kompleks piersi - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 01:13   #181
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: kompleks piersi

Też jestem z tych małobiuściastych. I ciągle jest to mój kompleks chociaż jakoś powoli się z tym zaczynam godzić . Myślę, że skoro mężczyzna z Tobą jest to Cię kocha i mu się podobasz (jako całokształt). Na pocieszenie powiem, że mój chłopak i także sporo kumpli mówią, że wolą małe,ale naturalne niż sztuczne i że liczy się kształt,a nie wielkość (chłopakowi nie muszę wierzyć,bo może mówić to na pocieszenie , ale koledzy raczej nie mieliby tego na względzie i raczej są obiektywni )
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 07:32   #182
malagucia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: kompleks piersi

Z własnego doświadczenia powiem, że nasze kompleksy wynikaja głównie ze złego doboru PARTNERA. Będąc ze swoim poprzednim chłopakiem ciągle myślałam o moim małym biuscie, dużej pupie, grubych udach itd kiedys nawet powiedział mi że powinnam troche schudnąć (mam 174 cm a waze 68kg). Rozstaliśmy się a jak zabierał ostatnie rzeczy z mojego domu powiedział mi, ze i tak nikt mnie nie zechce bo jestem gruba i brzydka...
Po roku poznałam mojego przyszłego męża i wszystko to o czym tak myslałam odeszło w niepamięć....Przy nim czuje się jak prawdziwa kobieta, czuje się piękna i doceniana nawet zaczełam nosić spódniczki i sukienki, a jak w ferworze weselnych przygotowań schudłam kilka kiogramów od swojego męża usłyszałam "hmm teraz będę miał kilka kilogramów mniej ukochanej żonki"
Dziewczyny dobierajcie sobie odpowiednich partnerów którzy Was doceniaja a jak poczujecie się bezpieczne, kochane i akceptowane to wszystkie kompleksy same znikną i zaczniecie chodzic z wysoko podniesioną głową a wtedy staniecie się jeszcze piękniejsze......
malagucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 21:15   #183
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: kompleks piersi

też tak miałam, non stop myślałam, jaka to jestem płaska itd. Z kompleksów leczył mnie właśnie... chłopak .Pewnego razu nas poniosło, zaczął pieścić moje piersi, a ja nie umiałam powiedzieć stop. Potem komentował, że mu się podobają, że nie są małę, dla niego akurat itd itd. Przeszło mi jakoś ;p
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 21:22   #184
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
też tak miałam, non stop myślałam, jaka to jestem płaska itd. Z kompleksów leczył mnie właśnie... chłopak .Pewnego razu nas poniosło, zaczął pieścić moje piersi, a ja nie umiałam powiedzieć stop. Potem komentował, że mu się podobają, że nie są małę, dla niego akurat itd itd. Przeszło mi jakoś ;p
Pamiętam swoją spinę, kiedy pierwszy raz TŻ dotykał moich piersi nagich, pod piżamą
Miałam straszne kompleksy i spięłam się normalnie jak spinak wtedy
ściskałam dziwnie ręce i ramiona do siebie, tak się wstydziłam. On nic nie powiedział, tylko nie przestawał mnie całować, cały czas twierdząc, że są idealne
Dopiero po jakimś roku się dowiedziałam, że widział jak mnie spięło i o co chodzi a ja myślałam, że byłam dyskretna
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:42   #185
Midorihime
Raczkowanie
 
Avatar Midorihime
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 東京都新宿区
Wiadomości: 95
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Pamiętam swoją spinę, kiedy pierwszy raz TŻ dotykał moich piersi nagich, pod piżamą
Miałam straszne kompleksy i spięłam się normalnie jak spinak wtedy
ściskałam dziwnie ręce i ramiona do siebie, tak się wstydziłam. On nic nie powiedział, tylko nie przestawał mnie całować, cały czas twierdząc, że są idealne
Dopiero po jakimś roku się dowiedziałam, że widział jak mnie spięło i o co chodzi a ja myślałam, że byłam dyskretna
Niestety, takie reakcje są baardzo widoczne, sama się przekonałam.

