Era tindera. Co z tymi facetami ?! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-25, 06:42   #181
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Faceci mają teraz super najlepiej jak nigdy dotąd,laski same do łóżka wchodzą po kilku randkach płacą za siebie,często są tak zdesperowane,że są w stanie utrzymać faceta i są z tego dumne
A taki facet ma mini harem na boku i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba
Same sobie zgotowałyśmy ten los niestety.
Ja w sumie dużo fajnych facetów poznałam,ale Ci faceci mieli milion opcji żeby przebierać,dla faceta dużą wartość ma wygląd i to żeby kobieta była młoda najlepiej bez dzieci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem o co chodzi Twoim kolegom. Czy jest przymus pójścia do łóżka z kobietą która lubi chodzić do łóżka? Nie słyszałem o nim.
Ja osobiście wolę kobiety, które się nie wstydzą, że są pociągające i jak mają ochotę na seks to nawet go same zaproponują. I nie czekają z nim, bo "tak wypada".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 06:46   #182
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale ja pytam co my sobie zgotowałyśmy? Jak jakaś dziewczyna oczekuje związku, to o tym pisze. Tak samo jak chce szybko seksu. Jakby co się tutaj wyklucza? Jak facet nie chce iść z dziewczyną szybko do łóżka, to nie musi tego robić.

Jak jakiś facet chce płacić za dziewczynę, to może jej o tym powiedzieć, jak ona się nie zgodzi, to facet może przecież poszukać innej, która nie czuje potrzeby płacenia za siebie, jeżeli facet chce to zrobić.

Ja dalej kompletnie nie rozumiem co my sobie 'zgotowałyśmy'?

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Jak Twoi koledzy lubią chodzić do łóżka po dłuższym czasie albo lubią płacić za dziewczynę, to niech o tym ją informują i ewentualnie poszukają dziewczyny, która im odpowiada, a nie najpierw się godzą albo jak Ty piszesz sami proponują seks, a potem narzekają swoim znajomym jakie to dziewczyną są złe, bo coś tam. Serio, po co Twoi koledzy proponują sami seks, skoro wolą to robić z dziewczyną później?
Ale zawsze skorzysta jak nie jedna to druga.

Tutaj bardzo ciekawy artykuł może trochę Ci wyjaśni https://kobieta.wp.pl/era-tindera-i-...6845951386241a
Polecam też autorce przeczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 06:56   #183
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez CwiercMotyla Pokaż wiadomość
Raz tylko zdarzyło mi się, że dziewczyna po udanej randce (dla mnie nawet b. udanej) zupełnie zniknęła. Co prawda ja też nie nalegałem na kontakt i ograniczyłem się do wysłania SMSa z zapytaniem o kolejne spotkanie. Generalnie jednak uważam, że takie olewanie kogoś, kto bądź co bądź podzielił się z nami kawałkiem życia (bo o czymże się rozmawia na pierwszych randkach) zahacza o świństwo. Sam jeśli nie byłem zainteresowany, to na propozycję spotkanie odpisywałem w krótkiej odmowie i nigdy nie było to problemem.
Otóż to. Sprawa wygląda prosto, jeśli po spotkaniu żadna z osób nie próbuje się dalej kontaktować z drugą - no to sprawa jest jasna, nie zaiskrzyło na tyle by którakolwiek ze stron zadała sobie jakikolwiek trud na kontynuowanie tematu.

