porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-27, 16:21   #1
carolinajaw
Raczkowanie
 
Avatar carolinajaw
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 74
GG do carolinajaw

porada


hej ..ja jesem z moim chlopakiem juz 1.5 roku ...bardzo go kocham narazie jeszce nie przezylismy obojeswojego pierwszego razu ..ale planujemy go ze soba...moze jesze nie eraz ..ale cos czuje ze ten fakt zbliza sie duzymi krokami....mam obawy ...chcialabym wiedziec jakie jest najlespze zabespieczenie na ten 1 raz...i jak najlepeij zbey nie bolalo ????
__________________
Karolcia

...lubiła tańczyć...pełna radości tak,
ciągle goniła wiatr..
...spragniona życia wciąż...zawsze gubiła coś...

carolinajaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 18:30   #2
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: porada

Hej najlepiej wybierz się do ginekologa a on pomoże Ci dobrać odpowiednie zabezpieczenie. Moze powinnaś porozmawiać takze ze swoim chłopakiem jak on to widzi A najlepsza pozycja na pierwszy raz to chyba klasyczna z poduszką pod pupą:P
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 20:44   #3
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: porada

chyba na pierwszy raz nie watro bawic sie z tabletkami itd, mysle ze prezerwatywa, nie zaszkodzi chlopakowi jak go do niej przyzwyczaisz. co do pozycji to sie zgadzam, ze klasyczna bedzie idealna. No i pamietaj ze to Twoj wazny dzien, i przezyj go najlepiej jak potrafisz.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 12:25   #4
naanahanae
Zadomowienie
 
Avatar naanahanae
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 019
Dot.: porada

a ja doradzam tabletki. tym bardziej że jestescie ze sobą dość długo, to nie jest byle jaka miłostka i nie ma zbyt dużego prawdopodobieństwa że sie rozstaniecie a ty będziesz musiała niepotrzebnie łykać tabsy.

prezerwatywy psują nastruj. wyobraź sobie, jest miło i nagle przerwa techniczna na założenie gumki, a wątpię w to ze prawiczek założy bez problemu gumke i ze zajmie mu to 5 sekund...
dodatkowo, sam pierwszy raz jest dość stresującym przeżyciem i ten stres w założeniu gumki mu nie pomoze.

w czasie swojego pierwszego razu zabezpieczyłam sie tabletkami i oboje z moim pięknym jestśmy z tego zabezpieczenia zodowoleni.
nie wali nam to po kieszeni, bo tyle samo wydalibyśmy na gumki,a za moje tabletki płacimy po połowie (bo oboje, jakby nie było, z nich kozystamy), poza tym jesteśmy zabezpieczeni zawsze i wszędzie.

oczywiście wymaga to samodyscypliny (nie można zapomnieć o tabletce) ale tej samodyscypliny też można sie nauczyć

a jeśli chodzi o to zeby mniej bolało... ten problem też miałam . mieliśmy kilka podejśc i wszystkie bezkutecznie bo ja prawie że uciekałam z łóżka.
byłam tak zdesperowana że poszłam do mojego ginekologa i poprosiłam żeby mnie rozciął.
on, zamiast rozcinania (dał ostatnią szansę matce naturze), przepisał mi zel nawijżająco znieczulający (do stosowania w urologii) -lignokainę, kazał posmarować wejście do pochwy 5 minut przed stosunkiem i naprawde nic mnie nie bolało

nie wiem czy można go stosować z gumkami bo on przepisał mi go wiedząc że stosuje tabletki antykoncepcykjne.

najlepiej będzie jak przejdziesz sie do ginekologa, on dobierze ci odpowiednią dla was antykoncepcje, no i przy okazji cie przebada (zapewne przez odbyt skoro jesteś dzwiecą). mozesz mu powiedzieć ze masz zamiar stacić dziewictwo w najbliższym czasie więc może sprawdzić też jak sie ma twoja błona dziewcza i rozwieje wszelkie twoje wątpliwości.
tylko pamiętaj--> zero stersu, zero skrępowania- zadaj mu każde pytanie jakie cie dręczy, tawet te najgłupsze

ale sie rozpisałam pozdrawiam
naanahanae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 13:40   #5
She's Electric
BAN stały
 
Avatar She's Electric
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 41
Wink Dot.: porada

Cytat:
Napisane przez naanahanae
w czasie swojego pierwszego razu zabezpieczyłam sie tabletkami i oboje z moim pięknym jestśmy z tego zabezpieczenia zodowoleni.
nie wali nam to po kieszeni, bo tyle samo wydalibyśmy na gumki,a za moje tabletki płacimy po połowie (bo oboje, jakby nie było, z nich kozystamy), poza tym jesteśmy zabezpieczeni zawsze i wszędzie.
płacicie po połowie powiadasz,
no to ja się z nim rozlicze
samolób!
She's Electric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 13:52   #6
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Smile Dot.: porada

"a za moje tabletki płacimy po połowie (bo oboje, jakby nie było, z nich kozystamy)"
To prawda, mój chłopak sam to zaproponował

Wczoraj był mój pierwszy raz i jestem zadowolona - wprawdzie teraz dopiero czuję się, jakby mnie ktoś lekko poobijał i bolą mnie mięśnie, ale za to wczoraj zupełnie nic! mnie nie bolało. Aż się zdziwiłam Atmosfera była cudowna i moge powiedzieć, że niczego nie żąłuję. I faktycznie polecam pełne rozluźnienie, zero stresu i dobrą opiekę ukochanego
Powodzenia
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.