Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Wczoraj, 18:51   #2491
Nadzieja87
Zakorzenienie

Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej,

no i się rozłożyłam na cacy. Angina ropna i wchodzi na oskrzela P I Ę K N I E. Dziwię się tylko, że czuję się o wiele lepiej niż w poniedziałek i to bez antybiotyku... Bo antybiotyk wzięłam dopiero kilka godzin temu pierwsza dawkę.

Mierzyłam dzisiaj staniki koronkowe bez fiszbin w hm... no i wszystko byłoby fajnie , gdyby nie to, że te staniki albo mają za małe "miseczki", albo gdy miseczka jest ok to pod biustem luz. I tym oto sposobem nie kupiłam nic. A co się umęczyłam to moje.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Stary Wczoraj, 19:43   #2492
MartaBT
Przyczajenie

Cinamona - ja też wybrałam Mentora Xtra - super fajne w dotyku są 😀

Nemi89 , Serena001 - dziewczyny a nie używacie plastrów na blizny? Mnie dr kazał od ok 4 tygodnia używać plastrow na zmiane z kremem..

Nadzieja 87 - te wlosy to raczej na 100 efekt narkozy niestety.. ja zwykle nie odchorowuje ale wlosy słabą. Teraz mialam 4 raz narkoze i widze ze to sie powtarza. Ale pociesze Cie - to nie na długo Kup skrzyp i poczekaj

A u mnie jakos lepiej - ostatnio prawa piers mnie bolała, dr kazal zrobic usg i na szczescie nic tam nie wyszlo , a bol zaczął mijać

Prawdopodobnie związany byl po prostu z miesiaczką. Uff..

W poniedzialek stuknie mi 8 tygodni ! I marze spaleniu tego pancerza! 😂😂😂

Aaa i wiecie co? Od 2 tygodni budze sie na boku.. nawet nie wiem kiedy sie obracam..a nie wiem w ogole czy ja juz moge tak spac..🙉

Od kiedy spicie na boku?
MartaBT jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 21:18   #2493
Nadzieja87
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Kolejna wizyta kontrolna za mną.Wszystko ładnie się goi.Blizny mam smarować linomagiem i masowa, no i mogę spać na boku Stanik sportowy tak do trzech miesięcy nosić a zwykłe stanik jeżeli będę kupować tylko i wyłącznie bez fiszbinWczoraj mineło 5 tygodni od operacji .

Ciekawe co mi powie mój lekarz w temacie fiszbin. Ostatnio zakupiłam 2staniki z fiszbinami, ale w sumie tylko dlatego że przecena była 50% najwyższej oddam teściowej, a ja będę szukać bez fiszbin

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko idzie jak trzeba

Ależ te zalecenia są różne Ja miałam stanik pooperacyjny nosić 2 miesiące i później już przyzwolenie na fiszbiny Ciekawe od czego to zależy.

Btw, ile czasu po operacji musi upłynąć, żeby można iść na solarium?
W zaleceniach miałam minimum 2 tyg, ale możliwie wstrzymać się jak najdłużej. Generalnie chodzi o zakrywanie blizn. Żeby nie wystawiać ich na działanie promieni UV.

Cytat:
Napisane przez MartaBT Pokaż wiadomość
Cinamona - ja też wybrałam Mentora Xtra - super fajne w dotyku są

Nemi89 , Serena001 - dziewczyny a nie używacie plastrów na blizny? Mnie dr kazał od ok 4 tygodnia używać plastrow na zmiane z kremem..

Nadzieja 87 - te wlosy to raczej na 100 efekt narkozy niestety.. ja zwykle nie odchorowuje ale wlosy słabą. Teraz mialam 4 raz narkoze i widze ze to sie powtarza. Ale pociesze Cie - to nie na długo Kup skrzyp i poczekaj

A u mnie jakos lepiej - ostatnio prawa piers mnie bolała, dr kazal zrobic usg i na szczescie nic tam nie wyszlo , a bol zaczął mijać

W poniedzialek stuknie mi 8 tygodni ! I marze spaleniu tego pancerza!

Aaa i wiecie co? Od 2 tygodni budze sie na boku.. nawet nie wiem kiedy sie obracam..a nie wiem w ogole czy ja juz moge tak spac..

Od kiedy spicie na boku?
Ja jak widać taka pierdoła, że nie dość że odchorowuje to i włosy lecą. I to nie całe tylko kruszą się po 2-3cm i tak non stop od kilku tygodni. Będę w Polsce to chyba je skróce. Zrobię to z ogromnym bólem serca, ale co zrobić. Lepiej żebym sama je skróciła niż żeby się wykruszyly.
Mi w poniedziałek stuknie 7 tygodni, a jeszcze 2 muszę pochodzić w tym namiocie żeby się nie okazało, że będę w nim chodzić do us*anej śmierci, bo nigdzie nie mogę znaleźć 80e bez fiszbin.
A na boku śpię już od 2tyg. Początkowo tak tylko trochę, delikatnie bo się bałam, a teraz to się przerzucam z boku na bok bez stresu

Stary Wczoraj, 21:49   #2494
cinamona
Raczkowanie

Helou,

Witam się po kilkudniowej przerwie

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko idzie jak trzeba

Ależ te zalecenia są różne Ja miałam stanik pooperacyjny nosić 2 miesiące i później już przyzwolenie na fiszbiny Ciekawe od czego to zależy.

Btw, ile czasu po operacji musi upłynąć, żeby można iść na solarium?
Z solarium trzeba uważać na początku. Szczególnie blizny zakrywać, bo można je poparzyć. UV powodują trwałe zmiany w tkankach i utrudniają gojenie i blizna ciemnieje. A no i coś mi świta że implant może się przegrzać czy coś.
Ja bym się z solarium jeszcze wstrzymała tylko że ja nie chodze wogóle na solarium. Tu gdzie mieszkam nie widziałam nawet takiego przybytku Pewnie zacznę się opalać jak w końcu pogoda będzie i z dzieciakami na ogródku będziemy siedzieć albo na basenie. Przypuszczam że gdzieś w czerwcu i z dużą ilością kremu 50+ i plastrami na blizny.
Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Hej,

no i się rozłożyłam na cacy. Angina ropna i wchodzi na oskrzela P I Ę K N I E. Dziwię się tylko, że czuję się o wiele lepiej niż w poniedziałek i to bez antybiotyku... Bo antybiotyk wzięłam dopiero kilka godzin temu pierwsza dawkę.

Mierzyłam dzisiaj staniki koronkowe bez fiszbin w hm... no i wszystko byłoby fajnie , gdyby nie to, że te staniki albo mają za małe "miseczki", albo gdy miseczka jest ok to pod biustem luz. I tym oto sposobem nie kupiłam nic. A co się umęczyłam to moje.

Ja też chora od wczoraj. Gardło boli, plecy i wogóle całe ciało. Dzisiaj odwiozłam dzieciaki do szkoły i jak wróciłam od razu do łóżka. Spałam z przerwami do 15. Normalnie szok. Nie miałam siły do lekarza pójść. Ale jutro musze się wybrać bo może to angina i anybiotyk potrzebny.

Cytat:
Cinamona - ja też wybrałam Mentora Xtra - super fajne w dotyku są 😀

W poniedzialek stuknie mi 8 tygodni ! I marze spaleniu tego pancerza! 😂😂😂

Aaa i wiecie co? Od 2 tygodni budze sie na boku.. nawet nie wiem kiedy sie obracam..a nie wiem w ogole czy ja juz moge tak spac..🙉

Od kiedy spicie na boku?
Ja zaczęłam spać na boku po ok miesiącu od op. Wcześniej czulam dyskomfort.

........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 22:01   #2495
mindless
Zakorzenienie

Moj lekarz mowil zebym nie chodzila na solarium przez 6 miesiecy po operacji.

Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 06:16   #2496
Nemi89
Raczkowanie

Dziewczyny! Muszę Wam powiedzieć, że wygojenie się grozi uzależnieniem od zakupów bielizny!
Wczoraj postanowiłam skorzystać z promocji w Esotiq, gdzie przy 400 zł jest rabat 50% i wydałam 200 zł a mam 2 staniki, majtki i 2 pary gaci dla mojego
Nie mogę się doczekać jak zacznę w nich chodzić na co dzień, robią mi taki dekolt, że omamusiu, na razie chodzę w tym sportowym, a i tak już chłopaki w pracy wyglądali, jakby coś im we mnie nie pasowało, więc co będzie jak założę któryś z tych "normalnych" staników
No i byłam w mieście wczoraj, tak gorąco było, a ja wydekoltowana i dopadła mnie schiza, że spotkam rodziców i prawda wyjdzie na jaw Nie no, to już paranoja... Kiedyś może im powiem. Kiedyś... Chyba, że sami się skapną

Wrzuciłam zdjęcia nowych staniczków, jeden nawet bezszwowy, a robi robotę

Cytat:

Od kiedy spicie na boku?
Ja mam używać żelu silikonowego 2 razy dziennie
A na boku zaczęłam spać po 4 tygodniach, musiałam się odpowiednio ułożyć, by było wygodnie, ale po 5-6 tygodniach było już o wiele bardziej komfortowo, a teraz już śpię jak chcę

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Moj lekarz mowil zebym nie chodzila na solarium przez 6 miesiecy po operacji.
No to ja się wstrzymam chyba w tym roku i postawię na słoneczko i samoopalacze

Ogólnie, to piszecie takie strachy po tej narkozie, że aż myślę, że coś ze mną nie tak, bo ani choróbska żadnego, ani problemów z włosami jakichś większych niż zwykle... w sumie nie powinno mnie to martwić skoro żadnych skutków nie odczułam

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: Dzisiaj o 06:25
Nemi89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
lissa081
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości