Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-12, 12:32   #2761
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez soffinka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy można krem w ciąży- strasznie dużo chemii w nim - poczytaj

Ja na oślep się gole - gimnastykuje się przy tym bardzo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też na oślep, w sumie to na macanie bardziej
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 12:53   #2762
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Wlasnie ja tez
kopniaow pod zebrami nie mam tylko w okolicy pempka i mysle ze jest plecami w strone moich plecow a ponoc taki porod trwa dluzej i jest bardziej bolesny
Moja jest plecami z prawej, bo z lewej jest lozysko. Tak bylo na USG widac. Ale tez bez przesady, wazne ze jest glowa w dol, samo przekrecenie sie w odpowiednia strone to moze nastapic dopiero w czasie porodu. Nie ma co teraz rozkminiac

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość

A z takich zabawniejszych i upokarzających tematów poza poceniem się, jak sobie radzicie aktualnie z depilacją okolic intymnych? xD Bo mnie to powoli zaczyna przerastać
Ja sie gole maszynka o tyle o ile na macanie. Nie widze powodu, dla ktorego w fazie wieloryba musze byc idealnie wydepilowana Gole sie glownie z powodu pocenia, wiec 'mniej wiecej' wystaczy. Uzywanie lusterka mi nie przyszlo do glowy nawet
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 13:22   #2763
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Haha wyobrazam sobie szok na parodowce

Sent from my E5823 using Tapatalk



Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Stopy tez mi sie poca
I pod pachami
I majtki mam mokre, od potu mam na mysli caly przod gaci czyli podbrzusze mi sie poci
I wlosy tluste
Poprostu cudo

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ja ogólnie należę do osób, które się nie pocą. Ale w ciąży to właśnie w takich dziwnym miejscach się pocę i strasaasznie między nogami właśnie. Widzę nawet że mam odparzenia lekkie

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Musze spytac poloznej jak maluch soedziZałącznik 7682827

Sent from my E5823 using Tapatalk

Wszystko wskazuje, że mój prawy twix siedzi brzuszkiem do „frontu” bo girki mu chodzą po całym moim brzuchu.

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Rany... śniło mi się że z bobasem jest coś nie tak, więc sie obudziłam i czekałam na jakikolwiek ruch. Nie mogłam usnąć znowu, bo sie nie ruszał wogóle. Tyknęłam go pare razy i teraz nie moge już spać, bo sie chyba wkurzył, ze go obudziłam i ma adhd niech wyłazi już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ehhh ile ja miałam takich snów

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Travis, spokojnie, jeśli miałaś USG, był uwidoczniony kręgosłup to na pewno jest wszystko ok nie ma co się nakręcać.



A z takich zabawniejszych i upokarzających tematów poza poceniem się, jak sobie radzicie aktualnie z depilacją okolic intymnych? xD Bo mnie to powoli zaczyna przerastać

Ja mam zrobione laserem, a jakieś tam niedobitki gole z lusterkiem i z macaniem. Ale tylko wtedy kiedy muszę czyli teraz na porod spróbuję.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 14:12   #2764
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Koniec pracy

Pozegnali mnie kwiatami, voucherem do sklepu dzieciowego mothercare i voucherem na spa

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 14:47   #2765
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Koniec pracy

Pozegnali mnie kwiatami, voucherem do sklepu dzieciowego mothercare i voucherem na spa

Sent from my E5823 using Tapatalk
Super
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 15:27   #2766
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Czarną robotę odwala u mnie mąż i nawet mu to nieźle idzie
Ja już po wizycie, synuś ma 2800(dziś 35+0) ,jest na 80 percentylu,wody w normie i zapis ktg idealny. Raczej też mówią, że przewidują cięcie jeśli nie przystopuje. Za 2 tygodnie kontrola i wtedy bede już wiedzieć co z moim porodem

Travis to fajnie Cię pożegnali ja nawet nie dostalam do widzenia ani spier#$%&* na odchodne w ostatnim dniu pracy
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 18:42   #2767
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
haha tak mnie tez przerasta a raczej zarasta

