Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-02-12, 12:01   #961
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Remington Silk mia³am na my¶li Nie wiem jak to jest w Saturnie ale w MM sprzedawca sam zaproponowa³ ¿ebym podesz³a z ka¿d± suszark± wybran± suszark± do gniazdka, które by³o na stoisku w³a¶nie z suszarkami. Wydaje mi siê, ¿e w ka¿dym sklepie jest taka mo¿liwo¶æ
No to spróbujê jeszcze raz siê przej¶æ, tylko Remingtona Silk nie mieli ani w Saturnie ani ME gdzie by³am a nic innego po drodze nie mam.
Nie wiem czemu tak mnie kusi ten Protect, chyba kwestia koloru

Zastanawiam siê jednak czy nie pozostaæ wierna Phillipsowi bo znalaz³am Moisture Protect za 224 z³ czyli bardzo korzystnie w porównaniu do innych sklepów.
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-13, 22:15   #962
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka¿ wiadomo¶æ
No to spróbujê jeszcze raz siê przej¶æ, tylko Remingtona Silk nie mieli ani w Saturnie ani ME gdzie by³am a nic innego po drodze nie mam.
Nie wiem czemu tak mnie kusi ten Protect, chyba kwestia koloru

Zastanawiam siê jednak czy nie pozostaæ wierna Phillipsowi bo znalaz³am Moisture Protect za 224 z³ czyli bardzo korzystnie w porównaniu do innych sklepów.
Jak kupowa³am niedawno swoj± suszarkê to moj± uwagê równie¿ zwróci³y uwagê tego philipsa. Ale jak przekona³am siê, ¿e suszy niewiele mocniej lub tak samo, jak moja poprzednia suszarka babyliss to uzna³am, ¿e zmiana suszarki na niewiele lepsz± lub tak± sam± nie ma sensu. Wydaje mi siê, ¿e technologia moisture protcet to kit Kupili¶my mamie prostownicê z tej serii i wydaje mi siê, ¿e to tylko drogi chwyt reklamowy Ale wróæmy do suszarek. Kupi³am tê prostownicê tego samego dnia co prostownicê dla mamy wiêc dla uzupe³nienia zestawu bra³am pod uwagê tê suszarkê. Na szczê¶cie rozs±dek wzi±³ górê i wziê³am tê suszarkê, która by³a najmocniejsza. Czyli tak±, która szybciej wysuszy moje w³osy i zrobi to nawiewem a nie temperatur±. W tej cenie masz suszarki, które wysusz± w³osy szybciej i dziêki temu mnie inwazyjnie, np ten remington Takie jest moje zdanie.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-14, 12:17   #963
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Jak kupowa³am niedawno swoj± suszarkê to moj± uwagê równie¿ zwróci³y uwagê tego philipsa. Ale jak przekona³am siê, ¿e suszy niewiele mocniej lub tak samo, jak moja poprzednia suszarka babyliss to uzna³am, ¿e zmiana suszarki na niewiele lepsz± lub tak± sam± nie ma sensu. Wydaje mi siê, ¿e technologia moisture protcet to kit Kupili¶my mamie prostownicê z tej serii i wydaje mi siê, ¿e to tylko drogi chwyt reklamowy Ale wróæmy do suszarek. Kupi³am tê prostownicê tego samego dnia co prostownicê dla mamy wiêc dla uzupe³nienia zestawu bra³am pod uwagê tê suszarkê. Na szczê¶cie rozs±dek wzi±³ górê i wziê³am tê suszarkê, która by³a najmocniejsza. Czyli tak±, która szybciej wysuszy moje w³osy i zrobi to nawiewem a nie temperatur±. W tej cenie masz suszarki, które wysusz± w³osy szybciej i dziêki temu mnie inwazyjnie, np ten remington Takie jest moje zdanie.
Co¶ innego Ci siê wklei³o

No w³a¶nie zale¿y mi g³ównie na jak najszybszym suszeniu, ale te¿ na ochronie w³osów bo s± w nie najlepszej kondycji.
Zawsze by³am zadowolona z suszarek czy prostownic Phillipsa wiêc trochê obawiam siê zmian.
Jak± kupi³a¶?
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-15, 17:08   #964
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ innego Ci siê wklei³o

No w³a¶nie zale¿y mi g³ównie na jak najszybszym suszeniu, ale te¿ na ochronie w³osów bo s± w nie najlepszej kondycji.
Zawsze by³am zadowolona z suszarek czy prostownic Phillipsa wiêc trochê obawiam siê zmian.
Jak± kupi³a¶?
Kupi³am prostownicê w³a¶nie z serii moisture protect. Nie widzê ró¿nicy miêdzy tañszymi remingtonami Poza tym, ¿e kosztowa³a blisko 400z³ a nie nieca³e 200 Prostuje, ale bez efektu wow je¶li chodzi o inwazyjno¶æ w strukturê w³osa. Prostownica jak ka¿da inna W przypadku suszarki z tej serii jest podobnie. Równie¿ kosztuje do¶æ sporo, jednak w tej cenie mo¿na kupiæ du¿o lepsze suszarki. Nie ma super mocnego nawiewu wiêc nie wysuszy w³osów tak szybko jak inne suszarki w tej cenie, które susz± z wiêksz± moc±. Ja z poprzedniej suszarki babylissa równie¿ by³am zadowolona, dopóki nie przekona³am siê, ¿e istniej± lepsze
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-15, 17:43   #965
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Kupi³am prostownicê w³a¶nie z serii moisture protect. Nie widzê ró¿nicy miêdzy tañszymi remingtonami Poza tym, ¿e kosztowa³a blisko 400z³ a nie nieca³e 200 Prostuje, ale bez efektu wow je¶li chodzi o inwazyjno¶æ w strukturê w³osa. Prostownica jak ka¿da inna W przypadku suszarki z tej serii jest podobnie. Równie¿ kosztuje do¶æ sporo, jednak w tej cenie mo¿na kupiæ du¿o lepsze suszarki. Nie ma super mocnego nawiewu wiêc nie wysuszy w³osów tak szybko jak inne suszarki w tej cenie, które susz± z wiêksz± moc±. Ja z poprzedniej suszarki babylissa równie¿ by³am zadowolona, dopóki nie przekona³am siê, ¿e istniej± lepsze
Któr± z suszarek remingtona mia³a¶ na my¶li w poprzednim po¶cie? Ju¿ siê nie upieram przy Phillipsie ale jest po prostu taki wybór, ¿e ³atwiej szukaæ w¶ród znanej firmy bo naprawdê mo¿na siê pogubiæ. Je¶li co¶ innego wysuszy mi szybko w³osy to super.
Z jakiej jeste¶ teraz zadowolona?

Je¶li chodzi o prostownicê moisture protect to nie przekonuje mnie tylko trzystopniowa regulacja temperatury. Zreszt± teraz wolê spróbowaæ tytanowych p³ytek.

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-02-15 o 17:46
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-15, 18:13   #966
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka¿ wiadomo¶æ
Któr± z suszarek remingtona mia³a¶ na my¶li w poprzednim po¶cie? Ju¿ siê nie upieram przy Phillipsie ale jest po prostu taki wybór, ¿e ³atwiej szukaæ w¶ród znanej firmy bo naprawdê mo¿na siê pogubiæ. Je¶li co¶ innego wysuszy mi szybko w³osy to super.
Z jakiej jeste¶ teraz zadowolona?

Je¶li chodzi o prostownicê moisture protect to nie przekonuje mnie tylko trzystopniowa regulacja temperatury. Zreszt± teraz wolê spróbowaæ tytanowych p³ytek.
Chodzi³o mi o remingtona silk ac906. Ja korzystam z babylissa 6615e
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-15, 20:31   #967
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi³o mi o remingtona silk ac906. Ja korzystam z babylissa 6615e
Ta babyliss jest bez dyfuzora? Mi by siê w sumie przyda³ bo mam podatne na krêcenie w³osy.
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 21:22   #968
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 500
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Dziewczyny mo¿ecie poleciæ jak±¶ suszarkê/ewentualnie co¶ w ten deseñ która jest w formie szczotki i g³ównym jej zastosowaniem jest prostowanie w³osów podczas suszenia? Czy suszarka z takim okr±g³ym du¿ym wa³kiem by siê sprawdzi³a czy? czy jednak g³owie do dodawania objêto¶ci u nasady siê nadaje?
CruelOrchid jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-16, 18:26   #969
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka¿ wiadomo¶æ
Ta babyliss jest bez dyfuzora? Mi by siê w sumie przyda³ bo mam podatne na krêcenie w³osy.
Niestety nie ma

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny mo¿ecie poleciæ jak±¶ suszarkê/ewentualnie co¶ w ten deseñ która jest w formie szczotki i g³ównym jej zastosowaniem jest prostowanie w³osów podczas suszenia? Czy suszarka z takim okr±g³ym du¿ym wa³kiem by siê sprawdzi³a czy? czy jednak g³owie do dodawania objêto¶ci u nasady siê nadaje?
Moja mama u¿ywa³a do tej pory obrotowej lokówko-suszarki babyliss 2735E, ale to w³osie szybko siê rozlaz³o i le¿y bezu¿yteczna. Najlepiej szukaæ takiej, która nie ma w³osia.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-16, 18:33   #970
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety nie ma

Szkoda bo tak w³a¶nie ogl±dam te suszarki babylissa, ale dyfuzor by siê jednak przyda³, chocia¿ te wygl±daj± kusz±co.

http://www.hairstore.pl/babyliss-pro...0ie-p7988.html

http://www.hairstore.pl/babyliss-pro...0ie-p1993.html

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-02-16 o 18:36
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-22, 20:41   #971
Dziadyge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny. Moja obecna suszarka to taniocha, która pali w³osy. Jaki¶ czas temu mia³am przyjemno¶æ u¿ywaæ przez kilka dni Philips Salon Dry Contrl hp8182/00. I o dziwo moje rozczochrane w³osy s± jakie¶ g³adkie, l¶ni±ce. Postanowi³am zakupiæ tak± suszarkê, jej standard w zupe³no¶ci mi odpowiada³. I buuu, wygl±da, ¿e go wycofali. To mnie zmusi³o, ¿eby kilka godzin wertowaæ internet. Ju¿ wiem, ¿e istnieje jonizacja - to chyba dziêki temu te moje w³osy tak fajnie wygl±da³y.
Wiêc czytam, szukam i g³upiejê. Maks maks jaki mogê wydaæ to 140z³ (btw. to te¿ wydaje mi siê ca³kiem sporo, ale chcê ¿eby by³a super super i dzia³a³a po wieki).
Obecnie biorê pod uwagê:
1) Remington ac9096 - Podobno bardzo mocna (predkosc powietrza 140km/h)
2) Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Tyko, ¿e podobno bardzo du¿a i nieporêczna?
3)Philips SalonDry Active Ion HP4935/22 - nieco tañsza
4) BABYLISS (D361E) - podobno niez³a firma

Po waszych postach kierujê siê w stronê Remington ac9096. Czy w³osy siê po nim nie elektryzuj±? Czy jest on wyra¼nie lepszy czy to jedno i to samo? Nie chcê przep³aciæ. Najwa¿niejsze, ¿eby by³o zimne suszenie i rewelacyjna jonizacja

Hmm.. w³osy mam bardzo proste, sk³onno¶æ do krêcania=zero, tylko niestety lubi± sobie oklapn±æ w ci±gu dnia - prawie zawsze to robi±.

Bêdê mega wdziêczna za wskazówki (moja wspó³lokatorka te¿ - zamierzam po¿yczaæ jej t± cudn± suszarke)
Dziadyge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 20:48   #972
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziadyge Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny. Moja obecna suszarka to taniocha, która pali w³osy. Jaki¶ czas temu mia³am przyjemno¶æ u¿ywaæ przez kilka dni Philips Salon Dry Contrl hp8182/00. I o dziwo moje rozczochrane w³osy s± jakie¶ g³adkie, l¶ni±ce. Postanowi³am zakupiæ tak± suszarkê, jej standard w zupe³no¶ci mi odpowiada³. I buuu, wygl±da, ¿e go wycofali. To mnie zmusi³o, ¿eby kilka godzin wertowaæ internet. Ju¿ wiem, ¿e istnieje jonizacja - to chyba dziêki temu te moje w³osy tak fajnie wygl±da³y.
Wiêc czytam, szukam i g³upiejê. Maks maks jaki mogê wydaæ to 140z³ (btw. to te¿ wydaje mi siê ca³kiem sporo, ale chcê ¿eby by³a super super i dzia³a³a po wieki).
Obecnie biorê pod uwagê:
1) Remington ac9096 - Podobno bardzo mocna (predkosc powietrza 140km/h)
2) Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Tyko, ¿e podobno bardzo du¿a i nieporêczna?
3)Philips SalonDry Active Ion HP4935/22 - nieco tañsza
4) BABYLISS (D361E) - podobno niez³a firma

