Furagina a okres - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-29, 10:19   #1
Michalina98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2

Furagina a okres


Hej! czy któraś z Was miała taką sytuację, że po stosowaniu furaginy na zapalenie pęcherza, opoznial jej się okres? Używałam furaginy od paru dni, wczoraj skończyłam, okres powinnam dostać przedwczoraj, jednak wciąz go nie ma. Cykle mam z reguły 26-27 dniowe. Wiem, że zapalenia i infekcje mogą opóźnić okres, zastanawia mnie tylko ile dni to może trwać. Brzuch boli mnie trochę już od paru dni, ale po okresie ani śladu.. Czy któras z was miała może taka sytuację?
Michalina98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 15:37   #2
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Furagina a okres

Cytat:
Napisane przez Michalina98 Pokaż wiadomość
Hej! czy któraś z Was miała taką sytuację, że po stosowaniu furaginy na zapalenie pęcherza, opoznial jej się okres? Używałam furaginy od paru dni, wczoraj skończyłam, okres powinnam dostać przedwczoraj, jednak wciąz go nie ma. Cykle mam z reguły 26-27 dniowe. Wiem, że zapalenia i infekcje mogą opóźnić okres, zastanawia mnie tylko ile dni to może trwać. Brzuch boli mnie trochę już od paru dni, ale po okresie ani śladu.. Czy któras z was miała może taka sytuację?
Tutaj może być różnie, okres może spóźnić się dzień-dwa, ale są przypadki, że infekcja powodowała przesunięcie miesiączki o tydzień i dłużej. Gdyby bóle brzucha utrzymywały się, warto zrobić ogólne badanie moczu czy aby na pewno wszystko jest okej z drogami moczowymi. Tak samo z miesiączką -jeśli będzie bardzo się spóźniać, udaj się do ginekologa, by zbadał, czy wszystko jest w porządku.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:35   #3
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Furagina a okres

Zażywałam Furaginę na zapalenie cewki moczowej. Okropny ból, nie życzę nikomu. Jednak okresu mi to nie przesunęło, wszystko było w normie
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 07:44   #4
malgos93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 891
Dot.: Furagina a okres

Cytat:
Napisane przez Michalina98 Pokaż wiadomość
Hej! czy któraś z Was miała taką sytuację, że po stosowaniu furaginy na zapalenie pęcherza, opoznial jej się okres? Używałam furaginy od paru dni, wczoraj skończyłam, okres powinnam dostać przedwczoraj, jednak wciąz go nie ma. Cykle mam z reguły 26-27 dniowe. Wiem, że zapalenia i infekcje mogą opóźnić okres, zastanawia mnie tylko ile dni to może trwać. Brzuch boli mnie trochę już od paru dni, ale po okresie ani śladu.. Czy któras z was miała może taka sytuację?
Kiedyś przy infekcji okres spóźnił mi się ok. tygodnia. Furagina, jak i sama infekcja może go opóźnić.. Nie myśl o tym i nie stresuj się, a na pewno dostaniesz
malgos93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-03 08:44:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.