Plotki o mojej dziewczynie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-10, 18:42   #1
Thrundil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5

Plotki o mojej dziewczynie...


Cześć dziewczyny. Mam mały problem. Jestem z dziewczyną od pół roku,znamy się jakieś 3-4 lata,wczesniej tylko jako znajomi.Kiedyś usłyszałem o niej prostą plotkę,że jest "łatwa". Po prostu to wpusciłem jednym uchem a drugim wypusciłem. Ale odkąd zacząłem z nią być to nagle sobie to przypomniałem i zaczęło mnie trochę gryzc. Powiedziałem jej o tym a ona na to,że "Już różne rzeczy o sobie słyszała,nawet,że robi lody". Ogólnie to jej wierzę,wiem,że taka nie była...Ale czasem pojawia się taki lęk znikąd,że "A co jesli to prawda?". I teraz moje pytanie do Was. Czy Wy drogie kobietki byłyście może czasem też obiektem takich ploteczek,wymyślonych historii itp. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Thrundil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 20:30   #2
Laverta
Raczkowanie
 
Avatar Laverta
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 96
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam mały problem. Jestem z dziewczyną od pół roku,znamy się jakieś 3-4 lata,wczesniej tylko jako znajomi.Kiedyś usłyszałem o niej prostą plotkę,że jest "łatwa". Po prostu to wpusciłem jednym uchem a drugim wypusciłem. Ale odkąd zacząłem z nią być to nagle sobie to przypomniałem i zaczęło mnie trochę gryzc. Powiedziałem jej o tym a ona na to,że "Już różne rzeczy o sobie słyszała,nawet,że robi lody". Ogólnie to jej wierzę,wiem,że taka nie była...Ale czasem pojawia się taki lęk znikąd,że "A co jesli to prawda?". I teraz moje pytanie do Was. Czy Wy drogie kobietki byłyście może czasem też obiektem takich ploteczek,wymyślonych historii itp. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jeżeli o mnie chodzi - dowiedziałam się kiedyś, że wysyłałam nudesy do "szefostwa". Uważam, że jeżeli nie masz innych powodów, by jej nie ufać, prócz właśnie tych plotek - nie masz czym się martwić.
Laverta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 02:41   #3
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Tzn. nie ufasz własnej dziewczynie tylko jakimś durnym plotkom? A tak swoją drogą to co Ciebie interesuje jej przeszłość seksualna? Czy to ilu miało partnerów jest dla Ciebie wyznacznikiem wartości kobiety? Czy o co chodzi? Jeżeli fajnie się dogadujecie, wszystko jest ok, to czemu szukasz dziury w całym?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 05:51   #4
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Mój pierwszy były jak z nim zerwałam to chodził na imprezki, popił sobie, najpierw płakał jak za mną tęskni, a potem włączała mu się faza na opowiadanie jaka byłam zła i łatwa. Oczywiście rzeczy wyssane z palca. Ja już byłam na studiach w innym mieście i początkowo przez wspólnych znajomych tylko dochodziło do mnie co on wymyśla, a później ci znajomi odwrócili się odemnie - chyba zaczęli mu wierzyć. To, że w pewnym środowisku krążyła o mnie opinia łatwej to mało powiedziane
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 06:35   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Mój pierwszy chłopak twierdził, że z nim zerwałam, żeby puszczać się z innymi . Moja przyjaciółka, która od czasu do czasu miała z nim kontakt m, mi o tym powiedziała. Nie wiem, ile osób to słyszało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:17   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 502
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Tę plotkę mogli puścić jacyś odrzuceni przez nią faceci.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 13:08   #7
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Nie ma dowodów, nie ma zbytnich powodów do zmartwień. Plotki maja to do siebie, że rzadko warto je brac na serio.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-11, 18:08   #8
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
"A co jesli to prawda?"
No właśnie. Co wtedy? Bo nie kumam co w tym złego teoretycznie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 19:42   #9
Thrundil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

To,że z kimś takim nie chciałbym być. Oczywiście powiedziała mi swoją liczbę partnerów po jakimś czasie...Trochę uwierało ale tak naprawdę nie było ich dużo. Ale wciąż mi siedzą w głowie trochę te plotki...Że może jednak nie było tak jak mi powiedziała. No ale dzięki wielkie za pomoc kobity,trochę mi przeszlo
Thrundil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 19:45   #10
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
To,że z kimś takim nie chciałbym być. Oczywiście powiedziała mi swoją liczbę partnerów po jakimś czasie...Trochę uwierało ale tak naprawdę nie było ich dużo. Ale wciąż mi siedzą w głowie trochę te plotki...Że może jednak nie było tak jak mi powiedziała. No ale dzięki wielkie za pomoc kobity,trochę mi przeszlo
Po co jesteś w związku z kobietą, której nie ufasz?
Po co jesteś w związku z kobietą, którą traktujesz jak towar na półce, który po kilku użyciach jest zużyty i do wyrzucenia?