ALE...jeżeli choć jedna ze stron się odezwie po spotkaniu i ta druga ją zignoruje - to dla mnie to jest po prostu podłe i tyle. Czyli: jeśli po spotkaniu kolega powyżej pisze do dziewczyny, a ona go ghostuje, to to jest po prostu dramat, na który nie znajduję usprawiedliwienia. Analogicznie w drugą stronę, gdy to dziewczyna wykazuje chęć kontynuacji. Ot wystarczy odpisać: hej, dzięki ale z mojej strony to nie to, powodzenia. Proste, a jednocześnie z szacunkiem. Tylko tyle i aż tyle.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Faceci mają teraz super najlepiej jak nigdy dotąd,laski same do łóżka wchodzą po kilku randkach płacą za siebie,często są tak zdesperowane,że są w stanie utrzymać faceta i są z tego dumne
Chyba żyjemy na innej planecie. Obecna sytuacja to jest absolutna dominacja kobiet na rynku matrymonialnym, gdzie kobieta w zasadzie bardzo przeciętnie wyglądająca może robić co chce, z kolei wybić się będąc facetem jest naprawdę niełatwo. Załóż konto jako kobieta i zobacz ile będziesz mieć par i propozycji. Następnie załóż konto jako przeciętny facet i wróć tu z porównaniem. A to co kto dalej robi to już osobna sprawa, bez względu na płeć.
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 07:08   #184
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Otóż to. Sprawa wygląda prosto, jeśli po spotkaniu żadna z osób nie próbuje się dalej kontaktować z drugą - no to sprawa jest jasna, nie zaiskrzyło na tyle by którakolwiek ze stron zadała sobie jakikolwiek trud na kontynuowanie tematu.

ALE...jeżeli choć jedna ze stron się odezwie po spotkaniu i ta druga ją zignoruje - to dla mnie to jest po prostu podłe i tyle. Czyli: jeśli po spotkaniu kolega powyżej pisze do dziewczyny, a ona go ghostuje, to to jest po prostu dramat, na który nie znajduję usprawiedliwienia. Analogicznie w drugą stronę, gdy to dziewczyna wykazuje chęć kontynuacji. Ot wystarczy odpisać: hej, dzięki ale z mojej strony to nie to, powodzenia. Proste, a jednocześnie z szacunkiem. Tylko tyle i aż tyle.



Chyba żyjemy na innej planecie. Obecna sytuacja to jest absolutna dominacja kobiet na rynku matrymonialnym, gdzie kobieta w zasadzie bardzo przeciętnie wyglądająca może robić co chce, z kolei wybić się będąc facetem jest naprawdę niełatwo. Załóż konto jako kobieta i zobacz ile będziesz mieć par i propozycji. Następnie załóż konto jako przeciętny facet i wróć tu z porównaniem. A to co kto dalej robi to już osobna sprawa, bez względu na płeć.
Oczywiście ja to wiem na Badoo to mnie tak zasypali wiadomościami,że skasowałam ten profil po dwóch dniach
Kobieta ma rzeczywiście w tej kwestii trochę łatwiej jak jest ładna to już w ogóle może przebierać.
Jeżeli chodzi o przeciętne to nie wiem,jak facet ma coś czym może zaimponować kobiecie fajny charakter,zainteresowania i da jej trochę poczucia bezpieczeństwa to myślę nie będzie z tym najmniejszego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:02   #185
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Oczywiście ja to wiem na Badoo to mnie tak zasypali wiadomościami,że skasowałam ten profil po dwóch dniach
Kobieta ma rzeczywiście w tej kwestii trochę łatwiej jak jest ładna to już w ogóle może przebierać.
Jeżeli chodzi o przeciętne to nie wiem,jak facet ma coś czym może zaimponować kobiecie fajny charakter,zainteresowania i da jej trochę poczucia bezpieczeństwa to myślę nie będzie z tym najmniejszego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słowo klucz: "myślę". A ja Ci polecam: sprawdź To zobaczysz, czy jako facet inny niż naprawdę bardzo przystojny (dla lubiących skalę: 8/10 i lepiej) uda Ci się w miarę łatwo nawiązać jakiś dłuższy kontakt, który zakończy się spotkaniem Porównaj ilość wysiłku włożonego w kontakt jako przeciętny facet vs przystojny facet lub po prostu kobieta :P Krótko mówiąc: wartości o których piszesz (fajny charakter, poczucie bezpieczeństwa) - to wartości, które przeciętny facet będzie miał wielki problem by przekazać, bo przecież parę kliknięć dalej jest tylu przystojniaków. Sprawdź to sama lub zapytaj kolegów
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:09   #186
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Otóż to. Sprawa wygląda prosto, jeśli po spotkaniu żadna z osób nie próbuje się dalej kontaktować z drugą - no to sprawa jest jasna, nie zaiskrzyło na tyle by którakolwiek ze stron zadała sobie jakikolwiek trud na kontynuowanie tematu.

