Czy to dobry sposób? Oceńcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 21:29   #1
domkaa06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 20
Red face

Czy to dobry sposób? Oceńcie...


Zawsze do tej pory byłam na jakieś diecie lecz przeważnie były to głodówki. Raz jadłam tylko śniadanie i obiad- tak przez kilka dni a zaś rzucałam się na słodkie. Później pół miesiąca jadłam bez końca. Stosowałam różne diety. Zawsze udawało mi się schudnąć 62 kg lecz po moich napadach wracało do 64-66 kg przy wzroście 169 cm. Nie mam nadwagi ale jest to pogranicze wagi poprawnej a nadwagi. Myślę, że po tych głodówkach mam spowolniony metabolizm więc chcę znów zacząc inaczej się odżywiac. Chcę jeśc często i nawet sporo ale bez słodyczy (tłustego mięsa i tak nie jem). Na śniadanie 2 kromki ciemnego chleba z margaryną, szynką i ew. pomidorem, sałatą oraz jogurt naturalny 180gram z 5 łyżkami otrębów pszennych+ herbata czerwona. 2 śniadanie: owoc (jabłko, truskawki itp.) Obiad normalny (mama nie gotuje tłustych rzeczy). Podwieczorek jakieś warzywo (kalarepa, ogórek itp.). Kolacja serek wiejski lub kanapka (po 18. koniec). Po każdym posiłku czerwona herbata a przed snem zielona. Dodatkowo 1,5l wody niegazowanej oraz nieskomplikowane ćwiczenia ( brzuszki, rowerek taki w powietrzu machanie nogami). Czy jest możliwość, żeby z 65kg schudła do 59kg? I w jakim czasie? Może jakieś rady???
domkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 05:57   #2
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Czy to dobry sposób? Oceńcie...

moja rada - przeczytaj podwieszone posty z tego działu i nasze codzienne jadłospisy
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 10:46   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Czy to dobry sposób? Oceńcie...

Cytat:
Napisane przez domkaa06 Pokaż wiadomość
Zawsze do tej pory byłam na jakieś diecie lecz przeważnie były to głodówki. Raz jadłam tylko śniadanie i obiad- tak przez kilka dni a zaś rzucałam się na słodkie. Później pół miesiąca jadłam bez końca. Stosowałam różne diety. Zawsze udawało mi się schudnąć 62 kg lecz po moich napadach wracało do 64-66 kg przy wzroście 169 cm. Nie mam nadwagi ale jest to pogranicze wagi poprawnej a nadwagi. Myślę, że po tych głodówkach mam spowolniony metabolizm więc chcę znów zacząc inaczej się odżywiac. Chcę jeśc często i nawet sporo ale bez słodyczy (tłustego mięsa i tak nie jem). Na śniadanie 2 kromki ciemnego chleba z margaryną, szynką i ew. pomidorem, sałatą oraz jogurt naturalny 180gram z 5 łyżkami otrębów pszennych+ herbata czerwona. 2 śniadanie: owoc (jabłko, truskawki itp.) Obiad normalny (mama nie gotuje tłustych rzeczy). Podwieczorek jakieś warzywo (kalarepa, ogórek itp.). Kolacja serek wiejski lub kanapka (po 18. koniec). Po każdym posiłku czerwona herbata a przed snem zielona. Dodatkowo 1,5l wody niegazowanej oraz nieskomplikowane ćwiczenia ( brzuszki, rowerek taki w powietrzu machanie nogami). Czy jest możliwość, żeby z 65kg schudła do 59kg? I w jakim czasie? Może jakieś rady???
Ze sobie pozwole:

Tutaj masz wszystko co trzeba: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199694
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 18:47   #4
lilly19921
Raczkowanie
 
Avatar lilly19921
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 109
Dot.: Czy to dobry sposób? Oceńcie...

Ja mam zamiar rozpocząć od nowego tygodnia dietę 5 czynników harleya pasternaka. Je się 5 małych posiłków dziennie i ćwiczy 5 razy w tygodniu. Jednak ja rezygnuje z cwiczeń harleya na rzecz orbitreka i programu ćwiczeń brazil butt lift. Moze i ty wypróbuj ta diete
lilly19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:08.