Jak ktoś Ci powie jakieś szokujące wieści na jej temat, np. że kogoś zabiła, to też uwierzysz, bo ktoś obcy tak powiedział?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 20:51   #11
Thrundil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Ale o co Ci chodzi hmm ? Kto powiedział,że traktuję ją jak towar na półce ? Mam prawo nie akceptować czyjejś przeszłości i tyle. Dlaczego mam akceptować całą czyjąś przeszlosc? Ale jej akurat akceptuję i nie wiem z czym najezdzasz na mnie. I ufam jej ale czasem mam gorszy moment i się zastanawiam nad tym. Tyle
Thrundil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-12, 18:35   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
To,że z kimś takim nie chciałbym być.
To się z kimś takim nie związuj. Pytaj przed związkiem skoro to takie ważne dla ciebie.
Cytat:
Oczywiście powiedziała mi swoją liczbę partnerów po jakimś czasie...Trochę uwierało ale tak naprawdę nie było ich dużo.
Nie wiem co w tym oczywistego. W ogóle nie musiała ci mówić. Zresztą jak to się ma do "łatwości" i czym ona w ogóle jest?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-13, 21:49   #13
Thrundil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 5
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Ty serio piszesz z tym "To pytaj o coś takiego przed związkiem" ? Serio jakas dziewczyna ma się zwierzyc z takich rzeczy chłopakowi z którym jeszcze nie jest ? Z każdym z którym będzie się spotykać i będzie potencjalnym kandydatem ma mówić "Spałam z taką liczbą facetów" ? Takie pytania zazwyczaj padają dopiero wtedy gdy się traktuje jakiś związek na serio i gdy bardzo mocno zależy.
Thrundil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 10:43   #14
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
Ty serio piszesz z tym "To pytaj o coś takiego przed związkiem" ? Serio jakas dziewczyna ma się zwierzyc z takich rzeczy chłopakowi z którym jeszcze nie jest ? Z każdym z którym będzie się spotykać i będzie potencjalnym kandydatem ma mówić "Spałam z taką liczbą facetów" ? Takie pytania zazwyczaj padają dopiero wtedy gdy się traktuje jakiś związek na serio i gdy bardzo mocno zależy.
Żadna dziewczyna się z tego nikomu nie musi zwierzać, po prostu jeżeli to dla Ciebie takie ważne, żeby Twoja potencjalna dziewczyna miała przed Tobą max x partnerów, to powinieneś zapytać zanim w ten związek wejdziesz, żeby zaoszczędzić czasu zarówno sobie jak i jej. A ona przecież nie musi Ci odpowiadać.

Inna sprawa, że ja kompletnie nie rozumiem po co o takie rzeczy pytać kogokolwiek, no, ale jak chcesz wiedzieć, to przecież musisz zapytać. I dlaczego jeżeli to jakaś relacja 'nie na poważnie' to to nie jest problem, a jeżeli tak, to już ważne, ale no, Twoja sprawa
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 10:59   #15
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Nie możesz od razu wierzyć w to różnie w życiu bywa ale rozumiem że masz dylemat i się źle czujesz z tym.Ja np jak bym się dowiedziała że mój partner miał x partnerek to zadowolona bym na pewno nie była.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 11:09   #16
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam mały problem. Jestem z dziewczyną od pół roku,znamy się jakieś 3-4 lata,wczesniej tylko jako znajomi.Kiedyś usłyszałem o niej prostą plotkę,że jest "łatwa". Po prostu to wpusciłem jednym uchem a drugim wypusciłem. Ale odkąd zacząłem z nią być to nagle sobie to przypomniałem i zaczęło mnie trochę gryzc. Powiedziałem jej o tym a ona na to,że "Już różne rzeczy o sobie słyszała,nawet,że robi lody". Ogólnie to jej wierzę,wiem,że taka nie była...Ale czasem pojawia się taki lęk znikąd,że "A co jesli to prawda?". I teraz moje pytanie do Was. Czy Wy drogie kobietki byłyście może czasem też obiektem takich ploteczek,wymyślonych historii itp. ? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Kolejny. Tragedya. Ja rozumiem, że możesz mieć jakieś nawet i obiekcje czy wątpliwości, ale po pierwsze, jeśli nie ufasz swojej dziewczynie, nie wierzysz jej to po co z nią jesteś? Ma Cię to gnębić? Biczujesz się za coś? Porozmawiaj z nią szczerze. Zawsze może być to kłamstwo, nie musi powiedzieć Ci prawdy, przemyśl sprawę i dokonaj tego co uważasz za słuszne. Mogą być to w związku ze sprawą, zmiany.
Po drugie, dla mnie mimo wszystko obrzydliwe jest pytanie drugiej osoby (jak już zmierza się ku związkowi bądź ludzie są w ty związku już) ilu miała partnerów bądź z iloma spała. Sorry, ale to jej osobista sprawa, tak samo jak osobistą sprawą może być na przykład temat poglądów politycznych (jeśli ktoś nie chce o tym gadać). Ktoś w jakimś wątku, chyba w innym dziale pisał, że pochwa nie zużywa się od ilości penisów w niej. I słusznie. To jest prawda. Dla mnie myślenie odwrotne do tego co napisałam wyżej jest tak niepojęte i obrzydliwe. Myślenie, że jednak pochwa zużywa się od ilości penisów (już wiem, że tak jest i coraz bardziej w to wierzę) ma na celu wpędzanie kobiety w poczucie winy i to samo możesz robić w swoim związku.

Ludzie wiążą się ze sobą również wtedy GDY MAJĄ PODOBNY TOK MYŚLENIA. Jeśli masz odmienny od niej, czegoś u niej nie akceptujesz to się z nią rozstań. No nie mogę zdzierżyć czegoś takiego. Autorze związek czy nawet małżeństwo to chyba nie kajdany jednak nie jesteś niewolnikiem, możesz odejść.

Ja bym nigdy nie pytała kandydata na partnera o to ile partnerek miał przede mną, albo z iloma poszedł tylko do łóżka (wiadomo, że faceci mogą mieć więcej partnerek seksualnych, to fakt akurat). Jeśli by mnie nie zdradzał to mógłby mieć i pierdyliard. Mnie przeszłość liczbowa kogoś nie interesuje, o ile jest ta osoba ze mną szczera, nie zdradza i nie zdradzi mnie. Jeśli mam obiekcje, mogę poprosić o wykonanie badań. Wszelkie phi i żenua reakcja jest jednoznaczna z tym, że partner nie traktuje mnie poważnie, nie uwzględnia mnie w swoich planach, albo traktuje mnie wyłącznie przedmiotowo.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-03-14 o 11:15
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 11:15   #17
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Thrundil Pokaż wiadomość
Ty serio piszesz z tym "To pytaj o coś takiego przed związkiem" ? Serio jakas dziewczyna ma się zwierzyc z takich rzeczy chłopakowi z którym jeszcze nie jest ? Z każdym z którym będzie się spotykać i będzie potencjalnym kandydatem ma mówić "Spałam z taką liczbą facetów" ?
Tak, piszę serio i nie, to nie oznacza, że ma się zwierzać z tego każdemu chłopakowi. Po pierwsze nie każdy o to zapyta (wyobraź sobie, że nie każdego to interesuje), a po drugie pytanie nie zobowiązuje jej do zwierzania się.
Cytat:
Takie pytania zazwyczaj padają dopiero wtedy gdy się traktuje jakiś związek na serio i gdy bardzo mocno zależy.
A skąd ty możesz wiedzieć jak to jest zazwyczaj? Ja w ogóle nie widzę korelacji miedzy "zależy mi" a "muszę wiedzieć ilu partnerów seksualnych miała".
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 11:17   #18
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Żadna dziewczyna się z tego nikomu nie musi zwierzać, po prostu jeżeli to dla Ciebie takie ważne, żeby Twoja potencjalna dziewczyna miała przed Tobą max x partnerów, to powinieneś zapytać zanim w ten związek wejdziesz, żeby zaoszczędzić czasu zarówno sobie jak i jej. A ona przecież nie musi Ci odpowiadać.

Inna sprawa, że ja kompletnie nie rozumiem po co o takie rzeczy pytać kogokolwiek, no, ale jak chcesz wiedzieć, to przecież musisz zapytać. I dlaczego jeżeli to jakaś relacja 'nie na poważnie' to to nie jest problem, a jeżeli tak, to już ważne, ale no, Twoja sprawa
Zgadzam się w całej rozciągłości. Może Autor jeszcze założy kajecik, z iloma dziewczyna spała, a komu tam coś ciągnęła ?
No żenua do kwadratu
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 11:30   #19
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Zgadzam się w całej rozciągłości. Może Autor jeszcze założy kajecik, z iloma dziewczyna spała, a komu tam coś ciągnęła ?
No żenua do kwadratu
No w czasie już związku wiadomo że bez sensu ale na początku jak najbardziej sama mówię i pytam zawsze.Dla ciebie to bez sensu i nie rozumiesz dla mnie nie ma opcji abym nie zapytała.

