamiast mysleć o przyjemności myślałam o tym, żeby w końcu dojść i go "nie zawodzić"
w końcu zaczęłam udawać
nie jestem z tego dumna ale... dzięki temu odeszła presja, że dojść muszę i po jakimś czasie, gdy tak bezstresowo poznawałam co najbardziej podczas seksu lubie doszlam tak więc może twoja dziewczyna potrzebuje trochę czasu na poznanie swojej seksualności i tego co ją do orgazmu zbliża
Identycznie jak u mnie z pierwszym partnerem miałam tak samo. Z tym że ja nie odważyłam się udawać, TŻ wiedział co i jak, bardzo się starał i aż mi było głupio, że tak sie stara a ja nic. Ale podobno tego się trzeba nauczyć więc czekam
Estrella de mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 12:23   #7
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziwna sprawa

jeśli ona sama nie umie się doprowadzić do orgazmu, to Tobie będzie ciężko. jak dla mnie to brzmi na blokadę w głowie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-18, 13:03   #8
zakrecona30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 18
Dot.: Dziwna sprawa

Ogólnie kobiety trudniej jest doprowadzić niż mężczyzn, często też dziewczyny boją sie pierwszego orgazmu (w przeciwieństwie do mężczyzn :P ) albo potrzebuja czasu, żeby do niego dojrzeć a ile lat ma twoje dziewczyna?
zakrecona30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 13:26   #9
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: Dziwna sprawa

Może za szybko odpuszczasz?
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 06:31   #10
mireliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 23
Dot.: Dziwna sprawa

Cytat:
Napisane przez Goombas Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem. Moja dziewczyna nie może dojść i przygnębia mnie to. Po jakimś czasie zabawy czy oralnej czy zwykłej mówi że ją "ściska i mrowi" ale do orgazmu nie dochodzi. Czasami też mówi że jest jej bardzo gorąco. Na pieszczoty łechtaczki reaguje tak, że się wygina. Nie wiemy czemu nie może dojść. Jakieś pomysły/porady?
Spokojnie, dajcie sobie czas Miałam identycznie i, chociaż to brzmi troszkę abstrakcyjnie, pomogło zwyczajne olanie tematu


Cytat:
Napisane przez ineska93 Pokaż wiadomość
będąc z moim chłopakiem dłuuugo nie mogłam dojść, czułam podniecenie i było świetnie ale nie było tego "bum" na końcu
mój chłopak starał się baaaaardzo mocno mnie doprowadzić ale nic nie działało i też go to przygnębiało i martwiło... a ja przez to zamiast mysleć o przyjemności myślałam o tym, żeby w końcu dojść i go "nie zawodzić"
A już myślałam, że tylko dla mnie zawiedzenie TŻ pod względem seksualnym jest przerażającą wizją
mireliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 14:27   #11
Karolinne92
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Dziwna sprawa

Ja miałam tak samo, nie mogłam dojść z partnerem choćby i godzinę się starał bez przerwy. W moim przypadku to była kwestia oswojenia się z chłopakiem i chyba akceptacji siebie... w koncu przestałam myśleć o sobie i dałam sie porwać w wir przyjemnosci i doszłam z jego jezykiem w sobie
Karolinne92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-24 15:27:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.