Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-28, 20:03   #1
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Arrow

Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II


Zapraszam do nowej czesci .


Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2017-05-28 o 20:06
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 21:46   #2
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

A ja w końcu umówiona na Goldwella, mam mieć w tym tygodniu na samej grzywce, żeby zobaczyć jak zachowają się włosy i czy mi nie wypadną Po drodze miałam 3 x keratyne (w przeciągu 1,5 roku) żeby odżywić włosy - efekty mnie nie zadowoliły po keratynie (3 razy testowałam inną). Teraz jestem 7 miesięcy po ostatniej - włosy mi się już bardzo puszyły i były strasznie przesuszone mimo, że używałam specjalnych szamponów (bardzo drogich bez sls, którego kazano unikać mi jak ognia ;/). Kołtuny na włosach były niemal nie do rozczesania, aż nie mogłam nieraz wyjąć z włosów szczotki (a nigdy tak wcześniej nie miałam). Teraz jak umówiłam się na Goldwella to olałam już kupno tych drogich specjalistycznych szamponów do keratyny i myje zwyklakami jakieś Pantene i Garniery, bo szkoda mi kasy jak niedługo i tak je wyprostuje i powiem Wam, że stał się jakiś cud! Od kiedy zaczęłam myć je tymi zwykłymi szamponami z sls to one są proste, normalnie tafla na włosach. I teraz boje się, że babki w salonie z Goldwella mnie wyśmieją, że przychodzę z prostymi włosami a chcę robić chemiczne. Od 2 tyg stosuje te szampony i od 2 tyg włosy są super, a wcześniej to był dramat. Żałuję, że nie zrobiłam zdjęć ale myślałam, że będzie tylko gorzej więc po co mam robić zdjęcia jak fryzjerki na miejscu zobaczą z czym mają do czynienia... Codziennie doprostowywałam smutne przesuszone i spuszone kłaki, żeby wyjść do ludzi. A teraz właśnie siedzę z świeżo umytymi i wysuszonymi włosami i są super - zero spuszonych końcówek, porozdwajanych, poskręcanych (tak dobrze nie było nawet po pierwszym myciu po keratynie, a tu minęło 7 miesięcy). Jak żyć? Czy to chwilowe? Tak bardzo chcę Goldwella, ale po prostu wstyd mi iść do salonu z takimi pięknymi włosami, że babeczki odeślą mnie od razu do domu. Tych paskudnych szamponów nie zamierzam kupować nigdy więcej - szkoda włosów i pieniędzy.

Dla zobrazowania (1 zdjęcie nie jest moje ale włosy wyglądały podobnie do tych).
Kolejne zdjęcia moje z dziś po umyciu szamponem Pantene i nałożeniem odżywki Garnier Goodbye damage
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puszc.jpg (74,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170528_223601.jpg (58,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170528_223621.jpg (71,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20170528_223748.jpg (56,6 KB, 34 załadowań)
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 09:38   #3
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Sorina Ty miałaś poprawiane kiedyś goldwellem włosy w Ines?
Kojarzę, ale wyszukiwarka nie działa i nie mam jak wyszukać. Pamiętasz może ile na poprawce Ci trzymały te preparaty? I po jakim czasie była poprawka?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2017-06-07 o 10:18
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-02, 22:53   #4
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Co jaki czas wykonujecie ponownie prostowanie?



Zauważyłam, że na czubku głowy mam dużo nowych, jeszcze krótkich włosow i tak śmiesznie sterczą....no i niestety odrastają moje puchate.

Szkoda, ze nie mozna miec takiego zabiegu na stałe



Reszta włosów nadal super. Teraz zapuszczam, żeby np. za 1.5 roku zrobić prostowanie na takich mega długich. Efekt będzie jeszcze lepszy.



