Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy - Strona 30 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja w這s闚 i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla os鏏, kt鏎e interesuj si stylizacj fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog喚bi swoj wiedz, podzieli si do鈍iadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G這suj帷y: 66. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-11-20, 14:18   #871
baikala
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Hej dziewczyny,

chc i ja do陰czy si do tego w徠ku. Od jakiego czasu nosz si z zamiarem dokonania zakupu suszarki. Uzbiera豉m sobie pieni捫ki i teraz chcia豉bym je dobrze wyda.
Czy s jakie nowo軼i na rynku? Mo瞠 kt鏎a z Was jest zagranic i posiada informacje propo trend闚 i rozwi您a?
W這s闚 nie susz cz瘰to, jednak chodz na basen a czasami zdarzy mi szybkie wyj軼ie i mam wtedy problem.
Czyta豉m o jakiej funkcji jonizacji, ozonie?
Macie jakie konkretne typy? (kwota jak chc przeznaczy to do 300 z).
baikala jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-20, 15:00   #872
lioele
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 592

Cytat:
Napisane przez orzel Poka wiadomo嗆
Mam pytanie do dziewczyn, kt鏎e wcze郾iej pisa造 瞠 posiadaj suszarki Remington d5010 i d370 poniewa te rozwa瘸m zakup jednej z nich. Zale篡 mi jednak na tym, aby suszarka mia豉 opcje suszenie zimnym powietrzem bez konieczno軼i ci庵貫go wciskania przycisku. Czy kt鏎a z tych wy瞠j wymienionych ma tak funkcj?

I jeszcze jedno pytanie to ju do wszystkich ;-)
Mia豉 kt鏎a z was suszark firmy AEG? Na allegro jest do kupienia do嗆 fajnie wygl康aj帷a suszarka z ciekawymi funkcjami i w dobrej cenie. Niestety nigdy nie s造sza豉m o tej firmie i nie znam ich produkt闚. Podobno nale篡 do koncernu Electrolux. Mia kto do鈍iadczenie z t mark?
Na pewno d3710 ma tak funkcj. Ja w豉郾ie te rozwa瘸豉m zakup kt鏎ego z tych dw鏂h modeli co Ty, ale wybra豉m d3710
lioele jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-03, 08:24   #873
mbbrzoska
Madzior

Wiadomo軼i: 108

Witam, zamierzam si z kupnem suszarki i ch皻nie czytam wasze opinie i propozycje.
Odno軼ie pytanie o suszark AEG-jest to suszarka firmy starej czyli Clatronic.
Firma s豉ba i awaryjna.
Polecam ten model kupi w sklepie stacjinarnym, gdy jest szybko serwisowalny.
Czyli np. w selgros towar wymienialny od r瘯i w momencie awarii
Nie wiem jak podejdzie sklep internetowy w momencie jak si zapsuje.
Pracuje na stanowisku reklamacje i dlatego patrze pod tym kontem
mbbrzoska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-09, 20:31   #874
killtec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

U mnie po d逝窺zej analizie rynku pad這 na Bosch Salon Professional PHD9760. Przewa積ie oko這 130-140 z ale w neo24.pl mo積a teraz wyrwa z darmow wysy趾a po 118 z

Wra瞠nia po zakupie? To jest sprz皻 jak w dobrym salonie fryzjerskim. D逝gi solidny kabel i du瘸 suszara z odpinanym dyfuzorem, joni i dwoma stopniami nadmuchu oraz ciep豉. Jest te zimny powiew. Je郵i trzeba szybko to z tych 2200W jest moc. Ja u篡wam na pierwszym stopniu i jest idealnie - z dyfuzorem bardzo szybko suszy ale nie przesusza. Joni dzia豉 w widoczny spos鏏 i fajnie, 瞠 wlot powietrza ma demotowaln siateczk - 豉twiej utrzyma w czysto軼i
To suszarka z dosy d逝g dysz wydmuchu ale m鎩 spec od w這s闚 m闚i 瞠 te s najlepsze bo nie grilluj w這s闚 jak wiele z tych dmuchajek na rynku.

Og鏊nie polecam
killtec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-11, 15:59   #875
amanda77877
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Suszarka Zepter- podr鏏ka?

Witam Zam闚i豉m na allegro suszark jonizuj帷 Zepter. Na pudelku napisane jest made in china. Czy jest mo磧iwo嗆, 瞠 kupi豉m podr鏏k?
amanda77877 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-15, 21:01   #876
peiz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391
Dot.: Suszarka Zepter- podr鏏ka?

hej, szukam jak najl瞠jszej suszarki dla mamy, z jonizacj i regulacj temperatury w granicach 100z, kto co poleci?
Stary 2013-12-15, 21:49   #877
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 827

Mog造by軼ie poleci mi dobr suszark z jonizacj oraz nak豉dk u豉twiaj帷a prostowanie w這s闚? Czyta豉m, 瞠 s nawet specjalne grzebienie.
Cena tak do 150z
Deborah100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-21, 21:03   #878
soyo
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Czesc dziewczyny

Pytanie od typowego chlopaka, ktory nie ma kompletnie o tym pojecia W zwiazku z tym, zwracam sie do ekspertek

Mianowicie chodzi o suszenie wlosow. Generalnie suszarka suszylem wlosy bardzo rzadko + suszenie wlosow u fryzjerki / na basenie. Zawsze jednak po wysuszeniu wlosow suszarka, wygladaja lepiej, a przynajmniej takie mam wrazenie.

Zawsze myslalem jednak, ze taki wplyw ma suszarka (dmuchajac cieplym powietrzem) ale jednoczesnie jest to niezdrowe, wiec absolutnie nie mozna tak robic regularnie, zamiast zwyklego wycierania glowy recznikiem, a potem pozwolic naturze zadbac o reszte (nie wycierac wlosow do zera, relatywnie wilgotne wlosy same wyschna po kilkunastu/dziesieciu minutach).

Jednak ostatnio spytalem fryzjerki o to i powiedziala, ze suszenie wlosow suszarka jak najbardziej ok, byleby to nie bylo gorace powietrze. Pytalem tez siostry, powiedziala, ze nawet suszenie suszarka jest zdrowsze dla wlosow, niz suszenie recznikami itp (tez powiedziala, ze musi to byc powietrze chlodne).

Chcialem to potwierdzic u was, bo dla was wlosy to cale zycie, wiec bede wdzieczny za przekazanie troche wiedzy, tak jak faktycznie to jest. Potwierdzacie powyzsze, czy zaprzeczacie?

Jesli potwierdzacie, polecicie jakas suszarke z takim trybem, ktora bede mogl uzywac po kazdym myciu wlosow do ich suszenia?

Dzieki wielkie za poswiecenie waszego czasu.

ps. Naturalnie mam krotkie wlosy, jesli to istotne.
soyo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-22, 15:33   #879
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 208
Dot.: Stosowanie suszarki regularnie do suszenia wlosow?

Cytat:
Napisane przez soyo Poka wiadomo嗆
Chcialem to potwierdzic u was, bo dla was wlosy to cale zycie, wiec bede wdzieczny za przekazanie troche wiedzy, tak jak faktycznie to jest. Potwierdzacie powyzsze, czy zaprzeczacie?
to strasznie glupi tekst wiesz ? brzmi po prostu obrazliwie.

A jak masz krotkie wlosy to co roznica czego bedziesz uzwal i tak sie nie zniszcza, bo je ciagle bedziesz obcinal.

Suszenie wlosow chlodnym powietrzem(najlepiej z jonizacja) nie szkodzi im ale nie powiedzialabym,ze jest "zdrowsze" od pozostawienia wlosow samym sobie - po prostu sa rozne typy wlosow i np ja mam zawsze szope po suszarce-ale jesli Twoje sie ukladaja to susz, nic Ci sie nie stanie
201701300929 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-22, 16:27   #880
soyo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka wiadomo嗆
to strasznie glupi tekst wiesz ? brzmi po prostu obrazliwie.
Zle go odebralas, a zapewniam Cie, nic obrazliwego na mysli nie mialem. Wrecz przeciwnie.

Cytat:
A jak masz krotkie wlosy to co roznica czego bedziesz uzwal i tak sie nie zniszcza, bo je ciagle bedziesz obcinal.
W temacie nie siedze, ergo ten temat i to pytanie. Wiesz, po prostu tego nie wiedzialem, a wole dopytac, niz za rok plakac.

Cytat:
Suszenie wlosow chlodnym powietrzem(najlepiej z jonizacja) nie szkodzi im ale nie powiedzialabym,ze jest "zdrowsze" od pozostawienia wlosow samym sobie - po prostu sa rozne typy wlosow i np ja mam zawsze szope po suszarce-ale jesli Twoje sie ukladaja to susz, nic Ci sie nie stanie
Dzieki.