Edytowane przez Wiosenny_powiew
Czas edycji: 2020-03-14 o 11:32
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-14, 12:12   #20
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
No w czasie już związku wiadomo że bez sensu ale na początku jak najbardziej sama mówię i pytam zawsze.Dla ciebie to bez sensu i nie rozumiesz dla mnie nie ma opcji abym nie zapytała.
I jak facet powie, że miał np. 7 partnerek przed Tobą, a Twój limit to 5, to wtedy nie wchodzisz z nim w związek?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 12:20   #21
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
I jak facet powie, że miał np. 7 partnerek przed Tobą, a Twój limit to 5, to wtedy nie wchodzisz z nim w związek?
To jest bardziej złożone niż myślisz i wiem że już mnie oceniłaś w tym temacie po prostu działam zgodnie z własnym sumieniem tylko tyle.Na pewno nie popieram byle był seks a z kim to nie ważne.Chłoptasia z warsaw shore na pewno bym sobie nie wzięła na takich typów mam odruch wymiotny nic więcej.

Edytowane przez Wiosenny_powiew
Czas edycji: 2020-03-14 o 12:23
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 12:22   #22
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
To jest bardziej złożone niż myślisz i wiem że już mnie oceniłaś w tym temacie po prostu działam zgodnie z własnym sumieniem tylko tyle.
Ja po prostu zapytałam, bo kompletnie nie pojmuję Twojego punktu widzenia, co w takim razie robisz jak uzyskasz odpowiedź inną niż, ze facet nikogo przed Tobą nie miał?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 13:06   #23
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ja po prostu zapytałam, bo kompletnie nie pojmuję Twojego punktu widzenia, co w takim razie robisz jak uzyskasz odpowiedź inną niż, ze facet nikogo przed Tobą nie miał?
Albo wierzę albo nie.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 13:17   #24
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Albo wierzę albo nie.
Co to znaczy? Jeżeli powie 7 to wierzysz? Kiedy uzyskana odpowiedź jest niesatysfakcjonująca?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 14:33   #25
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Co to znaczy? Jeżeli powie 7 to wierzysz? Kiedy uzyskana odpowiedź jest niesatysfakcjonująca?
Jejciu ale o co ci chodzi tak na prawdę?Jeśli chce kłamać i być ze mną po kłamstwie no to trudno wierze jednak że spotykam facetów innych na mojej drodze.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-14, 19:06   #26
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Wiosenny_powiew Pokaż wiadomość
Jejciu ale o co ci chodzi tak na prawdę?Jeśli chce kłamać i być ze mną po kłamstwie no to trudno wierze jednak że spotykam facetów innych na mojej drodze.
Ale ja pytam w jaki sposób uznajesz daną liczbę za kłamstwo albo prawdę, zwyczajnie mnie to ciekawi
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 00:33   #27
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Dziwne jak działa ludzka psychika, ale nie znam faceta, któremu nie przeszkadzałaby duża ilość "byłych" u swojej kobiety, a z kolei - co dziwne - kobiety nie widzą w tym problemu dziwne to wszystko
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 09:17   #28
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale ja pytam w jaki sposób uznajesz daną liczbę za kłamstwo albo prawdę, zwyczajnie mnie to ciekawi
Wierzę po prostu a co mi pozostaję?
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 10:23   #29
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Dziwne jak działa ludzka psychika, ale nie znam faceta, któremu nie przeszkadzałaby duża ilość "byłych" u swojej kobiety, a z kolei - co dziwne - kobiety nie widzą w tym problemu dziwne to wszystko
Ja nie znam takiego, któremu by przeszkadzało. Tzn nie mam takiego wśród najbliższych znajomych, których poglądy na ten temat znam.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-15, 10:28   #30
Wiosenny_powiew
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 156
Dot.: Plotki o mojej dziewczynie...

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87661475]Ja nie znam takiego, któremu by przeszkadzało. Tzn nie mam takiego wśród najbliższych znajomych, których poglądy na ten temat znam.[/QUOTE]

Bo każdy raczej się obraca się w towarzystwie który mu odpowiada.Mnie to w ogóle nie dziwi.
Wiosenny_powiew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 16:27:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.