Fryzjer Nowy Sącz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 13:24   #61
sonk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 143
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

a ja polecam z czystym sercem salon fryzjerski Ania na ul I Brygady (nad księgarnią, jest też tam solarium i kosmetyczka). Obie Panie są rewelacyjne w tym co robią, chętnie doradzą jeżeli chodzi o kolor, są naprawde profesjonalne i na pewno nie zrobią krzywdy waszym włosom (ja tam za jednym zamachem zeszłam z czarnego na blond bez żadnej rozdwojonej końcówki). Panie są przemiłe i można z nimi pogadać bo zawsze chętnie pogadają.
Niestety jest taki mały mankament, jeżeli chodzi o terminy, tzn zapominają sobie o zapisywaniu umówionych wizyt, nagle przychodzą dwie kobiety na farbowanie na tą samą godzine, wszystko się opóźnia ale naprawde warto

Takie jest przyjamniej moje zdanie. Tam Panie również przedlużają włosy ale ja nie robiłam tam tego i chyba nie zrobiłabym bo one mają tylko syntetyczne włosy. Wiem też że prostują włosy jakąś tam metodą ale ja sie nie znam, ale dziewczyna była bardzo zadowolona.

A teraz ja mam pytanie: znacie może jakiegoś taniego fryzjera albo koleżanke kogokolwiek kto przedłuża włosy tylko przedłuża naturalnymi (syntetyków widzieć nie chce)?? Możecie kogoś polecic ale tak z czystym sercem??
sonk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 14:44   #62
dzwoneczek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

w rynku 11 (salon schwarzkopf) są dobrzy fryzjerzy a pozatym mają od 1 lipca fajną panią i nie drogą do stylizacji paznokci polecam
__________________
dzwoneczek23
dzwoneczek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:35   #63
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez sonk Pokaż wiadomość
a ja polecam z czystym sercem salon fryzjerski Ania na ul I Brygady (nad księgarnią, jest też tam solarium i kosmetyczka). Obie Panie są rewelacyjne w tym co robią, chętnie doradzą jeżeli chodzi o kolor, są naprawde profesjonalne i na pewno nie zrobią krzywdy waszym włosom (ja tam za jednym zamachem zeszłam z czarnego na blond bez żadnej rozdwojonej końcówki). Panie są przemiłe i można z nimi pogadać bo zawsze chętnie pogadają.
Niestety jest taki mały mankament, jeżeli chodzi o terminy, tzn zapominają sobie o zapisywaniu umówionych wizyt, nagle przychodzą dwie kobiety na farbowanie na tą samą godzine, wszystko się opóźnia ale naprawde warto

Takie jest przyjamniej moje zdanie. Tam Panie również przedlużają włosy ale ja nie robiłam tam tego i chyba nie zrobiłabym bo one mają tylko syntetyczne włosy. Wiem też że prostują włosy jakąś tam metodą ale ja sie nie znam, ale dziewczyna była bardzo zadowolona.

A teraz ja mam pytanie: znacie może jakiegoś taniego fryzjera albo koleżanke kogokolwiek kto przedłuża włosy tylko przedłuża naturalnymi (syntetyków widzieć nie chce)?? Możecie kogoś polecic ale tak z czystym sercem??
Bardzo ciekawe Sonk -(slowa ktöre zaznaczylam)czemu nadal masz czarne wlosy,z Twoich postöw widac nadal, ze nie jestes zdecydowana zejsc z czarnego..?.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-10 o 13:47
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 06:21   #64
malenkaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Fryzjer nowy sącz

Znajoma poleciła mi fryzjera na ulicy wazów podajże... Nazywa się RENOMA... ale nie mam tam numeru tel. więc jeśli ktoś ma niech napisze.
malenkaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:15   #65
blondynka22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 187
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Polecam serdecznie Panią Marcelinę ma salon na Wólkach (jak trzeba będzie znajdę adres). Nie lubię chodzić do fryzjera a po wizycie u niej byłam bardzo zadowolona i już wiem że będzie mnie czesać do ślubu za 2 lata
blondynka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 09:07   #66
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Sonk, we wspomnianym przeze mnie wcześniej salonie, umawiasz się z panią Renatką, ustalasz metodę przedłużania, jaka Ci pasuje, wiem, że robi najnowsze, które nie niszczą włosów, przedłuża naturalnymi i generalnie bardzo ładnie to wygląda.
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:42   #67
misiek5151
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja również polecam panią Marcelinę z salonu Revolution na Wólkach, jestem bardzo zadowolona ze świetnie dobranej fryzury ( a jestem bardzo wybredna) i miłej obsługi.
misiek5151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 18:16   #68
Kaktus03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

A wiecie może czy opłaca się iść do któregoś z salonów fryzjerskich na Węgierskiej? Mieszkam niedaleko i zastanawiam się czy dobrze ścinają i czy nie jest za drogo...
Kaktus03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 23:36   #69
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Koleżanka poleciła mi ostatnio fryzjerkę na ul. Sienkiewicza, faktycznie fryzurkę ma bardzo fajną, z tym że miała krótkie włosy i jeszcze je skracała, a ja mam klaczki do polowy pleców i powiem szczerze, że mam obawy jak by sobie ta pani poradziła z moją długością i mocnym cieniowaniem (bo na krótko to i ja swoją mamę potrafię ładnie obciąć :P), była tam może jakaś długowłosa wizażanka?
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:21   #70
Wioluswpns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hej.!

Jestem na praktyce z zawodu fryzjer wiec jesli cos chcecie sie dowiedziec to mozecie do mnie pisać.

a Wiec tak jesli chodzi o dobrych fryzjerów w Nowym Sączu to polecam:
-Rynek 13 ( Pani Monika i Pani Ania)
-Axentowicza 10 ( Pani Ela ) okolice Chelmca
-Barbadzkiego 81 - Framesii Beauty Center ( Pani Kasia)

Jesli chodzi o doczepianie wlosow to jest to mozliwe w mniejszej ilosci salonow...
jest duzo sposobow doczepiania bo moze byc stale lub na jakas okazje gdzie smi mozecie sobie doczepic... Jest tez duzo technik doczepiania ( klipsy spinki klej itp itd.) ceny tez sa rozne.. albo poporostu inne osoby robia po domach...

Jesli chcecie wiecej informacji to pisac na nr gg
12624521

A jesli chodzi o Tego WŁOCHA.! to osobiscie odradzam faceta.!
uwiezcie nie pytajcie z kad to wiem

Edytowane przez Wioluswpns
Czas edycji: 2011-01-30 o 22:44
Wioluswpns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:34   #71
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

a mozesz mi powiedziec ile zapłace w rynku 13 za strzyzenie (bob) + modelowanie+ mycie gł
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 17:12   #72
Wioluswpns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

za sciecie wlosow 40 lub 45 zl

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

a i przepraszam popelnilam blad tam ma byc
Barbackiego 81 Framesi Beauty Center
Wioluswpns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 12:58   #73
omarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Ja od lat chodze na uslugi fryzjerskie do Beniamina i jego technika scinania jest najlepsza, wlosy pozniej same sie ukladaja a uwierzcie wlosy moje sa ciezkie do zrobienia czego kolwiek, a Beniamin daje rade.
Co tu duzo mowic szkoli sie non stop, ostatnio byl w Londynie na szkoleniu to czegoz chciec wiecej.
omarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 23:22   #74
Bimba721
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

OMARKA może ty mogłabyś mi pomóc.Ja też od paru lat chodzę do Beniamina i oczywiście jestem niesamowicie zadowolona,mój problem polega na tym że ostatnio byłam u niego na Magazynowej,to było w lipcu potem wyjechałam wróciłam w pażdzierniku już go tam nie zastałam.Bardzo proszę napisz gdzie go teraz znajdę.Możesz nawet napisać na GG 13056760,jak ci będzie odpowiadało
Bimba721 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 19:12   #75
April_02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Co do Benka... przeniósł się na Długosza, ale już go tam nie ma wyjechał na jakiś czas, ale z tego co wiem to wrócił, tylko gdzie on teraz to nie mam pojęcia... i szczerze wcale mnie to nie interesuje, byłam średnio zadowolona z niego, siostra znowu strasznie zachwycona, ale za którymś razem jak do niego poszła ze zdjęciem, zepsuł całą robotę, siostra zrezygnowała i chodzi teraz do mojego fryzjera.
Ja i moje siostry chodzimy do Gosi na ul.Padhalańskiej(ścięcie razem z modelowaniem lub prostowaniem 25zł koloryzacja 25, ale to w sumie zależy ile ale nie więcej niż50 za scięcie modelowanie i koloryzacje), polecam również salon "Kami Styl" fryzjerke Baśke - na prawdę dobrze ścina i jak tylko ma troszke wolnego to wpada do mnie zrobić jakaś nową fryzurę;D

