Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-20, 14:18   #871
baikala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej dziewczyny,

chcê i ja do³±czyæ siê do tego w±tku. Od jakiego¶ czasu noszê siê z zamiarem dokonania zakupu suszarki. Uzbiera³am sobie pieni±¿ki i teraz chcia³abym je dobrze wydaæ.
Czy s± jakie¶ nowo¶ci na rynku? Mo¿e która¶ z Was jest zagranic± i posiada informacje propo trendów i rozwi±zañ?
W³osów nie suszê czêsto, jednak chodzê na basen a czasami zdarzy mi szybkie wyj¶cie i mam wtedy problem.
Czyta³am o jakiej¶ funkcji jonizacji, ozonie?
Macie jakie¶ konkretne typy? (kwota jak± chcê przeznaczyæ to do 300 z³).
baikala jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-20, 15:00   #872
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 592
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez orzel Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do dziewczyn, które wcze¶niej pisa³y ¿e posiadaj± suszarki Remington d5010 i d370 poniewa¿ te¿ rozwa¿am zakup jednej z nich. Zale¿y mi jednak na tym, aby suszarka mia³a opcje suszenie zimnym powietrzem bez konieczno¶ci ci±g³ego wciskania przycisku. Czy która¶ z tych wy¿ej wymienionych ma tak± funkcjê?

I jeszcze jedno pytanie to ju¿ do wszystkich ;-)
Mia³a która¶ z was suszarkê firmy AEG? Na allegro jest do kupienia do¶æ fajnie wygl±daj±ca suszarka z ciekawymi funkcjami i w dobrej cenie. Niestety nigdy nie s³ysza³am o tej firmie i nie znam ich produktów. Podobno nale¿y do koncernu Electrolux. Mia³ kto¶ do¶wiadczenie z t± mark±?
Na pewno d3710 ma tak± funkcjê. Ja w³a¶nie te¿ rozwa¿a³am zakup którego¶ z tych dwóch modeli co Ty, ale wybra³am d3710
lioele jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-03, 08:24   #873
mbbrzoska
Madzior
 
Avatar mbbrzoska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam, zamierzam siê z kupnem suszarki i chêtnie czytam wasze opinie i propozycje.
Odno¶cie pytanie o suszarkê AEG-jest to suszarka firmy starej czyli Clatronic.
Firma s³aba i awaryjna.
Polecam ten model kupiæ w sklepie stacjinarnym, gdy¿ jest szybko serwisowalny.
Czyli np. w selgros towar wymienialny od rêki w momencie awarii
Nie wiem jak podejdzie sklep internetowy w momencie jak siê zapsuje.
Pracuje na stanowisku reklamacje i dlatego patrze pod tym kontem
mbbrzoska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-09, 20:31   #874
killtec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

U mnie po d³u¿szej analizie rynku pad³o na Bosch Salon Professional PHD9760. Przewa¿nie oko³o 130-140 z³ ale w neo24.pl mo¿na teraz wyrwaæ z darmow± wysy³ka po 118 z³

Wra¿enia po zakupie? To jest sprzêt jak w dobrym salonie fryzjerskim. D³ugi solidny kabel i du¿a suszara z odpinanym dyfuzorem, joni i dwoma stopniami nadmuchu oraz ciep³a. Jest te¿ zimny powiew. Je¶li trzeba szybko to z tych 2200W jest moc. Ja u¿ywam na pierwszym stopniu i jest idealnie - z dyfuzorem bardzo szybko suszy ale nie przesusza. Joni dzia³a w widoczny sposób i fajnie, ¿e wlot powietrza ma demotowaln± siateczkê - ³atwiej utrzymaæ w czysto¶ci
To suszarka z dosyæ d³ug± dysz± wydmuchu ale mój spec od w³osów mówi ¿e te s± najlepsze bo nie grilluj± w³osów jak wiele z tych dmuchajek na rynku.

Ogólnie polecam
killtec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-11, 15:59   #875
amanda77877
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 1
Suszarka Zepter- podróbka?

