Higiena przed stosunkiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 22:09   #1
Asiaaa1980
Przyczajenie
 
Avatar Asiaaa1980
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Question

Higiena przed stosunkiem


Czasami nie mam czasu, zeby odrazu przed stosunkiem się umyc, oczywiście robię to codziennie natomiast w trakcie seksu czuję sie niekomfortowo szczegolnie w trakcie seksu oralnego...macie jakies sposoby na szybkie odświeżenie tych miejsc ?
__________________
Asia
Asiaaa1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:17   #2
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Higiena przed stosunkiem

zawsze możesz użyć chusteczek odświeżających lub po prostu szybko podmyć miejsca intymne(choćby nawet pod kranem-choć takie dokładne to nie będzie ). jeśli chodzi o oral, to warto normalnie do tego podejść i po prostu powiedzieć, że za chwilkę wracasz. mykasz do łazienki i gotowe.
nic prostszego
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:45   #3
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Higiena przed stosunkiem

wspolny prysznic
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:54   #4
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Jesli juz na prawde nie masz jak sie podmyc, to moze chociaz chusteczki do higieny intymnej
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 02:05   #5
koko1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Higiena przed stosunkiem

ja polecam posmarownie się TAM po umyciu jakimś pachnącym balsamikiem, dłuższa świeżość i przyjemny zapach
koko1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:08   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Po prostu pójście do łazienki i umycie się. Chusteczki, czy takie tam, to są metody awaryjne, w czasie podróży się to sprawdza, ale na pewno nei jako stała metoda odświeżania miejsc intymnych. Na dłuższą metę można od tego dostać grzybicy lub podrażnienia. Chyba, że w czasie tego seksu nie masz w pobliżu łazienki... Facet też zresztą jest wysyłany, aby umył co trzeba (zresztą, on sam wie).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:41   #7
andune
Rozeznanie
 
Avatar andune
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 817
Dot.: Higiena przed stosunkiem

a mi kiedyś facet powiedział, że on nie cierpi tych odświeżaczy... no pomyśl chwilkę, posmaruj się po ręce taką chusteczką albo balsamem i po chwili poliż - czy to jest w ogóle zjadliwe?!
inna sprawa, to faktycznie dyskomfort psychiczny moim zdaniem najlepszy wspólny prysznic, ewentualnie taka chwilowa ucieczka do łazienki.
andune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 13:01   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez koko1200 Pokaż wiadomość
ja polecam posmarownie się TAM po umyciu jakimś pachnącym balsamikiem, dłuższa świeżość i przyjemny zapach
... i grzybica...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:23   #9
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
a mi kiedyś facet powiedział, że on nie cierpi tych odświeżaczy... no pomyśl chwilkę, posmaruj się po ręce taką chusteczką albo balsamem i po chwili poliż - czy to jest w ogóle zjadliwe?!
inna sprawa, to faktycznie dyskomfort psychiczny moim zdaniem najlepszy wspólny prysznic, ewentualnie taka chwilowa ucieczka do łazienki.
no wlasnie tez tak pomyslalam
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:37   #10
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Jesli juz na prawde nie masz jak sie podmyc, to moze chociaz chusteczki do higieny intymnej
sprawdza sie ale tylko w sytuacjach awaryjnych, na codzień nie polecam, podrażnienie murowane.

Cytat:
Napisane przez koko1200 Pokaż wiadomość
ja polecam posmarownie się TAM po umyciu jakimś pachnącym balsamikiem, dłuższa świeżość i przyjemny zapach
eee.... balsamik w takim miejscu? ja tam wole czystą wode i jakiś dobry leciutko pachnący żel do higieny intymnej ale balsamu w tym miejscu sobie nie wyobrażam.