Po waszych postach kierujê siê w stronê Remington ac9096. Czy w³osy siê po nim nie elektryzuj±? Czy jest on wyra¼nie lepszy czy to jedno i to samo? Nie chcê przep³aciæ. Najwa¿niejsze, ¿eby by³o zimne suszenie i rewelacyjna jonizacja

Hmm.. w³osy mam bardzo proste, sk³onno¶æ do krêcania=zero, tylko niestety lubi± sobie oklapn±æ w ci±gu dnia - prawie zawsze to robi±.

Bêdê mega wdziêczna za wskazówki (moja wspó³lokatorka te¿ - zamierzam po¿yczaæ jej t± cudn± suszarke)
Teoretycznie wszystkie firmy s± dobre. Jestem za remingtonem
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-27, 20:26   #973
madziobas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Czytaj±c Wasze opinie i do¶wiadczenia zastanawiam siê nad wyborem:
1) Remington AC9096 (chocia¿ niektórzy pisz±, ¿e ha³asuje okropnie, ale porównywalna prêdko¶æ wydmuchu i opcje jak poni¿sze),
2) BaByliss 6510ie
3) BaByliss 6615 (zastanawia mnie czy ten model, choæ nowszy od 2, jest s³abszy, skoro kosztuje ok 100 z³ mniej ni¿ Babyliss 6510ie).
Moja stara suszarka ju¿ ledwo dzia³a i potrzebujê szybkiej podpowiedzi.
Z góry dziêkujê.
madziobas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-29, 17:47   #974
Dziadyge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej. Ostatecznie zakupi³am tego Remington AC9096. Je¶li da siê turbo obroty - ha³asuje okropnie, ale suszy szybciuuutko. Je¶li da siê du¿e obroty - bardzo ha³asuje, ¶rednie obroty - ha³asuje, ma³e obroty - jak to suszarka, co¶ tam szumi Ale dla mnie to ¿aden wada skoro tak szybko mogê wysuszyæ moje w³osy (a przy tym unosz± siê u nasady i w ogóle fajnie). A je¶li muszê byæ cicho - to po prostu cierpliwie na tych ma³ych ;p A mia³am te¿ okazje u¿yæ tej Philips SalonDry Active Ion HP4935/22, nad któr± duma³am. I jest spoko, ale bez porównania z Remingtonem jak dla mnie.
Tych o których piszesz nigdy nie widzia³am wiêc nie doradzê. Dla mnie AC9096 za 130z³ jest super!
Dziadyge jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-02-29, 20:48   #975
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dziadyge Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Ostatecznie zakupi³am tego Remington AC9096. Je¶li da siê turbo obroty - ha³asuje okropnie, ale suszy szybciuuutko. Je¶li da siê du¿e obroty - bardzo ha³asuje, ¶rednie obroty - ha³asuje, ma³e obroty - jak to suszarka, co¶ tam szumi Ale dla mnie to ¿aden wada skoro tak szybko mogê wysuszyæ moje w³osy (a przy tym unosz± siê u nasady i w ogóle fajnie). A je¶li muszê byæ cicho - to po prostu cierpliwie na tych ma³ych ;p A mia³am te¿ okazje u¿yæ tej Philips SalonDry Active Ion HP4935/22, nad któr± duma³am. I jest spoko, ale bez porównania z Remingtonem jak dla mnie.
Tych o których piszesz nigdy nie widzia³am wiêc nie doradzê. Dla mnie AC9096 za 130z³ jest super!
Te¿ bym poleca³a remi, ale nie chcê byæ monotonna
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-03, 15:51   #976
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 590
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Dosta³am dzisiaj Remingtona AC9096, faktycznie jest g³o¶na. Moje w³osy suszy w jakie¶ 20 minut. Trochê lepiej ni¿ poprzedni Phillips. Zazdroszczê tym, którym zajmuje to kilka minut.