ALE...jeżeli choć jedna ze stron się odezwie po spotkaniu i ta druga ją zignoruje - to dla mnie to jest po prostu podłe i tyle. Czyli: jeśli po spotkaniu kolega powyżej pisze do dziewczyny, a ona go ghostuje, to to jest po prostu dramat, na który nie znajduję usprawiedliwienia. Analogicznie w drugą stronę, gdy to dziewczyna wykazuje chęć kontynuacji. Ot wystarczy odpisać: hej, dzięki ale z mojej strony to nie to, powodzenia. Proste, a jednocześnie z szacunkiem. Tylko tyle i aż tyle.



Chyba żyjemy na innej planecie. Obecna sytuacja to jest absolutna dominacja kobiet na rynku matrymonialnym, gdzie kobieta w zasadzie bardzo przeciętnie wyglądająca może robić co chce, z kolei wybić się będąc facetem jest naprawdę niełatwo. Załóż konto jako kobieta i zobacz ile będziesz mieć par i propozycji. Następnie załóż konto jako przeciętny facet i wróć tu z porównaniem. A to co kto dalej robi to już osobna sprawa, bez względu na płeć.
Koleś, ja jestem z wyglądu bardzo poniżej przeciętnej. A jakoś nigdy nie narzekałem na brak chętnych dziewczyn.
Więcej, to zwykłem ja odmawiać dziewczynom, a nie na odwrót, bo często mam propozycje wspólnej nocy od ktorejs z fwb. Więc mit o tym, że facet wyglądający jak kupa nie podyma jest kompletnie bez sensu. Oczywiście, typ 10/10, którego jedyna siła jest w wyglądzie - sobie pouzywa. Ale tylko do momentu kiedy otworzy gębę. Nikt nie przepada za dmuchaniem się z lalką. Także kobiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:10   #187
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Słowo klucz: "myślę". A ja Ci polecam: sprawdź To zobaczysz, czy jako facet inny niż naprawdę bardzo przystojny (dla lubiących skalę: 8/10 i lepiej) uda Ci się w miarę łatwo nawiązać jakiś dłuższy kontakt, który zakończy się spotkaniem Porównaj ilość wysiłku włożonego w kontakt jako przeciętny facet vs przystojny facet lub po prostu kobieta Krótko mówiąc: wartości o których piszesz (fajny charakter, poczucie bezpieczeństwa) - to wartości, które przeciętny facet będzie miał wielki problem by przekazać, bo przecież parę kliknięć dalej jest tylu przystojniaków. Sprawdź to sama lub zapytaj kolegów
Nie musi pytać. Ja to wiem. I jest zupełnie inaczej niż próbujesz wciskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 08:13   #188
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Słowo klucz: "myślę". A ja Ci polecam: sprawdź To zobaczysz, czy jako facet inny niż naprawdę bardzo przystojny (dla lubiących skalę: 8/10 i lepiej) uda Ci się w miarę łatwo nawiązać jakiś dłuższy kontakt, który zakończy się spotkaniem Porównaj ilość wysiłku włożonego w kontakt jako przeciętny facet vs przystojny facet lub po prostu kobieta Krótko mówiąc: wartości o których piszesz (fajny charakter, poczucie bezpieczeństwa) - to wartości, które przeciętny facet będzie miał wielki problem by przekazać, bo przecież parę kliknięć dalej jest tylu przystojniaków. Sprawdź to sama lub zapytaj kolegów
Mam mega przeciętnego znajomego który ma ogromne powodzenie i nie musi dużo wysiłku wkładać w poznanie kogoś,nadrabia charakterem nawet kasy nie ma więc to tak do końca nie działa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Koleś, ja jestem z wyglądu bardzo poniżej przeciętnej. A jakoś nigdy nie narzekałem na brak chętnych dziewczyn.
Więcej, to zwykłem ja odmawiać dziewczynom, a nie na odwrót, bo często mam propozycje wspólnej nocy od ktorejs z fwb. Więc mit o tym, że facet wyglądający jak kupa nie podyma jest kompletnie bez sensu. Oczywiście, typ 10/10, którego jedyna siła jest w wyglądzie - sobie pouzywa. Ale tylko do momentu kiedy otworzy gębę. Nikt nie przepada za dmuchaniem się z lalką. Także kobiety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadrabiasz intelektem,ogarnięciem życiowym i to już duży plus na co dziewczyny zwracają uwagę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:14   #189
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Słowo klucz: "myślę". A ja Ci polecam: sprawdź To zobaczysz, czy jako facet inny niż naprawdę bardzo przystojny (dla lubiących skalę: 8/10 i lepiej) uda Ci się w miarę łatwo nawiązać jakiś dłuższy kontakt, który zakończy się spotkaniem Porównaj ilość wysiłku włożonego w kontakt jako przeciętny facet vs przystojny facet lub po prostu kobieta :P Krótko mówiąc: wartości o których piszesz (fajny charakter, poczucie bezpieczeństwa) - to wartości, które przeciętny facet będzie miał wielki problem by przekazać, bo przecież parę kliknięć dalej jest tylu przystojniaków. Sprawdź to sama lub zapytaj kolegów

