Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 18:53   #1471
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez zdeterminowany kasiek Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki sama ostatnio rzadziej piszę ale podczytuję Was. Jestem tu równo miesiąc więc czas na małe podsumowanie :
waga- cały czas taka sama
wymiary:
łydka -1,5 cm
udo bez zmian
brzuch - 4cm
talia -3 cm
biodra - 2cm
biust -6cm

Także warto jeszcze to nie jest to do czego dążę, ale pewnie coraz blizej
wow,ładnie Ci cm poleciałytylko szkoda biustu
Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
U mnie nie pada ale jest zimno...szaro...ponuro... .a mi zimno jak niewiem...wypilam masę wody, teraz gorąca herbatę i siedzę pod kocem...

Jutro mam wolne. I muszę się uczyć..
Jakiś kryzys mnie dopada...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jaki znowu kryzys
u mnie też zimnica i lekka mżawka,a cały dzień lało...
Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość

Głos oddany.
dzięki
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 18:53   #1472
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Dojechałam.
Jestem padnięta, wykończona itp.
Pociągi męczą. I to jeszcze na taki dystans.
Pogoda tragiczna, zimno, pada.
Nie podoba mi się taka sytuacja Telewizor mi nie działa Na rower nie pójdę. Chyba idę spać.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:11   #1473
nonessential
Zadomowienie
 
Avatar nonessential
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 101
GG do nonessential
Dot.: Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szal

hej chudzinki
Miałam dziś chęć pobiegać albo na rolki iść ale cały dzień pada

wkońcu pobrało mi się 40 gb Dr House Całe 5 sezonów
Ależ będę oglądała

Zaraz sobie włącze pierwszy odcinek i może poskacze do serialu, porobie przysiady i powyginam się

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

A co do prezentu na dzień mamy.. moje plany się zmieniły !
Po dzisiejszej wizycie u dermatologa i zaleceniu peelingu kawitacyjnego zaczełam przeczukiwać groupon i grouper i znalazłam oferte peelingu kawitacyjnego z maseczką z kwasem hialuronowym za 35 zł
Postanowiłam kupić mamie taki zabieg również
Ciężko pracuje bo po 12 godzin nawet czasem więc rzadko ma czas żeby gdzieś tak wyjść.. w sumie to nie pamiętam żeby kiedykolwiek była gdzie indziej niż u fryzjera bo a to były ważniejsze wydatki (na córcie na przykład) albo czasu brak..
w środe ma wolne więc akurat sobie pójdzie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

anns jak ci torcik wyszedł ?
agila trzymam kciuki na 78.9
dzo za chemie i udanego "wesela"
tulipan czytasz coś ciekawego teraz ?
ewelinaw trzymam kciuki za wieczór z Chodakowską
zdeterminowany kasiek
anulciak a jakiż to kryzys ?

dziewczynki nie wiecie może jak zmienić w edytorze tekstu przy pisaniu odpowiedzi żeby nie pkazywało mi np tekstu który chce pogróbić w ramkach [b] tylko żeby od razu był widoczny pogrubiony ?
Gdzieś to ustawiałam ale za nic nie moge sie połapać gdzie..
nonessential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:14   #1474
zdeterminowany kasiek
Rozeznanie
 
Avatar zdeterminowany kasiek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 517
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Ech..ta pogoda jest straszna. Nic tylko spać. Ale te moje spadki bardzo mnie zmotywowały, tym bardziej, że odpuściłam sobie na kilka dni.
Tak więc dzisiejsze ćwiczenia:
8 min abs
1 dzień a6w
100 brzuszków
20 min hh
60 przysiadów
hantelki
rozciąganie


Proszę o troszeczkę słoneczka
__________________
Sukces to zdolność do przeżywania życia tak, jak się chce.
zdeterminowany kasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:23   #1475
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szal

Cytat:
Napisane przez nonessential Pokaż wiadomość
dziewczynki nie wiecie może jak zmienić w edytorze tekstu przy pisaniu odpowiedzi żeby nie pkazywało mi np tekstu który chce pogróbić w ramkach [b] tylko żeby od razu był widoczny pogrubiony ?
Gdzieś to ustawiałam ale za nic nie moge sie połapać gdzie..
Jak masz okno wypowiedzi to w prawym górnym roku jest takie A/A i w to musisz kliknąć.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:17   #1476
smaaaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 126
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