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-03-04 o 17:54
mint_ivy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-03, 21:52   #977
madziobas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ bym poleca³a remi, ale nie chcê byæ monotonna
Zaciekawi³o mnie,¿e polecasz Remingtona, choæ sama u¿ywasz BaByliss. Mo¿esz napisaæ, dlaczego?
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziadyge Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Ostatecznie zakupi³am tego Remington AC9096. Je¶li da siê turbo obroty - ha³asuje okropnie, ale suszy szybciuuutko. Je¶li da siê du¿e obroty - bardzo ha³asuje, ¶rednie obroty - ha³asuje, ma³e obroty - jak to suszarka, co¶ tam szumi Ale dla mnie to ¿aden wada skoro tak szybko mogê wysuszyæ moje w³osy (a przy tym unosz± siê u nasady i w ogóle fajnie). A je¶li muszê byæ cicho - to po prostu cierpliwie na tych ma³ych ;p A mia³am te¿ okazje u¿yæ tej Philips SalonDry Active Ion HP4935/22, nad któr± duma³am. I jest spoko, ale bez porównania z Remingtonem jak dla mnie.
Tych o których piszesz nigdy nie widzia³am wiêc nie doradzê. Dla mnie AC9096 za 130z³ jest super!
Bardzo dziêkujê za opis Remingtona. Trochê przera¿a mnie ten okropny ha³as, za ¶cian± mam s±siadów z ma³ymi dzieæmi.
madziobas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-04, 13:55   #978
floragia
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 268
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Moja chyba te¿ nied³ugo dokona ¿ywota, bo zaczyna siê wy³aczac podczas suszenia, chyba z przegrzania. Te¿ siê zastanawiam nad babyliss, spodoba³ mi siê model 6616E,co s±dzicie o nim?? Mam dosyæ d³ugie w³osy i szukam czego¶ co szybko suszy, moja aktualna marki krzak to suszy dobre 15-20 minut :/ na najmocniejszym trybie :/
floragia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-09, 10:05   #979
yoshimi_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej, Dziewczyny!

A co by¶cie poradzi³y w temacie suszarek z mo¿liwie jak najlepszymi parametrami (jonizacja, zimny nadmuch, du¿a moc), ale niewielkich rozmiarów? Nie mówiê o suszarkach podró¿nych Ale chcia³abym co¶ ¶rednich rozmiarów, a nie giganta, jak np. niektóre Remingtony

Z góry dziêki za wszelkie porady
yoshimi_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 14:40   #980
B l a i r
Raczkowanie
 
Avatar B l a i r
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziobas Poka¿ wiadomo¶æ
Zaciekawi³o mnie,¿e polecasz Remingtona, choæ sama u¿ywasz BaByliss. Mo¿esz napisaæ, dlaczego?
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------


Bardzo dziêkujê za opis Remingtona. Trochê przera¿a mnie ten okropny ha³as, za ¶cian± mam s±siadów z ma³ymi dzieæmi.
Bo remington jest tañszy

Cytat:
Napisane przez yoshimi_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, Dziewczyny!

A co by¶cie poradzi³y w temacie suszarek z mo¿liwie jak najlepszymi parametrami (jonizacja, zimny nadmuch, du¿a moc), ale niewielkich rozmiarów? Nie mówiê o suszarkach podró¿nych Ale chcia³abym co¶ ¶rednich rozmiarów, a nie giganta, jak np. niektóre Remingtony

Z góry dziêki za wszelkie porady
Ja w tej kwestii nie pomogê bo nie uwa¿am, ¿e ma³e suszarki mog± byæ dobre.
__________________
14.02.2011
04.10.2014
2017


