Kredyt - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-26, 10:42   #61
marta1210
mj
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 118
Dot.: Kredyt

.
__________________
.

Edytowane przez marta1210
Czas edycji: 2016-09-23 o 21:47
marta1210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 10:57   #62
kejti85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 273
Dot.: Kredyt

nieaktualne

Edytowane przez kejti85
Czas edycji: 2008-07-01 o 10:17 Powód: nieaktualne
kejti85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 18:27   #63
trabik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Fiolet Kredyt - Getin Holding

Kochane czy mogłybyście coś powiedzieć o pracy u nich??
Jutro idę na rozmowę...
trabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:18   #64
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Fiolet Kredyt - Getin Holding

Ja mogę Ci powiedzieć z własnego doświadczenia jako pracownik grupy p. Czarneckiego (a z tego co wiem to we wszystkich jego firmach obowiązują te standardy). Generalnie podstawa w pośrednictwie / sprzedaży produktów finansowych nie jest duża ok. 1000 - 1500 zł na rękę + prowizja. I tu oczywiście w zależności od Twojej aktywności i wartości produktów możesz zarobić dużo a nawet bardzo dużo. Jest socjal - przeważnie opieka medyczna, jakieś malutkie bonusy typu bilety do kina. Praca w dobrych warunkach (czyste, nowoczesne wnętrza), standardy w w relacji centrala - oddział. Niestety są to duże korporacje w których liczy się tylko zysk i przy najmniejszych wahaniach nie ma okresów przejściowych, przeczekania tylko wypowiedzenia idą w ruch bez żadnych skrupułów. Ostatnio słyszałam, ze podczas grupowych zwolnień w Getin w Katowicach pracownicy otrzymali informatory jak szukać pracy

Powodzenia na rozmowie
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 15:13   #65
susinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 443
Dot.: Fiolet Kredyt - Getin Holding

Nie tylko w Katowicach molka
W kadrach do każdego wypowiedzenia w ramach zwolnień grupowych osobiście dołączałam taką książeczkę nawet jedną gdzieś posiadam
susinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:29   #66
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Fiolet Kredyt - Getin Holding

no widzisz susinko ja nie dostałam. Może właśnie im się skończył nakład jak wręczali mi wypowiedzenie
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:25   #67
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Kredyt

Śródmiejscy policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali na gorącym uczynku 25-letniego Emila P. Mężczyzna, aby uzyskać kredyt wysokości 20 tys. zł posłużył się sfałszowanym zaświadczeniem o zatrudnieniu i zarobkach.
Emil P. został zatrzymany wczoraj około godziny 14:15 podczas załatwiania ostatnich formalności. Był zupełnie zaskoczony obecnością funkcjonariuszy w banku. Oszust w celu wyłudzenia kredytu posłużył się sfałszowanym zaświadczeniem o zarobkach i zatrudnieniu. Zatrzymanemu przedstawiono zarzut usiłowania wyłudzenia kredytu. Grozi mu za to do 8 lat więzienia.

Jesli on dostanie 8 lat to w takim razie co z osobami ktore gwalca? albo maja zarzut morderstwa i ida siedziec np na 10 lat?...


I waszym zdanie warto isc na prawo? czy oplaca sie trudn wlozony w ciezka nauke? zastanawiam sie nad tym...

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2010-02-05 o 08:41
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 08:32   #68
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kredyt

A co ma studiowanie prawa do jakiejś szajki wyłudzaczy kredytów ? Wymiar kary zależy od sędziego.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:34   #69
froggio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
bo pisze ze niby im gorzi do 8 lat wiezienia ale za kwote 20 tys do wiezienia na 8 lat?...
a myslisz ,ze to ma wielkie znaczenie ? oszustwo to oszustwo, nawet jakby wyludzili 300zl to maja malo ciekawa sprawe w sadzie ,
froggio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:34   #70
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kredyt

No 2 pytanie nie polaczone z tym 1

czyli w polsce prawo moze wymierzyc taka sama kare za gwalt jak za np kradziez?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 08:56   #71
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Kredyt

Wymiar kary masz ściśle określony w kodeksach.
Dla mnie też czasami nakładane kary są nieadekwatne do popełnionego czynu, nic na to nie poradzisz.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 09:07   #72
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: Kredyt

hmm mogłam się zastanowić przed pojsciem na te studia ' kurde przeciez kary w kodeksie są nieadekwatne do winy - nie warto isc na prawo ' .

to skoro polityka w naszym kraju niekomu nie odpowiada to czemu tyle ludzi cisnie na politologię?

