Odeszła po pierwszym sexie :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-03-23, 15:31   #31
Celestine_M
Zakorzenienie

Dot.: Odeszła po pierwszym sexie :(

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
No to słaba z niej aktorka, dla mnie dowolny z tych tekstów (+ fakt, że pierwsze 2 razy zerwała w komiczny sposób) by ją spalił w tym jej udawaniu seksownej dominy, a od razu wyłoniłaby się w mojej głowie zakompleksiona i egocentryczna dziewczynka, było dużo czerwonych lampek. Dużo tu manipulacji, jednak bez problemu można je wyłapać, zresztą sam autor przecież to wyłapał, więc ja na miejscu autora zamiast się rozpływać jaka to ona przebiegła i tłumaczyć w każdym poście dlaczego nie miał erekcji to zastanowiłabym się czemu wpadłam w te sidła i się jakoś zabezpieczyła na przyszłość, żeby takie kontakty od razu urywać, bo jednak człowiek w Twoim wieku powinien tak coś od razu wyłapywać to są jakieś podstawy nawiązywania relacji z normalnymi ludźmi, a szybkiego wykrywania manipulatorów.

Po prostu przykre jest tutaj to, że jej wygląd zasłonił Tobie mózg, bo te manipulacje widać
Dokładnie. Gdyby nie wygląd, to przypuszczam, że faceci kopali by ją w dupsko, przecież te teksty są żałosne i budzą tylko śmiech. Kto w ogóle mówi o ludziach per samiczki czy samiczki No ale jak widać wygląd odbiera rozum, niewazne, że ktoś jest idiotką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Celestine_M
Czas edycji: 2020-03-23 o 15:33
Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 15:39   #32
Tomaszkoko
Przyczajenie

Fakt, jej wygląd przysłaniał mi zdrowy rozsądek. Wiele tych tekstów padło gdzieś w czasie naszych ostatnich rozmów juz po zerwaniu. Macie oczywiście racje, dałem sie teochę zbyt łatwo omotać, w sumie sam na swoje rzyczenie. Nie mniej jednak bardzo dziękuje wam za pomoc i wszystkie wypowiedzi. Krytyka też jest mi potrzebna. Nie szukałem tylko słów otuchy. Dziękuje dziewczyny!

Baldwin - dziękuje!!!

Pozdrawiam serdecznie.
Tomaszkoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 13:38   #33
edan84
Troll

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez Celestine_M Pokaż wiadomość
Dokładnie. Gdyby nie wygląd, to przypuszczam, że faceci kopali by ją w dupsko, przecież te teksty są żałosne i budzą tylko śmiech. Kto w ogóle mówi o ludziach per samiczki czy samiczki No ale jak widać wygląd odbiera rozum, niewazne, że ktoś jest idiotką

E tam. Wygląd pewnie w jakiejś części robił swoje na początku (jak u każdego), a ona zwyczajnie grała w to co umie. W grę gdzie jej wygląd był po prostu częścią składową jej prezencji i odciągania uwagi od innych rzeczy, które ukrywała.

Autor jest po prostu bardzo kiepski w tego typu grach i ustawił się w niej od początku tam gdzie ta dziewczyna chciała.
Ja osobiście z wielką chęcią bym ją poznał. Bo ten typ dziewczyn bardzo lubię

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
edan84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-25, 13:41   #34
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
E tam. Wygląd pewnie w jakiejś części robił swoje na początku (jak u każdego), a ona zwyczajnie grała w to co umie. W grę gdzie jej wygląd był po prostu częścią składową jej prezencji i odciągania uwagi od innych rzeczy, które ukrywała.

Autor jest po prostu bardzo kiepski w tego typu grach i ustawił się w niej od początku tam gdzie ta dziewczyna chciała.
Ja osobiście z wielką chęcią bym ją poznał. Bo ten typ dziewczyn bardzo lubię

Co jest fajnego w dziewczynach, które mają tak niskie poczucie własnej wartości, że muszą grać królową świata (bo przecież inaczej nikt by nie zauważył )?

Stary 2020-03-25, 13:45   #35
edan84
Troll

Cytat:
Co jest fajnego w dziewczynach, które mają tak niskie poczucie własnej wartości, że muszą grać królową świata (bo przecież inaczej nikt by nie zauważył )?

Dla mnie są interesujące. Dlaczego? Bo zastanawia mnie zawsze to co maskują i dlaczego. I lubię dominować. Lubię pyskate, dzikie, bo lubię się wykazać. Grzeczne mnie nudzą i nie ma kogo układać.

Stary 2020-03-25, 13:51   #36
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dla mnie są interesujące. Dlaczego? Bo zastanawia mnie zawsze to co maskują i dlaczego. I lubię dominować. Lubię pyskate, dzikie, bo lubię się wykazać. Grzeczne mnie nudzą i nie ma kogo układać.

Przypuszczam, że prawie zawsze maskują szarą, niepewną siebie dziewczynkę, bo kobieta naprawdę świadoma swojej wartości nie potrzebuje krzyczeć swoim zachowaniem "patrzcie, jaka jestem wspaniała i wyjątkowa". Można być silną osobą z własnym zdaniem i nie musieć o tym trąbić na prawo i lewo.

Stary 2020-03-25, 14:00   #37
edan84
Troll

Cytat:
Przypuszczam, że prawie zawsze maskują szarą, niepewną siebie dziewczynkę, bo kobieta naprawdę świadoma swojej wartości nie potrzebuje krzyczeć swoim zachowaniem "patrzcie, jaka jestem wspaniała i wyjątkowa". Można być silną osobą z własnym zdaniem i nie musieć o tym trąbić na prawo i lewo.

Zgoda. Ale ja takich dziewczyn, jak ta od autora watku, nie szukam do związku.
Silnych, pewnych siebie, ambitnych, znających swoją wartość, ale nie muszących tym epatować, jest b mało. A taka chętnie bym widział w związku ze mną.

Ale jak się nie ma co się lubi...

Stary 2020-03-27, 00:10   #38
Jarminman
Przyczajenie

Chyba panowie jesteście masochistami sorry, ale mało kogo pociągają na stały związek takie dziewczyny
Jarminman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-28, 01:10   #39
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie

No, mnie też dziwi, że kogoś może zainteresować niedojrzała manipulatorka, która musi na każdym kroku mówić jaka to ona ąę, jakich to samców alfa szuka, bo ona sama jest silną kobietą, dla mnie to zawsze jest mała dziewczynka z brakiem wykształconego poczucia własnej wartości. Chyba że chodzi o sam seks, no to może takie pozory mogą kogoś kręcić, a jak laska jest ładna, to pewnie w ogóle. Natomiast ja osobiście jakbym usłyszała od faceta jeden z takich tekstów, to momentalnie straciłby moje zainteresowanie i jakąkolwiek atrakcyjność, choćby wyglądał jak Brad Pitt
kolorowe_jaskolki jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości