Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-24, 19:59   #2311
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego: IMG_0902.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:01   #2312
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Konkretne loze

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:01   #2313
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj wazy 2354g. Z USG wynika, ze przez 2 tyg brzuch mu w ogole nie urosl, co zauwazylam dopiero w domu. Lekarz na to uwagi nie zwrocil, bo patrzal na ogolne wymiary bez porownywania z wczesniejszymi. Nie wiem czy to blad pomiaru czy cos jest nie tak przez to moje cisnienie. Mlody byl powyzej 50 centyla przez dluzszy czas a teraz jest moze na 25. Sam ogolny spadek na siatce jakos mnie nie martwi, bo tez nie chcialabym rodzic 4 kg giganta, ale tez nie chcialabym, zeby cos bylo nie tak.
Cisnienie nadal wysokie, ale kaza monitorowac. Musze sie umowic do poloznej na przyszly tydzien a za 2 tyg kolejna wizyta w szpitalu i bedzie ustalany plan porodu, ale nie ten co sobie rodzaca wymysla, tylko medyczny czyli zalecenia kiedy mam sie zglosic na wywolanie jak sie sam porod nie zacznie itd.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:02   #2314
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis ja bym poszła na takie coś ale sama musisz przemyśleć wszystki + i -

Klocki Lego może rzeczywiście to nacisk na wątrobe ? Ale usg nie zaszkodzi zrobic.

AniaOs - ja Ci powiem jakbym ja akurat zrobiła: ja bym sie umowila na planowe cc. Przynajmniej oszczędzisz sobie nerwów "czy to już ", całego zamieszania,bieganiny i stresu czy zdążysz do szpitala za nim będzie za późno.
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:07   #2315
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego: Załącznik 7680585


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze, jakie duze. Ja bym nie miala nawet gdzie takiego wstawic.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:30   #2316
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
O kurcze, jakie duze. Ja bym nie miala nawet gdzie takiego wstawic.


To dwa pojedyncze złożone w taki sposób, żeby robiły za jedno podwójne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 21:19   #2317
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
To dwa pojedyncze złożone w taki sposób, żeby robiły za jedno podwójne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja myslalam, ze to blizniacze lozeczko
Fajnie, ze maluchy beda razem
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 21:42   #2318
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
A ja myslalam, ze to blizniacze lozeczko

Fajnie, ze maluchy beda razem


Na początku w planach było jedno podwójne łóżeczko, takie typowo bliźniacze. Jak przyszło do zamawiania, to dopiero wtedy zmieniłam koncepcje
Poszukalam, popatrzyłam i wybrałam takie pojedyncze, które bez problemu połączę w jedno podwójne
A jak dzieciaki będą większe, to zrobi się z tego dwa osobne łóżka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 23:08   #2319
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego: Załącznik 7680585


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd te komody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 23:10   #2320
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
To dwa pojedyncze złożone w taki sposób, żeby robiły za jedno podwójne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie chcialam o to spytać bo tak mi sie wydawalo ze to dwa Dobry sposób Tak patrzę i mamy te same łóżeczka. Nawet kolor sie zgadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 23:15   #2321
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Skąd te komody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ikea


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 08:08   #2322
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu

Pracodawca zaproponowal mi prace z domu od listopada do koncca mojego rocznego macierzynskiego

Macierzynski mam platny do kwietnia 148 na tydzien, poznoej bezplatne maj czerwiec i lipiec

Jesli bede pracowac z domu to oczywiscie Macierzynski platny sie skonczy w dniu powrotu do pracy.
Mialabym pracowac 20 h tygodniowo ( +/-, jeden tydzien moje ciut wiecej inny ciut mniej. Godziny takie jak mi pasuja) i Mialabym tygodniowo wyplaty 230

Moja praca z domu polegalaby na robieniu wycen i wysylaniu faktur na przedplaty do klientow ktorzy skladaja zamowienia i zapytania online. Dostalabym laptop sluzbowy do domu ( na prywatnym nie moga zainstalowac potrzebnych programow)
Zdaja sobie sprawe ze beda dni gdzie dziecko chore czy marudne i mam pracowac wtedy kiedy maly spi czy sie bawi czy wieczorem jak tz w domu/ weekend etc
Nie wiem co zrobic godzic sie czy nie

Sent from my E5823 using Tapatalk

Jeśli sama możesz ustalać godziny pracy to super! Ja bym w to poszła, mi w trakcie macierzyńskiego bardzo brakowało „dorosłych” zajęć, czegokolwiek oprócz pieluch i karmienia...

