Biała Wydzielina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 19:15   #1
alexandrakc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4

Biała Wydzielina


hm.. przeglądając wątki nie natknęłam się na taki o który chcę zapytać. Mianowicie zauważyłam, że od dłuższego czasu z pochwy wydziela się tak biała wydzielina jest ona średnio gęsta nigdy płynna. w sumie wydziela się w moim przypadku codziennie chyba że mam okres wtedy wiadomo Nie, a tak czy to przed czy po zawsze jest... nie mam pojęcia co to może być. Dodam ze biorę mnóstwo tabletek i lekarstw hormonalnych ale nie antykoncepcyjnych inne po prostu problemy zdrowotne. czy macie jakieś rady co to może być .?? Może słyszałyście albo z własnego doświadczenia. ?? Dziękuję za odpowiedzi
alexandrakc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 19:52   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Biała Wydzielina

Cytat:
Napisane przez alexandrakc Pokaż wiadomość
hm.. przeglądając wątki nie natknęłam się na taki o który chcę zapytać. Mianowicie zauważyłam, że od dłuższego czasu z pochwy wydziela się tak biała wydzielina jest ona średnio gęsta nigdy płynna. w sumie wydziela się w moim przypadku codziennie chyba że mam okres wtedy wiadomo Nie, a tak czy to przed czy po zawsze jest... nie mam pojęcia co to może być. Dodam ze biorę mnóstwo tabletek i lekarstw hormonalnych ale nie antykoncepcyjnych inne po prostu problemy zdrowotne. czy macie jakieś rady co to może być .?? Może słyszałyście albo z własnego doświadczenia. ?? Dziękuję za odpowiedzi
Słyszałyśmy,że powinnaś iśc do lekarza jeśli uważasz,że wydzielina jest dziwna. ALe jeśli nie wygląda jakoś podejrzanie to być może to Twoja naturalna wydzielina.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 20:15   #3
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Biała Wydzielina

może to jest Twoja naturalna wydzielina? obserwujesz swój organizm w poszczególnych dniach cyklu?
jeśli Ciebie to niepokoi udaj się do ginekologa
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 11:56   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Biała Wydzielina

powiem Ci tak. ja brałam mnóstwo różnych tabletek hormonalnych (nieantykoncepcyjnych) i w zależności od leczenia (głównie czy to były estrogeny same, estrogeny z progesteronem czy sam progesteron) zauważalam zmiany w wydzielinie. ponieważ miałam kiedyś problemy z grzybicą trudno mi było odróżnić i w zasadzie biegałam po lekarzach cały czas. ale teraz nadal jestem "na hormonach" i grzybicy już nie mam, łykam lacibios fem profilaktycznie i wydzielinę mam nieinfekcyjną, pH prawidłowe. to taką wydzielinę jak Ty opisujesz, bez grudek i swędzenia obserwuję zazwyczaj w drugiej fazie (jak biorę więcej progesteronu). ale taka stale nie powinna być, bo trochę jakby nie było tego płodnego śluzu (nie masz za mało estrogenów?). ja tak, jak wyżej, uważam, że powinnaś skonsultować to z ginekologiem, pójdź z wynikami swoich badań hormonalnych i spisem leków, które bierzesz.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:51   #5
alexandrakc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Biała Wydzielina

Biorę większość lekarstw estrogennych.. moze są pojedyńcze nie zawierające to ale to może z dwa. Ogólnie mam leczenie hormonami damskimi bo mam ich za mało. No ale nic dziękuje za odpowiedzi. a do ginekologa i tak się wybieram
alexandrakc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 07:53   #6
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Biała Wydzielina

ja z kolei, zanim zaczęłam brać tabletki hormonalne, od dłuższego czasu zauważyłam, że ciągle mam płodne dni tzn śluz był przezroczysty ciagnący, nie miałam zarzutów do jego zapachu wiec doszłam do wniosku ze wszystko ok. tylko że miałam czasem wrażenie jakby po prostu wylewał się z pochwy... wiem, głupio to brzmi, ale tak właśnie było. tak jak dotychczas wkładek używałam przez parę dni w miesiącu tak później musiałam non stop. jakbym tego nie robiła, czułabym się jakbym się posikała w baty... i lekarz stwierdził że to normalne
także dziołszki nie martwować póki śluz nie śmierdzi i nie zmienia barwy. każda jest inna, tym bardziej zmiany zachodzą przy hormonach. teraz bym chciała jak wcześniej a z reguły jestem sucha... ehh
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.