On chce czekać do końca studiów - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-30, 09:07   #121
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że czuję taki pociąg. Jest piękną dziewczyną w dodatku bardzo mądrą (najlepsza w swoim roczniku). Jedna z najbardziej inteligentnych osób jakich znam. Imponuje mi to jak się udziela w różnych kołach naukowych, publikuje prace naukowe i się rozwija.

To też pewien aspekt, że nie chce by przez niechcianą ciążę (wpadkę) to wszystko straciła. Zaprzepaściła swoje marzenia przeze mnie.

Może też trochę chodzi o to, że mam takie przeświadczenie, że na ten krok mogę zdecydować się wtedy kiedy będę wstanie się już w 100% sam się utrzymać bez pomocy rodziców, bo to nie jest fair w stosunku do nich... A właśnie po studiach będzie już "Ten czas"
A ty myślisz, że po studiach to oboje znajdziecie super pracę z pensją 3 tysiące na rękę?
Jestem po studiach - w Polsce zarabiałam 1600 i wynajmowalam pokój dwuosobowy, bo na tyle mnie było stać

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:09   #122
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Kurczę, ja już go nawet nie pytam o to pożądanie. 5 razy pytałam, ale jak w końcu odpowiedział, to jakoś tak... bez ognia Nieprzekonująco.

Ja tu nie widzę ani pożądania, ani nawet zakochania. Może jakiś rodzaj podziwu i dumy, że ta świetna dziewczyna jest moja. Piękna i utalentowana. Wszyscy mu zazdroszczą.

To pies ogrodnika. Sam nie zje, a innym też nie da Moim zdaniem on nie lubi tego... tych... warzyw

Dziewczyna pewnie zakochana, dała mu się przekonać do życia bez seksu, uznała, że on chce jej dobra, że tak będzie dla niej lepiej. Nie wygląda mi to na jej decyzję.
Ale wygląda na to, że powoli dziewczyna zmienia swoje nastawienie. I słusznie. Nie ma po co brnąć w to dalej, kiedy nie widać końca temu "czekaniu".
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:10   #123
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: On chce czekać do końca studiów

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87289188]To nie brzmi jak szalone pożądanie tylko raczej zwyczajne zakochanie [/QUOTE]Właśnie. Tak się nie objawia pożądanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:15   #124
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Właśnie. Tak się nie objawia pożądanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:21   #125
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

nie chodzi o to czy znajdziemy czy nie.

Studiujemy ciekawe kierunki z fajnymi perspektywami (ale nie oto tutaj chodzi) Bardziej oto, że seks wydaje mi się zarezerwowany dla osób które po prostu mogą się same utrzymać, bez pomocy rodziców, w dodatku mogą przyjąć dziecko bo je na nie stać.

Nie chce by przez chwilę "złudnej przyjemności" skomplikować ciążą swoje i jej życie

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem

Edytowane przez kefir23
Czas edycji: 2019-10-30 o 10:22
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:34   #126
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem

Zdaje się, że ty nie potrzebujesz i wymyślasz sobie różne wymówki, a twojej dziewczynie po prostu głupio cię naciskać, bo jest dziewicą, bo zaraz pojawiłby się argument 'jak kocha to poczeka' albo 'nie wystarcza ci moja miłość?'.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Jeszcze jedna mnie rzecz zastanawia - czy ty się w ogóle masturbujesz? Miewasz erekcje przy swojej dziewczynie? Nie wiem, jak cię namiętnie pocałuje albo jak widzisz jej piersi.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 10:42   #127
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to czy znajdziemy czy nie.

Studiujemy ciekawe kierunki z fajnymi perspektywami (ale nie oto tutaj chodzi) Bardziej oto, że seks wydaje mi się zarezerwowany dla osób które po prostu mogą się same utrzymać, bez pomocy rodziców, w dodatku mogą przyjąć dziecko bo je na nie stać.

Nie chce by przez chwilę "złudnej przyjemności" skomplikować ciążą swoje i jej życie

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem

Czy macie za sobą jakieś inne rodzaje aktywność seksualne Autorze? Czy tylko z samym stosunkiem się tak wstrzymujecie z dziewczyną?
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 10:44   #128
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że czuję taki pociąg. Jest piękną dziewczyną w dodatku bardzo mądrą (najlepsza w swoim roczniku). Jedna z najbardziej inteligentnych osób jakich znam. Imponuje mi to jak się udziela w różnych kołach naukowych, publikuje prace naukowe i się rozwija.

Ale ja nie pytałam o to, tylko o pociąg seksualny. To co opisujesz, to nie jest pociąg seksualny. Chodziło mi o to, czy Ty masz ochotę na seks z nią, ale tę ochotę powstrzymujesz i dalej grzecznie czekasz, czy może w ogóle tej ochoty nie czujesz?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 11:11   #129
Aureya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 72
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to czy znajdziemy czy nie.

Studiujemy ciekawe kierunki z fajnymi perspektywami (ale nie oto tutaj chodzi) Bardziej oto, że seks wydaje mi się zarezerwowany dla osób które po prostu mogą się same utrzymać, bez pomocy rodziców, w dodatku mogą przyjąć dziecko bo je na nie stać.

Nie chce by przez chwilę "złudnej przyjemności" skomplikować ciążą swoje i jej życie

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem
Jesteście na medycynie, nim dobrze zaczniecie zarabiać po studiach, to też sporo czasu minie (dobrze wiem, bo moi znajomi potrzebowali jeszcze pomocy rodziców do dwóch lat po studiach). Także fajnie, zostanie dziewicą do trzydziestki. Potem będziecie tyle pracować, że o seksie nie będziecie nawet myśleć.

Nie pożądasz jej, facet w Twoim wieku powinien myśleć o jej tyłku, a nie wychwalać jak bardzo mądra i zdolna jest. Wiadomo, musi Was łączyć wiele jeśli chodzi o psychikę, zainteresowania i patrzenie na świat, bo wygląd przemija, ale to jest ten wiek, kiedy się myśli o fizyczności drugiej osoby.

Seks jest fajny, serio. Mam wkładkę domaciczną dla nieródek i nie muszę myśleć o antykoncepcji.


Powiem Ci coś jako osoba, której facet nie pożądał. Co z tego, że chwalił mój umysł, to jaka jestem zaradna, zabawna i pracowita, skoro nie potrafił mi pokazać, że jestem kobietą, której pragnie i pożąda. Zgadnij na jakim etapie jest mój związek? Tak, na takim, że go nie ma. Bo usychałam i cierpiałam za każdym razem, gdy kładł się spać obok mnie, gdy oglądaliśmy film, gdzie para zaczynała się kochać i mnóstwo innych chwil, które raniły do głębi serca.

Miałam też takiego kumpla, który panicznie bał się ciąży. Co z tego, że super zarabiał, miał 30, mieszkanie, samochód, skoro dalej nie potrafił uprawiać seksu, bo CIĄŻA. Dalej jest sam, bo związki szybko mu się rozlatują. Bo nie pójdzie na terapię.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aureya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 12:51   #130
Linkle
Raczkowanie
 
Avatar Linkle
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 114
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem
To ty tego nie potrzebujesz co najwyżej i trzeba być niezłym dupkiem aby sądzić, że dziewczyna która otwarcie sugeruje ci, że może wreszcie czas na pierwszy raz nie ma potrzeby odbywania stosunku skesualnego. Jesteś zwykłym hipokrytą traktującym kobietę jak jakąs papierową postać rodem z moralizatorskich historyjek. Nie widzisz w niej w ogole człowieka ze swoimi potrzebami tylko jakiś wypaczony obraz średniowiecznej białoglowy co to cnote dla swojego rycerza trzyma z rozkoszą. Wspólczuje w tym wszystkim tylko twojej dziewczynie, bo będąc niedoświadczona wplątała sie nieświadomie w zwyczajnie toksyczny zwiazek, który pod płaszczykiem cnotliwosci wyrządza jej zwyczajną krzywdę.