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Na początku w planach było jedno podwójne łóżeczko, takie typowo bliźniacze. Jak przyszło do zamawiania, to dopiero wtedy zmieniłam koncepcje
Poszukalam, popatrzyłam i wybrałam takie pojedyncze, które bez problemu połączę w jedno podwójne
A jak dzieciaki będą większe, to zrobi się z tego dwa osobne łóżka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Świetny pomysł!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:57   #2323
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Cc tak czy siak by bylo w obu przypadkach. Zastanawiam sie tylko co lepsze. Z jednej strony lepszy termin bo wszystko jest zaplanowane na konkretny czas i moj lekarz, ktorego znam sie mna zajmuje. Boje sie, ze przy takim cc gorzej bedzie z laktacja.

Druga opcja jest lepsza dls dziecka, bo skoro sam zacznie sie pchac na swiat to moge miec mniejsze problemy z karmieniem, ale wtedy dochodzi stres z rozpoczynajacym sie porodem, bole, bede pewnie czekac na izbie przyjec dlugo i trafie nie wiadomo na kogo... ehh mam 2 tygodnie, zeby przemyslec sprawe.
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego: Załącznik 7680585


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super wygląda
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:12   #2324
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Super wygląda
Tak ja o tym pisalam wczesniej

W uk jak bobas jest zle ulozony to wlasnie przekrecaja go glowa do dolu, na youtube sa filmiki, wyglada toprzynajmniej dziwnie
Wpisz w youtube turning baby from breech

__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 13:06   #2325
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Super wygląda
Tak, kiedyś czytałam o tym. Nie zawsze sie udaje i może być niebezpieczne, bo sie bobas w pępowinę może zawinąć. Aczkolwiek jak by mi ktoś to dobrze wytłumaczył i uspokoił, to chyba byłabym skłonna zaryzykować, tak bardzo nie chcę cesarki
Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Ciekawi mnie strasznie co u bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 13:11   #2326
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Tak ja o tym pisalam wczesniej

W uk jak bobas jest zle ulozony to wlasnie przekrecaja go glowa do dolu, na youtube sa filmiki, wyglada toprzynajmniej dziwnie
Wpisz w youtube turning baby from breech

Mogłam nie oglądać Wygląda trochę przerażająco..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Tak, kiedyś czytałam o tym. Nie zawsze sie udaje i może być niebezpieczne, bo sie bobas w pępowinę może zawinąć. Aczkolwiek jak by mi ktoś to dobrze wytłumaczył i uspokoił, to chyba byłabym skłonna zaryzykować, tak bardzo nie chcę cesarki
Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty. Ciekawi mnie strasznie co u bobasa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam jutro wizytę
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 13:28   #2327
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja tez mam jutro wizyte a nawet dwie

Na 10 ide do lekarza rodzinnego na wizyte 32 tydzien (zamiast poloznej wizyta u lekarza) a na 12:30 ide rywatnie do polskiego ginekologa bo chce sie dowiedziec ile wazy i mierzy maly bo polozna takich rzeczy nie sprawdza
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 14:15   #2328
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny kciuki za wizyty czekam na same dobre wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 14:24   #2329
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?[COLOR="Silver"]
tak już o tym rozmawiałyśmy na forum z dziewczynami. W Polsce tego się już raczej nie robi, albo bardzo rzadko. Położna również mówiła, że jest to niebezpieczne i w życiu bym się na to nie zgodziła, gdyby mi to ktoś zaproponował.