Nie wiecie może gdzie robią pasemka kolorowe za przystępną cenę?(jak tak to ile )Będę wdzięczna;D
April_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:54   #76
Wioluswpns
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez April_02 Pokaż wiadomość
Co do Benka... przeniósł się na Długosza, ale już go tam nie ma wyjechał na jakiś czas, ale z tego co wiem to wrócił, tylko gdzie on teraz to nie mam pojęcia... i szczerze wcale mnie to nie interesuje, byłam średnio zadowolona z niego, siostra znowu strasznie zachwycona, ale za którymś razem jak do niego poszła ze zdjęciem, zepsuł całą robotę, siostra zrezygnowała i chodzi teraz do mojego fryzjera.
Ja i moje siostry chodzimy do Gosi na ul.Padhalańskiej(ścięcie razem z modelowaniem lub prostowaniem 25zł koloryzacja 25, ale to w sumie zależy ile ale nie więcej niż50 za scięcie modelowanie i koloryzacje), polecam również salon "Kami Styl" fryzjerke Baśke - na prawdę dobrze ścina i jak tylko ma troszke wolnego to wpada do mnie zrobić jakaś nową fryzurę;D

Nie wiecie może gdzie robią pasemka kolorowe za przystępną cenę?(jak tak to ile )Będę wdzięczna;D


Hmmm praktycznie wszedzie zrobia ci kolorowe pasemka
Wioluswpns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:32   #77
Lobuziara21
Przyczajenie
 
Avatar Lobuziara21
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny a co myślicie o Jacqueline na Jamnickiej 1 ?????
ogólnie u mnie sprawa ma się tak mam długie włosy czarne niestety farbowane ;/
chciałabym zejść do brązu nie chcę blondów czy coś.... mogą być brązy i nie orientujecie się kto w ns zna się na rzeczy nie doprowadzi moich włosów do czarnej rozpaczy???? A druga kwestia to taka gdzie robią fajne fryzury ślubne ???

Lobuziara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 13:35   #78
katarzynacis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

polecam również salon "Kami Styl" fryzjerke Baśke - na prawdę dobrze ścina i jak tylko ma troszke wolnego to wpada do mnie zrobić jakaś nową fryzurę;D

błagam Baśka nie umie obcinać, mojej siostrze tak farbowała włosy że przez tydzień nie mogła doprowadzić ich do normalności.... ale teraz w "kamistyl" jest super fryzjerka umie doradzic...ja juz kilka lat do niej chodzę i nie zmienię jej naprawde gorąco polecam Irenę w "kamistyl"

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

dla pani nade mna....jedz na tarnowską do galerii szubryt tam jest salon "kamistyl" fryzjerkę dobrze znam i ona ci poradzi
katarzynacis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 12:42   #79
Tamta_Ramta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Polecam salon Revolution na Barbackiego, wedle zyczenia z dobrymi sugestiami, cena do przyjecia i co najwazniejsze dla mnie: sprawnie i szybko.
Tamta_Ramta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 11:27   #80
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny jest jakiś fryzjer, którego polecacie dla kreconowłosej??
Niestety nie trafiłam jeszcze na takiego co by sobie poradził z moimi włosami
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 17:16   #81
Silunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Wink Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hej dziewczyny , mam pytanie czy ktos z WAS był u fryzjera tego wlocha koło realu

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Hej dziewczyny , mam pytanie był ktos z Was u fryzjera , włocha kolo realu ?????
Silunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:51   #82
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

bratowa była i nie poleca. Wszystko fajnie, fajna fryzurka. dośc krótka ale do pierwszego mycia, ciężko było jej potem ułozyć włosy, dziwnie ścięte. A włosy modelowac potrafi, czasem mnie modeluje.
Za ścięcie i pasemka wziął 150 więc jescze znośnie,
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 21:56   #83
Silunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Tak no to ladnie , ja sama chce sie wybrac do dobrego fryzjera ktory zna sie na rzeczy , chce farbowac wlosy na jakis jasny kolor ,a obecnie mam czarne i jakas fajna fryzure sobie zrobic . Moze wiecie gdzie jest najlepszy fryzjer w Nowym Saczu??

