Panorama firm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 14:36   #1
sznycel
Przyczajenie
 
Avatar sznycel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25

Panorama Firm


Witam

czy ktoś pracował w Panoramie Firm?
szukałam wątku na ten temat ale nie znalazłam nic....
myśle że PF powinna mieć swoje miejsce na Wizażu,żeby był jakiś zarys o tym pracodawcy,jakieś wyobrażenie o tym jak się pracuje

obecnie pracuje w Panoramie Firm,właściwie w ☠☠☠☠☠ Polska,bo ☠☠☠☠☠ to właściciel Panoramy
mam dość!
czekam aż 3 miesięczny okres próbny się skończy,nie chce mieć z PF,czy ☠☠☠☠☠ nic wspólnego.
niestety nie mogę odejść , bo zostanę obciążona kosztami szkolenia.koszty są zbyt duże żebym mogła sobie na to pozwolić.

czytałam przed 1 szym dniem w pracy opinie na temat pracy w PF .... ludzie pisali okropne rzeczy,aż nie mogłam w to wszystko uwieżyć.obecnie minął miesiąc i wiem jak jest....
to wszystko czego sie naczytałam to prawda....

czy ktoś podzieli się wrażeniami na temat pracy w PF?

pozdrawiam
sznycel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:37   #2
radix
Raczkowanie
 
Avatar radix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 153
GG do radix
Dot.: Panorama Firm

Ja byłam dwa razy na rozmowie, ale zrezygnowałam. Jednak było to jakiś 4 lata temu
radix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:41   #3
sznycel
Przyczajenie
 
Avatar sznycel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Panorama Firm

Cytat:
Napisane przez radix Pokaż wiadomość
Ja byłam dwa razy na rozmowie, ale zrezygnowałam. Jednak było to jakiś 4 lata temu
ja byłam na rozmowie,przyjęli mnie.
powiem Ci że dobrze zrobiłaś rezygnując
chciałabym cofnąć czas i zrezygnować.
sznycel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:27   #4
wredka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 102
Dot.: Panorama firm

to jaka wielką krzywdę Ci tam wyrządzili?
wredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:27   #5
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Panorama firm

znam parę osób pracujących w tej firmie i żadna nie narzeka
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:49   #6
etkar
Raczkowanie
 
Avatar etkar
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 49
Dot.: Panorama firm

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
znam parę osób pracujących w tej firmie i żadna nie narzeka
A w jakim mieście pracują?
etkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:58   #7
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Panorama firm

Cytat:
Napisane przez etkar Pokaż wiadomość
A w jakim mieście pracują?
między innymi w Warszawie
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 19:54   #8
soko88
Rozeznanie
 
Avatar soko88
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Panorama firm

Mój TŻ swego czasu tam pracował również nie narzekał, nasz kolega pracuje tam nadal i tez jest zadowolony coraz awans mu się trafi i podwyżka, teraz dla początkujących pracowników są wyższe stawki niż kiedyś podobno Ale wiadomo musisz się nadawać - to nie jest praca dla pierwszej lepszej osoby z ulicy trzeba mieć gadane i być wytrwałym
__________________
It's crazy. Dreams amaze me.





soko88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:58   #9
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Panorama firm

Cytat:
Napisane przez soko88 Pokaż wiadomość
Mój TŻ swego czasu tam pracował również nie narzekał, nasz kolega pracuje tam nadal i tez jest zadowolony coraz awans mu się trafi i podwyżka, teraz dla początkujących pracowników są wyższe stawki niż kiedyś podobno Ale wiadomo musisz się nadawać - to nie jest praca dla pierwszej lepszej osoby z ulicy trzeba mieć gadane i być wytrwałym
Dokładnie, przede wszystkim trzeba się nadawać ludzie mają to do siebie, że często pchają się gdzieś, mimo, że się nie nadają, a później wielkie rozczarowania i lamenty jaka to okropna, straszna i ble firma. Przez to inni, którzy rozważają pracę w danej firmie i nadają się, mają wątpliwości, bo się naczytają takich rzeczy
__________________
w końcu czuję spokój ducha