To raczej nie ma wplywu na to czy warto czy nie warto studiowac.

Co do nieadekwatnosci kar to czasem niestety az razi w oczy .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:07   #73
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
No 2 pytanie nie polaczone z tym 1
czyli w polsce prawo moze wymierzyc taka sama kare za gwalt jak za np kradziez?
Oczywiście, a co w tym dziwnego ?
Cytat:
Napisane przez _Gosiaczek_ Pokaż wiadomość
IWymiar kary masz ściśle określony w kodeksach.
Przedział wymiaru kary jest ściśle określony w KK. Istnieje zasada swobodnej oceny sędziowskiej w granicach określonych w ustawie; oprócz granic "0d tylu lat do tylu lat" sąd bierze pod uwagę masę innych czynników (art. 53 KK).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:55   #74
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kredyt

czyli np tego goscia od kredytyu moga zamknac na 8 lat a ktos inny w takiej samej sytuacji moze dostac wyrok w zawieszeniu?
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:11   #75
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
czyli np tego goscia od kredytyu moga zamknac na 8 lat a ktos inny w takiej samej sytuacji moze dostac wyrok w zawieszeniu?
Nie ma dwóch takich samych sytuacji. Poza tym jestem ciekawa co to za mądry dziennikarz wymyślił 8 lat za oszustwo kredytowe, skoro z tego co kojarzę wymiar jest do 5 lat.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:14   #76
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kredyt

Nie wiem kto to wymyslil :P skopiowalam bo mnie zainteresowalo :p jest pan x i pan y i sa bracmi blizniakami i oboje popelnili to samo nie maja rodzin sa samotni zarabiaja tyle samo na tym samym stanowisku i co wtedy? moga miec rozne wyroki? z tego co pisalo wyzej to sedzia decyduje o tym...
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:18   #77
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
Nie wiem kto to wymyslil :P skopiowalam bo mnie zainteresowalo :p jest pan x i pan y i sa bracmi blizniakami
A co ma do wymiaru kary ich wygląd zewnętrzny ? Bruneci dostają mniejsze wyroki niż blondynie ?
Cytat:
i oboje popelnili to samo nie maja rodzin sa samotni zarabiaja tyle samo na tym samym stanowisku i co wtedy?
A co to wszystko ma do oszustwa kredytowego?
Cytat:
moga miec rozne wyroki? z tego co pisalo wyzej to sedzia decyduje o tym...
Oczywiście, że mogą mieć różne wyroki, bo to, czy ktoś jest samotny czy ma 3 kochanki nie ma znaczenia dla wymiaru kary za oszustwo kredytowe.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:42   #78
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie ma dwóch takich samych sytuacji. Poza tym jestem ciekawa co to za mądry dziennikarz wymyślił 8 lat za oszustwo kredytowe, skoro z tego co kojarzę wymiar jest do 5 lat.

nie ma znaczenia cyz bruneci czy blondyni ale piszesz ze nie ma 2 takich samych sytuacji a ja gdybam ze jakby jednak...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A co ma do wymiaru kary ich wygląd zewnętrzny ? Bruneci dostają mniejsze wyroki niż blondynie ?
A co to wszystko ma do oszustwa kredytowego? Oczywiście, że mogą mieć różne wyroki, bo to, czy ktoś jest samotny czy ma 3 kochanki nie ma znaczenia dla wymiaru kary za oszustwo kredytowe.
moze sytuacja finansowa rodziny tez wplywa na decyzje sedziego nie wiem... dlatego sie pytam. I chodzilo mi wlasnie o to czy moga miec 2 rozne wyroki osoby zyjace tak samo i majace to samo przewinienie wiec nie rozumiem twoich dziwnych uwag na temat blondynow itd nie chodzi tu tylko o oszustwa ale o gwalt np czy o morderstwo