A co sądzicie o prostowaniu keratynowym raz na jakiś czas? Fryzjer, który wykonywał zabieg goldwellem mówil, że między ponownym chemicznym prostowaniem poleca zrobić keratyne.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 14:58   #5
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Jestem juz po zabiegu ... mam mieszane uczucia co do niego, niby są proste takie jak chciałam ale "konsystencja" włosa dużo się nie zmieniła (myślałam, że będą elastyczne, lejące, ciężkie). Mimo, że wszyscy narzekają tu na efekt topielicy to ja o takim marzyłam (a niestety takowego nie mam po pierwszym myciu). Wam też spaliły się aż tak końcówki? Moje są tragiczne wyszło to po pierwszym myciu dopiero, bezpośrednio po Goldwellu było ok.. dosłownie siano do scięcia na ok -10-15cm może nawet więcej
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 08:47   #6
Raspberry000
Raczkowanie
 
Avatar Raspberry000
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 240
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Po wysuszeniu wlosy są miękkie, lejące. Nawet podczas mycia po spłukaniu szamponu są gładkie.

A końcówki podcinałam jakies 1.5 msc po zabiegu i to max. 2 cm.

Moje włosy były ogólnie w dobrej kondycji. Fryzjer przed nałożeniem preperatu ocenił, w trakcie też co chwilę sprawdzał czy wszystko ok.



A przez te 3 dni uważałaś na włosy? Trzeba naprawdę zwracać uwagę. Ja podczas zabiegu miałam boba z krótszym tyłem i gdzieś pod spodem cienki kosmyk włosów odkształcił się, pewnie podczas spania. Do tej pory wygląda jak włosy przed zabiegiem. Dobrze tylko, ze jest niewidoczny.
Raspberry000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-07, 10:35   #7
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez Raspberry000 Pokaż wiadomość
Co jaki czas wykonujecie ponownie prostowanie?



Zauważyłam, że na czubku głowy mam dużo nowych, jeszcze krótkich włosow i tak śmiesznie sterczą....no i niestety odrastają moje puchate.

Szkoda, ze nie mozna miec takiego zabiegu na stałe



Reszta włosów nadal super. Teraz zapuszczam, żeby np. za 1.5 roku zrobić prostowanie na takich mega długich. Efekt będzie jeszcze lepszy.



A co sądzicie o prostowaniu keratynowym raz na jakiś czas? Fryzjer, który wykonywał zabieg goldwellem mówil, że między ponownym chemicznym prostowaniem poleca zrobić keratyne.

Prostuje raz w roku. Ponoć nie można keratyny przy goldwellu. Później włosy źle reagują na goldwell (mogą odpaść).

Cytat:
Napisane przez magdaa44 Pokaż wiadomość
Jestem juz po zabiegu ... mam mieszane uczucia co do niego, niby są proste takie jak chciałam ale "konsystencja" włosa dużo się nie zmieniła (myślałam, że będą elastyczne, lejące, ciężkie). Mimo, że wszyscy narzekają tu na efekt topielicy to ja o takim marzyłam (a niestety takowego nie mam po pierwszym myciu). Wam też spaliły się aż tak końcówki? Moje są tragiczne wyszło to po pierwszym myciu dopiero, bezpośrednio po Goldwellu było ok.. dosłownie siano do scięcia na ok -10-15cm może nawet więcej

Mi ścieli jakieś 10 cm, ale ja mam włosy do pasa, wiec przydało się.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-07, 14:36   #8
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez Raspberry000 Pokaż wiadomość
Po wysuszeniu wlosy są miękkie, lejące. Nawet podczas mycia po spłukaniu szamponu są gładkie.

A końcówki podcinałam jakies 1.5 msc po zabiegu i to max. 2 cm.

Moje włosy były ogólnie w dobrej kondycji. Fryzjer przed nałożeniem preperatu ocenił, w trakcie też co chwilę sprawdzał czy wszystko ok.



A przez te 3 dni uważałaś na włosy? Trzeba naprawdę zwracać uwagę. Ja podczas zabiegu miałam boba z krótszym tyłem i gdzieś pod spodem cienki kosmyk włosów odkształcił się, pewnie podczas spania. Do tej pory wygląda jak włosy przed zabiegiem. Dobrze tylko, ze jest niewidoczny.
uważałam bardzo spałam nawet śmiesznym sposobem bo mózg podświadomie wiedział, że kiedy chciałam się przekręcić to włosy dawałam za siebie budząc się na chwilę I to nie chodzi o odkształcenia (że gdzieś jakiś kosmyk jest pofalowany, z tego nie robiłabym żadnego problemu), chodzi o kiepską kondycję włosów ogólną(( Są popalone, szorstkie ogólnie ryczeć mi się chce bo tak się uparłam na to chemiczne, gdyż mam fioła na punkcie nie tyle prostych włosów co tafli (maksymalnie przygładzone i płaskie). Marzyłam o czymś takim ze zdjęcia. Keratyna nie dawała mi takiego efektu, a ja chciałam taką topielicę mieć i teraz mam spalone włosy Naoglądałam się waszych włosów, włosów z rosyjskich stron (tam ten zabieg jest popularny - drugie zdjęcie z jakiegoś ruskiego bloga po goldwellu), na youtube jak wpisuje się Goldwell Straight'n Shine są filmiki z cudownymi włosami a u mnie coś poszło nie tak Kosmetyki były oryginalne - otwierane przy mnie na nowo. Pomyśleć, że czekałam na ten zabieg tyle lat (około 3) i wydałam tyle kasy (odżywki, keratyna - która miała być pomocą drogą do chemicznego)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 153751-rzadkie-i-cienkie-wlosy-rady-i-propozycje-fryzur.jpg (75,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09a5a6da47e5b4e80cd1a39cb93add3d.jpg (57,4 KB, 28 załadowań)
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 10:44   #9
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Kto Ci robił?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-08, 14:34   #10
magdaa44
Raczkowanie
 
Avatar magdaa44
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 103
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Robiłam w salonie w Gdynii, z tego co wyczytałam na forum (a czytam na bieżąco) to nikt tam jeszcze nie robił. Fryzjerka od początku próbowała odradzić mi ten zabieg argumentami, że keratyna lepsza itd. Ale ja się uparłam straszliwie na ten chemiczny bo z keratyny zadowolona nie byłam. Dużo pytałam świadoma, że to skomplikowany zabieg czy moje włosy się do tego nadają, czy wytrzymają zabieg - to mówiła, że tak. Dziś jest już nieco lepiej bo na noc natarłam same końcówki olejami (mimo, że po zabiegu 2 tyg nie powinno się tego robić wg fryzjerki, a u mnie minął tydzień) ale myślę sobie co mi tam i tak do ścięcia byłoby 20 cm... i jest lepiej, dużo lepiej chociaż dalej na końcach jest zniszczone sianko to przynajmniej nie jest szorskie i twarde jak drapak kuchenny :S Włosy są proste i efekt mnie zadowala ogólnie ale mam wrażenie, że na niektórych pasmach produkt był trzymany za długo dlatego się tak zniszczyły. Robiła to jedna fryzjerka i zanim zrobiła całą głowę to te pasma, które były malowane pierwsze (włosy mam długie) były trzymane już z 40-50 min (a podobno maks można godzinę). Góra tak do szyji jest idealna, a potem zaczyna się już koszmar Chociaż po dzisiejszym myciu jestem dobrej myśli, że uda mi się jakoś je doprowadzić do ładu. Zaczęłam czytać bloga anwen i myślę, że jakoś to będzie Za jakiś czas dam znać jak sytuacja
magdaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 15:40   #11
Richemaya
Raczkowanie
 
Avatar Richemaya
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Dziewczyny jak tam Wasze włosy?

Czy któraś z Was prostowała może ostatnio włosy w salonie Ines?
Widzę, że poza Straight`n Shine pojawiła się jeszcze trochę droższa opcja Straight`n Shine BondPro+ która według opisu ma dodatkowo wzmacniać włosy podczas prostowania, czy ktoś może tego próbował?
__________________
If you want a happy ending, that depends, of course, on where you stop your story.
Richemaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-01, 23:23   #12
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez Richemaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak tam Wasze włosy?

Czy któraś z Was prostowała może ostatnio włosy w salonie Ines?
Widzę, że poza Straight`n Shine pojawiła się jeszcze trochę droższa opcja Straight`n Shine BondPro+ która według opisu ma dodatkowo wzmacniać włosy podczas prostowania, czy ktoś może tego próbował?

Ja właśnie jestem po prostowaniu w Ines nowym stright’n shinem. Wydaje mi się, ze mają już tylko tę opcję, bo nie miałam wyboru co do produktu. Jutro mogę umyć włosy, więc się wypowiem (miałam robiony roczny odrost). Według Izy (❤️), może być to słabszy produkt, a ja mam bardzo mocne włosy, także mam lekkiego stresa jak to wyjdzie. Chociaż już po wysuszeniu wyglądały dobrze, wiec teoretycznie powinno być Ok. Dam znać
Zapisałaś się już?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 19:03   #13
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Kocurasek i jak tam ? Ja mam na 12 sierpnia a siostra na 11
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 12:11   #14
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Ja po prostowaniu juz. Straszne sa te 3 dni siedzenia sztywno ale mam nadzieje ze warto bedzie. 4,5 godz mi robili z czego ta ostatnia to juz płukanie odżywka i ciecie
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 12:30   #15
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ja po prostowaniu juz. Straszne sa te 3 dni siedzenia sztywno ale mam nadzieje ze warto bedzie. 4,5 godz mi robili z czego ta ostatnia to juz płukanie odżywka i ciecie

Jestem ciekawa czy będziesz zadowolona. Kto Ci robił? Tomek i Ania?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 13:44   #16
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Tak Ania z Tomkiem. Siostra miała dzień wcześniej i tez oni. Po tym nowym są mniej ulizane. A jak u ciebie miesiąc po?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 23:06   #17
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Tak Ania z Tomkiem. Siostra miała dzień wcześniej i tez oni. Po tym nowym są mniej ulizane. A jak u ciebie miesiąc po?

Przyznam że mocno srednio :/ jestem ciekawa jak będzie u Ciebie po myciu. Jeśli będziesz zadowolona to nie dam sobie już więcej wcisnąć nikogo poza Anią, Tomkiem i Izą. Trzymam kciuki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 10:12   #18
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Kocurek a co jest nie tak?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 10:26   #19
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Kocurek a co jest nie tak?

Tył mam niedoprostowany, pokarbowany na karku :/
Miałam dostać rekompensatę i nie dostałam. Wkurza mnie, że za tyle pieniędzy druga osoba do pomocy niebardzo wie co robi. I cały czas słyszałam „ty patrz czy ja to dobrze robię, kontroluj mnie”. Przy kolejnym zapisywaniu już powiem co o tym myślę. I jak odbierze szefowa to zwyczajnie się rozłączę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-13, 10:38   #20
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

O ja piernicze a kto ci robił ? Ile płacilas ? U mnie nie mogli określić odrostu i po całości mi wzięli ale końce jakimś słabszym roztworem
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 11:20   #21
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
O ja piernicze a kto ci robił ? Ile płacilas ? U mnie nie mogli określić odrostu i po całości mi wzięli ale końce jakimś słabszym roztworem

W lipcu na priv Ci wszystko opisałam. Dodam do tego jeszcze, że końce tez mam wyjątkowo zajechane. Nie wiem po co je tak prostownicą katują, skoro tylko odrost jest robiony. A prostownicą miałam je jechanie, że teraz nadają sie do ścięcia. Za to odrost doprasowany za słabo. Ehhh...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 11:32   #22
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

OK doczytałam. Nie kojarzę tej dziewczyny co tył robiła. Ale cena za odrost jest straszna. Ja chyba będę kolejne robic za 3 lata t będę miała juz całe odrosniete. Ja kupiłam u nich w promocji w grudniu i zapłaciłam 801 zł , nie kazali mi dopłacać nic. To przy obecnej cenie prawie 200 zł taniej.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 11:43   #23
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
OK doczytałam. Nie kojarzę tej dziewczyny co tył robiła. Ale cena za odrost jest straszna. Ja chyba będę kolejne robic za 3 lata t będę miała juz całe odrosniete. Ja kupiłam u nich w promocji w grudniu i zapłaciłam 801 zł , nie kazali mi dopłacać nic. To przy obecnej cenie prawie 200 zł taniej.

Zazdroszczę Ci, że tak możesz, ja niestety mam za mocny skręt i nie wyobrazam sobie tego nie robić raz w roku. Za rok to chyba ze stresu umrę tam
Tak, cena mnie ostro zjeżyła. Zwłaszcza, że pare dni wcześniej jak wpłacałam zaliczkę, szefowa powiedziała mi niższą mąż musiał mi dowozić kasę.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 12:12   #24
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

A pokaz teraz swoje włosy. Siostra za 3 godziny bedzie myła. A próbowałaś tych szamanów z gldwella? Ja nimi myje stałe i odzywki tez te regenerujące od nich i po nich włos jest dość gładki. U mnie włosy sa ciężkie i przy długich naciągają mocno gore wiec jak je wysusze suszarka to jest nawet ok
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 13:04   #25
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
A pokaz teraz swoje włosy. Siostra za 3 godziny bedzie myła. A próbowałaś tych szamanów z gldwella? Ja nimi myje stałe i odzywki tez te regenerujące od nich i po nich włos jest dość gładki. U mnie włosy sa ciężkie i przy długich naciągają mocno gore wiec jak je wysusze suszarka to jest nawet ok

IMG_1534161800.303803.jpgIMG_1534161819.890060.jpgIMG_1534161831.140000.jpgIMG_1534161842.191656.jpg

Drugi rok z rzędu mam tak zrąbany tył.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 14:44   #26
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Omg rzeczywiście spieprzyli ten środek i jak juz raz tak zrobili to powinni chodzić koło ciebie jak koło jajka. Zewnętrzna warstwa jest bardzo ładna i masz takie długie u mnie przed zabiegiem i po wyglądają tak. ImageUploadedByWizaz Forum1534167736.803530.jpg specjalnie wymylam dzień wcześniej i nie suszylam zeby widzieli ze same sie kręcą. Po suszarce były lepsze
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-13, 18:31   #27
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Omg rzeczywiście spieprzyli ten środek i jak juz raz tak zrobili to powinni chodzić koło ciebie jak koło jajka.
Prawda?

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Zewnętrzna warstwa jest bardzo ładna i masz takie długie u mnie przed zabiegiem i po wyglądają tak. Załącznik 7620491 specjalnie wymylam dzień wcześniej i nie suszylam zeby widzieli ze same sie kręcą. Po suszarce były lepsze

Dziękuję
Twoje tez są piękne! Bardzo podobne do moich (po), tez widzę że masz ich niemało
Przed ja mam mocniej skręcone. Tak naprawdę mogłabym robić co pół roku.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 07:27   #28
skoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Dziewczyny, jestem tu nowa, przekopuję się przez wątek i nie jestem w stanie znaleźć konkretnego salonu, który wykonuje ten zabieg, jedynie wspomniałyście o Ines, ale google nie znajduje.

Please, napiszcie mi konkretne namiary na polecane salony. Salon z Zamościa, który robił mi ten zabieg, zaprzestał tego, bo nowe kosmetyki, bo coś tam. Teraz mieszkam w Warszawie. Ale jestem w stanie przejechać całą Polskę, żeby wyprostować swoje koszmarne włosy. Keratynowe po jednym myciu schodzi, kompletnie żadnego efektu. Próbuję znaleźć w google, wszędzie keratynowe.
skoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 14:46   #29
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Salon ines we Wrocławiu http://www.salonines.pl/ jeśli będziesz robic to koniecznie niech ci robi Ania
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 12:36   #30
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy cz;II

Moje wyglądają tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CC9F4C2D-0374-4904-9BCA-8A714F6A5D19.jpg (69,0 KB, 35 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-25 22:24:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.