Cóż ja też uważam, że jestem przeciętna, a jak ktoś mi się spodobał przystojniak/ przeciętny to upolowałam bez problemu. Ja mam bardzo chwytliwe cechy charakteru - moim zdaniem.. Przede wszystkim pewność siebie . Bardzo duża.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-03-25 o 08:16
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:23   #190
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87690456]Cóż ja też uważam, że jestem przeciętna, a jak ktoś mi się spodobał przystojniak/ przeciętny to upolowałam bez problemu. Ja mam bardzo chwytliwe cechy charakteru - moim zdaniem.. Przede wszystkim pewność siebie . Bardzo duża.[/QUOTE]Ale mamy na wizażu kolejnego incela, który próbuje wmówić światu, że incelska wizja świata to ta prawdziwa. Że z całym światem jest coś nie tak, a nie z naszym jednym incelem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87690456]Cóż ja też uważam, że jestem przeciętna, a jak ktoś mi się spodobał przystojniak/ przeciętny to upolowałam bez problemu. Ja mam bardzo chwytliwe cechy charakteru - moim zdaniem.. Przede wszystkim pewność siebie . Bardzo duża.[/QUOTE]A Ty chyba nie widziałaś przeciętnej kobiety. Mała podpowiedź - to na ogół zwykła, niewyspana pani na kasie w biedrze, która nie ma czasu i czasem środków by zadbać o wygląd jakby chciała.

Nie trzeba być fałszywie skromną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:33   #191
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ale zawsze skorzysta jak nie jedna to druga.

Tutaj bardzo ciekawy artykuł może trochę Ci wyjaśni https://kobieta.wp.pl/era-tindera-i-...6845951386241a
Polecam też autorce przeczytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak skorzysta? Twoi koledzy mówią, że nie lubią szybko chodzić z dziewczyną do łóżka. To ja pytam: po co jej to proponują i potem narzekają, że laska się zgadza? Jak facet nie chce chodzić szybko do łóżka, to nie musi, nawet jak kobieta chce

Podlinkowałaś artykuł, który po prostu stwierdza, że wiele kobiet jest singielkami. I że może to wynikać z wielu powodów. A ja po raz 3. pytam: co sobie zgotowałyśmy?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 08:38   #192
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Ale jak skorzysta? Twoi koledzy mówią, że nie lubią szybko chodzić z dziewczyną do łóżka. To ja pytam: po co jej to proponują i potem narzekają, że laska się zgadza? Jak facet nie chce chodzić szybko do łóżka, to nie musi, nawet jak kobieta chce