Witam koleżanki, też mam biuściasty problem, ale trochę z innej bajki.
Osobiście uważam, że moje są ZA DUŻE i strasznie ich nie lubię.
__________________

` 君と 僕で(さあ)もう一度
誰しもが一度は夢見るステージ 。。。 ~`

~ 緑姫 ~
Midorihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 07:57   #186
nikt_mnie_nie_lubi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: moja samotnia
Wiadomości: 42
Dot.: kompleks piersi

Tak sobie myślę, że jeśli facet jest mocno zakochany w kobiecie, to nawet jeśli praktycznie wcale nie ma ona piersi to on ją zaakceptuje. Malusieńki biuścik nie będzie mu przeszkadzał. Tak właśnie, przymknie na to oko i biuścik nie będzie mu przeszkadzał. Ale już samo to sformułowanie ma taki przykry wydźwięk. Jedyne co ukochany facet może zrobić dla "deski", to uznać że mu to nie przeszkadza. Grzecznie zaakceptować, tolerować. Ale nigdy nie będzie to coś, co go podnieca, co na niego działa. Zawsze będzie patrzył na to jak na jakiś rodzaj defektu, który trzeba tolerować. Dla normalnego faceta brak biustu nie może być podniecający. Chyba że to pedofil albo kryptogej. Wybaczcie, ale mam dół i nie potrafię patrzeć na to optymistycznie.
nikt_mnie_nie_lubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 12:03   #187
Midorihime
Raczkowanie
 
Avatar Midorihime
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 東京都新宿区
Wiadomości: 95
Dot.: kompleks piersi

nikt_mnie_nie_lubi - Masz całkowitą rację. Zdarzają się co prawda amatorzy mniejszych piersi, których to akurat podnieca i nie zawsze są oni kryptogejami czy pedofilami, acz niestety zdecydowana większość woli większe biusty. Jest to uwarunkowane czysto biologicznie, większy biust, lepsza rozrodczość, ot takie tam bajery ; )

Swoją drogą co się stało, że masz takiego dołka?
__________________

` 君と 僕で(さあ)もう一度
誰しもが一度は夢見るステージ 。。。 ~`

~ 緑姫 ~
Midorihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 12:31   #188
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: kompleks piersi

No ale musicie zaakceptować same siebie! Całe zycie bedziecie mialy dola przez male piersi? To bezsens! No chyb a ze uzbieracie na opracje plastyczna.
Facet kocha to zaakceptuje i nie koniecznie muszą go podniecać Twoje piersi, mozesz mieć inne waory, które wywołują u niego gorączke i na pewno tak jest! Wiec głowa do góry
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:02   #189
nikt_mnie_nie_lubi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: moja samotnia
Wiadomości: 42
Dot.: kompleks piersi

Jak tu nie mieć doła kiedy upał, dziewczyny chodzą porozbierane a ja idąc przez miasto muszę co chwilę spoglądać w dół i poprawiać sobie dekolt bluzki bo wystaje mi... nie, nie cycek ani rowek, tylko górna część miseczki stanika. Oczy mnie już bolą od tego ciągłego zezowania w dekolt. Idę ulicą i się wstydzę, bo stanik wyłazi mi z dekoltu co chwilę. Tak to jest kiedy się nosi za duże miseczki, ale tak się akurat składa że to są najmniejsze dostępne miseczki więc co ja poradzę... Dla mnie po prostu nie istnieje coś takiego jak za mały stanik... Wszystkie są za duże, ale niektóre są tak szyte że jako tako da się nosić... Już do tego stopnia mi źle że jak nadchodzi jakiś facet z naprzeciwka to czym prędzej spuszczam albo odwracam wzrok, tak okropnie się wstydzę. Czuję się brzydka, bezwartościowa i w ogóle beznadziejna. Nie ma ludzi, którzy mogliby mnie dowartościować i w jakiś sposób dać mi do zrozumienia, że nie jestem takim zerem, za jakie się uważam. Wokół mnie nie ma ludzi. Żadnych.

Nie mam innych walorów mogących podniecać faceta. Jestem totalną łamagą, nie umiem poruszać się z gracją, mam za grube nogi, za duży tyłek, za duży nos i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Na domiar złego mam parszywy charakter. Nie macie pojęcia dziewczyny, jak bardzo można nienawidzić samej siebie. I lepiej takiego pojęcia nie miejcie...