Edytowane przez Gloire
Czas edycji: 2009-08-10 o 20:02
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:06   #10
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Panorama firm

oj ja bym nie powiedziała, że trzeba się nadawać w sensie- być wytrwałym i mieć gadane.... Pracuję w telemarketingu 3 lata ale takiej firmy jak ☠☠☠☠☠ w życiu nigdy więcej nie spotkałam i nie chce mieć z nią nic wspólnego :P Także wytrzymałam 3 m-ce i mimo, że proponowali przedłużenie- za nic!!! Jak na mój rozum, nie w ten sposób powinni pozyskiwać swoich klientów. Ludzie, którzy tam utrzymują się przez dłuższy okres są moim zdaniem pozbawieni moralności, albo tak zaaferowani kasą, że nie widzą, że dookoła można w dużo przyjemniejszy sposób zarabiać pieniądze... Oczywiście idąc na rozmowę do ☠☠☠☠☠ tez troche sobie opinii o nich poczytałam, ale nigdy sie tak do końca tym nie kieruję, bo wiadomo, że o każdej firmie można coś złego powiedzieć, zwłaszcza jeśli komuś nie wyszło Tak czy inaczej- ☠☠☠☠☠- jeśli ktoś chce ocalić swoje nerwy- nie polecam :/ Myślę, że o firmie bardzo źle świadczy to, że oferty do pracy są codziennie zamieszczane wszędzie do różnych mast, więc przemiał pracowników straszny. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:24   #11
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Panorama firm

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
oj ja bym nie powiedziała, że trzeba się nadawać w sensie- być wytrwałym i mieć gadane.... Pracuję w telemarketingu 3 lata ale takiej firmy jak ☠☠☠☠☠ w życiu nigdy więcej nie spotkałam i nie chce mieć z nią nic wspólnego :P Także wytrzymałam 3 m-ce i mimo, że proponowali przedłużenie- za nic!!! Jak na mój rozum, nie w ten sposób powinni pozyskiwać swoich klientów. Ludzie, którzy tam utrzymują się przez dłuższy okres są moim zdaniem pozbawieni moralności, albo tak zaaferowani kasą, że nie widzą, że dookoła można w dużo przyjemniejszy sposób zarabiać pieniądze... Oczywiście idąc na rozmowę do ☠☠☠☠☠ tez troche sobie opinii o nich poczytałam, ale nigdy sie tak do końca tym nie kieruję, bo wiadomo, że o każdej firmie można coś złego powiedzieć, zwłaszcza jeśli komuś nie wyszło Tak czy inaczej- ☠☠☠☠☠- jeśli ktoś chce ocalić swoje nerwy- nie polecam :/ Myślę, że o firmie bardzo źle świadczy to, że oferty do pracy są codziennie zamieszczane wszędzie do różnych mast, więc przemiał pracowników straszny. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Z pogrubionym się na pewno nie zgodzę Znam osoby, które nie są pozbawione moralności, a wręcz przeciwnie mają ogromne zaufanie wśród klientów, które nie bierze się znikąd mało tego ta praca sprawia im ogromną satysfakcje
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 20:35   #12
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Panorama firm

ajjj... no w sumie są różni ludzie... ja mam akurat takie doświadczenia, i znam sporo ludzi którzy się przez ta firmę przewinęli. Nawet Ci którzy tam tkwią przyznają, że chodzi o kasę, ewentualnie ludzi, znajomych, przyzwyczajenie. Ale praca dla zdrowia psychicznego jest wg. mnie zła. Fajne są tylko imprezy organizowane przez ☠☠☠☠☠
Nie mówię tego z punktu widzenia osoby przegranej, której się nie udało w tym "fachu". Pracowałam np. w PCMie tzw kołchozie jak to niektórzy mówią przez 2 lata, potem jeszcze w kilku tego typu firmach ale tak złego zdania nie mam i nie będę miala.
Może za ostro napisałam- ale takie jest moje zdanie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:09   #13
kawiarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Panorama firm

Nie każdy się wszędzie nadaje, wiadomo są dni lepsze bo sypią się umowy, a sa i gorsze z ciśnieniami! Trzeba podejść do tego na luzie, bo inaczej człowieka zje frustracja!! Ale jakby nie było to ☠☠☠☠☠ ma jeden z najlepszych pakieów socjalnych dla pacowników, min bezpłatna opieka lekarska, wczasy pod gruszą, dodatkowe nagrody i bonusy za pracę, którą "defakto" powinni wykonywać normalnie, bo to ich obowiązek!

POZDRAWIAM
kawiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 13:37   #14
loginjakistaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 138
Dot.: Panorama firm

a możesz konkretnie napisać co jest nie tak? Ja zastanawiałam się nad złożeniem tam cv, ale teraz już sama nie wiem
loginjakistaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.