Witam Zamówi³am na allegro suszarkê jonizuj±c± Zepter. Na pudelku napisane jest made in china. Czy jest mo¿liwo¶æ, ¿e kupi³am podróbkê?
amanda77877 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 21:01   #876
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Che³m/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 391
Dot.: Suszarka Zepter- podróbka?

hej, szukam jak najl¿ejszej suszarki dla mamy, z jonizacj± i regulacj± temperatury w granicach 100z³, kto¶ co¶ poleci?
__________________
peiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 21:49   #877
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 4 827
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Mog³yby¶cie poleciæ mi dobr± suszarkê z jonizacj± oraz nak³adk± u³atwiaj±ca prostowanie w³osów? Czyta³am, ¿e s± nawet specjalne grzebienie.
Cena tak do 150z³
Deborah100 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-21, 21:03   #878
soyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 12
Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Czesc dziewczyny

Pytanie od typowego chlopaka, ktory nie ma kompletnie o tym pojecia W zwiazku z tym, zwracam sie do ekspertek

Mianowicie chodzi o suszenie wlosow. Generalnie suszarka suszylem wlosy bardzo rzadko + suszenie wlosow u fryzjerki / na basenie. Zawsze jednak po wysuszeniu wlosow suszarka, wygladaja lepiej, a przynajmniej takie mam wrazenie.

Zawsze myslalem jednak, ze taki wplyw ma suszarka (dmuchajac cieplym powietrzem) ale jednoczesnie jest to niezdrowe, wiec absolutnie nie mozna tak robic regularnie, zamiast zwyklego wycierania glowy recznikiem, a potem pozwolic naturze zadbac o reszte (nie wycierac wlosow do zera, relatywnie wilgotne wlosy same wyschna po kilkunastu/dziesieciu minutach).

Jednak ostatnio spytalem fryzjerki o to i powiedziala, ze suszenie wlosow suszarka jak najbardziej ok, byleby to nie bylo gorace powietrze. Pytalem tez siostry, powiedziala, ze nawet suszenie suszarka jest zdrowsze dla wlosow, niz suszenie recznikami itp (tez powiedziala, ze musi to byc powietrze chlodne).

Chcialem to potwierdzic u was, bo dla was wlosy to cale zycie, wiec bede wdzieczny za przekazanie troche wiedzy, tak jak faktycznie to jest. Potwierdzacie powyzsze, czy zaprzeczacie?

Jesli potwierdzacie, polecicie jakas suszarke z takim trybem, ktora bede mogl uzywac po kazdym myciu wlosow do ich suszenia?

Dzieki wielkie za poswiecenie waszego czasu.

ps. Naturalnie mam krotkie wlosy, jesli to istotne.
soyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 15:33   #879
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Cytat:
Napisane przez soyo Poka¿ wiadomo¶æ
Chcialem to potwierdzic u was, bo dla was wlosy to cale zycie, wiec bede wdzieczny za przekazanie troche wiedzy, tak jak faktycznie to jest. Potwierdzacie powyzsze, czy zaprzeczacie?
to strasznie glupi tekst wiesz ? brzmi po prostu obrazliwie.

A jak masz krotkie wlosy to co roznica czego bedziesz uzwal i tak sie nie zniszcza, bo je ciagle bedziesz obcinal.

Suszenie wlosow chlodnym powietrzem(najlepiej z jonizacja) nie szkodzi im ale nie powiedzialabym,ze jest "zdrowsze" od pozostawienia wlosow samym sobie - po prostu sa rozne typy wlosow i np ja mam zawsze szope po suszarce-ale jesli Twoje sie ukladaja to susz, nic Ci sie nie stanie
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 16:27   #880
soyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
to strasznie glupi tekst wiesz ? brzmi po prostu obrazliwie.
Zle go odebralas, a zapewniam Cie, nic obrazliwego na mysli nie mialem. Wrecz przeciwnie.

Cytat:
A jak masz krotkie wlosy to co roznica czego bedziesz uzwal i tak sie nie zniszcza, bo je ciagle bedziesz obcinal.
W temacie nie siedze, ergo ten temat i to pytanie. Wiesz, po prostu tego nie wiedzialem, a wole dopytac, niz za rok plakac.

Cytat:
Suszenie wlosow chlodnym powietrzem(najlepiej z jonizacja) nie szkodzi im ale nie powiedzialabym,ze jest "zdrowsze" od pozostawienia wlosow samym sobie - po prostu sa rozne typy wlosow i np ja mam zawsze szope po suszarce-ale jesli Twoje sie ukladaja to susz, nic Ci sie nie stanie
Dzieki.

Czy moglabys cos polecic z suszarek, czy to pal licho co wezme, byle by miala "jonizacje", oraz tryb suszenia chlodnym powietrzem?
soyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-26, 09:41   #881
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Cytat:
Napisane przez soyo Poka¿ wiadomo¶æ
Zle go odebralas, a zapewniam Cie, nic obrazliwego na mysli nie mialem. Wrecz przeciwnie.