Edytowane przez Wenja
Czas edycji: 2010-02-05 o 10:44
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:59   #79
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Kredyt

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
nie ma znaczenia cyz bruneci czy blondyni ale piszesz ze nie ma 2 takich samych sytuacji a ja gdybam ze jakby jednak...
Więc pytasz czy gdybasz ? Więc tak, gdyby jednak faktycznie były dwa klony i zrobiłyby to samo w tym samym czasie mogłyby dostać takie same wyroki. Jednakże sytuacji skazania dwóch klonów sobie nie przypominam.
Cytat:
moze sytuacja finansowa rodziny tez wplywa na decyzje sedziego nie wiem... dlatego sie pytam.
Przy oszustwie kredytowym faktycznie wpływa, na określenie wysokości grzywny; ale nie sytuacja finansowa rodziny (bo co am do tego sytuacja finansowa ciotki), a sprawcy.
Cytat:
I chodzilo mi wlasnie o to czy moga miec 2 rozne wyroki osoby zyjace tak samo i majace to samo przewinienie wiec nie rozumiem twoich dziwnych uwag na temat blondynow itd nie chodzi tu tylko o oszustwa ale o gwalt np czy o morderstwo
Ale nie am na całym świecie osób żyjących taka samo i popełniających to samo przewinienie. Mogą być sytuacje podobne
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 16:14   #80
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
kredyt...

Witam was pisze tu z nadziej, ze chociaz wy mi pomozecie. Otóż moja mam jest bardzo zadłuzona poreczyła kredyt kolezance, ktora wyjechała.. musiała spłacic 70 tys, zostały jej jeszcze trzy raty. przez ta cała sytuacje straszne sie zadłuzyła u znajomych i tak naprawde jest w kropce. na domiar złego wzieła kredyt w forminx finasne wpłaciła 1600 zł po tyg miała dostac kase i dupa, okazało sie ze ta firma oszukuje ludzi i nikomu kasy nie wypłaca, mama straciła ostannie pieniadze moje pytanie czy znacie jakies banki, ktore dadza mamie kredyt bez poreczycieli i przy zarobku 1500 brutto??
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:37   #81
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: kredyt...

Nie chcę Cię martwić, ale w normalnych bankach Twoja mama nie dostanie kredytu, zwłaszcza, że zapewne widnieje w BIKu z poręczonym zadłużeniem.
Albo będziecie musieli znaleźć alternatywne źródła (czego nie polecam, lichwiarskie odsetki i straszliwa windykacja); albo prosić bank, w ktorym mama poręczała kredyt o rozłożenie długu na inne raty (mniejsze, na dłuższy okres, itp).
Firmę nierzetelną zgłosić na policję.
Koleżankę, która wyjechała założyć sprawę w sądzie o odzyskanie długu. Sprawy w sądach cywilnych trwają długo, więc juz teraz warto (poradzić się prawników, powinny być przy Izbach Adwokackich jakieś darmowe porady - teraz juz wypadłam z obiegu; przynajmniej pomoga napisać pismo, itp), z wyrokiem egzekucyjnym można złożyc sprawę u komornika.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:59   #82
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: kredyt...

Też byłabym za tym, by mama poszła do tego banku i spróbowała się dogadać. Niech powie dyrektorowi, ze znalazła się w tj sytuacji dość niespodziewanie, ale nie chce by ktoś do niej miał jakieś obiekcje i chce jakoś wyjść z tej trudnej sytuacji. Niech oświadczy bankowi, że wyraża wolę spłacania tej pożyczki jednak nie jest w stanie dokonać jednorazowej wpłaty i prosi o rozłożenie długu na raty. Myślę, że bank pójdzie na to, bo będzie miał przynajmniej zapewnienie, że dług będzie spłacany...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 20:05   #83
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: kredyt...

