Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 22:43   #1
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614

Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10


Bardzo ucieszyłam się z możliwości testowania kremu ujędrniającego z Q10 firmy Isana, będę robić to po raz pierwszy.

Krem odebrał dzisiaj mój TŻ. Nie miał żadnych problemów z jego zakupem. Nie uprzedziłam go wcześniej, aby sprawdził czy krem nie został wcześniej "macany", ale nic takiego nie miało miejsca. Dowiedziałam się, że w sklepie była tylko 1 szt. kremu.

Krem znajduje się w dużym, plastikowym słoiczku. Opakowanie ma tak wyprofilowane dno aby można było zużyć krem do końca. Bardzo fajnie trzyma się go w dłoni.

Z etykietek umieszczonych na słoiczku dowiadujemy się, że jest to krem z Q10. Preparaty zawierające ten związek zwiększają jędrność i elastyczność skóry – działają zatem na nią odmładzająco.

Niżej skład kosmetyku. Spróbuję go w następnych dniach przeanalizować.

Skład Isana Hautstraffende Bodycreme Atni-Age: Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Glycine Soja Oil, Isopropyl Palmitate, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Parfum, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben.

Czas na przetestowanie kremu.
Winona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:04   #2
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10

"Powiedz kotku co masz w środku" - a więc skład.

Aqua - woda
Glycerin - gliceryna, alkohol wielowodorotlenowy. Jedna z najpopularniejszych hydrofilowych substancji nawilżających, penetruje warstwę rogową naskórka.
Ethylhexyl Stearate - emulgator, składnik natłuszczający.
Glyceryl Stearate SE - monogliceryd stearynowy, emulgator, emolient, składnik konsystencjotwórczy.
Cetearyl Alcohol - substancja natłuszczająca, nadająca skórze miękkość, elastyczność i gładkość.
Caprylic / Capric Triglyceride - substancja natłuszczająca, wygładzająca, zapewniająca prawidłową ochronę. Sprawia, że skóra jest miękka, elastyczna i gładka. Lipid ten posiada właściwości konserwujące.
Glycine Soja Oil - olej sojowy, tani w pozyskiwaniu, łagodny. Stosowany w kosmetyce jako olej bazowy.
Isopropyl Palmitate - wpływa na właściwości aplikacyjne kosmetyków - daje dobry poślizg przy rozsmarowywaniu (np. pomadek na ustach), zmniejsza lepienie i tłustość kosmetyku.
Carbomer - substancja zagęszczająca, stabilizator.
Tocopheryl Acetate - Vitamina E otrzymywana najczęściej syntetycznie. Ceniona za swoje właściwości wolnorodnikowe (zwalcza wolne rodniki), które powstają np. poprzez promieniowanie UV, zatem zapobiega niszczeniu cząsteczek komórek tłuszczowych. Wygładza zmarszczki (zapobiega ich pogłębianiu), sprawia, że skóra jest elastyczna i dobrze nawilżona.
Ubiquinone - koenzym Q10.
Parfum - substancje zapachowe.
Potassium Hydroxide - regulator pH.
Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben - substancje konserwujące.

Cały słoiczek wypełniony jest kremem, za co duży plus. Pojemność kremu to 300 ml. Bardzo podoba mi się zapach. Nie jest duszący, jest lekko kwiatowy. Przypomina mi zapach kremu do rąk, ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć jakiej firmy.


Krem ma dość zwartą konsystencję, idealną do rozsmarowania na ciało. Z uwagi na to że mam bardzo suchą skórę, krem bardzo szybko się wchłonął. Krem pozostawia lekki film, ale skóra się nie lepi.


Jak na razie jestem zadowolona. Skórę mam mięciutką i gładką, fajnie nawilżoną.
Winona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 12:08   #3
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10

Zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IS_20120418_003259.jpg (50,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IS_20120418_003236.jpg (44,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IS_20120418_003542.jpg (37,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IS_20120418_003723.jpg (35,7 KB, 0 załadowań)
Winona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 10:28   #4
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10

Po tygodniu stosowania, początkowo dwa razy dziennie, a teraz tylko raz - wieczorem, uważam, że krem jest bardzo wydajny. Naprawdę nie wiele go ubyło.

Ze względu na to, że zapach długo utrzymuje się na skórze, zrezygnowałam z jego nakładania rano. Nie lubię mieszać zapachu żeli, balsamów i innych mazideł z perfumami.

Muszę przyznać, że ładnie nawilża skórę, ale nie spodziewam się efektów w postaci zwalczonego cellulitu. Brakuje mu kilku składników, od tego odpowiedzialnych: m.in. kofeiny czy wyciągu z pieprzu kajeńskiego. Czy ujędrni moją skórę, to się okaże, ale po kilku- lub kilkunastotygodniowym stosowaniu.
Winona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 21:52   #5
Winona
Rozeznanie
 
Avatar Winona
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 614
Dot.: Winona testuje: Isana - Krem ujędrniający z Q10

Podsumowanie.

Plusy:
bardzo wygodne opakowanie umożliwiające wykorzystanie kremu do końca; niska cena w porównaniu z wielkością opakowania; fajna konsystencja; szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze; ma przyjemny zapach; bardzo dobrze nawilża skórę i jest wydajny.


Minusy:
brak informacji o sposobie stosowania; słaby skład pod względem likwidacji cellulitu; dużo parabenów.

Prawie ideał. Ocena 4/5.

------------------------------------------------------------------------
Dziękuję Redakcji Wizaż za możliwość przetestowania kremu Isana. Polecam się na przyszłość.
Winona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.