W temacie nie siedze, ergo ten temat i to pytanie. Wiesz, po prostu tego nie wiedzialem, a wole dopytac, niz za rok plakac.


Dzieki.

Czy moglabys cos polecic z suszarek, czy to pal licho co wezme, byle by miala "jonizacje", oraz tryb suszenia chlodnym powietrzem?
rozmawia³am wczoraj z kuzynk± fryzjerk±, bo te¿ szukam dobrej suszarki. Powiedzia³a, ¿ebym siê skusi³a na jak±¶ profesjonaln± np. firmy Moser.
Oczywi¶cie z jonizacj± i funkcj± zimnego powietrza. No i przede wszystkim ma to byæ ciê¿ka suszarka, bo takie maj± mocniejsze silniki i nie bêd± paliæ w³osów.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 15:31   #882
Lexa Cessde
Przyczajenie
 
Avatar Lexa Cessde
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Tak sobie czytam ten w±tek, bo sama przymierzam siê do zakupy nowej suszarki i co ja paczê? Silnik AC? Serio? ¯e suszarka jest zasilana pr±dem to taki kiler-ficzer? Bo zwyk³e suszarki to pewnie chodz± na wêgiel albo wodê xDDD ¦miech³ê xDDD
__________________
If you are going through hell, keep going! (W. Churchill)
Lexa Cessde jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-15, 13:32   #883
soyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
rozmawia³am wczoraj z kuzynk± fryzjerk±, bo te¿ szukam dobrej suszarki. Powiedzia³a, ¿ebym siê skusi³a na jak±¶ profesjonaln± np. firmy Moser.
Oczywi¶cie z jonizacj± i funkcj± zimnego powietrza. No i przede wszystkim ma to byæ ciê¿ka suszarka, bo takie maj± mocniejsze silniki i nie bêd± paliæ w³osów.
Dzieki wielkie za rade.

Zaglebilem sie troche w temat i skonczy sie na BabyLiss 6616E. Moze to troche overkill jak dla mnie, ale za to siostra i dziewczyna beda pewnie wniebowziete , a w miedzyczasie i ja skorzystam.
soyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-16, 08:49   #884
killtec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 3
Thumbs up Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A ja jeszcze raz polecê Bosch Salon Professional PHD9760 o którym jest kilka postów wy¿ej.
O po³owê tañsza od tego BabyLiss 6616E, a wydaje siê lepszym wyborem.
Przede wszystkim ma d³u¿sz± dyszê wylotow± wiêc nie grilluje tak w³osów.
Solidna wiêc ciê¿sza ni¿ tañsze zabawki. Dwa stopnie podmuchu i trzy temperatury. Zimny nawiew i joni pod palcem. wykonana z bardzo przyjemnego plastiku, a kratkê na wlocie mo¿na zdejmowaæ do czyszczenia.
D³ugi kabel i ucho do zawieszenia suszarki. Niby banalne ale bardzo praktyczne. W zestawie dwie nak³adki - w±ski strumieñ i bdb dyfuzor.
Szczerze polecam po d³u¿szym okresie u¿ytkowania
killtec jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-01-16, 09:26   #885
soyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

@up

Dzieki za polecenie.

Czy ktos moze przekazac rowniez swoja opinie, jesli ta suszarke posiada? Ciezko mnie bylo cos znalezc na szybko na sieci, w kontekscie jakichs opinii. Dwie na ceneo, to troszke za malo. Jak juz mam wydawac >100zl na suszarke, to wole sie upewnic co do zakupu.
soyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-03, 23:04   #886
fitness4you
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 20
Thumbs up Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez killtec Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie po d³u¿szej analizie rynku pad³o na Bosch Salon Professional PHD9760. Przewa¿nie oko³o 130-140 z³ ale w neo24.pl mo¿na teraz wyrwaæ z darmow± wysy³ka po 118 z³
U mnie te¿ Bosch Salon Professional PHD9760 i po trzech miesi±cach suszenia dzieñ w dzieñ (czasem x2) napiszê - REWELACJA!
fitness4you jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 08:58   #887
amico
Raczkowanie
 