I lepiej żebym była sama, nie powinnam nikogo skazywać na swoją wstrętną obecność.

Edit: tak bardzo chciałabym pojechać nad morze, nad wodę, nawet nad byle glinankę za miasto. Ale nie mogę, bo w moim staniczku od kostiumu wyglądam straszliwie groteskowo. Jakbym się z podstawówki urwała. Tragedia.

Edytowane przez nikt_mnie_nie_lubi
Czas edycji: 2011-07-19 o 14:07
nikt_mnie_nie_lubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 14:21   #190
Madz!@
Raczkowanie
 
Avatar Madz!@
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 135
Dot.: kompleks piersi

Dołączam się do tematu... też mam straszny kompleks na punkcie biustu... odkąd pamiętam...
żebym tylko miała to ledwo B, może bym przełknęła- problem w tym że mam asymetrię różnica conajmniej o 1 rozmiar jak nie więcej.
Dobijało mnie to baaardzo, aż... trafiłam na NIEGO- wciąż powtarza że są idealne, że są moje, że nie chce żadnych innych.
I kurcze... on przecież też nie jest idealny, ale mi NIC w nim nie przeszkadza, bo to po prostu ON. Kocham go, jest dla mnie najprzystojniejszy na świecie i nie zamieniłabym go na ŻADNEGO innego- mogłabym teraz iść do pokoju i znaleźć w nim Brada Pitta (za jego najprzystojniejszych czasów ) a i tak nie zwróciłabym uwagi ;P
Bo chcę tylko mojego M- Jego i tylko Jego i wierzę że on mnie też, razem z tym moim maleńkim biustem i tysiącem innych wad.
Ludzie mają gorsze "defekty" a kochają i są kochani- od teraz postanowiłam że zamiast narzekać na małe piersi będę dziękować Bogu że są zdrowe
ps. przynajmniej się postaram
ps2. też pamiętam jak pierwszy raz pozwoliłąm ich dotknąć- nie starczyło mi siły żeby protestować ;>
__________________
"Przyjaźń między kobietą a mężczyzną to spacer wąskim pasem lądu oddzielającym zatokę znajomości od oceanu miłości. Tak naprawdę, wcześniej czy później, przypływ oceanu i tak zaleje kawałek lądu."
Madz!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 23:13   #191
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: kompleks piersi

nikt mnie nie lubi - zastanawiałaś się nad udaniem się z tym do specjalisty? Wizaż jest super, ale niestety nie załatwi tych większych problemów w naszym życiu... a Ty chyba masz naprawdę wiele kompleksów i trzeba to jak najszybciej zmienić! Powinnaś się uśmiechać do siebie w lustrze! Jesteś młodą dziewczyną, jeszcze wiele przed Tobą - warto te lata wykorzystać jak najlepiej. Skupianie się na negatywnych aspektach Twojego życia nie jest czerpaniem z życia tego, co w nim najlepsze...
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-20, 01:25   #192
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez nikt_mnie_nie_lubi Pokaż wiadomość
Jak tu nie mieć doła kiedy upał, dziewczyny chodzą porozbierane a ja idąc przez miasto muszę co chwilę spoglądać w dół i poprawiać sobie dekolt bluzki bo wystaje mi... nie, nie cycek ani rowek, tylko górna część miseczki stanika. Oczy mnie już bolą od tego ciągłego zezowania w dekolt. Idę ulicą i się wstydzę, bo stanik wyłazi mi z dekoltu co chwilę. Tak to jest kiedy się nosi za duże miseczki, ale tak się akurat składa że to są najmniejsze dostępne miseczki więc co ja poradzę... Dla mnie po prostu nie istnieje coś takiego jak za mały stanik... Wszystkie są za duże, ale niektóre są tak szyte że jako tako da się nosić... Już do tego stopnia mi źle że jak nadchodzi jakiś facet z naprzeciwka to czym prędzej spuszczam albo odwracam wzrok, tak okropnie się wstydzę. Czuję się brzydka, bezwartościowa i w ogóle beznadziejna. Nie ma ludzi, którzy mogliby mnie dowartościować i w jakiś sposób dać mi do zrozumienia, że nie jestem takim zerem, za jakie się uważam. Wokół mnie nie ma ludzi. Żadnych.

Nie mam innych walorów mogących podniecać faceta. Jestem totalną łamagą, nie umiem poruszać się z gracją, mam za grube nogi, za duży tyłek, za duży nos i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Na domiar złego mam parszywy charakter. Nie macie pojęcia dziewczyny, jak bardzo można nienawidzić samej siebie. I lepiej takiego pojęcia nie miejcie...

I lepiej żebym była sama, nie powinnam nikogo skazywać na swoją wstrętną obecność.

Edit: tak bardzo chciałabym pojechać nad morze, nad wodę, nawet nad byle glinankę za miasto. Ale nie mogę, bo w moim staniczku od kostiumu wyglądam straszliwie groteskowo. Jakbym się z podstawówki urwała. Tragedia.
Kochana, nad morzem lub na basenach jest wiele kobiet, które mają niewielki biust. Ten co się śmieje jest idiotą. Ja nigdy nie wyśmiewam, często są to ładne, zgrabne dziewczyny, za którymi można się obejrzeć i nie myśli się nawet "ale ma mały biust". Naprawdę. I jak pisałam już kiedyś małe naprawdę też jest piękne i nie ma się co wstydzić.
Te kompleksy chyba mocno siedzą w Twojej głowie, więc może psycholog??

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-07-20 o 01:27
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:40   #193
Midorihime
Raczkowanie
 
Avatar Midorihime
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 東京都新宿区
Wiadomości: 95
Dot.: kompleks piersi

Droga nikt_mnie_nie_lubi!


Szczerze mówiąc dopisuję się do słów koleżanek, chyba przydałoby się coś
zrobić, bo masz zdecydowanie problem z samoakceptacja.
__________________

` 君と 僕で(さあ)もう一度
誰しもが一度は夢見るステージ 。。。 ~`

~ 緑姫 ~
Midorihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 11:55   #194
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Midorihime Pokaż wiadomość
Droga nikt_mnie_nie_lubi!


Szczerze mówiąc dopisuję się do słów koleżanek, chyba przydałoby się coś
zrobić, bo masz zdecydowanie problem z samoakceptacja.
dokładnie
skoro za duzy a teraz mamy lato to chodź bez stanika ;-)
tutaj mogą sobie kobotki z małm biustem pozwolić
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:17   #195
Midorihime
Raczkowanie
 
Avatar Midorihime
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 東京都新宿区
Wiadomości: 95
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
dokładnie
skoro za duzy a teraz mamy lato to chodź bez stanika ;-)
tutaj mogą sobie kobotki z małm biustem pozwolić
Ano jeszcze nie spotkałam takiego przypadka! o.o
Generalnie to dobre pocieszenie, ale biorąc pod uwagę kompleks tamtej pani, to wypada na tym tle dość marnie i może ją zdołować jeszcze bardziej xD..
__________________

` 君と 僕で(さあ)もう一度
誰しもが一度は夢見るステージ 。。。 ~`

~ 緑姫 ~
Midorihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 15:05   #196
nikt_mnie_nie_lubi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: moja samotnia
Wiadomości: 42
Dot.: kompleks piersi

sęk w tym że ja nie mam piersi prawie wcale, więc w moim przypadku chodzenie bez stanika nie wchodzi w grę bo jestem całkiem płaska i widać mi tylko takie brzydkie i niekształtne stożki pod bluzką. Nawet jak wychodzę na chwilę np ze śmieciami i nie mam stanika na sobie to czuję jakby mi czegoś brakowało
nikt_mnie_nie_lubi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 21:05   #197
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Midorihime Pokaż wiadomość
Ano jeszcze nie spotkałam takiego przypadka! o.o
Generalnie to dobre pocieszenie, ale biorąc pod uwagę kompleks tamtej pani, to wypada na tym tle dość marnie i może ją zdołować jeszcze bardziej xD..
nie?
bo ja uwazam ze u kobiet z małymi piersiami wygląda to ok, ale jak ma kobieta duzy biut to juz wyglada niesmacznie, wulgarnie czasami a poza tym piersi przeciez muszą byc jakos ładnie podtrzymane.
Ale rozumiem, ze kolezanka moglaby sie czuc całkiem nago bez biustonosza.
Ja Ci polecam pojscie deo psychologa i rozmowe z nim. PO prostu zwykłę pojscie do lekarza i porozmawianie o problemie
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 22:28   #198
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
nie?
bo ja uwazam ze u kobiet z małymi piersiami wygląda to ok, ale jak ma kobieta duzy biut to juz wyglada niesmacznie, wulgarnie czasami a poza tym piersi przeciez muszą byc jakos ładnie podtrzymane.
Ale rozumiem, ze kolezanka moglaby sie czuc całkiem nago bez biustonosza.
Ja Ci polecam pojscie deo psychologa i rozmowe z nim. PO prostu zwykłę pojscie do lekarza i porozmawianie o problemie
Ja mam małe i chodzę bez stanika
Nic nie skacze, nic nie wisi, więc myślę, że jest ok
Mężczyznom też nie przeszkadza

