boska na wakacje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 19:12   #1
aga1340
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 14

boska na wakacje


hej hej .
słuchajcie od jutra bedzie 41 dni do bikinie to już nie wiele !! dlatego od jutra zaczynam wielkie odchudzanie . od jutra zaczynam diete oszyszczającą . Bedzie to kasza jaglana + jabłka. i tak przez 5 dni zeby wszystko sie ładnie oszysciło z jelit a pozniej łatwiej schudła .

No to zaczynamy kto sie przyłacza ??
aga1340 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:27   #2
adleajda
Raczkowanie
 
Avatar adleajda
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 87
Dot.: boska na wakacje

Chętnie sie przyłącze samej jakoś trudno mi sie zmotywować fajny pomysl z tymi kilkoma dniami wstępnego oczyszczenia.
__________________
* zapuszczam włosy
bylo: 25 cm
jest: 50 cm
bedzie: 75 cm

* dbam o cere i pazurki

* jestem na diecie


adleajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 05:06   #3
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: boska na wakacje

witam! ja też się przyłączę mało czasu, a tyle kg do pozbycia się...
zaczynajmy.
ja nie jestem na jakiejś konkretnej diecie, ale ograniczam się w jedzieniu, bo jeszcze nie znalazłam diety odpowiedniej dla siebie
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 19:39   #4
klora
Rozeznanie
 
Avatar klora
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 975
Dot.: boska na wakacje

Cytat:
Napisane przez aga1340 Pokaż wiadomość
hej hej .
słuchajcie od jutra bedzie 41 dni do bikinie to już nie wiele !! dlatego od jutra zaczynam wielkie odchudzanie . od jutra zaczynam diete oszyszczającą . Bedzie to kasza jaglana + jabłka. i tak przez 5 dni zeby wszystko sie ładnie oszysciło z jelit a pozniej łatwiej schudła .

No to zaczynamy kto sie przyłacza ??
5 dni kasza i jablka tak? a co pozniej? i prosze wyjasnij mi jak weglowodany (skrobia i fruktoza) oczyszczaja? dodam, ze teoria blonnikowa odpada, kasza jalana ma najmniej blonnika z wszystkich....
i co sie ma oczyscic dokladnie?
moze lepiej jesc zdrowo zamiast niszczyc metabolizm oraz uklad hormonalny takimi pomyslami
__________________


klora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 20:27   #5
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: boska na wakacje

Akurat to prawda z kaszą jaglaną, że oczyszcza, bo przez pierwsze dni wchłania wodę i toksyny z organizmu, po wypróżnieniu ich już nie ma w organizmie. A jabłka to nie od dziś wiadomo, że mają właściwości oczyszczające.
marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.