Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-02, 22:09   #31
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

sub
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-02, 22:16   #32
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi niby ten Argan Oil wch³ania sie super, a on to chyba niewiele tego "argana" ma Ja siê musze wstrzymaæ od tych kosmetyków, bo mam ju¿ takie zapasy, ¿e szok a po³owy nie u¿ywam.
Ja ci poda³am przyk³ad typowo olejku A przecie¿ oczywista oczywisto¶æ, ¿e i silikony mog± mieæ podobn± budowê i siê tak "wch³aniaæ"

Dobrej nocki pijaczko


Siamanko Goldika
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 05:43   #33
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Piffo to zgroza... Dzieñ dobry, dzi¶ starszy syn mnie równo o 6:00 obudzi³ bo dzi¶ wycieczkê maj± i on pierwszy raz autokarem bêdzie jecha³ Prze¿ywa
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 08:33   #34
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Piffo to zgroza... Dzieñ dobry, dzi¶ starszy syn mnie równo o 6:00 obudzi³ bo dzi¶ wycieczkê maj± i on pierwszy raz autokarem bêdzie jecha³ Prze¿ywa

To i tak lepsze ni¿ pobudka o 4 rano, bo "na poci±g siê spó¼nisz! ups... ¼le na zegarek spojrza³am..."
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 08:35   #35
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Helo³...
Ja dzi¶ robiê sobie wagary. Nie idê do pracy. Mia³am w planie i¶æ, a m³odego zaprowadziæ do przedszkola. Ale on jeszcze na antybiotyku i smarkaty, kaszl±cy... wiêc da³am mu spokój.
Zreszt± ja dzi¶ umieram te¿. Gard³o mi wysiad³o maxymalnie Ju¿ wczoraj strasznie mnie bola³o. Dzi¶ ju¿ jestem pewna, ¿e m³ody mnie zarazi³. W gardle pali, a uszy swêdz±, prze³ykanie boli... dok³adnie tak samo jak poprzednio. M±¿ obudzi³ sie równiez z bólem gard³a
Ratujemy siê Strepsilsem Intensive, ale to tylko znieczula, a nie leczy, wiêc nie wiem na ile to tak na prawdê pomo¿e.
No i w zwi±zku z tym jutro tez zostanê w domu. Nie mogê przeciez rozsiewaæ zarazków

Figlak pyta³a o co¶ na tamtym starym w±tku jeszcze. Mam nadziejê, ¿e tutaj dotrze
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 08:53   #36
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ

To i tak lepsze ni¿ pobudka o 4 rano, bo "na poci±g siê spó¼nisz! ups... ¼le na zegarek spojrza³am..."


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Helo³...
Ja dzi¶ robiê sobie wagary. Nie idê do pracy. Mia³am w planie i¶æ, a m³odego zaprowadziæ do przedszkola. Ale on jeszcze na antybiotyku i smarkaty, kaszl±cy... wiêc da³am mu spokój.
Zreszt± ja dzi¶ umieram te¿. Gard³o mi wysiad³o maxymalnie Ju¿ wczoraj strasznie mnie bola³o. Dzi¶ ju¿ jestem pewna, ¿e m³ody mnie zarazi³. W gardle pali, a uszy swêdz±, prze³ykanie boli... dok³adnie tak samo jak poprzednio. M±¿ obudzi³ sie równiez z bólem gard³a
Ratujemy siê Strepsilsem Intensive, ale to tylko znieczula, a nie leczy, wiêc nie wiem na ile to tak na prawdê pomo¿e.
No i w zwi±zku z tym jutro tez zostanê w domu. Nie mogê przecie¿ rozsiewaæ zarazków

Figlak pyta³a o co¶ na tamtym starym w±tku jeszcze. Mam nadziejê, ¿e tutaj dotrze
Nas te¿ gardzio³o drapie. Znowu ta sama franca w powietrzu lata.
Ja zawsze Cholinex trzepiê i zawsze pomaga. Strepsils nigdy mi nie wyleczy³ gard³a.

A tam jej da³am linka do nas, bo jak w±tek nie zamkniêty to tam ludzie bêd± pisaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 09:09   #37
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

U nas nie ma czego¶ takiego jak Cholinex. Ratujê siê tym co jest, a Strepsils kiedys w Polsce kupi³am i co¶ tam dzia³a³, wiêc tu teraz kupi³am, ale ten Intensive i dzia³a. No ale to takie dzia³anie znieczulaj±ce, ¿e ju¿ gard³o mniej boli i mozna ³ykaæ. Ale nie wiem czy leczy cokolwiek.
Jak do jutra nie bêdzie lepiej, to polecê jutro do lekarza, bo ostatnio pry takim samym bólu mia³am ju¿ anginê i musia³am brac antybiotyk. A skoro mój synek ma anginê, to wszystko mo¿liwe, ¿e ja te¿.
Sama sobie jestem winna, bo nie umiem siê powstrzymac od przytulania go i ca³owania
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 09:10   #38
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Macromance jeszcze na urlopie jestem
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 09:14   #39
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Sorki, nie zauwa¿y³am, ze jest nowy w±tek.

Mi nie zrudzia³a 5 natura tylko kiedy¶ jedna farba narobi³a mi takich rudo¶ci/bordo ¿e teraz nic tego zakryæ do koñca nie chcia³o.
Wrzucam fotkê trochê lepsza, mo¿e co¶ tam dojrzycie.
Je¿eli na³o¿y³abym farbê blond to ona w ogóle chwyci na moje w³osy?
My¶la³am ¿e o 1-2 tony mogê spokojnie rozja¶niæ po protu kupuj±c np zamiast 5 7.
Co prawdopodobnie siê stanie je¶li na³o¿y³abym matrix 7N lub 7M
tutaj link do palety kolorów : http://emilio-kielce.pl/1329-1228-th...farba-90ml.jpg

K±piel rozja¶niaj±ca domy¶lam siê zniszczy mi w³osy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³o.jpg (20,7 KB, 35 za³adowañ)
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 09:21   #40
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
Sorki, nie zauwa¿y³am, ze jest nowy w±tek.

Mi nie zrudzia³a 5 natura tylko kiedy¶ jedna farba narobi³a mi takich rudo¶ci/bordo ¿e teraz nic tego zakryæ do koñca nie chcia³o.
Wrzucam fotkê trochê lepsza, mo¿e co¶ tam dojrzycie.
Je¿eli na³o¿y³abym farbê blond to ona w ogóle chwyci na moje w³osy?
My¶la³am ¿e o 1-2 tony mogê spokojnie rozja¶niæ po protu kupuj±c np zamiast 5 7.
Co prawdopodobnie siê stanie je¶li na³o¿y³abym matrix 7N lub 7M
tutaj link do palety kolorów : http://emilio-kielce.pl/1329-1228-th...farba-90ml.jpg

K±piel rozja¶niaj±ca domy¶lam siê zniszczy mi w³osy.
Farb± z poziomu 7 nie rozja¶nisz kompletnie nic Nawet nie próbuj.

Musisz wzi±æ farbê baaaaaardzo jasna, a wiêc poziom 10 lub 11 Dziewczyny tutaj tak robi³y, ja te¿ i efekt by³. Ja rozja¶nia³am poziom 4 który by³ w³asciwie ju¿ czarny jak wêgiel. Zesz³am do 6 dziêki farbom i jednaj k±pieli.
K±piel jest ³agodniejsza niz typowe rozja¶nianie rozja¶niaczem. Poczytaj w necie, sporo tego znajdziesz.

Bez wzglêdu co masz teraz, to po rozja¶nianiu uzyskasz jaki¶ rudy odcieñ, bo tak siê rozja¶niaj± br±zy. A skoro odcieñ bêdzie rudy, czy wrêcz pomarañczowy, to mo¿esz na to po³o¿yæ tylko i wy³±cznie naturê, czyli 7/0. Je¶li bêdziesz kombinowac z innymi odcieniami, to wyjdzie ci zieleñ.
Ale to ci napisa³am ju¿ w poprzednim po¶cie

Natomiast twój obecny kolor jest bardzo ³adny. Szkoda, ¿e chcesz go rozja¶niaæ.
Je¶li ten kolor co masz chcia³abys och³odziæ, to wystarczy dodaæ mixtona niebieskiego do farbowania.

A kolory, które wklei³as w linku, to s± kolory ciep³e. Wiêc tym bardziej nie rozumiem co ty w³asciwie chcesz robiæ z w³osami? Pisa³a¶, ¿e chcesz och³odziæ i rozja¶niæ, a wklejasz linka do ciep³ych kolorów.
Je¶li u¿yjesz 7M lub 7NW to ró¿nicy na twojej g³owie nie bêdzie. Zostaniesz na tym samym poziomie co masz teraz. I bêdzie ciep³o. Samo 7N tez nic nie da. Nawet nie och³odzi koloru.

Je¶li chcesz pozbyæ siê niechcianego odcienia, to Matrix raczej nie da rady. Potrzebujesz mocniejszej farby. My tu uwielbiamy Koleston, Inebrya i Londa - profesjonalne. Bardzo dobrze kryj± i trzymaj± siê w³osów. Kto¶ tu farbowa³ Matrixem, to mo¿e siê wypowie.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-04-03 o 09:28
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 09:32   #41
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Uuuu... Weronisia, Kachula wspó³czujê
Mi te¿ Strepsils nie pomaga Cholinexu i Choliseptu od jakiego¶ czasu bojê siê braæ, bo kiedy¶ po d³u¿szej przerwie od niego jak possa³am na noc to obudzi³am siê w ¶rodku nocy z lekko opuchniêtym gard³em i jêzykiem. Od tej pory paranoidalnie bojê siê tych konkretnych tabletek
Ostatnio kupi³am w aptece jakie¶ w miarê dobre tabletki pó³ zio³owe. Tylko oczywi¶cie wywali³am opakowanie i teraz nawet nie wiem co to by³o

Weronisiu, zrób sobie soczek z cebuli, albo wcinaj czosnek lub miód (ale naturalny, a nie jak±¶ dziwn± mieszankê z marketu).

Beata to ¶migaj dalej
A! Przypomnia³o mi siê, ze ja ciê pyta³am o ten szampon Equilibry. Dok³adnie jak gêsty on jest - bardziej woda czy glutek?
Bo nied³ugo wykoñczê Alterrê i muszê co¶ kupiæ.

Figlak widzê, ze nas znalaz³a, a Weronisia ju¿ ci doradzi³a dobrze
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 10:02   #42
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisiu, zrób sobie soczek z cebuli, albo wcinaj czosnek lub miód (ale naturalny, a nie jak±¶ dziwn± mieszankê z marketu).
Cebula, czosnek?
Tylko w jakims daniu, ale solo
Miód mam prawdziwy z Polski
Jeszcze p³ukanie gard³a mi przysz³o do g³owy, tylko podpowiedzcie mi jakie proporcje? Robi³a która¶ z was? Bo ja nigdy.
A mój Strespsils ju¿ nie dzia³a Umierammmmmm!!!!!!!


A tak w ogóle, to intensywnnie szukam sensownego lotu do Gdañska!
Mój tata ma siê bardzo ¼le. Od pi±tku jest w szpitalu. Bardzo cierpi, a stan jest bardzo z³y.
Mia³am jechac do nich w lipcu, ale bojê siê, ¿e... no w³asnie... ¿e nie zd±¿ê
Ode mnie jest do¶æ drogo, ale znalaz³am tañsze po³±czenie z Dortmundu do Gdañska, a wiêc 100km ode mnie - mê¿ulek musia³by mnie tam zawie¼æ. W poniedzia³ek lub wtorek mog³abym polecieæ, a w ¶rodê powrót ju¿ bezpo¶rednio do mnie do Köln.
Cienko u nas z kas±... wsiad³abym w auto i pojecha³a z dzieæmi nawet. Ale na paliwo wydam jakies 300 euro mo¿e wiêcej, a na lot 100 euro. No i w 2 godzinki jestem na miejscu, a nie w 12.
Chcê wiêc lecieæ sama. Ale warunek: Muszê byæ ca³kowicie zdrowa! Nie wpuszcz± mnie do ojca z chorym gard³em czy katarem. A chcê koniecznie tam pojechaæ. Nie widzia³am ojca ju¿ 2 lata. I ogólnie ¼le mi teraz z tym...

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-04-03 o 10:04
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 10:31   #43
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Farb± z poziomu 7 nie rozja¶nisz kompletnie nic Nawet nie próbuj.

Musisz wzi±æ farbê baaaaaardzo jasna, a wiêc poziom 10 lub 11 Dziewczyny tutaj tak robi³y, ja te¿ i efekt by³. Ja rozja¶nia³am poziom 4 który by³ w³asciwie ju¿ czarny jak wêgiel. Zesz³am do 6 dziêki farbom i jednaj k±pieli.
K±piel jest ³agodniejsza niz typowe rozja¶nianie rozja¶niaczem. Poczytaj w necie, sporo tego znajdziesz.

Bez wzglêdu co masz teraz, to po rozja¶nianiu uzyskasz jaki¶ rudy odcieñ, bo tak siê rozja¶niaj± br±zy. A skoro odcieñ bêdzie rudy, czy wrêcz pomarañczowy, to mo¿esz na to po³o¿yæ tylko i wy³±cznie naturê, czyli 7/0. Je¶li bêdziesz kombinowac z innymi odcieniami, to wyjdzie ci zieleñ.
Ale to ci napisa³am ju¿ w poprzednim po¶cie

Natomiast twój obecny kolor jest bardzo ³adny. Szkoda, ¿e chcesz go rozja¶niaæ.
Je¶li ten kolor co masz chcia³abys och³odziæ, to wystarczy dodaæ mixtona niebieskiego do farbowania.