Tz nie dal rady, taki byl delikatny ze conajwyzej mnie pomizial maszynka a nie zgolil
sama pobowalam tydzien temu i jestem w kratke

chyba pojde na wosk na linie bikini a reszte maszynka tyle ile dam rade, coz napewno nie my pierwsze i nie ostatnie
badz rozwazam krem do depilacji ale kiedys probowalam to nie usunal wlosow niestety dokladnie
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ehmm... lusterko moim przyjacielem no i wychodzi w miare wporzo, choć wtedy prysznic trwa wieeeeeki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Ja też przy goleniu lusterko i gimnastyka później muszę odpocząć ale jeszcze daje radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Ja też na oślep, w sumie to na macanie bardziej
Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Moja jest plecami z prawej, bo z lewej jest lozysko. Tak bylo na USG widac. Ale tez bez przesady, wazne ze jest glowa w dol, samo przekrecenie sie w odpowiednia strone to moze nastapic dopiero w czasie porodu. Nie ma co teraz rozkminiac



Ja sie gole maszynka o tyle o ile na macanie. Nie widze powodu, dla ktorego w fazie wieloryba musze byc idealnie wydepilowana Gole sie glownie z powodu pocenia, wiec 'mniej wiecej' wystaczy. Uzywanie lusterka mi nie przyszlo do glowy nawet
No tak, ja też maszynką, odstawiam wygibasy i próbuję lusterka, ale cóż... :P Jestem zmęczona później jak po treningu. A nie lubię mieć włosków.

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość





Ja ogólnie należę do osób, które się nie pocą. Ale w ciąży to właśnie w takich dziwnym miejscach się pocę i strasaasznie między nogami właśnie. Widzę nawet że mam odparzenia lekkie




Wszystko wskazuje, że mój prawy twix siedzi brzuszkiem do „frontu” bo girki mu chodzą po całym moim brzuchu.




Ehhh ile ja miałam takich snów




Ja mam zrobione laserem, a jakieś tam niedobitki gole z lusterkiem i z macaniem. Ale tylko wtedy kiedy muszę czyli teraz na porod spróbuję.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem po laserze, wszystko było cudnie przez ostatnie lata, ale w ciąży jakoś na bogato mi obrodziło włosami, niestety nie tylko na głowie :P

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Koniec pracy

Pozegnali mnie kwiatami, voucherem do sklepu dzieciowego mothercare i voucherem na spa

Sent from my E5823 using Tapatalk
Travis, zazdro!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-12, 19:06   #2768
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

W Polsce nie daja nic jak ktos na macierzynski idzie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 22:28   #2769
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
mam zdjecia
Piękne Bardzo nastrojowe. Super pamiątka

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zaczynam panikowac

nie wiem skad przyszla mi do glowy mysl ze skoro moj synek nie kopie mnie w zebra to moze miec rozszczep kregoslupa( takie dzieci nie chodza wiec pewnie i tez nie kopia nozkami)

Mam w rodzinie 3 takich dzieci , niby na moim usg wszystko ok ale moja kuzynka tez myslala ze bedzie wszystko ok i dopiero w 36 tyg sie dopatrzyli wady
Żadne z moich dzieci nie kopało mnie w żebra. Mam duży odstający brzuch i bardziej mi kiszki z boku obkopuje.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Poce sie jak ostatnio tez tak macie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nie.

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Travis, spokojnie, jeśli miałaś USG, był uwidoczniony kręgosłup to na pewno jest wszystko ok nie ma co się nakręcać.

A z takich zabawniejszych i upokarzających tematów poza poceniem się, jak sobie radzicie aktualnie z depilacją okolic intymnych? xD Bo mnie to powoli zaczyna przerastać
Ja przycinam na krótko z lusterkiem.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W Polsce nie daja nic jak ktos na macierzynski idzie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Dają wiele mówiące spojrzenie

Czasem bardziej coś po urodzeniu dziecka można z pracy dostać. Ale to różnie. Chyba zależy jaki pracodawca.


Ja wczoraj z rodzinką wyskoczyłam na 1 dzień nad morze Rano cierpiałam 4h w samochodzie bo maluch mnie obkopywał. Wieczorem stwierdziłam, że na wpółleżąco będę wracać. Wycieczka bardzo udana. Najważniejsze że znaleźliśmy parking 20m od wejścia na plażę bo dla mnie do przejścia każde 50m to duże wyzwanie. No i myślałam, że ze względu na sikanie pół dnia będę na wydmie ale nic takiego nie było

Dzisiaj poszła pierwsza praleczka ubrań dzidziusiowych Fajnie przypomnieć sobie zapach tych ubranek Doszły pierdółki z allegro i mogę powolutku ogarniać szafę dla Młodego

Cały czas nie mamy imienia. Oby nas nie zaskoczył

Ten weekend i przyszły jeszcze odwiedzimy teściów i moją babcie (ok. 100km) ale potem to już siedzę na dupce w domu
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-12, 22:50   #2770
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Piękne Bardzo nastrojowe. Super pamiątka







Żadne z moich dzieci nie kopało mnie w żebra. Mam duży odstający brzuch i bardziej mi kiszki z boku obkopuje.







Nie.







Ja przycinam na krótko z lusterkiem.







Dają wiele mówiące spojrzenie



Czasem bardziej coś po urodzeniu dziecka można z pracy dostać. Ale to różnie. Chyba zależy jaki pracodawca.





Ja wczoraj z rodzinką wyskoczyłam na 1 dzień nad morze Rano cierpiałam 4h w samochodzie bo maluch mnie obkopywał. Wieczorem stwierdziłam, że na wpółleżąco będę wracać. Wycieczka bardzo udana. Najważniejsze że znaleźliśmy parking 20m od wejścia na plażę bo dla mnie do przejścia każde 50m to duże wyzwanie. No i myślałam, że ze względu na sikanie pół dnia będę na wydmie ale nic takiego nie było



Dzisiaj poszła pierwsza praleczka ubrań dzidziusiowych Fajnie przypomnieć sobie zapach tych ubranek Doszły pierdółki z allegro i mogę powolutku ogarniać szafę dla Młodego



Cały czas nie mamy imienia. Oby nas nie zaskoczył



Ten weekend i przyszły jeszcze odwiedzimy teściów i moją babcie (ok. 100km) ale potem to już siedzę na dupce w domu
U mnie to nie byl prezent skladkowy tylko od wlasciciela firmy, a kwiaty od managera mojego
I tak mnie zaskoczyli bo jestem tam od pazdiernika wiec nie spodziewalsm sie nic, bo w miedzyczasie odeszls jedna z dziewczyn-wrocila do korei, nie rodzic- I ma ostatni dzien firma dala ciasto, z marketu za 4funty a byla z nimi 3 lata

Mi zostalo 6 tyg, planuje czym sie zajac
Musze spakowac torbe, wyprac ubranka, zamrozic kilka obiadow
Kilka dni zajmuje sie dzieckim kolezanki a reszte nie wiem bede spac, jesc, lezec I czekac na pierworodnego

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-13, 13:48   #2771
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W Polsce nie daja nic jak ktos na macierzynski idzie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Zależy od firmy i podejrzewam stosunków międzyludzkich w niej. Mnie też pożegnali kwiatami, kartą podarunkową i winem bezalkoholowym Ale ja tam już długo jestem i beze mnie będzie im ciężko.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj z rodzinką wyskoczyłam na 1 dzień nad morze Rano cierpiałam 4h w samochodzie bo maluch mnie obkopywał. Wieczorem stwierdziłam, że na wpółleżąco będę wracać. Wycieczka bardzo udana. Najważniejsze że znaleźliśmy parking 20m od wejścia na plażę bo dla mnie do przejścia każde 50m to duże wyzwanie. No i myślałam, że ze względu na sikanie pół dnia będę na wydmie ale nic takiego nie było
Wow, szacun, że wysiedziałaś 4h w samochodzie, ja się już do takich wycieczek nie nadaje.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-14, 01:13   #2772
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja dostałam w pierwszej ciąży ogromną paczkę z ubrankami, kocyk i inne rzeczy. Nawet mój mąż dostał paczkę z pracy dla dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 11:15   #2773
AniaOs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 88
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dziewczyny... jaka wit. D kupilyscie/kupujecie dla maluszkow?
AniaOs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 12:55   #2774
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jaka wit. D kupilyscie/kupujecie dla maluszkow?
Ja zostawiam to sobie na pierwszą wizytę u pediatry. 2 tyg bez witamin nic bobasowi nie bedzie, a sama nie znam się na tym

Eh, porodu ni widu ni słychu. Nic mi nie dolega chyba mi sie bobas rozmyślił...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 19:17   #2775
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jaka wit. D kupilyscie/kupujecie dla maluszkow?
Kupiłam ApoD3 w kroplach. Jako jedyna witamina D jest lekiem a nie suplementem
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 19:57   #2776
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AniaOs Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jaka wit. D kupilyscie/kupujecie dla maluszkow?