Podlinkowałaś artykuł, który po prostu stwierdza, że wiele kobiet jest singielkami. I że może to wynikać z wielu powodów. A ja po raz 3. pytam: co sobie zgotowałyśmy?
Dałam link tam wszystko ładnie wyjaśnione,oni nawet proponować nie muszą one same im to proponują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:42   #193
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale mamy na wizażu kolejnego incela, który próbuje wmówić światu, że incelska wizja świata to ta prawdziwa. Że z całym światem jest coś nie tak, a nie z naszym jednym incelem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A Ty chyba nie widziałaś przeciętnej kobiety. Mała podpowiedź - to na ogół zwykła, niewyspana pani na kasie w biedrze, która nie ma czasu i czasem środków by zadbać o wygląd jakby chciała.

Nie trzeba być fałszywie skromną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zachowaj sobie swoje dziwne inwektywy dla siebie. Ja nie twierdzę, że przeciętna osoba nie jest w stanie niczego zrobić, wierzę w Twoje zapewnienia. A co kto dalej z tym robi i jak sobie radzi, to już jego/jej sprawa. Nie neguję tego, że pojedyncze osoby wierzą w takie a nie inne wartości, mówię tylko o ogólnym trendzie. Co nie oznacza, że pomimo tego nie idzie nic ogarnąć, bo się da, a ciekawy charakter w tym pomaga
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:43   #194
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dałam link tam wszystko ładnie wyjaśnione,oni nawet proponować nie muszą one same im to proponują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mają ochotę to proponują, w czym problem? Nie trzeba się zgadzać.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:46   #195
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;87690559]Mają ochotę to proponują, w czym problem? Nie trzeba się zgadzać.[/QUOTE]To niech się później nie dziwią,że faceci nie traktują ich na serio i nie chcą związku bo jednak 3/4 myśli,że usidili w taki sposób faceta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 08:58   #196
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To niech się później nie dziwią,że faceci nie traktują ich na serio i nie chcą związku bo jednak 3/4 myśli,że usidili w taki sposób faceta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Ty masz jakieś pretensje do innych kobiet że one lubią zapraszać do łóżka? Nie rozumiem.
No, duża część (wiem o tym) wprost sama zaciąga do lozka, nie muszę o tym czytać.

Co nie oznacza że kobiety zawsze w ten sposób chcą kogoś "usidlic". Jeśli chca to zrobić wylacznie w taki sposób, to powodzenia. Ale nie sądzę by to była duża grupa. A pozostała część, która na to liczy - no cóż. Mają prawo tak myśleć, ale to nie Twój problem akurat.
I tym bardziej nie rozumiem wzburzenia. No być moze takie kobiety są. I co z tego? Masz zbyt mała pewność siebie aby odmówić tym "rozpieszczonym" przez takie kobiety facetom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Zachowaj sobie swoje dziwne inwektywy dla siebie. Ja nie twierdzę, że przeciętna osoba nie jest w stanie niczego zrobić, wierzę w Twoje zapewnienia. A co kto dalej z tym robi i jak sobie radzi, to już jego/jej sprawa. Nie neguję tego, że pojedyncze osoby wierzą w takie a nie inne wartości, mówię tylko o ogólnym trendzie. Co nie oznacza, że pomimo tego nie idzie nic ogarnąć, bo się da, a ciekawy charakter w tym pomaga
Czyli brak zainteresowania Tobą przez kobiety nie wynika tylko z wyglądu (wręcz najmniejszy to Twój problem) tylko z tego jak ogólnie przez nie jesteś postrzegany. Bo być może masz nieciekawy charakter, nie dbasz o higienę, sposób ubioru, nie masz ciekawych zainteresowan i czegokolwiek czym bys mógł kobiecie zaimponować.

