Pekajace naczynka na nogach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-11, 17:19   #1
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia

Pekajace naczynka na nogach


Odkad pamietam mam na nogach popekane naczynka. Podobno mialam juz je zaraz po porodzie. W moim przypadku to chyba dziedziczne bo mama i babcia maja dokladnie ten sam problem. Ostatnio moje naczynka zaczely sie jeszcze powiekszac, staja sie bardziej widoczne. Do tego strasznie latwo robia mi sie siniaki i wylewy ktore pozniej bardzo dluga sie lecza. Czy istnieje mozliwosc usuniecia laserowo popekanych naczynek z ud? Slyszalam tez o innej metodzie usuwania peknietych naczynek. Chcialabym sie cos wiecej dowiedziec o mozliwosciach pozbycia sie mojego problemu. Bylabym bardzo wdzieczna za opisanie mozliwych metod i ewentualna cene zabiegu. Z gory dziekuje.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 14:50   #2
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Post Dot.: Pekajace naczynka na nogach

Ja też mam podobne problemy i chciałabym się dowiedzieć jak je usunąć.
Pozdrawiam
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 18:03   #3
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

Podpinam sie pod to pytanie. Moze sa jednak jakies lagodniejsze metody niz laser??
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 17:11   #4
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

podnoszę

Sama wiem o metodzie laserowej oraz o wstrzykiwaniu jakiegoś płynu hamującego naczynka, ale podobno metoda nieskuteczna na dłużej niz 3 lata

U mnie ten problem pojawił się po okresie ciąży i porodu, kiedy organizm przeżywał spore obciążenie, po ciąży zaczęłam łykac tabl;etki na wzmocnienie ścianek naczyń - najpierw cyclo3forte, teraz cyclonamine przepisaną przez dermatologa, ale nadal powstaja mi nowe, a stare i tak po tym nie znikną, wystarczy, że lekko się uderzę, albo ktoś choćby w żartach ściśnie moją skórę, a zaraz pojawiają się siniaki, krwiaczki i pękają moje kruche naczynka

Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o dostępnych metodach oraz przyblizone ceny, bo w zimę zamierzam sprówbowac powalczyć o ładne nogi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:04   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

naczynka usuwa się tylko zabiegowo- np. laserem, krioterapią, skleroterapią (wstrzykiwanie substancji powodującej "zarośnięcie" naczynka), prądem, z czego na nogach ponoć najlepiej sprawdza się skleroterapia.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:09   #6
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

niestety moja dermatolog powiedziała, że po skleroterapii naczynka odnowią mi się w przeciagu 2-3 lat, co mnie skutecznie zniechęciło i zastanawiam się, na ile w tym prawdy. Gdyby jednak okazało się to prawdą,to przy mojej liczbie naczynek poprawianie zabiegu raz na te 2-3 lata, to wyrzucenie pieniędzy w błoto
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:29   #7
kasiazi
Raczkowanie
 
Avatar kasiazi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 52
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

ja mam podobny problem z tym, że naczynka na nogach sa słobo widoczne - na razie, ale mam ich sporo na twarzy i bardzo chciałabym się ich pozbyc
tez słyszałam o laserowej metodzie, ale podobno jest poprzedzona leczeniem farmakologicznym, które ma wzmocnić ścianki naczyń
interesuje mnie takze cena tej metody
kasiazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 21:48   #8
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

Cytat:
Napisane przez Madlaine
niestety moja dermatolog powiedziała, że po skleroterapii naczynka odnowią mi się w przeciagu 2-3 lat
i tak się odnowią, niezależnie od metody. (optymistyczne, co?)

a konkretnie chodzi mi o to, że skłonność do problemów naczynkowych pozostaje i pewnie obok zlikwidowanych naczynke porozszerzają się kolejne. natomiast raz zniszczone naczynko ("zarośnięte" przez środek do skleroterapii) nie "odrośnie", nie otworzy się ponownie.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 09:10   #9
JoannaOliwia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Pekajace naczynka na nogach

Dziewczyny,pamiętajcie o dużej ilości kwasów omega3 w tabletkach rybach orzechach, wzmocnią wam naczynia i nie będą takie kruche.Wiem bo mam taki samproblem i to co sie pojawiło to tylko mogę usunąc poprzez zabieg ale odkąd jestem "zaopatrzona" w kwasy, nowe naczynka i siniaki nie pojawiają się.Wiadomo ryb codziennie nie da się jeśc więc proponuje suplementy

Edytowane przez JoannaOliwia
Czas edycji: 2011-01-30 o 09:11
JoannaOliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.