Randki przez Internet cz. 2 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-11-19, 16:30   #1261
pawna88
Raczkowanie

Dot.: Moje doświadczenia z randkowania przez internet

Jeżeli chodzi o zboków, sponsorów i innych frustratów - tacy zawsze będą i wręcz napiszą pierwsi bo tylko czekają na nowego użytkownika w każdym portalu. Bardzo łatwo za to możesz ich odsiać po prostu blokując konto. Niestety, tam gdzie dużo zarejestrowanych ludzi tam też i dużo kretynów. Na szczęście tacy najszybciej się demaskują, wręcz po pierwszej wiadomości. Po prostu takimi się nie przejmuj. Wartościowych ludzi jest mało i po prostu musisz się przebić przez ten "szum" frustratów. Ważne żebyś miała w profilu napisane że masz dziecko i czego oczekujesz od partnera - inteligentni, którzy wiedzą że nie sprostają nie będą marnować Twojego czasu. Z drugiej też strony pamiętaj abyś nie wyszła na księżniczkę która tylko wymaga od facetów - napisz też co i Ty potrafisz i możesz wnieść do przyszłej relacji. To działa w obie strony, dlatego nie warto się zniechęcać dupkami. Owocnego poszukiwania!
pawna88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 16:40   #1262
Liliom
Raczkowanie

Kiedyś próbowałam się tak z kimś umówić, ale ostatecznie zrezygnowałam, bo jednak to nie moja bajka.

Z tego co pamiętam było tam wielu panów, którzy próbowali znaleźć sobie kochankę mając żonę / dziewczynę. Niektórzy byli tak nieudolni, że wystarczyło kilka sekund a miałam już ich dane, gdzie pracują, mieszkają, profil żony na facebooku. Dla mnie obrzydliwe, zastanawiałam się czy nie wysłać tych rozmów ich żonom, ale sobie darowałam. (zawsze tu wpada jakiś obrońca zdradzających więc dopiszę - nie, kobiety nie wiedziały o tym, że ich partnerzy szukają kogoś do seksu na boku - nie były to związki otwarte)

Z drugiej strony znam pary które poznały się na tinderze a są już po ślubie, więc się jak najbardziej da.
Liliom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 18:47   #1263
Noane
NAJLEPSZE WYDANIE

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Sarenkalesna Pokaż wiadomość
Ale co pisali konkretnie?

Nie pamiętam dokładnie, bo to było dwa lata temu. Pamiętam, że nie potrafili sklecić porządnego zdania, nie używali przecinków, byli w dużej mierze słabo wykształceni, mieli ujowe prace, ujowe życiorysy i byli bardzo, bardzo głupi.

Jeden tam wydawał mi się całkiem spoko, umówiłam się z nim. No i na spotkaniu się dowiedziałam, że ma pół bliźniaka, drugie pół należy do jego brata, że jest wykształcony, po studiach, ma dobrą pracę, dobrą pensję, niezły samochód (akurat myślę, że nie ściemniał, samochód widziałam). Ale też że on ma tradycyjne poglądy, że kobieta to on nie wie, gdzie może pracować, w jakimś sklepie albo przedszkolu, ale przede wszystkim to powinna się zajmować rodziną, domem, dziećmi (powinnam chcieć mieć gromadkę) i robić mu obiadki. Kobieta nie może być ambitna i nie powinna mieć jakichś większych aspiracji. Jak w pewnej lokalnej kwestii wyraziłam swoje bardzo jasne zdanie, to w ogóle nie rozumiał po pierwsze dlaczego tak uważam (no ok), a po drugie jak to, jestem kobietą i mam wyraźne poglądy (nie powiedział tego wprost, ale dało się wyczuć między wierszami).

A paszoł won.
To była najkrótsza randka w moim życiu.

Na szczęście była niedziela i mu coś nawciskałam, że muszę lecieć, bo jeszcze nie byłam w kościele, a zaraz będzie ostatnia msza. Uwierzył.

A na tym drugim portalu były normalne rozmowy i normalni ludzie.
Noane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-19, 18:51   #1264
Leany
⚆ _ ⚆

Może takich facetów przyciągasz/ wybierasz. Mnie się nie zdażyło, żeby mi non stop seks nachalnie proponowano, a bawiłam się w randki Internetowe dobre parę lat zanim poznałam swojego partnera. Jak już mi ktoś proponował to od razu informowała, że dzięki, ale nie jestem zainteresowana, życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach i nie musiałam nawet blokować, bo od razu dawali sobie spokój. Może ich nakręcało twoje oburzenie. Bez sensu z takimi wchodzić w jakąkolwiek dyskusję.

Jak chcesz sobie więcej poczytać to jest wątek zbiorczy o randkach w Internecie.
Leany jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:15   #1265
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Noane Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie, bo to było dwa lata temu. Pamiętam, że nie potrafili sklecić porządnego zdania, nie używali przecinków, byli w dużej mierze słabo wykształceni, mieli ujowe prace, ujowe życiorysy i byli bardzo, bardzo głupi.

Jeden tam wydawał mi się całkiem spoko, umówiłam się z nim. No i na spotkaniu się dowiedziałam, że ma pół bliźniaka, drugie pół należy do jego brata, że jest wykształcony, po studiach, ma dobrą pracę, dobrą pensję, niezły samochód (akurat myślę, że nie ściemniał, samochód widziałam). Ale też że on ma tradycyjne poglądy, że kobieta to on nie wie, gdzie może pracować, w jakimś sklepie albo przedszkolu, ale przede wszystkim to powinna się zajmować rodziną, domem, dziećmi (powinnam chcieć mieć gromadkę) i robić mu obiadki. Kobieta nie może być ambitna i nie powinna mieć jakichś większych aspiracji. Jak w pewnej lokalnej kwestii wyraziłam swoje bardzo jasne zdanie, to w ogóle nie rozumiał po pierwsze dlaczego tak uważam (no ok), a po drugie jak to, jestem kobietą i mam wyraźne poglądy (nie powiedział tego wprost, ale dało się wyczuć między wierszami).

A paszoł won.
To była najkrótsza randka w moim życiu.

Na szczęście była niedziela i mu coś nawciskałam, że muszę lecieć, bo jeszcze nie byłam w kościele, a zaraz będzie ostatnia msza. Uwierzył.

A na tym drugim portalu były normalne rozmowy i normalni ludzie.
Mi chodziło raczej o ludzką głupotę a nie o brak inteligencji.Co to znaczy że mieli ujowe życiorysy i pracę?Definiowanie wartości człowieka przez jego pracę i to co osiągnął jest nieco słabe nie sądzisz?
Sarenkalesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:31   #1266
patusiaa23
Wtajemniczenie

Czyli nie przeszkadzałby Ci bezrobotny z wykształceniem podstawowym?
patusiaa23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 13:33   #1267
zulu_s
Przyczajenie

trudno zaprzeczyć, że chyba w większości przypadków tak to wygląda ale znam dużo historii z happyendem moja przyjaciółka i jej maż poznali się na tinderze
zulu_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 14:18   #1268
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Czyli nie przeszkadzałby Ci bezrobotny z wykształceniem podstawowym?
Bezrobotny na dłuższą metę odpada a z wykształceniem podstawowym musiałabym się zastanowić.Do tej pory spotkałam więcej buraków niby inteligentnych z korporacji, którzy się nosili nie wiadomo co to oni nie są a tego nie cierpię.Facetów, którzy mieli wykształcenie zawodowe zazwyczaj spotykałam sympatycznych i kulturalnych.
Stary 2019-11-20, 14:22   #1269
Kelecka
Zadomowienie

Cytat:
Mi chodziło raczej o ludzką głupotę a nie o brak inteligencji.Co to znaczy że mieli ujowe życiorysy i pracę?Definiowanie wartości człowieka przez jego pracę i to co osiągnął jest nieco słabe nie sądzisz?
1,5 roku temu spedzilam chwile na portalu randkowy, umawialam sie z kilkoma osobami i zawsze jeszcze przed spotkaniem, na etapie wymieniania wiadomosci pytalam czym sie dana osoba zajmuje, bylo to dla mnie swojego rodzaju pytaie przesiewowe. Cos w tym zlego / dziwnego?
Kelecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-20, 14:27   #1270
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
1,5 roku temu spedzilam chwile na portalu randkowy, umawialam sie z kilkoma osobami i zawsze jeszcze przed spotkaniem, na etapie wymieniania wiadomosci pytalam czym sie dana osoba zajmuje, bylo to dla mnie swojego rodzaju pytaie przesiewowe. Cos w tym zlego / dziwnego?
No to jest bardzo dziwne jak dla mnie.Wartościujesz ludzi na podstawie wykształcenia?Czyli wszyscy, którzy nie ukończyli studiów są ble?Proszę cię. Bardzo zły stereotyp i krzywdzący.
Stary 2019-11-20, 14:39   #1271
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
No to jest bardzo dziwne jak dla mnie.Wartościujesz ludzi na podstawie wykształcenia?Czyli wszyscy, którzy nie ukończyli studiów są ble?Proszę cię. Bardzo zły stereotyp i krzywdzący.
Nie wartościuje ludzi tylko potencjalnego partnera. Ma prawo do swoich preferencji, choćby nie wiem jak absurdalne czy niesprawiedliwe ci się wydawały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stary 2019-11-20, 14:43   #1272
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Nie wartościuje ludzi tylko potencjalnego partnera. Ma prawo do swoich preferencji, choćby nie wiem jak absurdalne czy niesprawiedliwe ci się wydawały.

Jest róznica między tym- nie toleruje takich nieuków a tym że się nie chce takiego partnera z jakiegoś tam powodu.
Stary 2019-11-20, 15:01   #1273
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Jest róznica między tym- nie toleruje takich nieuków a tym że się nie chce takiego partnera z jakiegoś tam powodu.
Ale Kelecki nie napisała, że ogólnie nie toleruje nieuków tylko, że to było dla niej pytanie przesiewowe w momencie wybierania partnera. Wątpię, żeby zaczepiała na ulicy przypadkowych ludzi, pytała o wykształcenie i ubliżała im z tego powodu.

Stary 2019-11-20, 15:06   #1274
patusiaa23
Wtajemniczenie

Przeciez sama musiałabyś się zastanowić ad facetem z wykształceniem podstawowym, to zupełnie to samo.
Stary 2019-11-20, 18:34   #1275
Noane
NAJLEPSZE WYDANIE

Cytat:

Ale oni przejawiali ludzką głupotę. Tylko nie jestem w stanie podać konkretów, bo to było dwa lata temu i szybko skasowałam konto.
Nie, nie sądzę. Mnie nie interesowało, czy oni np. po prostu mają dobre serduszko, czy coś. Korzystałam z tego portalu w celu znalezienia partnera. Nie miałam już 18 lat, żeby mi wystarczało, że lubi szczeniaczki, ma marzenia, słucha tej samej muzyki, co ja i nie ćpa.
Zresztą któryś z moich rozmówców chyba nawet ćpał. A co najmniej jeden na 100% dużo za dużo pił (sam mi się chwalił + okazało się, że mamy wspólnego znajomego).
To znaczy, że np. skończyli jakąś tam szkołę (zawodówkę przeważnie) i na zmianę byli bezrobotni i pracowali to tu, to tam po kilka miesięcy. Takie raczej typu woźny. Że byli bez kasy, bez ambicji i bez perspektyw. I w większości bez zainteresowań. I nie dlatego, że taki los, po prostu to był ich wybór.

Jeden w ogóle opowiadał mi zachwycony o tym, jak kupował swojego psa z jakiejś pseudohodowli. Więc o czym my w ogóle mówimy.

Edytowane przez Noane
Czas edycji: 2019-11-20 o 18:35
Stary 2019-11-20, 19:32   #1276
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Noane Pokaż wiadomość
Ale oni przejawiali ludzką głupotę. Tylko nie jestem w stanie podać konkretów, bo to było dwa lata temu i szybko skasowałam konto.
Nie, nie sądzę. Mnie nie interesowało, czy oni np. po prostu mają dobre serduszko, czy coś. Korzystałam z tego portalu w celu znalezienia partnera. Nie miałam już 18 lat, żeby mi wystarczało, że lubi szczeniaczki, ma marzenia, słucha tej samej muzyki, co ja i nie ćpa.
Zresztą któryś z moich rozmówców chyba nawet ćpał. A co najmniej jeden na 100% dużo za dużo pił (sam mi się chwalił + okazało się, że mamy wspólnego znajomego).
To znaczy, że np. skończyli jakąś tam szkołę (zawodówkę przeważnie) i na zmianę byli bezrobotni i pracowali to tu, to tam po kilka miesięcy. Takie raczej typu woźny. Że byli bez kasy, bez ambicji i bez perspektyw. I w większości bez zainteresowań. I nie dlatego, że taki los, po prostu to był ich wybór.

Jeden w ogóle opowiadał mi zachwycony o tym, jak kupował swojego psa z jakiejś pseudohodowli. Więc o czym my w ogóle mówimy.
Czyli tak przypuszczałam ludzie słabo wykształceni się mało liczą i są dla ciebie gorsi z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego i zarazem gardzisz takimi zawodami jak sprzątaczka czy woźna?Przecież nie każdy musi być ambitny i się szkolić i nic do tego tu nie mają możliwości takiej osoby.

Dalej nie do końca wiem ty podchodzisz do takich osób ale jeśli uważasz się za lepszą i trochę gardzisz takimi osobami to jest to mega ohydne.Pamiętaj że ty dzięki takim osobom możesz wiele zrobić a tak na prawdę funkcjonować także należy im się chyba szacunek.Mój szwagier pracuje fizycznie na budowie i zarabia więcej niż niejedna pani w biurze, która chodzi z podniesioną głową.

A co koleżanki też byś nie mogła mieć sprzątaczki?Siostra, która wybrała inna drogę niż studiowanie i została no nie wiem krawcową też byś ucięła z nią kontakt?Serio wszyscy muszą być ambitni i się rozwijać naukowo?Dziś chyba taka moda matka i ojciec wciskają dziecku studia jak ono nie bardzo ma na to ochotę bo "musisz być kimś" dla mnie to chore.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Przeciez sama musiałabyś się zastanowić ad facetem z wykształceniem podstawowym, to zupełnie to samo.
Tak ale nie dlatego że są przegrywami lub są mało ambitni.Nie wartościuje tak ludzi jak noane bo to potwierdziła bo to głupota i bardzo niesprawiedliwe.

Edytowane przez Sarenkalesna
Czas edycji: 2019-11-20 o 19:34
Stary 2019-11-20, 20:41   #1277
Noane
NAJLEPSZE WYDANIE

Cytat:
Czyli tak przypuszczałam ludzie słabo wykształceni się mało liczą i są dla ciebie gorsi z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego i zarazem gardzisz takimi zawodami jak sprzątaczka czy woźna?Przecież nie każdy musi być ambitny i się szkolić i nic do tego tu nie mają możliwości takiej osoby.

Dalej nie do końca wiem ty podchodzisz do takich osób ale jeśli uważasz się za lepszą i trochę gardzisz takimi osobami to jest to mega ohydne.Pamiętaj że ty dzięki takim osobom możesz wiele zrobić a tak na prawdę funkcjonować także należy im się chyba szacunek.Mój szwagier pracuje fizycznie na budowie i zarabia więcej niż niejedna pani w biurze, która chodzi z podniesioną głową.

A co koleżanki też byś nie mogła mieć sprzątaczki?Siostra, która wybrała inna drogę niż studiowanie i została no nie wiem krawcową też byś ucięła z nią kontakt?Serio wszyscy muszą być ambitni i się rozwijać naukowo?Dziś chyba taka moda matka i ojciec wciskają dziecku studia jak ono nie bardzo ma na to ochotę bo "musisz być kimś" dla mnie to chore.

Nie gardzę. Tak, nie każdy musi być ambitny. A ja się też nie z każdym muszę umawiać. Co ja jestem, dobro wspólne?
Z koleżanką nie sypiam i nie planuję wspólnej przyszłości.
Pisałam chyba dokładnie, że niekoniecznie chodzi mi o samą pracę fizyczną. Ale jak ktoś pracuje po 2-3 miesiące, a w międzyczasie siedzi na bezrobociu to co, taka super partia, tak?
Z siostrą też nie sypiam i nie planuję wspólnej przyszłości. Poza tym ty wymieniasz same osoby, które jednak mają stałą pracę. A nie, że koleżanka sobie pracowała jako krawcowa 3 miesiące, potem pół roku na bezrobociu, potem miesiąc zbierała jakieś ogórki na zachodzie, po powrocie znowu miesiące bezrobocia i tak w kółko.
Wg ciebie mam umawiać się i sypiać z każdym, kto żyje?
Stary 2019-11-20, 22:16   #1278
Kelecka
Zadomowienie

Cytat:
Nie tyle wyksztalcenie per ile, ile to co ktos robi (zawodowowo) w zyciu / ze swoim zyciem zawsze bylo dla mnie bardzo waznym kryterium wyboru potencjalnego partnera.

Cytat:
Ale Kelecki nie napisała, że ogólnie nie toleruje nieuków tylko, że to było dla niej pytanie przesiewowe w momencie wybierania partnera. Wątpię, żeby zaczepiała na ulicy przypadkowych ludzi, pytała o wykształcenie i ubliżała im z tego powodu.

Nie, nie krzycze na przypadkowych ludzi 'OKAZ DYPLOM!!!'
Kelecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-21, 23:35   #1279
Sarenkalesna
BAN stały

Ma ktoś jakieś jeszcze doświadczenia bo temat stanął w miejscu.
Stary 2019-11-21, 23:41   #1280
patusiaa23
Wtajemniczenie

Masz caly temat o randkach przez internet
Stary 2019-11-21, 23:43   #1281
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Ma ktoś jakieś jeszcze doświadczenia bo temat stanął w miejscu.
Jest już wątek zbiorczy o randkach przez Internet, więc może poczytaj sobie o doświadczeniach ludzi tam.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265073

Poza tym nie do końca rozumiem czemu ci tak zależy na dyskutowaniu o internetowych randkach skoro z twojego innego wątku sprzed tygodnia wynika, że jesteś w stałym związku i nawet dziecku chciałaś nazwisko tego faceta dawać.
Stary 2019-11-22, 11:51   #1282
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:
Jest już wątek zbiorczy o randkach przez Internet, więc może poczytaj sobie o doświadczeniach ludzi tam.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265073

Poza tym nie do końca rozumiem czemu ci tak zależy na dyskutowaniu o internetowych randkach skoro z twojego innego wątku sprzed tygodnia wynika, że jesteś w stałym związku i nawet dziecku chciałaś nazwisko tego faceta dawać.
Tak czysto informacyjnie a to jak jestem w związku to już nie mogę pisać o przeszłości randek?
Stary 2019-11-22, 11:58   #1283
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Tak czysto informacyjnie a to jak jestem w związku to już nie mogę pisać o przeszłości randek?
Możesz, ale żeby zakładać osobny wątek i jeszcze sztucznie go podbijać to co najmniej zastanawiające.

Stary 2019-11-22, 12:06   #1284
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Cytat:
Możesz, ale żeby zakładać osobny wątek i jeszcze sztucznie go podbijać to co najmniej zastanawiające.
Do-kła-dnie.
Stary 2019-11-22, 12:37   #1285
Sarenkalesna
BAN stały

Cytat:

To mógł go moderator przydzielić do istniejącego już.Ok to nie będę już się narzucać.
Stary 2019-12-05, 15:10   #1286
Martynka262
Przyczajenie

Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Ja od kilku miesięcy używam 2 portali randkowych, narazie z nikim się nie spotkałam, ale po samych rozmowach mogę stwierdzić, że można znaleźć tam ciekawe osoby.
Co prawda 1 na 10, ale tak czy owak na portalach randkowych są normalni ludzie

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2019-12-08 o 13:43 Powód: Usunięcie linku
Martynka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 15:44   #1287
kasia_tatr
Przyczajenie

Ja spróbowałam... ale najpierw obejrzałam, jako niezarejestrowana, profile użytkowników, umożliwia to [reklama!], a nie jak większa część oczekuje wykupienia abonamentu i wersji premium.

Wyglądało to obiecująco. Sporo mężczyzn lubiło jazdę na rowerze, tak jak ja, znalazłam też kilkunastu fanów filmów science-fiction, które uwielbiałam.

Wypełniłam więc test i po kilku dniach odebrałam pierwsze wiadomości od użytkowników.

Ku mojemu zaskoczeniu jedną z wiadomości była to wiadomość od wykładowcy z uczelni

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-01-03 o 20:01 Powód: Usunięcie linku reklamowego
kasia_tatr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 19:05   #1288
Tomeck
Raczkowanie

Jakis czas temu poznałem dziewczyne na portalu randkowym, fajnie sie pisało wiec po paru dniach zaproponowalem spotkanie. Przychodze o umowionej godzinie w umowione miejsce i okazuje sie, że dziwczyna ma wąsa (oczywiscie na zdjeciach nie bylo go widac). Przez wiekoszość spotkania (pub) nie moglem skupić się na rozmowie tylko śmiałem się z tego wąsa. Moj Boże myslałem, że na randkach z neta już nic mnie nie zaskoczy. Dodam tylko, że dziewczyna miala 30 kilka lat. Pozdrawiam )
Tomeck jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 13:04   #1289
KarolaJot
Przyczajenie

Jak myślicie? Istnieje taka utopia, w której ktoś stworzy appkę randkową skierowaną na kobiety? Ciekawe jakby to miało wyglądać zanim ktoś napisze musi odpowiedzieć na ankietę wysłać podanie, życiorys i 3 zdjęcia?
KarolaJot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 19:17   #1290
Trzepotka
Uskrzydlona wieszczka

Odblokuj się wątku.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Odblokuj się wątku.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 16 212 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Trzepotka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
randki, randki internetowe, randki online, sugar baby, sugar daddy

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości