Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-16, 13:10   #721
Nicoool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Wreszcie zdecydowalam sie na rowente cv 4803 (glownie ze wzgledu na dyfuzor oczywiscie ;-)). Jestem z niej bardzo zadowolana, spelnia swoja funkcje krecenia wlosow=). Ma jonizacje wbudowana, nie m aopcji jej wylaczenia. Jedyne na co moge narzekac to to ze konstrukcja moglaby byc lepsza, bo boje sie ze przy blizszym spotkaniu z podlaga uszkodzi sie. Hmm cena 99zl za suszarke z 2 predkosciai, 3 ustawieniami temp, zimnym nawiewem (powiedzialabym chlodnym raczej) ,jonizacja, turbo i 2 koncowkami to calkiem dobrze =) Pzdr
Nicoool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-07, 19:05   #722
Nicoool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Mysle ze zmienna jonizacja nie jest Ci potrzebna. Moja suszarka z rowenty (profesjonalna nie jest ale dobrze mi sie nia suszy a najwiekszym jej plusem jest genialny, moim zdaniem, dyfuzor) ma wbudowana jonizacje i, chociaz balam sie tego na poczatku, sprawdza sie swietnie. Moje wlosy sa dosc cienkie, troche sie pusza, faluja i odwijaja, dzieki dyfuzorowi wlosy ladnie mi sie kreca.

Jonizacja jak najbardziej, a jesli chodzi o jakas profesjonalna suszarke, to wybacz ale nie znam sie ;-)
Nicoool jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 10:44   #723
TheIndygo
Raczkowanie
 
Avatar TheIndygo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 32
Smile Jaka najlepsza suszarka do w³osów?

bo szukam i jakos nie moge sie zdecydowac ktora bylaby dla mnie najlepsza
__________________
Jestem jeszcze trochê zakochana resztkami bezsensownej mi³o¶ci i jest mi tak cholernie smutno teraz, ¿e chcê to komu¶ powiedzieæ. To musi byæ kto¶ zupe³nie obcy, kto nie mo¿e mnie zraniæ. Nareszcie przyda siê na co¶ ten ca³y Internet. Trafi³o na Ciebie. Czy mogê Ci o tym opowiedzieæ?
TheIndygo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 14:47   #724
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Jaka najlepsza suszarka do w³osów?

konkretnego modelu Ci nie podam (sama nie u¿ywam suszarki) ale warto zwracaæ uwagê na funkcjê jonizacji powietrza, stopniowanie mocy nadmuchu i temperatury (nawiew zimny, ¶redni i gor±cy), kiedy¶ mialam bardzo sympatyczn± suszarkê która mia³a zamiast przycisku w³±czaj±cego czujnik dotyku, to by³o ³adnych kilka lat temu ale bardzo przyjemny bajer.
wrily_curly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-07, 00:55   #725
starsmakeup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 436
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

GA.MA Italy Professiional Mystere 3600 Ceramic Tourmaline Laser Ion Hair Dryer

Bardzo mocna maszyna, ¶wietna suszarka z jonizacj±, zimnym powietrzem i innymi bajerami. Troszkê ciê¿ka, ale to niewa¿ne
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU
Czy jest do tego ci±g dalszy?
starsmakeup jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-10, 15:43   #726
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroc³aw :)
Wiadomo¶ci: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witajcie kochane

Planujê zakup nowej suszarki i chcia³abym siê was poradziæ.Od kilku lat u¿ywam Remongton Ionic 2000 ale nie jestem z niej specjalnie zadowolona.Mam bardzo d³ugie,gêste w³osy,które lubi± siê puszyæ.Szukam bardzo dobrej suszarki(je¿eli chodzi o cenê to w³a¶ciwie nie gra roli,suszarka to dla mnie bardzo wa¿ne urz±dzenie i za dobr± jestem w stanie zap³aciæ wiêcej),która jak najszybciej wysuszy w³osy i pomo¿e w wyg³adzeniu.Macie jakie¶ sprawdzone typy do d³ugich w³osów?
Czy du¿a jest ró¿nica pomiêdzy suszarkami z silnikiem AC a tradycyjnym?
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-11-10 o 15:44
burn-it-up jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-15, 08:20   #727
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 149
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie kochane

