Jak zmienić datę miesiączki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-19, 00:09   #1
Wiq_686
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 11
Question

Jak zmienić datę miesiączki?


Witam.
Sprawa wyglada tak ze na początku sierpnia jedziemy z chłopakiem na wakacje na tydzień (na codzień mieszkamy obecnie w różnych krajach wiec te nieliczne chwile razem są dla nas szczególnie ważne i
ekscytujące ).
Pech chciał ze akurat wtedy według kalendarzyka będę mieć okres… Moje miesiączki są długie i ciężkie, szczerze mówiąc ledwo żyje wtedy (zazwyczaj to 7-10 dni wiec akurat całe nasze wakacje).
Czy znacie jakieś sposoby jak przesunąć datę miesiączki? Niestety tabletki anty odpadają obecnie wiec może coś innego..
Wiem ze głupio to brzmi ale naprawdę chce miło spędzić ten tydzień razem a z okresem za pewne bede ledwo co mogła w stać z łóżka.. Także jestem zdesperowana, każda porada miłe widziana!
Wiq_686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 11:22   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Jak zmienić datę miesiączki?

Cytat:
Napisane przez Wiq_686 Pokaż wiadomość
Witam.
Sprawa wyglada tak ze na początku sierpnia jedziemy z chłopakiem na wakacje na tydzień (na codzień mieszkamy obecnie w różnych krajach wiec te nieliczne chwile razem są dla nas szczególnie ważne i
ekscytujące ).
Pech chciał ze akurat wtedy według kalendarzyka będę mieć okres… Moje miesiączki są długie i ciężkie, szczerze mówiąc ledwo żyje wtedy (zazwyczaj to 7-10 dni wiec akurat całe nasze wakacje).
Czy znacie jakieś sposoby jak przesunąć datę miesiączki? Niestety tabletki anty odpadają obecnie wiec może coś innego..
Wiem ze głupio to brzmi ale naprawdę chce miło spędzić ten tydzień razem a z okresem za pewne bede ledwo co mogła w stać z łóżka.. Także jestem zdesperowana, każda porada miłe widziana!



Niestety, ale tylko tabletki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 21:52   #3
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 118
Dot.: Jak zmienić datę miesiączki?

Tylko hormonami jesteś na to w stanie wpłynąć, herbatki i ziółka to całe nic
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-19 21:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.