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Dziewczyny jest jakiś fryzjer, którego polecacie dla kreconowłosej??
Niestety nie trafiłam jeszcze na takiego co by sobie poradził z moimi włosami





Ja osobiscie kreconych włosow nie mam ale moja kuzynka ma ten sam problem i chwali sobie AWANGARDE.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Znalazłam na internecie salon fryzjerski Metamorfozy na ul gorzkowskiej był ktos ?????
Silunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 23:17   #84
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Wiecie może gdzie w NS strzygą termicznymi nożyczkami?
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:22   #85
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Nie mogłam nigdzie znaleźć salonu gdzie wykonywaliby strzyżenie termicznymi nożyczkami, ale byłam na Barbackiego w salonie REVOLUTION. Rzeczywiście tak jak pisały dziewczyny jest tam fryzjerka Marcelina, która jest bardzo sympatyczna, pomoże dobrać fryzurę i jest tam tanio 30 zł za strzyżenie długich włosów + mycie + modelowanie/czesanie, a ponadto pracuje na kosmetykach Artego, które są z wyższej półki.

http://www.revolutionns.pl/

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Silunia Pokaż wiadomość
Tak no to ladnie , ja sama chce sie wybrac do dobrego fryzjera ktory zna sie na rzeczy , chce farbowac wlosy na jakis jasny kolor ,a obecnie mam czarne i jakas fajna fryzure sobie zrobic . Moze wiecie gdzie jest najlepszy fryzjer w Nowym Saczu??

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Dziewczyny jest jakiś fryzjer, którego polecacie dla kreconowłosej??
Niestety nie trafiłam jeszcze na takiego co by sobie poradził z moimi włosami





Ja osobiscie kreconych włosow nie mam ale moja kuzynka ma ten sam problem i chwali sobie AWANGARDE.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Znalazłam na internecie salon fryzjerski Metamorfozy na ul gorzkowskiej był ktos ?????
Kiedyś chodziłam do Bell Chevelure i powiem Ci, że znają się babki na rzeczy możesz tam zajrzeć tylko, że ceny mają średnie za strzyżenie i modelowanie płaciłam 55 zł (koloryzacja od 100 zł w górę) więc nie najtaniej, ale są też droższe salony, pracują tam na kosmetykach Welli które naprawde są świetne. Podobno najlepsza jest tam pani Agnieszka, ale ja chodziłam do pani Bogusi i też byłam zadowolona. Jedyny mankament, że tak powiem to to że mają długie terminy zapisów na wizyt, ale to że mają pełny kalendarz to o czymś też świadczy.

Prosze tutaj adres i telefon gdybyś się zdecydowała:
Pracownia Fryzjerska Bell Chevelure
Krakowska 91
tel. (18) 547 23 73
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre

Edytowane przez UzaleznionaOdSiebie
Czas edycji: 2011-06-28 o 12:24 Powód: literówki
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:04   #86
mikaka81
Przyczajenie
 