Dziewczyny czy na ktg wychodzą Wam jakies skurcze? Mi wczoraj wyszły w granicach max 40- 50. Lekarz powiedział, ze to delikatne skurcze. W sumie na ktg nawet nie czulam, moze raz. Brzuch co prawda czesciej mi sie zaczal napinać, ale wczoraj na badaniu szyjka zamknieta i długa. Jak częściej mi sie bedzie brzuch napinał to mam się po prostu położyć i odpoczywać.

Edytowane przez AniaOs
Czas edycji: 2019-06-25 o 14:35
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 14:38   #2330
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
tak już o tym rozmawiałyśmy na forum z dziewczynami. W Polsce tego się już raczej nie robi, albo bardzo rzadko. Położna również mówiła, że jest to niebezpieczne i w życiu bym się na to nie zgodziła, gdyby mi to ktoś zaproponował.


Dziewczyny czy na ktg wychodzą Wam jakies skurcze? Mi wczoraj wyszły w granicach max 40- 50. Lekarz powiedział, ze to delikatne skurcze. W sumie na ktg nawet nie czulam, moze raz. Brzuch co prawda czesciej mi sie zaczal napinać, ale wczoraj na badaniu szyjka zamknieta i długa. Jak częściej mi sie bedzie brzuch napinał to mam się po prostu położyć i odpoczywać.
Tak mi na ktg tez się pisaly. Tak w granicach 40. Ale czulam je delikatnie. Powiedzieli ze na tym etapie to normalne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:02   #2331
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu

Pracodawca zaproponowal mi prace z domu od listopada do koncca mojego rocznego macierzynskiego

Macierzynski mam platny do kwietnia 148 na tydzien, poznoej bezplatne maj czerwiec i lipiec

Jesli bede pracowac z domu to oczywiscie Macierzynski platny sie skonczy w dniu powrotu do pracy.
Mialabym pracowac 20 h tygodniowo ( +/-, jeden tydzien moje ciut wiecej inny ciut mniej. Godziny takie jak mi pasuja) i Mialabym tygodniowo wyplaty 230

Moja praca z domu polegalaby na robieniu wycen i wysylaniu faktur na przedplaty do klientow ktorzy skladaja zamowienia i zapytania online. Dostalabym laptop sluzbowy do domu ( na prywatnym nie moga zainstalowac potrzebnych programow)
Zdaja sobie sprawe ze beda dni gdzie dziecko chore czy marudne i mam pracowac wtedy kiedy maly spi czy sie bawi czy wieczorem jak tz w domu/ weekend etc
Nie wiem co zrobic godzic sie czy nie

Sent from my E5823 using Tapatalk
JA tak pracowałam po urodzeniu starszej. Ciężko, bardzo ciężko jak miałam hajnida przy sobie. Najgorzej wspominam telefony, które musiałam wykonywać do klientów a Mała się akurat budziła.
Jedyny duży plus, że jest to odmóżdżenie od niemowlaka.

Nie wiem czy drugi raz bym na to poszła. Z perspektywy czasu nie wiem jak tego dokonałam

Ciekawe jak klienci reagowali jak widzieli, że godzina wysłania maila to 1 czy 2 w nocy


Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
O urocze
A tu moje. "Troche" mniej przytulaśne. Załącznik 7680471

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ciężko mi cokolwiek doradzić, my w okolicy mamy szpital w którym jest jedna Pani doktor co robi obrót zewnętrzny, dziewczyny bardzo ją chwalą, ale nigdy się w ten temat nie zagłębiałam, nie wiem czy jest to całkowicie bezpieczne. Słyszałyście o czymś takim?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Super wygląda
Słyszałam ale nie przekonuje mnie to
JA bym chyba umówiła się na zimno na tą cesarkę.


Która to pisała o karmnikach z hm? Podzielam zdanie. Byłam dziś i nie urzekły mnie. Nawet nie chciało mi się przymierzać.