Czy moglabys cos polecic z suszarek, czy to pal licho co wezme, byle by miala "jonizacje", oraz tryb suszenia chlodnym powietrzem?
Stary 2013-12-26, 09:41   #881
Haylee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 650

Cytat:
Napisane przez soyo Poka wiadomo嗆
Zle go odebralas, a zapewniam Cie, nic obrazliwego na mysli nie mialem. Wrecz przeciwnie.

W temacie nie siedze, ergo ten temat i to pytanie. Wiesz, po prostu tego nie wiedzialem, a wole dopytac, niz za rok plakac.

Dzieki.

Czy moglabys cos polecic z suszarek, czy to pal licho co wezme, byle by miala "jonizacje", oraz tryb suszenia chlodnym powietrzem?
rozmawia豉m wczoraj z kuzynk fryzjerk, bo te szukam dobrej suszarki. Powiedzia豉, 瞠bym si skusi豉 na jak捷 profesjonaln np. firmy Moser.
Oczywi軼ie z jonizacj i funkcj zimnego powietrza. No i przede wszystkim ma to by ci篹ka suszarka, bo takie maj mocniejsze silniki i nie b璠 pali w這s闚.
Stary 2014-01-10, 15:31   #882
Lexa Cessde
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Tak sobie czytam ten w徠ek, bo sama przymierzam si do zakupy nowej suszarki i co ja pacz? Silnik AC? Serio? 疾 suszarka jest zasilana pr康em to taki kiler-ficzer? Bo zwyk貫 suszarki to pewnie chodz na w璕iel albo wod xDDD 妃iech喚 xDDD
Stary 2014-01-15, 13:32   #883
soyo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka wiadomo嗆
rozmawia豉m wczoraj z kuzynk fryzjerk, bo te szukam dobrej suszarki. Powiedzia豉, 瞠bym si skusi豉 na jak捷 profesjonaln np. firmy Moser.
Oczywi軼ie z jonizacj i funkcj zimnego powietrza. No i przede wszystkim ma to by ci篹ka suszarka, bo takie maj mocniejsze silniki i nie b璠 pali w這s闚.
Dzieki wielkie za rade.

Zaglebilem sie troche w temat i skonczy sie na BabyLiss 6616E. Moze to troche overkill jak dla mnie, ale za to siostra i dziewczyna beda pewnie wniebowziete , a w miedzyczasie i ja skorzystam.
Stary 2014-01-16, 08:49   #884
killtec
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Thumbs up Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

A ja jeszcze raz polec Bosch Salon Professional PHD9760 o kt鏎ym jest kilka post闚 wy瞠j.
O po這w ta雟za od tego BabyLiss 6616E, a wydaje si lepszym wyborem.
Przede wszystkim ma d逝窺z dysz wylotow wi璚 nie grilluje tak w這s闚.
Solidna wi璚 ci篹sza ni ta雟ze zabawki. Dwa stopnie podmuchu i trzy temperatury. Zimny nawiew i joni pod palcem. wykonana z bardzo przyjemnego plastiku, a kratk na wlocie mo積a zdejmowa do czyszczenia.
D逝gi kabel i ucho do zawieszenia suszarki. Niby banalne ale bardzo praktyczne. W zestawie dwie nak豉dki - w御ki strumie i bdb dyfuzor.
Szczerze polecam po d逝窺zym okresie u篡tkowania
killtec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-16, 09:26   #885
soyo
Przyczajenie

@up

Dzieki za polecenie.

Czy ktos moze przekazac rowniez swoja opinie, jesli ta suszarke posiada? Ciezko mnie bylo cos znalezc na szybko na sieci, w kontekscie jakichs opinii. Dwie na ceneo, to troszke za malo. Jak juz mam wydawac >100zl na suszarke, to wole sie upewnic co do zakupu.
Stary 2014-02-03, 23:04   #886
fitness4you
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Thumbs up Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez killtec Poka wiadomo嗆
U mnie po d逝窺zej analizie rynku pad這 na Bosch Salon Professional PHD9760. Przewa積ie oko這 130-140 z ale w neo24.pl mo積a teraz wyrwa z darmow wysy趾a po 118 z
U mnie te Bosch Salon Professional PHD9760 i po trzech miesi帷ach suszenia dzie w dzie (czasem x2) napisz - REWELACJA!
fitness4you jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-22, 08:58   #887
amico
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Ma ktos mode GHD Air Professional ? jakies opinie ?
amico jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-24, 14:59   #888
rudalisica1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Ja jestem zadowolona z suszarek remingtona. S o po這w ta雟ze od brauna i philipsa. Kto by pomy郵a 瞠 za tak tani cen mo瞠 mie z dyfuzorem i jonizacj. Ceny oscyluj od 80 do 130 z. Ja znalaz豉m uczciwego sprzedawc. Raz reklamowa豉m AC8000 bo raz dzia豉豉 raz nie. Ale bez problem闚 mi wymienili na now. Od tamtej pory dmucha jak z豉 Polecam stepkuzma na allegro
rudalisica1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-04, 21:21   #889
kiciaaa87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 627

Zastanawiam si nad zakupem suszarki. Dodam 瞠 wcze郾iej ma這 suszy豉m w這sy, cz瘰to pozostawiam do wyschni璚ia naturalnie. Jako 瞠 teraz mam coraz mniej czasu poszukuj dobrej suszarki. Wcze郾iej u篡wa豉m zwyk貫j/taniej suszarki, ale w tym momencie szukam czego lepszego. Potrzebuj dyfuzora bo moje w這sy maj tendencj do kr璚enia. Jako tak skierowa豉m si w stron suszarek Philipsa:

http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8260-00.bhtml
http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...p8233-00.bhtml

Czy kto mo瞠 ma jakie opinie o powy窺zych modelach?
Albo og鏊nie o suszarkach tej marki?
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-10, 12:08   #890
Alsou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

A ja mam takie pytanie... czy kt鏎a z Was mog豉by mi poleci cich suszark? Ja od dobrych kilku lat u篡wam Remington d5015. Suszarka cho bardzo dobra, to jest strasznie g這郾a, w efekcie budz domownik闚 rano. Ju od d逝窺zego czasu poszukuj czego cichego, ale niestety suszarek jest tyle na rynku... Mo瞠 kt鏎a z Was tak posiada?
Alsou jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-12, 11:36   #891
Madaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 11 804

Cytat:
Napisane przez Alsou Poka wiadomo嗆
A ja mam takie pytanie... czy kt鏎a z Was mog豉by mi poleci cich suszark? Ja od dobrych kilku lat u篡wam Remington d5015. Suszarka cho bardzo dobra, to jest strasznie g這郾a, w efekcie budz domownik闚 rano. Ju od d逝窺zego czasu poszukuj czego cichego, ale niestety suszarek jest tyle na rynku... Mo瞠 kt鏎a z Was tak posiada?
podbijam pytanie
Madaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-26, 18:08   #892
nextPage
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 702

s造sza豉m, 瞠 w suszarkach philips jonizacja dzia豉 lepiej ni w remingtonach, wie kt鏎a czy to prawda?
nextPage jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-26, 19:41   #893
kiciaaa87
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 627

Zdecydowa豉m si na suszark Philipsa HP8260/00
Nie mam zbyt dobrego por闚nania, bo wcze郾iej u篡wa豉m zwyk貫j taniej suszarki. Ale je郵i kto ch皻ny to po przetestowaniu mog co wi璚ej na jej temat napisa.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-10, 08:07   #894
basiek8103
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

A czy ma kt鏎a z Was suszark Zelmera HD1250? Mam okazj j dosta i nie wiem czy jest ok?
basiek8103 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-23, 06:49   #895
aneczka4418
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Cytat:
Napisane przez basiek8103 Poka wiadomo嗆
A czy ma kt鏎a z Was suszark Zelmera HD1250? Mam okazj j dosta i nie wiem czy jest ok?
jak masz okazje dosta - to bierz :P przetestujesz i si dowiesz, je郵i Ci to nic nie kosztuje...najwy瞠j sobie inn kupisz

podbijam pytanie: co my郵icie o suszarkach GHD

A mo瞠 jest jaka posiadaczka BaByliss 6615E (czerwona)? Podoba mi si strasznie, ale: 1. ma napis Paris-wi璚 prawdopodobnie to chi雟ka podr鏏ka
2. na stronie oficjalnej babylissa jej nie ma
3.czytam bardzo r騜ne opinie na jej temat

by豉bym wi璚 wdzi璚zna za podrzucenie jaki pomys堯w - nie ukrywam 瞠 interesowa豉by mnie kolorowa (czerwona, r騜owa, niebieska...etc) suszarka
no ale podstawowym kryterium jest jest genialno嗆

dzi瘯i wielkie
aneczka4418 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-26, 09:52   #896
xcatwomanx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Arrow Suszarka do w這s闚 szybka, cicha

Hej dziewczyny, pytanie na szybko.
Mo瞠cie poleci jak捷 suszark do w這s闚 do 150 z bardzo szybk i cich?
Myj w這s codziennie, teraz jeszcze id do internatu, wi璚 potrzebuj czego porz康nego.
Mile widziany nawet jaki fryzjerski sprz皻.

Mo瞠cie co powiedzie o suszarce Fox Smart Front ?
xcatwomanx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-27, 20:24   #897
XminorXlosX
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 826
Dot.: Suszarka do w這s闚 szybka, cicha

Hmm, bo generalna zasada jest taka, 瞠 im wi瘯sza moc, tym szybciej suszy, bo mocniej dmucha. Jakby nie patrze, jest te wtedy g這郾iejsza

XminorXlosX jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-14, 17:38   #898
veronia15
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 176
szukam suszarki z naprawd zimnym nawiewem

Witajcie. szukam suszarki kt鏎a posiada zimne powietrze- takie naprawd zimne a nie ciep貫) Wiem 瞠 w豉軼iwie teraz wi瘯szo嗆 suszarek ma guziczek, kt鏎y daje ch這dny nawiew, ale w wi瘯szo軼i jest on tylko ciep造.
Ja chcia豉bym, aby nawet bez wciskania tego guziczka suszarka (na najmniejszej temp.) mia豉 zimny nawiew albo chocia po wci郾i璚iu tego guziczka.

Dodatkowo 瞠by posiada豉 jonizacje i koncentrator.

jak na razie spotka豉m si tylko z jedn tak suszark firmy rowenta, ale nie moge jej nigdzie dosta w internecie.

Prosze o wasz pomoc poniewa nie chce kupowa w ciemno, aby si rozczarowa.
Je郵i spotka造軼ie tak suszark lub macie tak to prosz o pomoc )

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-14, 19:45   #899
truskawkowawiosna
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 816
Dot.: szukam suszarki z naprawd zimnym nawiewem

Cytat:
Napisane przez veronia15 Poka wiadomo嗆
Witajcie. szukam suszarki kt鏎a posiada zimne powietrze- takie naprawd zimne a nie ciep貫) Wiem 瞠 w豉軼iwie teraz wi瘯szo嗆 suszarek ma guziczek, kt鏎y daje ch這dny nawiew, ale w wi瘯szo軼i jest on tylko ciep造.
Ja chcia豉bym, aby nawet bez wciskania tego guziczka suszarka (na najmniejszej temp.) mia豉 zimny nawiew albo chocia po wci郾i璚iu tego guziczka.

Dodatkowo 瞠by posiada豉 jonizacje i koncentrator.

jak na razie spotka豉m si tylko z jedn tak suszark firmy rowenta, ale nie moge jej nigdzie dosta w internecie.

Prosze o wasz pomoc poniewa nie chce kupowa w ciemno, aby si rozczarowa.
Je郵i spotka造軼ie tak suszark lub macie tak to prosz o pomoc )
Remington chwali si prawdziwie zimnym nawiewem np http://remington24.pl/sklep/suszarki...on-ac8000.html

Zerknij sobie np. na Ceneo i poczytaj opinie r騜nych modeli, kiedy przegl康a豉m opinie o tych drozszych Remingtonach i ludzie pisali, 瞠 nawiew jest faktycznie ch這dny, a nie letni
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-10-15, 14:24   #900
Rena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 599

Cytat:
Napisane przez aneczka4418 Poka wiadomo嗆
jak masz okazje dosta - to bierz :P przetestujesz i si dowiesz, je郵i Ci to nic nie kosztuje...najwy瞠j sobie inn kupisz

podbijam pytanie: co my郵icie o suszarkach GHD

A mo瞠 jest jaka posiadaczka BaByliss 6615E (czerwona)? Podoba mi si strasznie, ale: 1. ma napis Paris-wi璚 prawdopodobnie to chi雟ka podr鏏ka
2. na stronie oficjalnej babylissa jej nie ma
3.czytam bardzo r騜ne opinie na jej temat

by豉bym wi璚 wdzi璚zna za podrzucenie jaki pomys堯w - nie ukrywam 瞠 interesowa豉by mnie kolorowa (czerwona, r騜owa, niebieska...etc) suszarka
no ale podstawowym kryterium jest jest genialno嗆

dzi瘯i wielkie
marka babyliss paris to pelna nazwa, wiec akurat slowo paris nie znaczy, ze to podrobka.

Envoy depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.