Avatar mikaka81
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Hej!
Niestety bardzo trudno jest trafić w Sączu na dobrego fryzjera
Ja mam za sobą przejścia z Benkiem, który tak mi kiedyś wyciął coś na włosach że musiałam unikać ludzi przez dobry miesiąc. Polecano mi też avangardę ale jak zobaczyłam swoja kolezankę z pracy w "modnym" uczesaniu z tego salonu to myślałam,że sama sobie te włosy obcinała i to w nocy....Nie kazdemu pasują fryzury, których uczą na szkoleniach fryzjerskich.
Przez 2 lata chodziłam do Eweliny z Welli naWólkach ale niestety urodziła i nie wróciłado pracy. Potem byłam wierna temu salonowi aż dozeszłego tygodnia kiedy to zostałam "obcięta jak od garczka" i wyglądam jak giermek Mieszka I!!! Nawet mój mąż zwykle tolerancyjny stwierdził, ze mam kupę na głowie!!
Spróbuję może ten salon, który polecacie czyli Revolution na Barbackiego, bo będę mieć blisko. Może da się coś uratować - w sierpniu mam wesele kuzynki i jak patrze w lustro to mnie mdli....
mikaka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 21:21   #87
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Dziewczyny a byłyście już w tym salonie Shiseido na Krańcowej?? ( to całkiem nowy salon, czy awangarda tylko zmieniła nazwę i dalej są tam ci sami fryzjerzy??)
Zastanawiam się jak tam cenowo jest
__________________
Paradise
Every time she closed her eyes
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 12:43   #88
gwiazdkaa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Niestety nie trafiłam jeszcze na dobrego fryzjera w Nowym Sączu ,ale szczerze odradzam Avangardę!!! obecnie na ulicy Malczewskiego. studio grubo przereklamowane.. drogooo i bez rewelacji . Zapisałam się z siostra na fryzurę wieczorową, która miała kosztować od 50-80 zł (upewniałam się dzień wcześniej dzwoniąć telefonicznie ) a zapłaciłam 129 zł !! Szok ! Pytam za co?? ZA umycie włosów i spiecie na bok?To jeszcze nic ! Pieniądze rzecz nabyta ,mogłabym zapłacić nawet 200 jeśli byłabym naprawde zadowolona, fryzura miała byc taka jak pokazałam na telefonie z czego ani 1% nie było podobieństwa ! Lakier nie trzymal sie na włosach a podobno taki świetny !! Przyjechałam do domu z płaczem i poprawiałam sama swoje wlosy, Wlosy na koniec wyprostowałam i upięłem !chciałam wygladać świetnie a wyszło jak wyszło !!! Za standardowy makijaż Art Derm w tym samym miejscu u Pani Kaji zapłaciłam 60 Zł i na koniec i tak sama się wymalowałam ! Totalna porażka,wyrzut pieniędzy w błoto !!!! Lepiej iść do zwykłego fryzjera zaplacic 50 zł i wymalowac się samemu albo lepiej to sprawdzić niż załować ! Jesli chodzi o Panią Ulę z tego studia to ona ładnie czesze, osobiście widziałam ,szkoda,że nie mnie czesała. Ps . Studio Sheido które znajduje się teraz na miejscu avangardy otworzyły sobie dziewczyny z Avangardy (pewnie te do których się wszyscy zapsiywali ) Szkoda ze wczesniej nie wiedziałam !!!!!
gwiazdkaa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:36   #89
leeyah
Raczkowanie
 
Avatar leeyah
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: www
Wiadomości: 101
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Do tej pory zawsze chodziłam do pani Uli za Bazyliką w rynku, zawsze byłam zadowolona ze ścięcia, miła atmosfera, ceny przyzwoite, ogólnie miejsce godne polecenia. Raz byłam u słynnego Włocha - za podcięcie i zrobienie 2 cm odrostu tonerem wziął 130 zł, trochę dużo, cięcie było takie sobie (po miesiącu wylądowałam spowrotem u p. Uli) ale toner dobrany naprawdę super.

Czy któraś z was robiła dekoloryzację w NS? (chodzi mi o ściąganie koloru, a nie palenie włosów rozjaśniaczem) Czy możecie polecić jakiś salon gdzie ładnie mi ściągną kolor?
__________________
I woke up like this
leeyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 17:03   #90
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Fryzjer Nowy Sącz

Cytat:
Napisane przez nez123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a byłyście już w tym salonie Shiseido na Krańcowej?? ( to całkiem nowy salon, czy awangarda tylko zmieniła nazwę i dalej są tam ci sami fryzjerzy??)
Zastanawiam się jak tam cenowo jest
Awangarda się przeniosła na Malczewskiego z tego co wiem, a na Krańcowej salon Shiseido to otworzyły chyba dziewczyny z Awangardy (podobnnie ja te które pracują w salonie Prestige, ale nie pamiętam na jakiej ulicy), które odeszły z tego podobno kiepskiego salonu(tak słyszałam, że nie warto tam iść) zresztą są tutaj opinie na jego temat. Widziałam reklamę tego Shiseido, ale jak się wybierzesz to daj znać jak wrażenie bo nie zaglądałam tam jeszcze.
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-29 22:28:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.