Avatar amico
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 78
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ma ktos mode GHD Air Professional ? jakies opinie ?
amico jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 14:59   #888
rudalisica1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ja jestem zadowolona z suszarek remingtona. S± o po³owê tañsze od brauna i philipsa. Kto by pomy¶la³ ¿e za tak tani± cenê mo¿e mieæ z dyfuzorem i jonizacj±. Ceny oscyluj± od 80 do 130 z³. Ja znalaz³am uczciwego sprzedawcê. Raz reklamowa³am AC8000 bo raz dzia³a³a raz nie. Ale bez problemów mi wymienili na now±. Od tamtej pory dmucha jak z³a Polecam stepkuzma na allegro
rudalisica1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-04, 21:21   #889
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 627
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Zastanawiam siê nad zakupem suszarki. Dodam ¿e wcze¶niej ma³o suszy³am w³osy, czêsto pozostawiam do wyschniêcia naturalnie. Jako ¿e teraz mam coraz mniej czasu poszukujê dobrej suszarki. Wcze¶niej u¿ywa³am zwyk³ej/taniej suszarki, ale w tym momencie szukam czego¶ lepszego. Potrzebujê dyfuzora bo moje w³osy maj± tendencjê do krêcenia. Jako¶ tak skierowa³am siê w stronê suszarek Philipsa:

http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8260-00.bhtml
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8233-00.bhtml

Czy kto¶ mo¿e ma jakie¶ opinie o powy¿szych modelach?
Albo ogólnie o suszarkach tej marki?
kiciaaa87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 12:08   #890
Alsou
Raczkowanie
 
Avatar Alsou
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 117
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A ja mam takie pytanie... czy która¶ z Was mog³aby mi poleciæ cich± suszarkê? Ja od dobrych kilku lat u¿ywam Remington d5015. Suszarka choæ bardzo dobra, to jest strasznie g³o¶na, w efekcie budzê domowników rano. Ju¿ od d³u¿szego czasu poszukujê czego¶ cichego, ale niestety suszarek jest tyle na rynku... Mo¿e która¶ z Was tak± posiada?
Alsou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-12, 11:36   #891
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 11 804
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam takie pytanie... czy która¶ z Was mog³aby mi poleciæ cich± suszarkê? Ja od dobrych kilku lat u¿ywam Remington d5015. Suszarka choæ bardzo dobra, to jest strasznie g³o¶na, w efekcie budzê domowników rano. Ju¿ od d³u¿szego czasu poszukujê czego¶ cichego, ale niestety suszarek jest tyle na rynku... Mo¿e która¶ z Was tak± posiada?
podbijam pytanie
Madaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-26, 18:08   #892
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 702
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

s³ysza³am, ¿e w suszarkach philips jonizacja dzia³a lepiej ni¿ w remingtonach, wie która¶ czy to prawda?
nextPage jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-03-26, 19:41   #893
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 627
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Zdecydowa³am siê na suszarkê Philipsa HP8260/00
Nie mam zbyt dobrego porównania, bo wcze¶niej u¿ywa³am zwyk³ej taniej suszarki. Ale je¶li kto¶ chêtny to po przetestowaniu mogê co¶ wiêcej na jej temat napisaæ.
kiciaaa87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-10, 08:07   #894
basiek8103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A czy ma która¶ z Was suszarkê Zelmera HD1250? Mam okazjê j± dostaæ i nie wiem czy jest ok?
basiek8103 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-23, 06:49   #895
aneczka4418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez basiek8103 Poka¿ wiadomo¶æ
A czy ma która¶ z Was suszarkê Zelmera HD1250? Mam okazjê j± dostaæ i nie wiem czy jest ok?
jak masz okazje dostaæ - to bierz :P przetestujesz i siê dowiesz, je¶li Ciê to nic nie kosztuje...najwy¿ej sobie inn± kupisz

podbijam pytanie: co my¶licie o suszarkach GHD

A mo¿e jest jaka¶ posiadaczka BaByliss 6615E (czerwona)? Podoba mi siê strasznie, ale: 1. ma napis Paris-wiêc prawdopodobnie to chiñska podróbka
2. na stronie oficjalnej babylissa jej nie ma
3.czytam bardzo ró¿ne opinie na jej temat

by³abym wiêc wdziêczna za podrzucenie jaki¶ pomys³ów - nie ukrywam ¿e interesowa³aby mnie kolorowa (czerwona, ró¿owa, niebieska...etc) suszarka
no ale podstawowym kryterium jest jest genialno¶æ

dziêki wielkie
aneczka4418 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-26, 09:52   #896
xcatwomanx
Przyczajenie
 
Avatar xcatwomanx
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 23
Arrow Suszarka do w³osów szybka, cicha

Hej dziewczyny, pytanie na szybko.
Mo¿ecie poleciæ jak±¶ suszarkê do w³osów do 150 z³ bardzo szybk± i cich±?
Myjê w³os codziennie, teraz jeszcze idê do internatu, wiêc potrzebujê czego¶ porz±dnego.
Mile widziany nawet jaki¶ fryzjerski sprzêt.