Ja będę dawała Devikap - jest na receptę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:14   #2777
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Smile Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Hej. U mnie jeszcze zatoki męczą, ale juz zdrowieję. Synek rośnie jak na drożdżach. Wszystko przygotowałam, zerkam co jakiś czas i czasem coś dokupię. Chyba zaczynam trochę świrować,bo zrobiłam trochę zapasów np. płynu do prania. Rozpoznaję już pory spania, czkania i ruchów maluszka. O dziwo bardzo są regularne. Teraz np. tradycyjnie około 21.00 ma czkawkę tak leniwie czas mi leci. Czytam,śpię i chodzę do kina. U mnie w pracy maja zal ,ze jestem w ciazy. Szefowa by mnie chyba wzrokiem zabiła. Ledwo dali radę, ale tak to jest jak sie za dużo zwala na jedna osobę. Ja teraz mam czas dla dziecka i jestem szczesliwa, ze juz niedlugo bedzie na swiecie
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019

Edytowane przez chica latina
Czas edycji: 2019-07-14 o 20:16
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:17   #2778
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Hej. U mnie jeszcze zatoki męczą, ale juz zdrowieję. Synek rośnie jak na drożdżach. Wszystko przygotowałam, zerkam co jakiś czas i czasem coś dokupię. Chyba zaczynam trochę świrować,bo zrobiłam trochę zapasów np. płynu do prania. Rozpoznaję już pory spania, czkania i ruchów maluszka. O dziwo bardzo są regularne. Teraz np. tradycyjnie około 21.00 ma czkawkę tak leniwie czas mi leci. Czytam,śpię i chodzę do kina. U mnie w pracy maja zal ,ze jestem w ciazy. Szefowa by mnie chyba wzrokiem zabiła. Ledwo dali radę, ale tak to jest jak sie za dużo zwala na jedna osobę. Ja teraz mam czas dla dziecka i jestem szczesliwa, ze juz niedlugo bedzie na swiecie
Praca sie nie przejmuj

Tez rozwazam wykupic karnet bez limitu do kina na te 6 tygodni

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 20:40   #2779
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Hej. U mnie jeszcze zatoki męczą, ale juz zdrowieję. Synek rośnie jak na drożdżach. Wszystko przygotowałam, zerkam co jakiś czas i czasem coś dokupię. Chyba zaczynam trochę świrować,bo zrobiłam trochę zapasów np. płynu do prania. Rozpoznaję już pory spania, czkania i ruchów maluszka. O dziwo bardzo są regularne. Teraz np. tradycyjnie około 21.00 ma czkawkę tak leniwie czas mi leci. Czytam,śpię i chodzę do kina. U mnie w pracy maja zal ,ze jestem w ciazy. Szefowa by mnie chyba wzrokiem zabiła. Ledwo dali radę, ale tak to jest jak sie za dużo zwala na jedna osobę. Ja teraz mam czas dla dziecka i jestem szczesliwa, ze juz niedlugo bedzie na swiecie
Mój czka o 2.30... ciężko mi czasem uwierzyć, ze to są już pełnowymiarowe bobaski i tak niewiele brakuje żeby je poznać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-14, 20:46   #2780
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj jak czka o ile to jest czkawka to te ruchy sa bardzo czeste tzn duzo bardziej niz moja czkawka tez tak macie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 21:17   #2781
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Różnie czka. Czasem co 5s, a czasem nawet co 10s (nie jestem w stanie wtedy spac, to licze for fun :P), ale tak, ze cały brzuch drga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-14, 22:29   #2782
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Różnie czka. Czasem co 5s, a czasem nawet co 10s (nie jestem w stanie wtedy spac, to licze for fun :P), ale tak, ze cały brzuch drga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm jak ja czuje te drgania ktore uwazam za czkawke, to tak co 2 sekundy sa

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 00:42   #2783
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Za chwile 1 w nocy a ja spac nie moge

Do tego zgaga taka, ze gaviscon i 4 poduszki nie daja rady. Czuje tresc zoladka w gardle i mam odruch wymiotny i kaszel na zmiane coz, jeszcze 40 takich nocy

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 00:56   #2784
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Moj jak czka o ile to jest czkawka to te ruchy sa bardzo czeste tzn duzo bardziej niz moja czkawka tez tak macie?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Tak. Moja ma czesto czkawke. Czasem spac nie moge. Lekarz powiedzial, ze to dobry znak, bo oznacza dobry i zaawansowany rozwoj mozgu
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 05:39   #2785
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Nie przejmuję sie pracą, ale szkoda że nie mozna było w spokoju sie zajac macierzynstwem. Tak wygladalo jakby szef wykluczył abym zalozyla rodzinę. Karnet do kina to świetny pomysł. Jeszcze wykupię sobie sesje w grocie solnej,żeby sie zrelaksowac i wzmocnic. Ja też nie wierzę, ze brzuchu mam takie duze dziecko. Gdyby nie czkawka i ruchy to czulabym się po prostu gruba. U mnie czkawka tak co 5 s ,ale są momenty,że aż się lituję nad maluszkiem bo mocniej czka. Stuka głową o moj kręgosłup, to trochę straszne.

Travis wspolczuje zgagi. Mialam tez taki moment,ale same migdaly pomogly. Musialam co jakies dwie godziny zjesc parę.

Klocki Lego fajnie ,ze czkawka to znak dobrego rozwoju mozgu. Podobno dziecko tez przygotowuje sie w ten sposob do oddychania, ale i tak jakos strasznie jest jak czuć,ze sie tlucze od kregoslupa do sciany macicy. Mam nadzieje,ze go to nie boli,bo czasami naprawde sie denerwuje i wierci.
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 05:52   #2786
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Nie przejmuję sie pracą, ale szkoda że nie mozna było w spokoju sie zajac macierzynstwem. Tak wygladalo jakby szef wykluczył abym zalozyla rodzinę. Karnet do kina to świetny pomysł. Jeszcze wykupię sobie sesje w grocie solnej,żeby sie zrelaksowac i wzmocnic. Ja też nie wierzę, ze brzuchu mam takie duze dziecko. Gdyby nie czkawka i ruchy to czulabym się po prostu gruba. U mnie czkawka tak co 5 s ,ale są momenty,że aż się lituję nad maluszkiem bo mocniej czka. Stuka głową o moj kręgosłup, to trochę straszne.



Travis wspolczuje zgagi. Mialam tez taki moment,ale same migdaly pomogly. Musialam co jakies dwie godziny zjesc parę.



Klocki Lego fajnie ,ze czkawka to znak dobrego rozwoju mozgu. Podobno dziecko tez przygotowuje sie w ten sposob do oddychania, ale i tak jakos strasznie jest jak czuć,ze sie tlucze od kregoslupa do sciany macicy. Mam nadzieje,ze go to nie boli,bo czasami naprawde sie denerwuje i wierci.
Mysle ze dziecko nie udeza o kregoslup, napewno jest wiele warstw tak ze ono.tego nie czuje

Zasnelam o 2, obudzilam sie o 4 i koniec. A dzis wizyta u poloznej i zajecia w szkole rodzenia
pewnie bede ziewac

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 07:07   #2787
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dzień dobry! Jutro mam cc, właśnie czekam na izbie przyjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 07:10   #2788
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Tak. Moja ma czesto czkawke. Czasem spac nie moge. Lekarz powiedzial, ze to dobry znak, bo oznacza dobry i zaawansowany rozwoj mozgu
Ja czkawek nadal nie czuje. 33+1 ale to może przez łożyska na przedniej ścianie? Lub po prostu nie umiem jej rozpoznać. No teraz się przestraszylam tym co ci lekarz powiedział...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 07:52   #2789
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Ja czkawek nadal nie czuje. 33+1 ale to może przez łożyska na przedniej ścianie? Lub po prostu nie umiem jej rozpoznać. No teraz się przestraszylam tym co ci lekarz powiedział...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie jest tak ze mi brzuch skacze

To sa delikatne drgniecia, regularne, w dole- bo tam ma glowke- odczuwalne tylko jesli trzymam reke na brzuchu

Nie martw sie xx moze przez lozysko a moze poprostu akurat nie wychwycisz chwili

Ja 34+2 i czuje dopiero tak 2 tygodnie

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Jutro mam cc, właśnie czekam na izbie przyjęć


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz?! Umknelo mi to chyba wczesniej bo nie przypominam sobie

Troche zazdroszcze ze Juz, a Troche nie zazdroszcze bo jednak cesarka ale powodzenia

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 08:16   #2790
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Kocurasek trzymam kciuki!!!!

Mój czka najczęściej na wieczór i też już mniej więcej rozpoznaje jego rytm. Najbardziej ruchliwy jest jak chce iść spać czyli koło 22
Ja dziewczyny dowiedziałam się, że moja znajoma straciła dziecko chwilę przed terminem porodu. Nie znam szczegółów bo siostra nie chce mi powiedzieć w sumie ja też nie chce twgo wiedziec narazie. Ale siedze i płacze . Też mieli mieć synka ...
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.