09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje ¿ycie jednego cz³owieka, ratuje ca³y ¶wiat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil¿anie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-03-12, 17:29   #981
Kasia_Pelasia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 16
Smile SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Witam!
Czy która¶ z was jest w posiadaniu owej suszarki do w³osów i mo¿e podzieliæ siê wszelkimi informacjami?
Zamierzam ten model kupiæ, tylko najpierw oczywi¶cie robiê rozeznanie
Kasia_Pelasia92 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-04, 19:40   #982
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 309
Dot.: SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Ja jestem posiadaczk± tego modelu: https://www.maxelektro.pl/male-agd/h...609e-1139.html i uwa¿am ¿e jest warta swojej ceny - jest lekka, ma jonizacjê i zimne powietrze - czyli to co powinna mieæ suszarka idealna.
migdaska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-05, 08:18   #983
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 7 007
Dot.: SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Cytat:
Napisane przez migdaska Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem posiadaczk± tego modelu: https://www.maxelektro.pl/male-agd/h...609e-1139.html i uwa¿am ¿e jest warta swojej ceny - jest lekka, ma jonizacjê i zimne powietrze - czyli to co powinna mieæ suszarka idealna.
Ale zimne powietrze ma jako ustawienie czy trzeba ca³y czas co¶ wciskaæ?
effcia82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-04-07, 20:17   #984
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 309
Dot.: SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Trzeba wciskaæ
migdaska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-02, 13:34   #985
20stokrotka20
Raczkowanie
 
Avatar 20stokrotka20
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Czy ma mo¿e która¶ z Was suszarkê Philips MoistureProtrct HP8372? Czy rzeczywi¶cie jest taka dobra i warta swojej ceny?
20stokrotka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-06, 10:03   #986
wlosomaniaczka96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 1
Smile Pomoc przy wyborze suszarki

Planuje zakup suszarki i waham siê miêdzy trzema modelami. Mam w³osy cienkie, pusz±ce i chcê za pomoc± suszarki jako¶ je okie³znaæ Moj± uwagê przyku³y trzy modele:
-Remington AC 8000 Keratin Therapy
-Remington D5220
-Stylist Turbo 2200 Dryer Remington D3710
Ja siê na sprzêcie fryzjerskim kompletnie nie znam i tu pytanie do Was, która by³aby najlepsza? A mo¿e macie jakie¶ inne godne polecenia?
wlosomaniaczka96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-09, 18:22   #987
plluszowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam Was dziewczyny! Mam problem i chcia³bym sie poradziæ, zamierzam kupiæ swojej kobiecie suszarke tylko nie wiem jak±.... My¶la³em o remingtona silk ac906, ale pisa³y¶cie ¿e jest g³o¶na, a dla mnie sen jest bezcenny Czy suszarka Valera SWISS SILENT 9500 jest porównywalna do Remingtona? Bêdê wdziêczny za wszelkie uwagi
plluszowy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-07-20, 22:55   #988
callmefiona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Hej!
Pytanie do dziewczyn z krêconymi w³osami; jak± suszarkê z dyfuzorem polecacie? Zale¿y mi na tym, ¿eby dyfuzor by³ z krez±, ale takiego jak na te chwilê nigdzie nie znalaz³am...
Narazie rozwa¿am zakup:

1. Remington AC5011
http://www.ceneo.pl/8742178
2. Philips Active Care Hp8270/00
http://www.ceneo.pl/15711358
3. Babyliss 6611E lub 6610E + kupno dyfuzora
4. Remington AC8000
http://www.ceneo.pl/15765734
callmefiona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-19, 10:20   #989
sylvana0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

babyliss 6609, babyliss 6615 czy remington d3191gp? czy lepiej z neta babyliss pro? co za ró¿nica babyliss z media expert a babyliss pro? tylko pewnie marka ^^?
sylvana0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-23, 20:56   #990
coco_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 14
Suszarka do w³osów - jaka?

hej
chcia³abym Was zapytaæ o pozytywne do¶wiadczenia z suszarkami - jakie modele polecacie? Zale¿y mi na szybko¶ci suszenia i jonizacji (moje w³osy siê strasznie elektryzuj±). Przedzia³ cenowy 100-150 z³.
Pozdrawiam!
coco_86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.