Planujê zakup nowej suszarki i chcia³abym siê was poradziæ.Od kilku lat u¿ywam Remongton Ionic 2000 ale nie jestem z niej specjalnie zadowolona.Mam bardzo d³ugie,gêste w³osy,które lubi± siê puszyæ.Szukam bardzo dobrej suszarki(je¿eli chodzi o cenê to w³a¶ciwie nie gra roli,suszarka to dla mnie bardzo wa¿ne urz±dzenie i za dobr± jestem w stanie zap³aciæ wiêcej),która jak najszybciej wysuszy w³osy i pomo¿e w wyg³adzeniu.Macie jakie¶ sprawdzone typy do d³ugich w³osów?
Czy du¿a jest ró¿nica pomiêdzy suszarkami z silnikiem AC a tradycyjnym?
Ja siê do³±czam do zapytania. Potrzebujê czego¶ co szybko wysuszy gêste i d³ugie w³osy. No w³a¶nie a czy moc jest wa¿na przy suszarkach?
Niki Mouse jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 13:17   #728
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wroc³aw :)
Wiadomo¶ci: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Niki Mouse Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê do³±czam do zapytania. Potrzebujê czego¶ co szybko wysuszy gêste i d³ugie w³osy. No w³a¶nie a czy moc jest wa¿na przy suszarkach?
Te¿ jestem ciekawa,na ile szybko¶æ suszenia zale¿y od mocy.Podoba mi siê ta suszarka,o której wiele dobrze siê wypowiada i ¿e szybko¶æ suszenia jest na prawdê imponuj±ca.Suszarka ma 1500W a podobno suszy jak normalna z 2300W.Ciekawi mnie na ile to prawda.Wiecie co¶ o tej suszarce CHI Turbo?
http://allegro.pl/farouk-suszarka-ch...315299367.html
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-24, 19:05   #729
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de ¦wiebodzineiro
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam wszystkie Panie Chcia³abym posuszyæ troszkê g³owê i poznaæ Wasze opinie..
co s±dzicie na temat tej¿e? Ma kto¶?
__________________
nieustannie spogl±dam w Jego oczy, by patrzeæ na swoje szczê¶cie.
miodova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-27, 22:29   #730
BezSzans
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 273
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej. Szukam suszarki w okolicach 100z³. Mam w³osy krótkie, a suszarki u¿ywam raczej do stylizacji. Proszê o poradê!
__________________

BezSzans jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-03, 14:36   #731
_Japonka_
Rozeznanie
 
Avatar _Japonka_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 739
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej Mam pytanie odno¶nie suszarki BaByliss D116E, Co o niej s±dzicie? Ma funkcje jonizacji i dyfuzor(na czym mi najbardziej zale¿y), a tak¿e regulacjê temp., 2000W, koncentrator...
Sprawdzi³abym w KWC ale na razie nie jest jeszcze dostêpny a trochê mi ¶pieszno^^
_Japonka_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 15:25   #732
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de ¦wiebodzineiro
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Czy kto¶ posiada Pearl Dryer Remington AC5011?
Ciekawam wra¿eñ
__________________
nieustannie spogl±dam w Jego oczy, by patrzeæ na swoje szczê¶cie.
miodova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-03, 19:42   #733
panterniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam wszystkich
Szykujê siê na zakup suszarki dok³adnie firmy REMINGTON. A wiêc pierwsze pytanie: czy jest to dobra firma? Mam wybrane ju¿ parê modeli. Mo¿ecie mi doradziæ które najlepsze?

Model 1: REMINGTON D3700 2200W z podwójn± turbin±
http://allegro.pl/remington-turbo-su...333919878.html oto ona

Model 2: REMINGTON D5020 2100W
http://allegro.pl/remington-suszarka...333919864.html

Model 3: REMINGTON D2011 AC Silnik 2000W
http://allegro.pl/nowosc-suszarka-re...344626360.html

Co s±dzicie o tych modelach?
Z góry dziêki za odpowiedz

EDIT:
Czy mo¿e co¶ z ROWENTY?
Model 4: ROWENTA CV 4550
http://allegro.pl/suszarka-rowenta-c...335470879.html

Model5: ROWENTA CV 8538
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...344815909.html

Edytowane przez panterniak
Czas edycji: 2010-12-03 o 20:31
panterniak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-09, 17:01   #734
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wroc³aw/Jelenia Góra
Wiadomo¶ci: 1 771
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Chcê kupic suszarkê, ale nie wiem któr±. Cena ta sama, jedna jest z jonizacj±, druga bez, jednak ta bez jonizacji ma wiêcej koñcówek.
Na temat jonizacji nie znalaz³am zbyt wiele informacji na forum.

Czy po jonizacji w³osy s± rzeczywi¶cie bardziej b³yszcz±ce? Czy mo¿e jonizacja jest tylko po to, ¿eby w³osy siê nie elektryzowa³y?

Który model doradzicie?

1. Babyliss: jonizacja
http://allegro.pl/suszarko-lokowka-b...350978524.html

2. Groundig: bez jonizacji, 3 koñcówki
http://allegro.pl/lokosuszarka-grund...336301554.html


Dziewczyny, dorad¼cie proszê , na pewno kto¶ ma o tym pojêcie .
iskralight jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-21, 09:44   #735
myszka8425
Rozeznanie
 
Avatar myszka8425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

ta jonizacja sie zuzywa z czasem?
myszka8425 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-12-22, 17:56   #736
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 1 618
Dot.: iedalna suszarka

Podczepiê siê ze swoim pytaniem pod ten w±tek...
otó¿ kupi³am w³a¶nie (bez konkretnego sprawdzenia w sklepie) suszarkê Siemens PH 4710D. Mam z ni± dwa problemy:
- po pierwsze, czy teraz wszystkie suszarki maj± do¶æ ch³odny nawiew? Ja u¿ywam kupionej 5 lat temu suszarki Philips i ta grzeje o wiele, wiele mocniej. Zdajê sobie sprawê, ¿e dla w³osów lepsze jest niezbyt ciep³e powietrze, ale zdarzaj± siê sytuacje awaryjne kiedy liczy siê czas.
- po drugie, nie odczuwam ró¿nicy przy kolejnych poziomach temperatury, czy która¶ z Was ma tê suszarkê i mo¿e mi powiedzieæ jak to u niej wygl±da? Nie wiem czy mam i¶æ do sklepu i reklamowaæ, czy po prostu te ró¿nice s± niewielkie...
Suszarka jest na prezent dla mamy od taty i jestem w kropce, chyba kupi³am bubel i jeszcze kto inny bêdzie siê musia³ pod nim podpisaæ


Edycja: problemy nieaktualne, okaza³o siê, ¿e by³ w³±czony przycisk zimnego nawiewu (niestety nie widaæ tego w³a¶ciwie czy jest w³±czony czy nie, trzeba poczuæ). Zmieniam zdanie, ¿aden bubel funkcjonalna suszarka za niewygórowan± cenê, lekka i dobrze siê j± trzyma.

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2010-12-22 o 18:23
havana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-04, 15:44   #737
daniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: iedalna suszarka

w³a¶nie kupi³am suszarkê rowenty z jonizacj± - niestety nie zrobi³am wczesniej odpowiedniego wywiadu i teraz nie wiem czy nie kupi³am jakiego¶ bubla, bo nie wiem czy dzia³anie jonizacji jest widoczne na etapie suszenia- chodzi konkretnie o to czy mo¿na jako¶ sprawdzic czy przypadkiem funkcja jonizacji nie jest zepsuta, bo ogl±da³am po¼niej suszarkê kole¿anki z funkcj± jonizaji i jej suszrka podczas suszenia "¶wieci³a" na niebiesko - tzn z miejsca z którego wydobywa³ siê strumieñ powietrza pada³o takie niebieskie ¶wiate³ko i teraz nie wiem czy w mojej suszarce jonizacja nie dzia³a, bo susz±c nie zauwa¿y³am ¿adnego ¶wiate³ka ani niczego innego, co ró¿ni³o by j± od zwyk³ych suszarek....
daniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 20:02   #738
mroowa_
Rozeznanie
 
Avatar mroowa_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 583
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Mam pytanie odno¶nie suszarki BaByliss D116E, Co o niej s±dzicie? Ma funkcje jonizacji i dyfuzor(na czym mi najbardziej zale¿y), a tak¿e regulacjê temp., 2000W, koncentrator...
Sprawdzi³abym w KWC ale na razie nie jest jeszcze dostêpny a trochê mi ¶pieszno^^
Kupi³a¶ ju¿ mo¿e?
Je¶li nie, mo¿e jednak kto¶ ma jakie¶ opinie?
mroowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-01-05, 20:55   #739
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 103
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

http://allegro.pl/suszarka-kapturowa...376280611.html

a co s±dzicie o takiej? my¶lê, ¿e mo¿e siê dobrze sprawdziæ w czasie trzymania maski na g³owie np. wax
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie w³osów - ci±gle w toku...
anna1718 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 18:52   #740
czarna888lilia
Przyczajenie
 
Avatar czarna888lilia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ja niedawno wyrzuci³am swoj±, dzia³aj±c± 6 lat bez zarzutu suszarê Remington Ionic 2000, której jedyn± wad± by³a zbyt g³o¶na praca, zastêpuj±c j± nowiusieñk± Remington Hair Envy 2000W Smooth & Shine, równie¿ jonizuj±c± ale cichsz±, z nawiewem zimnego powietrza i pier¶cieniem ceramicznym

http://ecx.images-amazon.com/images/...VL._SS500_.jpg

Mam d³ugie, grube, bardzo gêste w³osy z tendencj± do puszenia i szczerze polecam suszarki Remingtona (oraz jedwab Biosilk ). Susz± b³yskawicznie, maj± do¶æ przystêpne ceny i s± bezawaryjne
__________________
Piêkno jest tylko obietnic± szczê¶cia.
czarna888lilia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-07, 17:55   #741
Trinette
Zakrêcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 906
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ja w³asnie kupilam sobie Remingtona D5010. Tylko ciekawi mnie bardzo czy przycisk ch³odnego powietrza dziala, bo mam wrazenie ze naciskam, naciskam i nic Az pojde w³osy umyæ i zdam relacje
__________________
"Naucz siê czego¶ nowego, spróbuj czego¶ nowego. Udowodnij sobie, ¿e mo¿esz wszystko."
Brian Tracy

„Je¶li mo¿esz sobie co¶ wymarzyæ, mo¿esz to zrobiæ”
Walt Disney

Trinette jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-09, 19:35   #742
letito
Raczkowanie
 
Avatar letito
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 90
Smile Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam,

na wstêpie przepraszam, ¿e nie podajê tu konkretnych najlepszych modeli suszarek do w³osów. Wydaje mi siê jednak, ¿e u¿yteczne bêdzie przedstawienie - a w³a¶ciwie tylko próba - w³a¶ciwo¶ci (stosowanych w suszarkach technologii), które u³atwi± podjêcie decyzji o zakupie sprzêtu.

W zwi±zku z tym, ¿e aktualnie szukam nowej suszarki staram siê zebraæ jak najwiêcej informacji o parametrach i technologiach w nich stosowanych. Na rynku, baa.. nawet w ramach poszczególnych producentów jest tak wiele modeli suszarek, ¿e trudno podj±æ decyzjê.

Wydaje mi siê, ¿e cena nie zawsze idzie w parze z jako¶ci± sprzêtu. Nie chcê przep³aciæ, w sytuacji gdy inny tañszy sprzêt da³by moim w³osom wiêcej satysfakcji. Nie chcê równie¿ sytuacji, gdy kupiê suszarkê za bardzo wysok± cenê, a ona nie spe³ni moich oczekiwañ. Oczywi¶cie, je¶li chodzi o moje w³osy, to cena nie gra roli (hm.. tak max. to jestem w stanie daæ do 300-400z³), bo zale¿y mi na tym, aby w³osy by³y jak najmniej niszczone. Zale¿y mi równie¿ na tym, aby nie traci³y wilgoci i by³y ³adnie b³yszcz±ce (hm.. nawet spektakularnie - o ile suszarka jest w stanie daæ taki efekt moim w³osom).

W sumie w w±tku pojawia siê wiele pytañ o konkretne modele. Niestety mniej jest odpowiedzi. Ale przecie¿ producentów i modeli jest tak wiele, ¿e nie da siê uzyskaæ opinii o wszystkich. Przegl±daj±c w±tek i ogl±daj±c linki do konkretnych modeli czêsto zdarza³o siê, ¿e dany model jest ju¿ wycofany. Dlaczego - bo wci±¿ pojawiaj± siê doskonalsze, przynajmniej z za³o¿enia maj±ce byæ doskonalszymi.

Na razie nie jestem w stanie podj±æ decyzji co do suszarki. Ca³y czas szukam informacji w Internecie.

Znalaz³am opisy technologii stosowanych aktualnie w suszarkach. [przywo³uje w wiêkszo¶ci za opisami zawartymi na stronach mediamarkt.pl].

Do stosowanych technologii nale¿± zatem m. in.:

Ceramic czyli równomierne i delikatne suszenie
Technologia ceramicznych p³ytek grzejnych suszarki dla delikatnego i równomiernego suszenia w³osów ciep³em emitowanym przez promienie podczerwieni.

Jonizacja:

A) Ionic/Ion -
dziêki tej funkcji w³oski zyskuj± po³ysk
Funkcja Ionic zapobiega elektryzowaniu siê w³osów i pozostawia je l¶ni±ce i g³adkie.

B) Pow³oka turmalinowa - dziêki tej funkcji w³oski zyskuj± po³ysk
Turmalin emituje jony ujemne zmniejszaj±ce elektryczno¶æ statyczn± i uszkodzenia w³osów, dziêki czemu w³osy wygl±daj± na zdrowsze i bardziej b³yszcz±ce.

Silnik AC [czyli silnik elektryczny dzia³aj±cy w wyniku dostarczenia energii pr±du przemiennego] - silny nadmuch + ekonomicznie
Profesjonalny silnik AC, sprê¿aj±c powietrze, gwarantuje silny nadmuch przy niskim zu¿yciu energii. Sprê¿enie powietrza sprawia tak¿e, ¿e zimny nadmuch sch³adza skuteczniej, a nasadka szczelinowa jest bardzo w±ska.

Funkcja Turbo - szybkie grzanie
Funkcja zapewniaj±ca szybkie grzanie w ci±gu 10 minut.

I Co jeszcze ... ?? ...


A poni¿ej za³±czam link do bardzo przydatnego, moim zdaniem, artyku³u na pt. "Jak kupowaæ suszarkê do w³osów". Zdefiniowano w nim nasze oczekiwania wzglêdem suszarki, wskazano w nim m. in. rodzaje, parametry, budowê, funkcje, wyposa¿enie suszarek. Wydaje mi siê, ¿e bêdzie on przydatny dla wielu my¶l±cym o nowej suszarce

A artyku³ znajduje siê tutaj:
http://www.jakkupowac.pl/artykul/109...do-wlosow.html

I na koniec mi³o bêdzie us³yszeæ Wasze opinie na temat parametrów, funkcji, stosowanych technologii w suszarkach
Ka¿da pomoc w podjêciu decyzji bêdzie cenna

letito jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-19, 21:05   #743
Aoede
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 7
Dyfuzor czy Spin Curl?

Od jakiego¶ czasu planujê kupiæ sobie now± suszarkê i mam dylemat.
Zazwyczaj w³osów nie suszê, bo s± falowane i wygl±daj± potem jak siano. Czyta³am jednak ostatnio w gazecie o suszarce Remington Spin Curl

http://www.****************/p2583,re...spin-curl.html

Zastanawiam siê czy by³aby to dobra inwestycja. Mo¿e która¶ z was ma ten sprzêt i mog³aby siê ze mn± podzieliæ opini±?

A dylemat mam, bo my¶lê te¿ nad kupnem suszarki z dyfuzorem.
Kiedy przechadza³am siê ostatnio po sklepie wpad³a mi w oczy Babyliss 6632E. W opisie przeczyta³am, ¿e ma profesjonalny dyfuzor. Czy która¶ z was ma mo¿e tê suszarke i korzysta z dyfuzora?


Jak my¶licie, która opcja by³aby lepsza?
Aoede jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 11:07   #744
malowanareggae
Raczkowanie
 
Avatar malowanareggae
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kraków!
Wiadomo¶ci: 236
Arrow Suszarko-lokówka Rowenta Beauty CF8250

Mam pytanie: czy która¶ z was posiada suszarko-lokówkê Rowenta Beauty CF8250 i mo¿e co¶ o niej powiedzieæ?
Z góry dziêkujê.

* Dwa ustawienia nadmuchu
* Nawiew zimnego powietrza
* Zestaw akcesoriów:
- szczotka modeluj±ca ma³a (¶rednica 20 mm)
- szczotka modeluj±ca du¿a (¶rednica 38 mm)
- grzebieñ modeluj±cy
- lokówka
- koncentrator
* Praktyczne etui podró¿ne
* Moc 1000 W
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: gif CF8250F4_vykryt%C3%A1452.gif (16,0 KB, 7 za³adowañ)
malowanareggae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-19, 16:43   #745
Infinityx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 65
Wybór suszarki do w³osów.

Jak w temacie - potrzebujê suszarki do w³osów. Nie znam siê na tym, wiêc proszê o pomoc.
Jesli chodzi o przedzia³ cenowy to 70 - maxymalnie 100z³.
W³osy - blond, gêste, d³ugo¶ci do talii, krêcone, lekko "sianowate", trudne do rozczesania,
My¶la³am nad suszark±, która nie niszczy³aby ich zbyt oraz by³a porêczna, aby wygodnie siê suszy³o.
Czy mo¿ecie mi poleciæ jaki¶ model?
Z góry dziêkujê.
Infinityx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-30, 17:37   #746
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 395
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Czy która¶ z Was ma suszarkê kapturow±? Jak siê sprawdza?
KONICZYNKA 47 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-31, 20:38   #747
xoxmartusxox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: Suszarko-lokówka Rowenta Beauty CF8250

ja mam taka, tzn moja mama... powiem szczerze jest do kitu... placze strasznie wlosy... raz musialam mamie obciac kawalek wlosow bo sie tak poplataly ze nie chcialy sie rozczesac... po 2 nie grzeje bardzo i w zasadzie sie nie ukladaja i masz taki sam efekt jak bys to zrobila zwykla suszarka i szczotka... za ta cene nie oplaca sie... naprawde
xoxmartusxox jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-03, 08:29   #748
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 65
Question Suszarka - philips czy babyliss?

Hej. Chcia³am kupiæ mamie na urodziny suszarkê i mam do wyboru :
- Philips hp 8182
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...525208293.html

- Babyliss
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...527977248.html

Mo¿e która¶ z was ma jedn± z nich?
Jak s±dzicie,która by³aby lepsza? Dorad¼cie, bo ja jestem zielona w tych sprawach

Wa¿ne,¿eby nie zepsu³a siê po miesi±cu. Jakie macie opinie na ich temat??
dzelaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-03, 09:39   #749
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 847
Dot.: Suszarka - philips czy babyliss?

zdecydowanie philips ja mialam 2 z babylis i nie polecam tej firmy
spiniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-16, 10:04   #750
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Kilka razy widzia³am zapytanie o tê suszarkê, ale brak odpowiedzi... ale mo¿e jednak kto¶ ju¿ skusi³ siê na to "cudeñko"? Chodzi mi mianowicie o suszarkê z funkcj± krêcenia w³osów Remington Spin Curl D1001. Naprawdê efektem s± takie cudne loki? Pilnie siê nad ni± zastanawiam, ale nie chcê wyrzuciæ w b³oto ponad 100 z³, szczególnie, ¿e mam w domu dwie suszarki
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.