Mo¿ecie co¶ powiedzieæ o suszarce Fox Smart Front ?
xcatwomanx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-27, 20:24   #897
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 5 826
Dot.: Suszarka do w³osów szybka, cicha

Hmm, bo generalna zasada jest taka, ¿e im wiêksza moc, tym szybciej suszy, bo mocniej dmucha. Jakby nie patrzeæ, jest te¿ wtedy g³o¶niejsza
__________________

XminorXlosX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-14, 17:38   #898
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 176
szukam suszarki z naprawdê zimnym nawiewem

Witajcie. szukam suszarki która posiada zimne powietrze- takie naprawdê zimne a nie ciep³e) Wiem ¿e w³a¶ciwie teraz wiêkszo¶æ suszarek ma guziczek, który daje ch³odny nawiew, ale w wiêkszo¶ci jest on tylko ciep³y.
Ja chcia³abym, aby nawet bez wciskania tego guziczka suszarka (na najmniejszej temp.) mia³a zimny nawiew albo chocia¿ po wci¶niêciu tego guziczka.

Dodatkowo ¿eby posiada³a jonizacje i koncentrator.

jak na razie spotka³am siê tylko z jedn± tak± suszark± firmy rowenta, ale nie moge jej nigdzie dostaæ w internecie.

Prosze o wasz± pomoc poniewa¿ nie chce kupowaæ w ciemno, aby siê rozczarowaæ.
Je¶li spotka³y¶cie tak± suszarkê lub macie tak± to proszê o pomoc )
__________________
Mój blog o naturalnej pielêgnacji w³osów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-14, 19:45   #899
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: szukam suszarki z naprawdê zimnym nawiewem

Cytat:
Napisane przez veronia15 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie. szukam suszarki która posiada zimne powietrze- takie naprawdê zimne a nie ciep³e) Wiem ¿e w³a¶ciwie teraz wiêkszo¶æ suszarek ma guziczek, który daje ch³odny nawiew, ale w wiêkszo¶ci jest on tylko ciep³y.
Ja chcia³abym, aby nawet bez wciskania tego guziczka suszarka (na najmniejszej temp.) mia³a zimny nawiew albo chocia¿ po wci¶niêciu tego guziczka.

Dodatkowo ¿eby posiada³a jonizacje i koncentrator.

jak na razie spotka³am siê tylko z jedn± tak± suszark± firmy rowenta, ale nie moge jej nigdzie dostaæ w internecie.

Prosze o wasz± pomoc poniewa¿ nie chce kupowaæ w ciemno, aby siê rozczarowaæ.
Je¶li spotka³y¶cie tak± suszarkê lub macie tak± to proszê o pomoc )
Remington chwali siê prawdziwie zimnym nawiewem np http://remington24.pl/sklep/suszarki...on-ac8000.html

Zerknij sobie np. na Ceneo i poczytaj opinie ró¿nych modeli, kiedy¶ przegl±da³am opinie o tych drozszych Remingtonach i ludzie pisali, ¿e nawiew jest faktycznie ch³odny, a nie letni
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-15, 14:24   #900
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aneczka4418 Poka¿ wiadomo¶æ
jak masz okazje dostaæ - to bierz :P przetestujesz i siê dowiesz, je¶li Ciê to nic nie kosztuje...najwy¿ej sobie inn± kupisz

podbijam pytanie: co my¶licie o suszarkach GHD

A mo¿e jest jaka¶ posiadaczka BaByliss 6615E (czerwona)? Podoba mi siê strasznie, ale: 1. ma napis Paris-wiêc prawdopodobnie to chiñska podróbka
2. na stronie oficjalnej babylissa jej nie ma
3.czytam bardzo ró¿ne opinie na jej temat

by³abym wiêc wdziêczna za podrzucenie jaki¶ pomys³ów - nie ukrywam ¿e interesowa³aby mnie kolorowa (czerwona, ró¿owa, niebieska...etc) suszarka
no ale podstawowym kryterium jest jest genialno¶æ

dziêki wielkie
marka babyliss paris to pelna nazwa, wiec akurat slowo paris nie znaczy, ze to podrobka.


Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.