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
a mi kiedyś facet powiedział, że on nie cierpi tych odświeżaczy... no pomyśl chwilkę, posmaruj się po ręce taką chusteczką albo balsamem i po chwili poliż - czy to jest w ogóle zjadliwe?!
inna sprawa, to faktycznie dyskomfort psychiczny moim zdaniem najlepszy wspólny prysznic, ewentualnie taka chwilowa ucieczka do łazienki.
no właśnie to miałam na myśli. Chyba najlepsza opcja to minutka w lazience, czysta wola i jakiś płyn do intymnej i tyle, sama świeżość a ty gotowa do całowania
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:55   #11
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Higiena przed stosunkiem

radze też porozmawiać ze swoim facetem. Ja miałam też na początku takie problemy, latałam co chwile do łazienki żeby się podmywać, po czasie spokojnie usiadłam z moim TŻ i zapytałam jak się on na to zapatruje, zaskoczył mnie. Powiedział że strasznie mu się podoba mój zapach i że woli jak nie lece przed sexsem do łazienki. Podnieca go strasznie zapach i podoba sie smak. Więc sama powróciłam do regularnego mucia a nie obsesyjnego przed, po i w trakcie :P
Radze rozmowe, mi pomogła i przestałam sie też krępować
karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 15:43   #12
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez karo69 Pokaż wiadomość
radze też porozmawiać ze swoim facetem. Ja miałam też na początku takie problemy, latałam co chwile do łazienki żeby się podmywać, po czasie spokojnie usiadłam z moim TŻ i zapytałam jak się on na to zapatruje, zaskoczył mnie. Powiedział że strasznie mu się podoba mój zapach i że woli jak nie lece przed sexsem do łazienki. Podnieca go strasznie zapach i podoba sie smak. Więc sama powróciłam do regularnego mucia a nie obsesyjnego przed, po i w trakcie :P
Radze rozmowe, mi pomogła i przestałam sie też krępować
ja też musiałam przezyć taką rozmowę kiedyś bo mój Tż w końcu zapytał czemu zawsze w takim momencie uciekam do łazienki, i czy coś się nie stało, czy on nie zrobił czegoś źle że tak uciekam, nie wiedział biedaczek o tym że mój zapaszek tam mnie krępuje i zmykam sie podmyć :P teraz już mamy taki wspólny nawyk że idziemy do łazienki przed żeby w trakcie nie zaprzątać sobie tym głowy i żeby później wspólnie całować się tam gdzie tylko mamy ochote. najlepiej pogadać o tym bo mogą wyniknąc z tego niepotrzebne nieporozumienia.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 20:40   #13
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Szybki prysznic = 5 minut.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:24   #14
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Nie wiem jak to jest w dzisiejszych czasach może faktycznie jestem jakaś inna...no ale...szczerze to nie wyobrażam sobie aby się nie podmyć przed takowym zbliżeniem...To już nawet nie chodzi o przykry zapach czy coś w tym stylu,po prostu to jest raczej oczywiste ...Tak samo jak ja nie wyobrażam sobie aby mój partner się nie podmył tak samo i odwrotnie...To jakoś już jest tak odruchowo...A jak to się mówi...z braku czegoś jeszcze się nikt nie "zesrał"...no litości
Jeśli mam sytuację że nie mam łazienki czy też no kompletnie niczego aby się podmyć to po prostu rezygmuję z takowej przyjemności;P
I myślę że jeśli jest się z facetem to chyba takie tematy nie są krepujące,są jak najbardziej normalne,przecież nie wychodzę nagle do łazienki po to aby się schować przed nim;P
A jeśli chodzi o higienę to proponuję płyn do higieny intymnej z SORAYA jest świetny i naprawdę czuje się długotrwałą świeżość)
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 01:54   #15
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Jeśli mam sytuację że nie mam łazienki czy też no kompletnie niczego aby się podmyć to po prostu rezygmuję z takowej przyjemności;P



hmmm, jednak dla mnie wazniejsze jest by się poprzytulac... na całe szczęście dla niego też...

nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy w miłych chwilach partner mówi mi, nie no sorry, ale tu nie ma łazienki, a ja twojej muszelki bez łazienki nie zniosę

w końcu człowiek dba o higiene na co dzień... i raczej nie jest np po południu straszliwie brudny w tych miejscach, bo sa one zakryte bielizną...
oczywiście najfajnijsza jest świezosc, ale żeby psuć sobie intymne chwile desperacko szukając łazienki

Jesli nie ma łazienki to są chusteczki jednorazowe dla niemowląt np toddies- polecam
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 02:13   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość



hmmm, jednak dla mnie wazniejsze jest by się poprzytulac... na całe szczęście dla niego też...

nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy w miłych chwilach partner mówi mi, nie no sorry, ale tu nie ma łazienki, a ja twojej muszelki bez łazienki nie zniosę

w końcu człowiek dba o higiene na co dzień... i raczej nie jest np po południu straszliwie brudny w tych miejscach, bo sa one zakryte bielizną...
oczywiście najfajnijsza jest świezosc, ale żeby psuć sobie intymne chwile desperacko szukając łazienki

Jesli nie ma łazienki to są chusteczki jednorazowe dla niemowląt np toddies- polecam
Ja zrozumiałam, że rezygnuje z seksu oralnego, a nie ze wszelkich form kontaktu, przytulania, pieszczot itp. Co ja zresztą rozumiem, bo nie mając szansy się umyć też bym z oralnego zrezygnowała.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 13:25   #17
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Higiena przed stosunkiem

heeh a u nas zawsze jest tak ze kiedy zaczynamy czuc tę atmosferę.. napiecia kazde z nas znika w lazience xD np ja mowie ze musze do lazienki i w tym samym czasie on po cichaczu smiga do drugiej na pietrze tam zawsze woda plyn w mej torebce xD i zawsze mam przy sobie cos zeby moc sie ladnie wyczyscic gdyby lazienki nie bylo ale faktycznie.. ten smak.. nigdy nie narzekal ale.. moze powinnam zapytac ale nigdy nie moglabym stanac przed chlopakiem wyjac chusteczki do higieny intymnej i ot tak sie przy nim czyscic xD nigdy nie mam problemu z moim zapachem hmm jest raczej bardzo delikatny i zawsze zanim chlopak po mnie przyjedzie biore prysznic, droga-20 min, rozmowa- zdarza sie ze tylko godzinka kiedy malo sie widujemy i wtedy jakos nie czuje sie.. brudna? ach i nie wyobrazam sobie zebym w trakcie gry wstepnej kiedy wyszlo- spontanicznie- wybiegac do lazienki
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:22   #18
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Higiena przed stosunkiem

chyba nie zdarzylo mi sie o tym myslec w takich kategoriach. zadne z nas nie leci do lazienki, kiedy atmosfera robi sie goraca. nie wyobrazam sobie tego. moze to błąd

oczywiscie nie chodzi mi o sytuacje, gdy wracamy po całym dniu z pracy/uczelni. ale zeby siedziec przed tv i nagle: "kochanie, czas się umyć, widzimy się w sypialni za 5 minut" nie nie...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 14:58   #19
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Higiena przed stosunkiem

no wlasnie mi tez sie wydaje ze to troche przesada. skoro dbam o higiene, myje sie regularnie rano i wieczorem to chyba nie musze leciec tuz przed sexem do lazienki. Jesli wiem wczesniej, ze cos sie szykuje to staram sie odswiezyc ale nie wyobrazam sobie zeby przerywac gre wstepna i tuz przed leciec do lazienki
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 15:08   #20
Blondyna20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: **KaToWiCe**
Wiadomości: 5 313
GG do Blondyna20
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ja zrozumiałam, że rezygnuje z seksu oralnego, a nie ze wszelkich form kontaktu, przytulania, pieszczot itp. Co ja zresztą rozumiem, bo nie mając szansy się umyć też bym z oralnego zrezygnowała.

No ja dokladnie o tym mówiłam widać koleżanka chyba mnie do końca nie zrozumiała W każdm bądź razie to ja bynajmniej sobie nie wyobrażam takich sytuacji aby z tej łazienki nie skorzystać Sex jak sex...ale te inne sprawy to raczej wykluczone
Blondyna20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:29   #21
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
w końcu człowiek dba o higiene na co dzień... i raczej nie jest np po południu straszliwie brudny w tych miejscach, bo sa one zakryte bielizną...
oczywiście najfajnijsza jest świezosc, ale żeby psuć sobie intymne chwile desperacko szukając łazienki
A ja z własnego doświadczenia ( polecam sie czasami ztestować ) wiem, że owszem po godzinie od umycia jest OK, ale po kilku już nie. I nie zależy to tylko od wizyt w toalecie. Po prostu taka nasza anatomia, że wydzielamy tam substancje, które nie zawsze pięknie pachną.

Siedząc na kibelku można się podmyć wodą z kubka i kropelką płynu do higieny intymnej. Podobno najładniej pachniemy 20-30min po dokładnym umyciu- oczywiście przeprowadzonym zgodnie z zasadami od przodu do tyłu. Bo nieprawidłowa higiena tez może doprowadzić do różnego rodzaju kłopotów

takżeprzed randką obowiązkowo prysznic/bidet. A jak się nic nie wydarzy kilka godzin, albo wspólny prysznic, albo przewidywanie zdarzeń

jak to było kiedyś powiedziane: myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia, ani godziny!
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-01-03 o 15:40
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:24   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
A ja z własnego doświadczenia ( polecam sie czasami ztestować ) wiem, że owszem po godzinie od umycia jest OK, ale po kilku już nie. I nie zależy to tylko od wizyt w toalecie. Po prostu taka nasza anatomia, że wydzielamy tam substancje, które nie zawsze pięknie pachną.

Siedząc na kibelku można się podmyć wodą z kubka i kropelką płynu do higieny intymnej. Podobno najładniej pachniemy 20-30min po dokładnym umyciu- oczywiście przeprowadzonym zgodnie z zasadami od przodu do tyłu. Bo nieprawidłowa higiena tez może doprowadzić do różnego rodzaju kłopotów

takżeprzed randką obowiązkowo prysznic/bidet. A jak się nic nie wydarzy kilka godzin, albo wspólny prysznic, albo przewidywanie zdarzeń

jak to było kiedyś powiedziane: myjcie się dziewczyny, nie znacie dnia, ani godziny!
Dokładnie. Czasami czuję się bardzo świeżo cały dzień, a czasami po połówce dnia mam ochotę się wyszorować szczotką ryżową (zależy od temp., dnia cyklu, intensywności zajęć...). I zniknięcie na chwilę w łazience wcale nie wyklucza tego, że będzie spontaniczne i romantycznie. Przecież na imprezy również się malujemy, ubieramy, przygotowujemy, a potem zabawa jest jak najbardziej spontaniczna i wystrzałowa, pomimo tych przygotowań.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:02   #23
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I zniknięcie na chwilę w łazience wcale nie wyklucza tego, że będzie spontaniczne i romantycznie. Przecież na imprezy również się malujemy, ubieramy, przygotowujemy, a potem zabawa jest jak najbardziej spontaniczna i wystrzałowa, pomimo tych przygotowań.
Bardzo trafne.

Może któraś z Was pomyśli, że mam paranoję, ale jak miałam 15lat to przyjaciel mojego kolegi powiedział, że nie lubi seksu francuskiego. Więc wydusiłam z mojego chłopaka zwierzenia jego przyjaciela- powiedział, że nie lubi całować tam swojej dziewczyny, bo ona tam brzydko pachnie .

ps idę pod prysznic...
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-01-03 o 18:04
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:16   #24
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Higiena przed stosunkiem

wracam tu, bo zainspirowal mnie ten temat... "myjcie sie dziewczyny.." - owszem. przed randka prysznic - jak najbardziej. makijaz przed impreza - tak! ale przeciez zapach ktory wydzielamy to afrodyzjak. pozadamy swojego partnera tylko wtedy, gdy pachnie perfumami i mydlem? kiedy jego skora ma jalowy smak? nie chce wyjsc na jakiegos brudasa oczywiscie nie chodzi mi o totalny brak swieżości (np. po treningu!) ale najbardziej na swiecie pociaga mnie zapach skory mojego tz gdy wstaje rano z lozka. dla mnie to nie tylko pot i bakterie. moze to wyda sie dziwne, nieestetyczne, niehigieniczne.. moze to ja jestem jakas dziwna...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:39   #25
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Nie wyobrażam sobie jak po całym dniu np. siedzenia w pracy mogłabym pozwolić sobie na sex i to jeszcze oralny bez chociażby podmycia się! Dla samej higieny no ludzie...Przecież to odpychające wręcz...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:40   #26
cholerawiekto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Higiena przed stosunkiem

husteczki do higieny intymnej proste szybkie i skuteczne
cholerawiekto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:08   #27
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
wracam tu, bo zainspirowal mnie ten temat... "myjcie sie dziewczyny.." - owszem. przed randka prysznic - jak najbardziej. makijaz przed impreza - tak! ale przeciez zapach ktory wydzielamy to afrodyzjak. pozadamy swojego partnera tylko wtedy, gdy pachnie perfumami i mydlem? kiedy jego skora ma jalowy smak? nie chce wyjsc na jakiegos brudasa oczywiscie nie chodzi mi o totalny brak swieżości (np. po treningu!) ale najbardziej na swiecie pociaga mnie zapach skory mojego tz gdy wstaje rano z lozka. dla mnie to nie tylko pot i bakterie. moze to wyda sie dziwne, nieestetyczne, niehigieniczne.. moze to ja jestem jakas dziwna...
Aktaga, w pełni się z Tobą zgadzam bo zapach skóry facetów jest boski. A ja nawet uwielbiam zapach "czystego" potu, no nie takiego dwudniowego (np podczas wygibasów jak się spoci, nawet po treningu, wiecie o co mi chodzi?). Dlatego pisałam, że dla facetów najładniej pachniemy 0,5-1h po prysznicu. Feromony, zapach skóry już jest, smrodków nie ma A teraz mówiłyśmy o czymś z goła innym, o zapachu damskim, intymnym, po kilku dobrych godzinach od prysznica- nie zawsze jest atrakcyjny.
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 15:10   #28
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Aktaga, w pełni się z Tobą zgadzam bo zapach skóry facetów jest boski. A ja nawet uwielbiam zapach "czystego" potu, no nie takiego dwudniowego (np podczas wygibasów jak się spoci, nawet po treningu, wiecie o co mi chodzi?). Dlatego pisałam, że dla facetów najładniej pachniemy 0,5-1h po prysznicu. Feromony, zapach skóry już jest, smrodków nie ma A teraz mówiłyśmy o czymś z goła innym, o zapachu damskim, intymnym, po kilku dobrych godzinach od prysznica- nie zawsze jest atrakcyjny.

my smierdzimy, oni pachną juz wszystko rozumiem

__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 15:11   #29
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Aktaga, w pełni się z Tobą zgadzam bo zapach skóry facetów jest boski. A ja nawet uwielbiam zapach "czystego" potu, no nie takiego dwudniowego (np podczas wygibasów jak się spoci, nawet po treningu, wiecie o co mi chodzi?). Dlatego pisałam, że dla facetów najładniej pachniemy 0,5-1h po prysznicu. Feromony, zapach skóry już jest, smrodków nie ma A teraz mówiłyśmy o czymś z goła innym, o zapachu damskim, intymnym, po kilku dobrych godzinach od prysznica- nie zawsze jest atrakcyjny.

my smierdzimy, oni pachną juz wszystko rozumiem

__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 23:27   #30
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Higiena przed stosunkiem

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
my smierdzimy, oni pachną juz wszystko rozumiem



Kurcze ja jakoś też nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli z Tż-em "całować" się tam, kiedy on np wróci po 12h z pracy bez prysznica. Tym bardziej, że dużo czasu spędza w samochodzie, gdzie siłą woli chyba się "tam" spoci (a na pewno świerzy nie będzie). I to samo kobiety. Ja rozumiem godzina, nawet dwie po kąpieli. Ale nie cały dzień Nie dałabym się zbliżyć Tż-owi do mojej "gabryśki" po takim czasie

Bez kitu, szybki prysznic to 5 minut i zero skrępowania jakimś zapaszkiem

A w awaryjnych sytuacjach, to może faktycznie te chusteczki...
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.