A kompleks też mam i to niemały.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:54   #199
Midorihime
Raczkowanie
 
Avatar Midorihime
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 東京都新宿区
Wiadomości: 95
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
nie?
bo ja uwazam ze u kobiet z małymi piersiami wygląda to ok, ale jak ma kobieta duzy biut to juz wyglada niesmacznie, wulgarnie czasami a poza tym piersi przeciez muszą byc jakos ładnie podtrzymane.
A! Chodziło o to, że pod bluzką! Wydawało mi się chwile, że tak totalnie nago jak faceci, że bez koszulek i staników, dlatego pisałam, że nie widziałam jeszcze czegoś takiego.

Zgadzam się z tym w 100% sama wiem jak to u mnie wygląda.
Nie mogę ubierać bluzek bez stanika, znaczy się mogę, ale wygląda to nie fajnie moim zdaniem i czuję się niekomfortowo, gdy mi cycki skaczą na wszystkie strony. ; x
__________________

` 君と 僕で(さあ)もう一度
誰しもが一度は夢見るステージ 。。。 ~`

~ 緑姫 ~
Midorihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 10:04   #200
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez nikt_mnie_nie_lubi Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że jeśli facet jest mocno zakochany w kobiecie, to nawet jeśli praktycznie wcale nie ma ona piersi to on ją zaakceptuje. Malusieńki biuścik nie będzie mu przeszkadzał. Tak właśnie, przymknie na to oko i biuścik nie będzie mu przeszkadzał. Ale już samo to sformułowanie ma taki przykry wydźwięk. Jedyne co ukochany facet może zrobić dla "deski", to uznać że mu to nie przeszkadza. Grzecznie zaakceptować, tolerować. Ale nigdy nie będzie to coś, co go podnieca, co na niego działa. Zawsze będzie patrzył na to jak na jakiś rodzaj defektu, który trzeba tolerować. Dla normalnego faceta brak biustu nie może być podniecający. Chyba że to pedofil albo kryptogej. Wybaczcie, ale mam dół i nie potrafię patrzeć na to optymistycznie.
kurcze no mnie zdołowałaś przykre jest to,ze mojego faceta mój mały ( a przecież mały biust to nie jest brak biustu) nie może podniecać
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:14   #201
albatros
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 103
Dot.: kompleks piersi

I to podobno faceci marudzą....
Wy macie problem z piersiami a my z peniskami hehe
albatros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:51   #202
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: kompleks piersi

Trafiłam tutaj,bo własnie ostatnio myslalałam sobie o kompleksach...
Miałam straszne apropo piersi wlasnie... Teraz jestem po operacji juz 2 lata. Nie wyobrazam sobie inaczej, ale to indywidualna sprawa kazdego z nas. Trafilam na dobrych ludzi i pomogli mi oni zawalczyc z komleksami moimi.
Jestem zdania,ze trzeba z tym walczyc w rozny sposob. JA sie zmienilam i nie zaluje aniii sekundy tej decyzji. Kazdy musi znalezc swoj wlasny sposob na walke z kompleksami. Pozdrawiam!
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 17:23   #203
201803300917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3 074
Dot.: kompleks piersi

do walki z kompleksami polecam ta stronę:
http://small-breastedbeauties.tumblr.com/
dużo zdjęć ( nagich uprzedzam ) pięknych dziewczyn, którym nijak małe piersi nie szkodzą, wręcz przeciwnie

Edytowane przez 201803300917
Czas edycji: 2013-09-17 o 17:25
201803300917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.