Napraw te wszystkie rzeczy a wygląd przestanie być Twoim kompleksem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 09:03   #197
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To niech się później nie dziwią,że faceci nie traktują ich na serio i nie chcą związku bo jednak 3/4 myśli,że usidili w taki sposób faceta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe skąd wiesz, co one tam sobie myślą. Rozsądek podpowiada mi, że jeśli nie powstaje z tego związek, to dlatego, że któraś ze stron go nie chciała, czy był seks, czy go nie było.

Problem takich ludzi jak twoi koledzy wynika z tego, że nie wystarcza im, że oni i jakaś część ludzi mają swoje podejście. Chcieliby jeszcze żeby wszyscy inni mieli koniecznie takie samo, żeby im było łatwo szukać. No takie to problemy pępków świata.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 09:04   #198
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dałam link tam wszystko ładnie wyjaśnione,oni nawet proponować nie muszą one same im to proponują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W tym artykule jest jedynie napisane, ze kobiety wola być same niż wiązać się z kimś, kto nie spełnia ich oczekiwań. Z czym się zgadzam btw. Czytałaś go w ogóle? Bo nijak się na do Twoich teorii.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 09:08   #199
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dałam link tam wszystko ładnie wyjaśnione,oni nawet proponować nie muszą one same im to proponują
Ale ja dalej nie rozumiem Twojego wcześniejszego postu

Tam w tym linku masz tylko wielkie zbiorowe narzekanie na 'upadek męskości' i na to, że kobiety są same: z wyboru albo dlatego, że nie mogą się zakochać w facecie. Nie rzuciło mi się w oczy nic o tym, że ktoś komuś wskakuje do łóżka.

Poza tym nie czaje: masz jakiś problem z kobietami, które uprawiają seks szybko po zawiązaniu znajomości? Jakby, serio, jeżeli Ty i Twoi koledzy traktujecie kobiety jak przedmioty, które się zużywają, to może niech oni nie będą hipokrytami i też szybko nie chodzą do łóżka skoro to oznacza, że kobiety nie będą ich traktować pozważ... a nie, podwójne standardy, rozumiem
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-25, 09:34   #200
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Zachowaj sobie swoje dziwne inwektywy dla siebie. Ja nie twierdzę, że przeciętna osoba nie jest w stanie niczego zrobić, wierzę w Twoje zapewnienia. A co kto dalej z tym robi i jak sobie radzi, to już jego/jej sprawa. Nie neguję tego, że pojedyncze osoby wierzą w takie a nie inne wartości, mówię tylko o ogólnym trendzie. Co nie oznacza, że pomimo tego nie idzie nic ogarnąć, bo się da, a ciekawy charakter w tym pomaga

A może po prostu przyznaj, że miałeś tyle porażek, aż żal dupę Ci ściska

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale mamy na wizażu kolejnego incela, który próbuje wmówić światu, że incelska wizja świata to ta prawdziwa. Że z całym światem jest coś nie tak, a nie z naszym jednym incelem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A Ty chyba nie widziałaś przeciętnej kobiety. Mała podpowiedź - to na ogół zwykła, niewyspana pani na kasie w biedrze, która nie ma czasu i czasem środków by zadbać o wygląd jakby chciała.

Nie trzeba być fałszywie skromną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak bardzo się wzruszyłam, że najszczerszy facet na wizażu uważa mnie za ponad przeciętną.. Będę rozmyślać o Tobie cały dzień..
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 09:37   #201
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87690711]A może po prostu przyznaj, że miałeś tyle porażek, aż żal dupę Ci ściska [/QUOTE]A potem przychodzi jojczyć na wizaż jak to kobiety są złe, puste i lecą tylko na chadów.
Czy te wszystkie wizazowe incele myślą, że jak ponarzekają na damskim forum jak to oni zostali zranieni, niedocenieni przez inne kobiety, to jakaś się nad naszym misiaczekiem zlituje i "da" mu do siebie dostęp, jej się zrobiło mu żal?

Bo nie rozumiem tej incelskiej filozofii. A chciałabym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;87690711]A może po prostu przyznaj, że miałeś tyle porażek, aż żal dupę Ci ściska

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------




Tak bardzo się wzruszyłam, że najszczerszy facet na wizażu uważa mnie za ponad przeciętną.. Będę rozmyślać o Tobie cały dzień..[/QUOTE]Wystarczy wieczorami. Przed zaśnięciem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 10:13   #202
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Jak tak was czytam to cieszę się ze mam niskie libido i jęk byłam sama to poprostu byłam sama i nie musiałam wchodzić w jakieś dziwne seks relacje XD
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 10:31   #203
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
Jak tak was czytam to cieszę się ze mam niskie libido i jęk byłam sama to poprostu byłam sama i nie musiałam wchodzić w jakieś dziwne seks relacje XD
A to jest taki obowiązek wchodzenia? Takie relacje nie są oczywiście dla każdego. I jak ktoś czuje, że mógłby się w tym źle czuć, to najprawdopodobniej ma rację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 11:03   #204
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

No jak kogos ciśnie mówiąc brzydko to musi

Dlatego ja nie muszę

A takie relacje się kończą złe dla kobiet zazwyczaj I One wychodzą zranione
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 11:08   #205
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
No jak kogos ciśnie mówiąc brzydko to musi

Dlatego ja nie muszę

A takie relacje się kończą złe dla kobiet zazwyczaj I One wychodzą zranione
Nie wychodzą jeśli nie wchodziły z takim założeniem lub jeśli wychodzą w odpowiednim momencie.

Jak którejś się chce a nie chce wchodzić w taką relację, to natura wyposażyła ludzkość w rączki. A ludzkość siebie w wibratory, korki inne dobra do (nie tylko) samotnej pracy nad sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 14:43   #206
Denver9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Kto zostaje zraniony to raczej nie kwestia plci, a raczej kto sie angazuje wiedzac ze druga strona zostaje obojetna i liczy sie tylko fizycznosc. No i dlugosc takich relacji tez ma znaczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Denver9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 08:28   #207
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Denver9 Pokaż wiadomość
Kto zostaje zraniony to raczej nie kwestia plci, a raczej kto sie angazuje wiedzac ze druga strona zostaje obojetna i liczy sie tylko fizycznosc. No i dlugosc takich relacji tez ma znaczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest czasami tak,że kobiety częściej się angażują bo mają to w genach i po seksie im się wydzielają odpowiednie hormony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Denver9 Pokaż wiadomość
Kto zostaje zraniony to raczej nie kwestia plci, a raczej kto sie angazuje wiedzac ze druga strona zostaje obojetna i liczy sie tylko fizycznosc. No i dlugosc takich relacji tez ma znaczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest czasami tak,że kobiety częściej się angażują bo mają to w genach i po seksie im się wydzielają odpowiednie hormony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 08:45   #208
Denver9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To nie jest czasami tak,że kobiety częściej się angażują bo mają to w genach i po seksie im się wydzielają odpowiednie hormony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

To nie jest czasami tak,że kobiety częściej się angażują bo mają to w genach i po seksie im się wydzielają odpowiednie hormony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgodze sie ze hormony robia swoje Jednak dopamina jest wydzielana u oby plci, i czesto facet tez sie angazuje, i smiem twierdzic ze nawet czesciej sie moga angazowac niz kobiety. Mysle ze stereotyp samca alfa ktory po seksie potrafi od tak zapomniec i nie angazowac sie jest mitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Denver9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 08:51   #209
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Denver9 Pokaż wiadomość
Zgodze sie ze hormony robia swoje Jednak dopamina jest wydzielana u oby plci, i czesto facet tez sie angazuje, i smiem twierdzic ze nawet czesciej sie moga angazowac niz kobiety. Mysle ze stereotyp samca alfa ktory po seksie potrafi od tak zapomniec i nie angazowac sie jest mitem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe chyba się nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 09:12   #210
Denver9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Era tindera. Co z tymi facetami ?!

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Możliwe chyba się nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I lepiej zebys nie poznala Jak angazowac sie to w dwie strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Denver9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-22 13:34:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.