Seks z chłopakiem pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-30, 17:13   #1
Lilia_olender
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1

Seks z chłopakiem pomocy


Hej, jesteśmy z chłopakiem już 2 lata, mam pewien problem, jest mi z nim dosyć ciężko, mianowicie mój chłopak stracił kompletnie ochotę na seks, kiedyś na początku związku był tym zafascynowany, tetaz kochamy cie raz na 2 tygodnie z mojej inicjatywy, bardzo się z nim o to Kloce, on cały czas mówi że będzie lepiej, nie chce iść do lekarza bo uważa że jest normalny, twierdzi że po prostu zna moje cialo na wylot i nie potrzebuje robić to az tak często, jednak nawet jak już to robimy to często nie potrafi dojść, czuję się z tym okropnie bo ja tego bardzo potrzebuje, dodam że on ma dopiero 21 lat, bardzo go kocham, jednak seks bardzo miesza w naszym związku, czuję się źle z tym że zaczynam patrzec na innych chłopaków wiecie w jakim sensie, czy ktos miał już podobny problem? Co ja moge z tym zrobić? Ciągnie się to już pół roku, jest coraz gorzej, kocham go ale jestem jeszcze młoda, chce korzystać z życia a nie udawać małżeństwo po 50tce bo tak właśnie się czuję..
Lilia_olender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 20:29   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Seks z chłopakiem pomocy

Cytat:
Napisane przez Lilia_olender Pokaż wiadomość
Hej, jesteśmy z chłopakiem już 2 lata, mam pewien problem, jest mi z nim dosyć ciężko, mianowicie mój chłopak stracił kompletnie ochotę na seks, kiedyś na początku związku był tym zafascynowany, tetaz kochamy cie raz na 2 tygodnie z mojej inicjatywy, bardzo się z nim o to Kloce, on cały czas mówi że będzie lepiej, nie chce iść do lekarza bo uważa że jest normalny, twierdzi że po prostu zna moje cialo na wylot i nie potrzebuje robić to az tak często, jednak nawet jak już to robimy to często nie potrafi dojść, czuję się z tym okropnie bo ja tego bardzo potrzebuje, dodam że on ma dopiero 21 lat, bardzo go kocham, jednak seks bardzo miesza w naszym związku, czuję się źle z tym że zaczynam patrzec na innych chłopaków wiecie w jakim sensie, czy ktos miał już podobny problem? Co ja moge z tym zrobić? Ciągnie się to już pół roku, jest coraz gorzej, kocham go ale jestem jeszcze młoda, chce korzystać z życia a nie udawać małżeństwo po 50tce bo tak właśnie się czuję..
Jeżeli on nie chce iść do lekarza, macie różne libido to pozostaje ci zaakceptować obecną częstotliwość albo się rozstać. Innej drogi nie ma.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 13:27   #3
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Seks z chłopakiem pomocy

albo poczekaj na lepsze czasy, albo zmień faceta skoro taki macie problem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-21, 21:04   #4
Synekur
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 32
Dot.: Seks z chłopakiem pomocy

Cytat:
Napisane przez Lilia_olender Pokaż wiadomość
czuję się źle z tym że zaczynam patrzec na innych chłopaków wiecie w jakim sensie, czy ktos miał już podobny problem?
Ja miałem i mam chociaż nie pierwszej młodości jestem ale jestem pociongajoncy. Spuszczam wtedy wzrok, bo dużo we mnie empatii. Martwię się o los, szczęście przechodniów! Z tego co widze, to dużo jest takich parek z takimi problemami że ona chce częściej.
Synekur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-21 22:04:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.