U mnie również bardzo pochmurno także dzisiaj odpoczywam Miałam ogroooomną ochotę na coś słodkiego, ale się nie dałam i zjadłam jogurt activie z płatkami kokosowymi i fitnesami
smaaaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 21:14   #1477
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

nonessential doczytuję Greya jeszcze ostatni mi został i mam mnóstwo książek do czytania już wybranych np. Dziewczynka w zielonym sweterku i kryminał karambol i jeszcze jakiś inny i takie tam tez lekkie czytadełka
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 21:25   #1478
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Pytanko do kiedy to szaleństwo w Rossmannie? Chociaż nie wiem czy czegoś potrzebuje czy tylko tak bym się przeszła dla samego faktu kupienia na promocji ^^
u mnie to się zawsze kończy takim kupowaniem, bo promocja ale lakierów do paznokci nigdy dość

Cytat:
Napisane przez nonessential Pokaż wiadomość
a cóż to za ćwiczenia ? Mam podobnie jak nam instruktorka na zumbie da popalić..
Nazywa się to Total Body Conditioning. Generalnie bardzo szybko i dużo takich różnych elementów latino, fitnessów, cardio i wszystkiego razem wziętego. Przez pierwsze pół zajęć w średnio szybkim tempie jest baza układu, która jest w miarę do zapamiętania, a potem ten układ trener na bieżąco utrudnia i rozbudowuje. Byłam pierwszy raz na tym drugim(szybszym) poziomie więc tempo mnie praktycznie zabiło, ale i tak mi się podobało

Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
mały ruch, a nawet znikomy ja za niedługo muszę wziąć prysznic, potem lekko ogarnąć jeszcze i wybywam. A deszcz dalej pada...
U mnie zimno i szaro i mży(?!?! tak to się piszę?!?!)

Cytat:
Napisane przez nonessential Pokaż wiadomość
hej chudzinki
Miałam dziś chęć pobiegać albo na rolki iść ale cały dzień pada

wkońcu pobrało mi się 40 gb Dr House Całe 5 sezonów
Ależ będę oglądała

Zaraz sobie włącze pierwszy odcinek i może poskacze do serialu, porobie przysiady i powyginam się

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

A co do prezentu na dzień mamy.. moje plany się zmieniły !
Po dzisiejszej wizycie u dermatologa i zaleceniu peelingu kawitacyjnego zaczełam przeczukiwać groupon i grouper i znalazłam oferte peelingu kawitacyjnego z maseczką z kwasem hialuronowym za 35 zł
Postanowiłam kupić mamie taki zabieg również
Ciężko pracuje bo po 12 godzin nawet czasem więc rzadko ma czas żeby gdzieś tak wyjść.. w sumie to nie pamiętam żeby kiedykolwiek była gdzie indziej niż u fryzjera bo a to były ważniejsze wydatki (na córcie na przykład) albo czasu brak..
w środe ma wolne więc akurat sobie pójdzie [COLOR="Silver"]
Z grouponem ostrożnie nie zawsze to co obiecują jest fajne
Miałam jutro z Tż biegać, ale oglądamy mecz więc pewnie dopiero w niedziele pobiegamy. Kocham House'a. Kiedyś pochłonełam przez wakacje wszystkie sezony.

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
nonessential doczytuję Greya jeszcze ostatni mi został i mam mnóstwo książek do czytania już wybranych np. Dziewczynka w zielonym sweterku i kryminał karambol i jeszcze jakiś inny i takie tam tez lekkie czytadełka
Za Greya się kiedys w końcu muszę wziać, ale boję się, że to jednak zupełnie nie w moim guście ja aktualnie ambitnie sobie podczytuje Diabeł ubiera się u Prady po niemiecku, bo język trzeba szkolić

A no i oczywiście melduję. 25 min stepperka, 15 min orbiterka, 20 min brzuszków, 15 min bieżni i 10 min abductora(?)
__________________
http://aniutte.blogspot.com

Edytowane przez Niewymierna
Czas edycji: 2013-05-24 o 21:39
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 21:25   #1479
majka5908
Zakorzenienie
 
Avatar majka5908
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 392
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Hej kochane

Żyje i przez stres chudne
Ciulowato tak bez neta
__________________
Będę walczyć tak długo aż pewnego dnia
powiem sobie skromnie - wszystko czego chciałam,
dzisiaj już mam...
majka5908 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 22:31   #1480
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Niewymierna wszyscy zachwalają Greya więc czytam
majka co się dzieje?
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 22:47   #1481
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Buty sobie na treningi muszę kupić. Takie ładne przeceny ostatnio. I w dodatku dzień dziecka się zbliża chyba się do taty uśmiechnę
__________________
http://aniutte.blogspot.com
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 23:12   #1482
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Dzisiaj tylko 45 minut HH.
Od 13 do 19 byłam w drodze i gdy dotarłam, padałam na twarz.
Także postawiłam na relaks i labowanie.
Ale jutro już na spokojnie będę biegać (hahahahahahaha tj. postaram się), znowu ciężarki i ćwiczenia z Mel B.
Muszę się pozbyć tego brzucha ! grr.

Co do jedzenia.
Rano moja bułeczka z musztardą, potem w pociągu marchewka-seler naciowy i maślanka i w domu filet z kurczaka, zielona sałata z pomidorem i ogórkiem i w międzyczasie jedno jabłko i nektarynka. Także nic takie "bleh" grzesznego nie wpadło
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 23:21   #1483
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V

Melduję sie tylko ze jestem kupilam sobie świetne buty do biegania,spodnie i 2t-shirty
W sklepie dziś zaatakowała mnie mama przyjaciółki krzyczac jak ja wypieknialam i schudlam
Nonessential,wyszedł dobry,ale jakiś taki mało słodki jak na ilośc cukru pudru,śmietany i innych strasznych rzecz

Dziewczyny brawo Za spadki i Ćwiczenia nie mam was jak tu cytować wiec nie odpisze każdej z osobna dobranoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 06:02   #1484
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy!

Anns z aplikacji da się cytować. Jak nacisniesz dłużej na post to masz opcję cytat i multicytat

Gratuluję spadków
Jest jakiś konkretny dzień w który się wazycie i podajecie wagę??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 06:55   #1485
nonessential
Zadomowienie
 
Avatar nonessential
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 101
GG do nonessential
Odp: Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szal

Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość
Jak masz okno wypowiedzi to w prawym górnym roku jest takie A/A i w to musisz kliknąć.
dziekowac dobra kobieto

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
nonessential doczytuję Greya jeszcze ostatni mi został i mam mnóstwo książek do czytania już wybranych np. Dziewczynka w zielonym sweterku i kryminał karambol i jeszcze jakiś inny i takie tam tez lekkie czytadełka
ja greja czytam druga czesc ale przez brak czasu jakos gdzies zanikl.. teraz czas 'w trasie' zajmuje mi mobilny wizaz

Cytat:
Napisane przez Niewymierna Pokaż wiadomość
Nazywa się to Total Body Conditioning. Generalnie bardzo szybko i dużo takich różnych elementów latino, fitnessów, cardio i wszystkiego razem wziętego. Przez pierwsze pół zajęć w średnio szybkim tempie jest baza układu, która jest w miarę do zapamiętania, a potem ten układ trener na bieżąco utrudnia i rozbudowuje. Byłam pierwszy raz na tym drugim(szybszym) poziomie więc tempo mnie praktycznie zabiło, ale i tak mi się podobało

Z grouponem ostrożnie nie zawsze to co obiecują jest fajne
Miałam jutro z Tż biegać, ale oglądamy mecz więc pewnie dopiero w niedziele pobiegamy. Kocham House'a. Kiedyś pochłonełam przez wakacje wszystkie sezony.

A no i oczywiście melduję. 25 min stepperka, 15 min orbiterka, 20 min brzuszków, 15 min bieżni i 10 min abductora(?)
fajnie brzmia te cwiczenia szkoda ze u mnie ich nie ma...

nad grouponem sie nie zastanawialam jeszcze i jeszcze nie wykupilam wiec mam nad czym myslec..

Cytat:
Napisane przez anns_ Pokaż wiadomość
Melduję sie tylko ze jestem kupilam sobie świetne buty do biegania,spodnie i 2t-shirty
W sklepie dziś zaatakowała mnie mama przyjaciółki krzyczac jak ja wypieknialam i schudlam
Nonessential,wyszedł dobry,ale jakiś taki mało słodki jak na ilośc cukru pudru,śmietany i innych strasznych rzecz

Dziewczyny brawo Za spadki i Ćwiczenia nie mam was jak tu cytować wiec nie odpisze każdej z osobna dobranoc


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to zes sie obkupila
ja tam nawet nie lubie baaardzo slodkich tortow
a z aplikacji moim zdaniem nawet lepirj sie cytuje.. jakos wygodniej..
jak nacisniesz na dany post to ci wyskakuja jego opcje i masz cytat; multicytat


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Gratuluję spadków
Jest jakiś konkretny dzień w który się wazycie i podajecie wagę??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
z tego co pamietam to zawsze byl pierwszy dzien miesiaca ktory podsumowywal poprzedni.. ale dziewczyny roznie przychodzily i roznie wyliczaly sobie swoj miesiac wiec nie wiem jak to teraz jest...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nonessential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:07   #1486
anns_
Zakorzenienie
 
Avatar anns_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 4 867
Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy! cz.V

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Anns z aplikacji da się cytować. Jak nacisniesz dłużej na post to masz opcję cytat i multicytat

Gratuluję spadków
Jest jakiś konkretny dzień w który się wazycie i podajecie wagę??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie nie ma multicytatu
Co do terminów ważenia to miało być raz w miesiącu,ale ja sie waże po prostu jak przyjeżdżam do domu a to zazwyczaj jest raz na 2-3tygodnie

@przyszla już wiem czemu wczoraj i przedwczoraj byłam jak balon. Ciekawe czy miało to wpływ na wagę

Nonessential, no kupiłam trochę ale szczerze powiem,ze nie zachwyciło mnie wszystko i zostało mi 120zl i karta podarunkowa z hm za 100. Wykorzystam innym razem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

styczeń: 44 km
361 min


2014: 15822 min., 894 km
2015: 12590 min., 1324 km
anns_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:24   #1487
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

hej laski dawno się tak świetnie nie bawiłam, jak wczoraj na koncercie
wpadło troszkę alko, ale nie było przesady
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:40   #1488
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez majka5908 Pokaż wiadomość
Hej kochane

Żyje i przez stres chudne
Ciulowato tak bez neta
hej Kochana
stres przed tego faceta pewnie?...
oj,ciulowo,ciulowo bez neta
Tzrymaj się

Cytat:
Napisane przez anulciak85 Pokaż wiadomość
Anns z aplikacji da się cytować. Jak nacisniesz dłużej na post to masz opcję cytat i multicytat

Gratuluję spadków
Jest jakiś konkretny dzień w który się wazycie i podajecie wagę??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zazwyczaj co miesiąc podajemy nasze wyniki,na początku miesiąca,choć są dziewczyny,które dołączyły później np.w połowie miesiąca,więc inaczej to wypada
tu masz tabelkę-dopisz sięhttps://docs.google.com/spreadsheet/...aeTlma2c#gid=0
Cytat:
Napisane przez dzovana Pokaż wiadomość
hej laski dawno się tak świetnie nie bawiłam, jak wczoraj na koncercie
wpadło troszkę alko, ale nie było przesady
hej
to super,że wieczór udany


przedszkole wskoczyło na 5 miejsce,ale to 6 miejsce goni,goni...więc
Dziewczyny i proszę dziś o głosy
http://konkurs.przyjacielenatury .pl/...vince=6&city=0

Edytowane przez kasia77177
Czas edycji: 2013-05-25 o 13:54
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 08:46   #1489
dzovana
Zakorzenienie
 
Avatar dzovana
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8 041
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Kasia mam nadzieję, że dzisiaj też będzie dobra zabawa
Majka oj bidulko!
dzovana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-25, 09:45   #1490
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cześć Kochane
Miałam iść biegać, ale niestety rano dość mocno padało, także z racjo tego włączyłam sobie 15-minutowy trening cardio z mel b, zrobiłam jeszcze 30 pompek damskich i czuję,że żyję fajnie tak sobie z rana poćwiczyć
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 09:52   #1491
nonessential
Zadomowienie
 
Avatar nonessential
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 101
GG do nonessential
Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy!

ja melduje wczorajsze 40 min cwiczen przy House'ie

wlasnie jade do TZa musi isc do paczkomatu wiec mimo koszmarnej pogody odwiedzimy dzis galerie handlowa ;D


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nonessential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 12:53   #1492
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Dzień dobry (ale dziwnie się czuje pisząc to bo u mnie już ciemno i czas na kolację).
U mnie dziś zakręcony dzień. Obudziłam się rano i na szybko się zebrałam bo przełożona zaprosiła mnie do fryzjera i na lunch (wspominałam, że planuje ściąć włosy. Dostałam od niej kawałek pizzy a że nie zdążyłam nic zjeść przed wyjściem zjadłam go w ramach śniadania...
Powiedziałam, że chce podciąć końcówki tylko a wyszło co wyszło miałam włosy dłuższe niż linia biustu a teraz mam do ramion
Niby miałam zniszczone ale uciął ok 15cm jak nie lepiej. Nie jestem zadowolona szczerze mówiąc bo tyle zapuszczałam...;/ Jak miałam długie to nie musiałam ich układać a przy takiej długości to ja nie wiem jak je ogarnę bez prostowania. Ogólnie mimo wszystko dzień spędziłam fajnie, salon rewelacyjny (uwierzcie, że nawet uszy w nim czyszczą), dodatkowo zrobili mi manicure hybrydowy i jakiś zabieg regenerujący włosy - także odżyłam troszkę Przyznam jednak, że źle się czułam w tak renomowanym salonie, gdzie wszyscy pracownicy skaczą w okół klientów jakby nie wiadomo kim byli- nie należę do tego typu kobiet...
Później zabrała mnie do koreańskiej restauracji, gdzie zjadłam ryż z warzywami (tu byłoby ok gdyby nie fakt, że ryż był smażony na oleju).
Jedzenie dość kaloryczne tak więc gdy wróciłam zaliczyłam 45 minut na skakance (3500skoków) i 2 godzinki na rowerku.
Myślę, że spaliłam zwłaszcza tą poranną pizza

Kasia standardowo zagłosowane.
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:03   #1493
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dzień dobry (ale dziwnie się czuje pisząc to bo u mnie już ciemno i czas na kolację).
U mnie dziś zakręcony dzień. Obudziłam się rano i na szybko się zebrałam bo przełożona zaprosiła mnie do fryzjera i na lunch (wspominałam, że planuje ściąć włosy. Dostałam od niej kawałek pizzy a że nie zdążyłam nic zjeść przed wyjściem zjadłam go w ramach śniadania...
Powiedziałam, że chce podciąć końcówki tylko a wyszło co wyszło miałam włosy dłuższe niż linia biustu a teraz mam do ramion
Niby miałam zniszczone ale uciął ok 15cm jak nie lepiej. Nie jestem zadowolona szczerze mówiąc bo tyle zapuszczałam...;/ Jak miałam długie to nie musiałam ich układać a przy takiej długości to ja nie wiem jak je ogarnę bez prostowania. Ogólnie mimo wszystko dzień spędziłam fajnie, salon rewelacyjny (uwierzcie, że nawet uszy w nim czyszczą), dodatkowo zrobili mi manicure hybrydowy i jakiś zabieg regenerujący włosy - także odżyłam troszkę Przyznam jednak, że źle się czułam w tak renomowanym salonie, gdzie wszyscy pracownicy skaczą w okół klientów jakby nie wiadomo kim byli- nie należę do tego typu kobiet...
Później zabrała mnie do koreańskiej restauracji, gdzie zjadłam ryż z warzywami (tu byłoby ok gdyby nie fakt, że ryż był smażony na oleju).
Jedzenie dość kaloryczne tak więc gdy wróciłam zaliczyłam 45 minut na skakance (3500skoków) i 2 godzinki na rowerku.
Myślę, że spaliłam zwłaszcza tą poranną pizza

Kasia standardowo zagłosowane.
cześć!
kurczę,też bym się wściekła jakby mi tyle obcięli...
ja ostatnio w ramach dbania o włosy zamówiłam razem z koleżanką i kuzynką paczkę różności na allegro-maski,odżywki
hmm,nie wiem co Ci poradzić,ale może nie prostuj włosów-to bardzo szkodzi. Może wypróbuj jakieś olejowanie albo coś?
za ćwiczenia
i dzięki za głosprzedszkolaki mają coraz większą szansę na nagrodę,bo 5 przedszkoli z każdego woj.,z największą liczbą pkt przechodzą do etapu gdzie jurorzy wybiorą najładniejsze miejsce
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:41   #1494
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie?
Wzrost ok. 163, waga 63 kg
Chciałabym schudnąć chociaż do 55 kg.
Mam nadzieje, że udzielanie się w tym wątku choć trochę mnie zmotywuje
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 13:54   #1495
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie?
Wzrost ok. 163, waga 63 kg
Chciałabym schudnąć chociaż do 55 kg.
Mam nadzieje, że udzielanie się w tym wątku choć trochę mnie zmotywuje
cześć,jasne,witaj
napisz coś więcej o sobie
co robisz,żeby dojść do wymarzonego celu
u nas nie zabranie Ci motywacji
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:24   #1496
smaaaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 126
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Ale mnie dzisiaj ciągnie do jedzenia :O Jestem pełna, a dalej bym jadła
smaaaal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:37   #1497
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Witam piękności
Ja właśnie siedzę i zajadam kaszę jaglaną z kurczakiem i sosem jogurtowym plus sałatę z pomidorem i rzodkiewką
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 14:41   #1498
Granuaile
Przyczajenie
 
Avatar Granuaile
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Mój plan to pięć posiłków dziennie, zamiana słodzonych napoi na wodę i herbatę bez cukru oraz ograniczenie słodyczy do maksimum jednego w tygodniu. Oprócz tego zamiana makronu zwykłego na razowy, a zamiast ryżu zwykłego postaram się jeść brązowy. Dodatkowo duuuuuużo warzyw i owoców. Co do ćwiczeń to wf 3 razy w tygodniu, oprócz tego 6 minutówki Ewy Chodakowskiej i bieganie/rowerek stacjonarny zależnie od pogody
Granuaile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 15:10   #1499
anulciak85
Zakorzenienie
 
Avatar anulciak85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7 221
Odp: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy!

Ja siedzę ostatnim projektem do szkoły . Jutro ostatnie 2 egzaminy i podobno wakacje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
anulciak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-25, 15:10   #1500
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Odżywiamy się zdrowo, ćwiczymy nałogowo, piękne ciała chcemy,w bikini szalejemy

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
cześć!
kurczę,też bym się wściekła jakby mi tyle obcięli...
ja ostatnio w ramach dbania o włosy zamówiłam razem z koleżanką i kuzynką paczkę różności na allegro-maski,odżywki
hmm,nie wiem co Ci poradzić,ale może nie prostuj włosów-to bardzo szkodzi. Może wypróbuj jakieś olejowanie albo coś?
za ćwiczenia
i dzięki za głosprzedszkolaki mają coraz większą szansę na nagrodę,bo 5 przedszkoli z każdego woj.,z największą liczbą pkt przechodzą do etapu gdzie jurorzy wybiorą najładniejsze miejsce
No niestety za pòźno zauważyłam no ale trudno kiedyś odrosnà...
Jak już mam takie kròtkie to przynajmniej o nie zadbam. Prostować już nie chcę. Prostowałam jakieś 8 lat, teraz od roku praktycznie nie używam prostownicy, szkoda je niszczyć...najwyżej będe wiazać kucyka. Tu ludzie w piżamach po ulicach chodza więc ja też jakoś specjalnie się nie przejmuje swoim wygladem plus jest taki, że teraz wygladaja zdrowo i sa mega przyjemne w dotyku swoja droga maż mnie zachęca do przefarbowania się na ciemny kolor i sama nie wiem co o tym myśleć
Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przyjmiecie mnie do siebie?
Wzrost ok. 163, waga 63 kg
Chciałabym schudnąć chociaż do 55 kg.
Mam nadzieje, że udzielanie się w tym wątku choć trochę mnie zmotywuje
Witaj
Cytat:
Napisane przez Granuaile Pokaż wiadomość
Mój plan to pięć posiłków dziennie, zamiana słodzonych napoi na wodę i herbatę bez cukru oraz ograniczenie słodyczy do maksimum jednego w tygodniu. Oprócz tego zamiana makronu zwykłego na razowy, a zamiast ryżu zwykłego postaram się jeść brązowy. Dodatkowo duuuuuużo warzyw i owoców. Co do ćwiczeń to wf 3 razy w tygodniu, oprócz tego 6 minutówki Ewy Chodakowskiej i bieganie/rowerek stacjonarny zależnie od pogody
Dobry plan, powodzenia
__________________
31/40
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.