Nasze zbiory książkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 12:33   #1
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika

Nasze zbiory książkowe


Nosiłam się z zamiarem założenia takiego wątku w którym byśmy mogły wklejac zdjęcia książek jakie posiadamy. Jednocześnie jezeli kogoś by zaciekawiła książka którejś z nas to wtedy możemy opisać ją - czy warto itd. Czyli tutaj będziemy mogły znaleźć recenzje książek, lub zapytać o to jeżeli ktos posiada książkę jaka nas interesuje.
Czy wam tez ten pomysł się podoba?

Wklejam swoje:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6354.JPG (118,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6355.JPG (117,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6356.JPG (122,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6357.JPG (115,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6358.JPG (117,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6359.JPG (114,2 KB, 29 załadowań)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 12:40   #2
sabatina
Raczkowanie
 
Avatar sabatina
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: brzeg
Wiadomości: 162
Dot.: Nasze zbiory książkowe

jasne. jak tylko przeczytam cos wartego uwagi
__________________
SABATINA...
sabatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 12:43   #3
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze zbiory książkowe

sabatina - wklejaj jakie masz - jak ktoś coś wypatrzy to wtedy ocenisz. I zresztą fajnie popatrzec na nasz zbiory, nie tylko kosmetyczne ale i ksiązkowe
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:32   #4
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Pojedyncze książki są omawiane i wklejane na wątkach już istniejących. Myślałam,że chodzi ci o wklejanie zdjęć całych zasobów bibliotecznych, a wiele z nich trudno rozłożyć na stole.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 16:58   #5
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Ja nie tworzę swoich kolekcji, bo po prostu szkoda mi na to pieniędzy, Wiem, że zostanę zjechana, ale.. Naprawdę lubię czytać i to robię, w czasie szkolnym jedna ksiązka na tydzien to mus, w wakacje nadrabiam. Tyle tylko, że wolę pojsc do biblioteki, wypożyczyć i przeczytać. ie musze pózniej patrzec na okladkę teraz mozna mnie krytykować i oskarżać o niekochanie ksiązek i literatury :P
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:40   #6
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Ja nie tworzę swoich kolekcji, bo po prostu szkoda mi na to pieniędzy, Wiem, że zostanę zjechana, ale.. Naprawdę lubię czytać i to robię, w czasie szkolnym jedna ksiązka na tydzien to mus, w wakacje nadrabiam. Tyle tylko, że wolę pojsc do biblioteki, wypożyczyć i przeczytać. ie musze pózniej patrzec na okladkę teraz mozna mnie krytykować i oskarżać o niekochanie ksiązek i literatury :P
Nikt nie będzie cię krytykować, przecież piszesz, że czytasz, ale korzystasz z biblioteki.Może kiedyś będziesz chciała mieć własną biblioteczkę. Ja mam duży księgozbiór, ale też korzystam z biblioteki i księgozbioru przyjaciółki. Każdy sam decyduje jakie ma priorytety zakupowe i ty też masz takie samo prawo.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 17:42   #7
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Ja nie tworzę swoich kolekcji, bo po prostu szkoda mi na to pieniędzy, Wiem, że zostanę zjechana, ale.. Naprawdę lubię czytać i to robię, w czasie szkolnym jedna ksiązka na tydzien to mus, w wakacje nadrabiam. Tyle tylko, że wolę pojsc do biblioteki, wypożyczyć i przeczytać. ie musze pózniej patrzec na okladkę teraz mozna mnie krytykować i oskarżać o niekochanie ksiązek i literatury :P
Mam podobnie
Moje zaosby książkowe są skromne: 6 półek z czego dwie to słowniki i encyklopedie. Książki dostaję na Święta, czasami naciągne mamę na jakąś. Uczniowska kieszeń nie pozwala mi na szaleństwa, z resztą kieszeń rodzicielska też nie. Obiecuję sobie, że nadrobię za kilka lat, kiedy zacznę zarabiać. Na razie jeste zapisana do trzech bibliotek miejskich, mam w czym wybierać.
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 18:12   #8
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Nikt nie będzie cię krytykować, przecież piszesz, że czytasz, ale korzystasz z biblioteki.Może kiedyś będziesz chciała mieć własną biblioteczkę. Ja mam duży księgozbiór, ale też korzystam z biblioteki i księgozbioru przyjaciółki. Każdy sam decyduje jakie ma priorytety zakupowe i ty też masz takie samo prawo.
W pełni zgadzam sie z basilissą.Moge tylko pozazdrościć tutaj [dobrze zaopatrzonej biblioteki , bo w mojej wielu interesujących mnie ksiażek nie ma .
Mam duży księgozbiór , nawet brak mi juz miejsca w domu, częsć ksiązek na przechowaniu u koleżanki .Czasem korzystam z biblioteki , wymieniam równiez książki z przyjaciółką.
Sądze,że jesli ktoś lubi czytać , kiedyś zapragnie własnej biblioteczki z ukochanymi ksiażkami.

Edytowane przez Ondine
Czas edycji: 2008-01-15 o 18:53 Powód: literówka
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 18:35   #9
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasze zbiory książkowe

ja także korzystam w biblioteki, często nie mam kasy na książki, kupuję takie do jakich będę wracać, czyli rzadko powieści. I nie mam ich dużo - dlatego udało mi się zrobić fotki. Jeżeli macie więcej to możecie sfotografować brzegi okładek stojących koło siebie książek - często też można choćby po tym mniemać co do za książka.

Pomyślałam tylko że jeżeli są gdzieś tam zbiory kosmetyczne, czy kolorówkowe to dlaczego nie książkowe
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 17:02   #10
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Ja mam duży regał 6 półkowy zawalony książkami, które namiętnie kuppuję Z bibliotek 3 korzystam, półka pod stołem nimi zawalona No i mam różne dobre koleżanki czytające
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:17   #11
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Nasze zbiory książkowe

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Ja nie tworzę swoich kolekcji, bo po prostu szkoda mi na to pieniędzy, Wiem, że zostanę zjechana, ale.. Naprawdę lubię czytać i to robię, w czasie szkolnym jedna ksiązka na tydzien to mus, w wakacje nadrabiam. Tyle tylko, że wolę pojsc do biblioteki, wypożyczyć i przeczytać. ie musze pózniej patrzec na okladkę teraz mozna mnie krytykować i oskarżać o niekochanie ksiązek i literatury :P
mnie też jest szkoda pieniędzy na książki, mimo że uwielbiam czytać i kocham książki, to wolę wypożyczać z biblioteki, gdzie mam do nich bezpłatny dostęp zwłaszcza, że rzadko wracam do raz przeczytanej książki.
przy jakimś zastrzyku gotówki wolę kupić sobie ubrania, kosmetyki albo iść do kina, nie stać mnie na to, żeby kupować książki, które, jak na moją kieszeń, są drogie
oczywiście mam jakąś tam kolekcję, ale już nie pamiętam, kiedy ostatnio kupiłam sobie książkę
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 08:03   #12
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasze zbiory książkowe

ja nie zrobię zdjęć z głupiego lenistwa ale biblioteczkę mam już pokaźną. ogólnie to ksiazki męża o programowaniu, sieciach itd. moja częsc składa się z bajek dla dzieci (moja ulubiona to Bajarka opowiada - baśnie z całego świata), ksiazki kucharskie (nawet typu Gotowanie w mikrofali...), ksiażeczki z wierszami, mój ulubiony Mały książę, nagroda z LO - podrecznik Savoir vivre(chyba z podtekstem mi dali), cały zetsaw słowniów Kopalińskeigo (dołączali go do Rzeczpospolitej - 12 tomów), Pismo Swięte (prezent), ksiazki o Koszalinie i o Kociewiu... sama nie wiem co jeszcze...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.