Nie jestem zwolenniczką zdrady, ale bede mieć złośliwą satysfakcję gdy pewnego dnia obudzisz sie z ręką w nocniku i okaże się, że twoja dziewczyna miala dosc wiecznego czekania na ciebie.

Edytowane przez Linkle
Czas edycji: 2019-10-30 o 12:53
Linkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 16:56   #131
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Mieliśmy w przeszłości aktywności w tej sferze. Przez półtorej roku od początku poznania działaliśmy w sferze "pettingu". Jednak po epizodzie spóźniającego się okresu z tego zrezygnowaliśmy. Oczywiście dziewczyna udała się do ginekologa, gdzie otrzymała tabletki antykoncepcyjne na regulację cyklu. Obecnie zaprzestała ich brania z racji przywrócenia normalnych cyklów.

Pani @Aureya oczywiście, że minie. Dlatego też wstrzymujemy się z dalszymi krokami. Nie chcemy powoływać do życia kogoś, na kogo nas nie stać, krzywdząc potomka.

@Linkle szczerze, w życiu nie pomyślałbym, że w kobietach może być tyle jadu. Nie sądzę, że ten ostatni akapit był potrzebny. Wiem, że jesteśmy tu anonimowi, ale powiem wprost: wstyd.

@Nancy_M czy istnieje ochota na seks? Oczywiście, że jest. Szczególnie rano. Może dziś nie ma takiego ognia jak kiedyś, ale to nadal pożądanie. Zamiast tego często się przytulamy i opowiadamy jak to "będzie za kilka lat" i co będziemy robić kiedy się już na to zdecydujemy.
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 17:04   #132
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to czy znajdziemy czy nie.

Studiujemy ciekawe kierunki z fajnymi perspektywami (ale nie oto tutaj chodzi) Bardziej oto, że seks wydaje mi się zarezerwowany dla osób które po prostu mogą się same utrzymać, bez pomocy rodziców, w dodatku mogą przyjąć dziecko bo je na nie stać.

Nie chce by przez chwilę "złudnej przyjemności" skomplikować ciążą swoje i jej życie

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem
Po to jest antykoncepcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Mieliśmy w przeszłości aktywności w tej sferze. Przez półtorej roku od początku poznania działaliśmy w sferze "pettingu". Jednak po epizodzie spóźniającego się okresu z tego zrezygnowaliśmy. Oczywiście dziewczyna udała się do ginekologa, gdzie otrzymała tabletki antykoncepcyjne na regulację cyklu. Obecnie zaprzestała ich brania z racji przywrócenia normalnych cyklów.

Pani @Aureya oczywiście, że minie. Dlatego też wstrzymujemy się z dalszymi krokami. Nie chcemy powoływać do życia kogoś, na kogo nas nie stać, krzywdząc potomka.

@Linkle szczerze, w życiu nie pomyślałbym, że w kobietach może być tyle jadu. Nie sądzę, że ten ostatni akapit był potrzebny. Wiem, że jesteśmy tu anonimowi, ale powiem wprost: wstyd.

@Nancy_M czy istnieje ochota na seks? Oczywiście, że jest. Szczególnie rano. Może dziś nie ma takiego ognia jak kiedyś, ale to nadal pożądanie. Zamiast tego często się przytulamy i opowiadamy jak to "będzie za kilka lat" i co będziemy robić kiedy się już na to zdecydujemy.
Wiesz, że od peetingu się w ciążę nie zachodzi? Masz bardzo mało wiedzy na tematy związane z seksem jak widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Jakby mi facet opowiadał co będziemy robić za kilka lat jak w końcu zaczniemy współżycie to szczerze wybuchłabym śmiechem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Takie gadanie to można sobie nie powiem gdzie wsadzić. Nawet nie wiesz czy jesteście dopasowani pod tym względem, może się okazać, że macie zupełnie różne potrzeby i temperament i z cudownego seksu nici

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 17:27   #133
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Mieliśmy w przeszłości aktywności w tej sferze. Przez półtorej roku od początku poznania działaliśmy w sferze "pettingu". Jednak po epizodzie spóźniającego się okresu z tego zrezygnowaliśmy. Oczywiście dziewczyna udała się do ginekologa, gdzie otrzymała tabletki antykoncepcyjne na regulację cyklu. Obecnie zaprzestała ich brania z racji przywrócenia normalnych cyklów.