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Też byłabym za tym, by mama poszła do tego banku i spróbowała się dogadać. Niech powie dyrektorowi, ze znalazła się w tj sytuacji dość niespodziewanie, ale nie chce by ktoś do niej miał jakieś obiekcje i chce jakoś wyjść z tej trudnej sytuacji. Niech oświadczy bankowi, że wyraża wolę spłacania tej pożyczki jednak nie jest w stanie dokonać jednorazowej wpłaty i prosi o rozłożenie długu na raty. Myślę, że bank pójdzie na to, bo będzie miał przynajmniej zapewnienie, że dług będzie spłacany...
Tutaj masz rację - bankowi na rekę jest wola dłuznika, ze chce spłacać dług. Do dyrektora oddziału nie ma co chodzić. W większosci banków takie sprawy załatwia się reklamacją (i przekazywana jest do decyzyjnych jednostek banku).
Ale ja sie tak zastanawiam, czy tam, gdzie koleżanka mamy brała pozyczkę to faktycznie bank, czy jakaś instytucja kredytowa, bo ja sobie nie przypominam, żeby jakikolwiek bank teraz wymagał poręczenia (chyba, że mama była współkredytobiorcą). Umowę powinna dostać - przeczytajcie ją i sprawdźcie też warunki kredytu.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:48   #84
Ago18
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 995
Dot.: kredyt...

ale moja mam spłąca ten kresyt juz dwa lata, pisałam,z e zostały jej tylko 4 raty....
__________________
ciuszki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post25906442
szczęśliwa żona <3
Ago18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:31   #85
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: kredyt...

No to dostałas odpowiedź - w zwyklych bankach Twoja mama nie ma szans na kredyt. Może jakiś maly - jeśli ma umowę o pracę na dłuzszy czas.
Albo może ktoś u Was w rodzinie ma jeszcze jakiś dochód z umowy o pracę (bo wtedy jest wyższa zdolność kredytowa) i weźmie wspólnie z mamą na najdłuższy okres kredytowania, jaki dany bank może zaoferować (co dałoby mniejsze raty, ale też wyższe oprocentowanie).

A resztę podpowiedzi - sąd cywilny, zgłoszenie nierzetelnej firmy na policję przemyślcie.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:52   #86
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: kredyt...

Tak, czy inaczej, ja bym poszła do banku i poprosiła o zmniejszenie tych rat.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:31   #87
krzysiek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 194
Dot.: kredyt...

Może się trochę czepiam, ale aż dziwne, że Twojej mamie udało się spłacić prawie cały kredyt (70 000...) w ciągu 2 lat. No to w końcu zostały jej 3 czy 4 raty ?
A co do kredytu - na kredyt raczej szans nie ma.
Nie chcę Cię dobijać, ale proszenie w banku o jakieś rozłożenie rat, czy ich zmniejszenie nie bardzo pomoże.
Bank i tak odzyska swoje pieniądze, więc nie wiem, czy sama wola spłacenia długu wystarczy.
krzysiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:37   #88
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: kredyt...

A ja myślę że ma szanse na ugodę
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:40   #89
krzysiek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 194
Dot.: kredyt...

Jeśli chodzi o rozłożenie rat... no to jeszcze, jeszcze... widziałbym tutaj jakąś ugodę.
Ale zmniejszenie wysokości tych rat... hm... powiem tak - Bank to nie instytucja charytatywna i kiedy ma okazję zarobić, to na pewno zarobi.
krzysiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:24   #90
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
Dot.: kredyt...

Cytat:
Napisane przez krzysiek89 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o rozłożenie rat... no to jeszcze, jeszcze... widziałbym tutaj jakąś ugodę.
Ale zmniejszenie wysokości tych rat... hm... powiem tak - Bank to nie instytucja charytatywna i kiedy ma okazję zarobić, to na pewno zarobi.
Ale dziewczynom chyba chodzi o to, ze w razie ugody, bank rozkłada ten kredyt na inne mniejsze raty, ale np z trochę dłuższym okresem spłaty. (ale mi się nieładnie zrymowało) Czyli jak mamie teraz zostały 4 raty, to bank jej to może na przykładowo 6 rozłożyć i automatycznie każda rata będzie odrobinę mniejsza.
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 08:17:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.