JA aktualnie noszę z Lidla bo niestety moje dotychczasowe w obwodzie są za ciasne. I jest bardzo fajny. W te upały ratuje mi życie.
Zamówiłam z Aliexpresu polecany na fb ale dla mnie masakra i mimo dobrze dobranego aktualnie rozmiaru mam ochotę go wystrzelić w kosmos bo żyłki mi się w wałek pod pachami wbijają.

Zamówiłam 1 w bon prix i czekam aż przyjdzie to zrecenzuję

JA mam usg w czwartek- jestem ciekawa i się jednocześnie boję. Mam mały apetyt, a jak jem to tak zdrowo, że chyba w życiu tak zdrowo się nie odżywiałam i malutko mi przybywa. Jakoś nie mogę określić czy Maluch jest główką w dół czy do góry. Bo ruchy wszędzie czuję. Tylko tak myślę, że jak czuję czkawkę na dole to może jednak jest ułożony w dół Brzuch mam duuuuży i wszyscy się dziwią, że jeszcze dokładnie 2 miesiące od dziś bo większość to mnie już na porodówce widzi

Poza tym jest ok. Nie przemęczam się. Zbieram siły na wakacje, kiedy maluchy będę miała w domu i zacznie się "przynieś, podaj, pozamiataj"
Zupełnie mi się nie chce prać a myślę, że wszystkiego 56-68 będzie 1 pralka...no może 2 z kocami, moimi koszulami, których jeszcze nie zamówiłam
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:42   #2332
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

U mnie nie wykonuja rutynowego ktg (wlasciwie, to nie ogarniam po co robia ktg w zdrowej ciazy, kilka tyg przed terminem), ale skurcze na tym etapie, to norma. Macica musi trenowac.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 17:22   #2333
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Na szczescie ani woreczek, ani watroba. Nawet sprawdzil mi nerki radiolog. Tez ok. Czyli jednak zebro. Auc


Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Tydzień czasu stały nieruszone w kartonach aż dzisiaj męża coś naszło i wyszło mu coś takiego:
Slicznie
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 18:11   #2334
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

A mnie zaczela bolec kosc ogonowa

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 18:54   #2335
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
A mnie zaczela bolec kosc ogonowa

Sent from my E5823 using Tapatalk
ooo ja to juz od dawna mialam, ale kupilam poduszke - oponke i super pomaga. Problem minal. Polecam
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 19:26   #2336
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
ooo ja to juz od dawna mialam, ale kupilam poduszke - oponke i super pomaga. Problem minal. Polecam
Tylko ze ja paczatkiem grudnia ja zbilam i mysle ze teraz waga poszla w gore i boli

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:19   #2337
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie nie wykonuja rutynowego ktg (wlasciwie, to nie ogarniam po co robia ktg w zdrowej ciazy, kilka tyg przed terminem), ale skurcze na tym etapie, to norma. Macica musi trenowac.
U mnie chyba rutynowego też nie wykonują, ale ja co tydzień muszę chodzić na ktg i wizytę z powodu mojej szyjki i wód.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 06:58   #2338
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
U mnie nie wykonuja rutynowego ktg (wlasciwie, to nie ogarniam po co robia ktg w zdrowej ciazy, kilka tyg przed terminem), ale skurcze na tym etapie, to norma. Macica musi trenowac.
U mnie od 32 tc ktg wykonują co wizytę, przed badaniem i usg (chodzę prywatnie). Dodatkowo polozna na nfz, ma przyjechac do domu wykonac ktg i to tez chyba ze 4 razy nawet jesli jest taka potrzeba. W kazdym razie u mnie jeszcze nie byla.
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:07   #2339
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Powodzenia na wizytach

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 10:50   #2340
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja już po wizycie szyjka bez zmian, bobas wporządku, brzuszek się wyrównał z wiekiem ciąży. Waży 2490g!
10 dni jeszcze biorę luteinę i spasmolinę i niech się dzieje wola nieba, bo już będzie donoszony
A teraz leżę pod klimą i wpierdzielam zimne truskawki, bo gorąco jak cholera, a na 15 jeszcze jadę na spotkanie z położną środowiskową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.