Czyli dotykanie penisa ręką jeszcze nie odbiera szlachetności, ale już zetknięcie go z pochwą, to koniec tej szlachetności, tak? Ani trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 18:46   #134
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Czyli dotykanie penisa ręką jeszcze nie odbiera szlachetności, ale już zetknięcie go z pochwą, to koniec tej szlachetności, tak? Ani trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia.
Dokładnie o tym samym pomyślałam
Wybacz, ale w takim razie jednak zostaliście odfoliowani palcem, bo palcem, ale jednak. Więc teraz możesz przestać dopisywać do siebie/was wszystkie te szlachetne określenia odnośnie do braku seksu

A stwierdzenie, że przestaliscie, bo dziewczynie się spóźnił okres faktycznie bardzo pasuje do pary nastolatków, którzy po prostu nie mają odpowiedniej wiedzy i zwyczajnie panikują, a nie do pary dorosłych ludzi... I to jeszcze przyszłego lekarza podobno...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 19:43   #135
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 215
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
nie chodzi o to czy znajdziemy czy nie.

Studiujemy ciekawe kierunki z fajnymi perspektywami (ale nie oto tutaj chodzi) Bardziej oto, że seks wydaje mi się zarezerwowany dla osób które po prostu mogą się same utrzymać, bez pomocy rodziców, w dodatku mogą przyjąć dziecko bo je na nie stać.

Nie chce by przez chwilę "złudnej przyjemności" skomplikować ciążą swoje i jej życie

Może tego seksu tak naprawdę nie potrzebujemy, a tylko komplikujemy swoją relacje... sam już nie wiem

Skończyłam te same studia, uwaga! całe uprawiając seks! I już jestem kilka lat po nich, kariera się rozwija, ba, innych uczę, a bombelka dalej nie ma. Magia
Jakbym miała czekać, aż będę się w stanie utrzymać całkowicie sama, byłoby to gdzieś na początku specki. Ja bym zwariowała, albo któryś z moich partnerów.



Nie cofałabym czasu - pierwszy raz był z moją pierwszą miłością. Z każdym kolejnym partnerem było lepiej.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:07   #136
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?

Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne. W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:10   #137
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?

Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne. W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.
Jak komuś będzie przeszkadzać, że z kimś spałam, to widocznie nie jest to facet dla mnie.
Druga sprawa - normalnie, można zerwać "przez seks". Jak mój partner chciałby 5 razy w tygodniu, a ja raz na dwa tygodnie, to nie wyobrażam sobie zmuszać siebie do seksu, albo jego do rezygnacji.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:11   #138
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?

Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne. W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.
Ty byś zerwał przecież z dziewczyną że względu na sprawy seksualne... gdyby ktoś ją 'odfoliował' przed tobą. To bardziej absurdalne niż inne preferencje czy libido. Straszny z ciebie hipokryta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 21:27   #139
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Absurd goni absurd w tym wątku...

Autor w ogóle nie odpowiada na pytania, ciągle idzie okreżną drogą i znowu to uszlachetnianie się, wznoszenie na piedestał i stawianie jako wzór dla innych. Nie na moje nerwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-30, 21:32   #140
kefir23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 44
Dot.: On chce czekać do końca studiów

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87291266]Ty byś zerwał przecież z dziewczyną że względu na sprawy seksualne... gdyby ktoś ją 'odfoliował' przed tobą. To bardziej absurdalne niż inne preferencje czy libido. Straszny z ciebie hipokryta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ma tutaj Pani rację, że nie wziąłbym dziewczyny nie dziewicy. Ale to też jest kwestia, dzięki której jestem z obecną dziewczyną. Ona jest dziewicą. Nie miała kontaktów seksualnych przede mną, za co bardzo ją cenię. W dodatku ma 23 lata. Mało takich dziewczyn chodzi.
kefir23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 22:00   #141
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez Linkle Pokaż wiadomość
To ty tego nie potrzebujesz co najwyżej i trzeba być niezłym dupkiem aby sądzić, że dziewczyna która otwarcie sugeruje ci, że może wreszcie czas na pierwszy raz nie ma potrzeby odbywania stosunku skesualnego. Jesteś zwykłym hipokrytą traktującym kobietę jak jakąs papierową postać rodem z moralizatorskich historyjek. Nie widzisz w niej w ogole człowieka ze swoimi potrzebami tylko jakiś wypaczony obraz średniowiecznej białoglowy co to cnote dla swojego rycerza trzyma z rozkoszą. Wspólczuje w tym wszystkim tylko twojej dziewczynie, bo będąc niedoświadczona wplątała sie nieświadomie w zwyczajnie toksyczny zwiazek, który pod płaszczykiem cnotliwosci wyrządza jej zwyczajną krzywdę.

Nie jestem zwolenniczką zdrady, ale bede mieć złośliwą satysfakcję gdy pewnego dnia obudzisz sie z ręką w nocniku i okaże się, że twoja dziewczyna miala dosc wiecznego czekania na ciebie.
Myślę, jak ty.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?

Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne. W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.
Dlaczego sobie tego nie wyobrażasz? Bo od chęci seksu jest facet, a kobieta tylko ulega?Ja bym zerwała z mężczyzną , który od 4 lat mnie nie chce.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 22:46   #142
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 215
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?

Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne. W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.

Ale co ma przeszkadzać? Że jestem coraz bardziej samoświadoma, wiem, co lubię i jak sprawić przyjemność?
Bo nie spotkałam się z tym, żeby ktoś mnie pytał z iloma facetami spałam.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-30, 23:13   #143
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Ma tutaj Pani rację, że nie wziąłbym dziewczyny nie dziewicy. Ale to też jest kwestia, dzięki której jestem z obecną dziewczyną. Ona jest dziewicą. Nie miała kontaktów seksualnych przede mną, za co bardzo ją cenię. W dodatku ma 23 lata. Mało takich dziewczyn chodzi.
Ale z Toba by chciała ten seks uprawiać rozumiesz? I dlatego jest nadal dziewicą, bo Ty nie chcesz z nią tego seksu uprawiać. Wcześniej pewnie była dziewicą z wyboru, no ale teraz gdy jest z Tobą? Sama Ci mówi, że chciałaby rozpocząć współżycie.

Ty ją traktujesz jak jakąś swoją własność...takie zachwycanie się jej dziewictwem jest...niezdrowe.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 05:05   #144
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Ma tutaj Pani rację, że nie wziąłbym dziewczyny nie dziewicy. Ale to też jest kwestia, dzięki której jestem z obecną dziewczyną. Ona jest dziewicą. Nie miała kontaktów seksualnych przede mną, za co bardzo ją cenię. W dodatku ma 23 lata. Mało takich dziewczyn chodzi.
Gratulacje. Tylko nie wiem czy dla dziewczyny czy dla ciebie 🤪 facet, który patrzył by na liczbę moich byłych partnerów byłby u mnie skreślony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 06:09   #145
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Autorze
Jeżeli Ty nie wyobrażasz sobie, że dziewczyna mogłaby zostawić Ciebie przez seks (bo to przecież "tylko" seks), to po prostu nie rozumiesz, czym ten seks jest, jaką wagę ma w związku.
Dla seksu ludzie zabijali i kradli oraz rozpętywali wojny, a jeden z Windsorów zrzekł się dla niego korony
Nie rozumiesz seksu. Nie odczuwasz pożądania. Wiem, czego Cię rodzice uczyli, ale w wieku 23 lat nikt już nie słucha rodziców, tylko ma własne rozeznanie w sprawach osobistych

Wiesz, można być aseksualnym albo mieć niskie libido i nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że drugiej stronie to odpowiada. I że nie dorabia się do tego idiotycznych teoryjek i ideologii połączonej z poczuciem wyższości.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 07:26   #146
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: On chce czekać do końca studiów

I co z tego, że nie było penetracji? Uprawialiście petting, tak? Czyli conajmniej jedno z Was musiało w jakikolwiek sposób dotykać intymnych części ciała drugiej osoby. Dlaczego wg Ciebie to nie odbiera szlachetności, a seks tak?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 07:34   #147
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
I co z tego, że nie było penetracji? Uprawialiście petting, tak? Czyli conajmniej jedno z Was musiało w jakikolwiek sposób dotykać intymnych części ciała drugiej osoby. Dlaczego wg Ciebie to nie odbiera szlachetności, a seks tak?
Oj pewnie ją w pierś musnął, a ty juz jakieś zboczone rzeczy wymyslasz, Nancy.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 07:43   #148
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
jakby nie patrzeć nie zostaliśmy. Nie było typowej "penetracji" nawet palcem jak to pani nazwała.

Nie będę się wykłócał. Nie oto chodzi.

@thalia666 tylko czy taka ilość partnerów nie będzie przeszkadzała Pani następnym partnerom?
A od jakiej liczby partnerów może cokolwiek przeszkadzać kolejnym partnerom? Wyznacznik jakiś? Zero to spoko, ale dwóch już nie? Czy może jeden to już nie jest ok? A co jeśli ten jeden to była miłość, wieloletnie czekanie, a później ją zdradził i zostawił? Wtedy też już jest niegodna szacunku i nowego związku?

Cytat:
Dodatkowo nie wyobrażam sobie, by dziewczyna zrywała z chłopakiem ze względu na sprawy seksualne.
To zacznij sobie wyobrażać, bo to ma miejsce. Moja koleżanka zerwała z chłopakiem, bo chciał z seksem czekać "do później". Nie do ślubu, tylko jakieś ogólne "później". Po dwóch latach jej się czekanie znudziło. I nie, to nie dlatego, że go nie kochała albo było źle w innych warstwach. Kochała i było dobrze. Ale ignorował jej potrzeby seksualne. W imię "bo ja tak chcę".

Cytat:
W innych aspektach serio się dogadujemy. Możemy być wzorem dla innych par, rzadko się kłócimy, wspieramy.
Wiesz, trochę nie Tobie to oceniać. Bo różne pary różnie działają i mają różne oczekiwania.
P.S to co napisałeś wygląda jakbyście rzadko się wspierali, wiesz?



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 08:40   #149
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Cytat:
Napisane przez kefir23 Pokaż wiadomość
Ma tutaj Pani rację, że nie wziąłbym dziewczyny nie dziewicy. Ale to też jest kwestia, dzięki której jestem z obecną dziewczyną. Ona jest dziewicą. Nie miała kontaktów seksualnych przede mną, za co bardzo ją cenię. W dodatku ma 23 lata. Mało takich dziewczyn chodzi.
Wziąć to sobie możesz towar z półki.
Cenisz ją za brak kontaktów seksualnych i dlatego utrzymujesz ją w dziewictwie jak laleczkę na półce.
Już niedługo. Sama sobie znajdzie faceta traktujacego ją jak kobietę.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;87289517]Czy macie za sobą jakieś inne rodzaje aktywność seksualne Autorze? Czy tylko z samym stosunkiem się tak wstrzymujecie z dziewczyną?[/QUOTE]

Też chciałam o to zapytać.

Czy ty na przykład widziałeś w ogóle cipkę swojej dziewczyny, a ona Twojego penisa?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-31, 10:38   #150
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: On chce czekać do końca studiów

Jeszcze jedno mnie zastanawia. Raz piszesz, że masz ochotę na seks, a innym razem piszesz, że może seksu tak naprawdę nie potrzebujecie. To jak w końcu jest?
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-28 22:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.