A kolory, które wklei³as w linku, to s± kolory ciep³e. Wiêc tym bardziej nie rozumiem co ty w³asciwie chcesz robiæ z w³osami? Pisa³a¶, ¿e chcesz och³odziæ i rozja¶niæ, a wklejasz linka do ciep³ych kolorów.
Je¶li u¿yjesz 7M lub 7NW to ró¿nicy na twojej g³owie nie bêdzie. Zostaniesz na tym samym poziomie co masz teraz. I bêdzie ciep³o. Samo 7N tez nic nie da. Nawet nie och³odzi koloru.

Je¶li chcesz pozbyæ siê niechcianego odcienia, to Matrix raczej nie da rady. Potrzebujesz mocniejszej farby. My tu uwielbiamy Koleston, Inebrya i Londa - profesjonalne. Bardzo dobrze kryj± i trzymaj± siê w³osów. Kto¶ tu farbowa³ Matrixem, to mo¿e siê wypowie.

¦licznie Ci dziêkujê za odpowied¼
Nie my¶la³am, ze z tym rozja¶nianiem tyle zachodu. Tak sobie po prostu wpad³am na pomys³, ze mo¿e trochê rozja¶niê w³osy Zafarbowaæ muszê tak czy siak, bo sporo siwych mi siê pojawi³o. Poczytam o tym mixtonie i k±pieli
U¿ywa³am do tej pory lechera, poczytam o kolestonie.
Sama nie wiem co chcê mieæ na g³owie, wymy¶li³am sobie zimny odcieñ, bo naturalny mój jest zimny i stwierdzi³am ¿e jak zrobiê co¶ ciep³ego to potem ciê¿ko bêdzie siê tego pozbyæ.

A kolory które wklei³am faktycznie ciep³e, nie wiem jak ja na to patrzy³am
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 10:34   #44
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
A kolory które wklei³am faktycznie ciep³e, nie wiem jak ja na to patrzy³am
Zdarza siê najlepszym
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 10:41   #45
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

A znajdê gdzie¶ w Krakowie ten Koleston?

Tak zapytam jeszcze, co siê stanie gdybym kupi³a np Lechera 7 nature i zrobi³a go na utleniaczu 12%? Pani w sklepie gdzie kupujê farby zawsze mi mówi³a ¿e jak chcê ja¶niejszy kolor to zebym po prostu bra³a mocniejszy utleniacz.
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 10:54   #46
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
A znajdê gdzie¶ w Krakowie ten Koleston?

Tak zapytam jeszcze, co siê stanie gdybym kupi³a np Lechera 7 nature i zrobi³a go na utleniaczu 12%? Pani w sklepie gdzie kupujê farby zawsze mi mówi³a ¿e jak chcê ja¶niejszy kolor to zebym po prostu bra³a mocniejszy utleniacz.
Nie mam pojêcia co siê stanie 12% to juz bardzo du¿o, tyle co w rozja¶niaczu. Nie daje sie tyle do poziomu 7 Mo¿e wyj¶c co¶ bardzo dziwnego.
Ale próbowac oczywi¶cie mo¿esz... to twoje w³osy
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 11:01   #47
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 1 136
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mam pojêcia co siê stanie 12% to juz bardzo du¿o, tyle co w rozja¶niaczu. Nie daje sie tyle do poziomu 7 Mo¿e wyj¶c co¶ bardzo dziwnego.
Ale próbowac oczywi¶cie mo¿esz... to twoje w³osy
raczej jestem ostro¿na i nie lubiê eksperymentowaæ.
Patrzê na te mixtony ale bojê sie ich trochê
Figlak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 11:12   #48
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
raczej jestem ostro¿na i nie lubiê eksperymentowaæ.
Patrzê na te mixtony ale bojê sie ich trochê
Nie ma siê czego baæ Jak raz spróbujesz, to od razu sie uzale¿nisz
Tylko pytanie, czy ty w ogóle potrzebujesz mixtona. Bo je¶li kolor ci ³apie dobrze, to nie ma potrzeby dodawaæ mixtona. Mixton jest dobry dla w³osów, które uparcie nie chc± ³apaæ ch³odno i siê rudz±.
Mo¿e u ciebie wystarczy sama zmiany farby na innego producenta. Popróbuj najpierw bez mixtonów i bez rozja¶niania.
Nasza mcromance tez ma swój naturalny poziom do¶æ ciemny, gdzie¶ na poziomie 6 albo 5 i farbowa³a 5/0, a ostatnio 6/7 uzyska³a ³adny odcieñ.
Ty jak chcesz ch³odno, to poszukaj farby o ch³odnym odcieniu np. 7/1 Je¶li kupisz porz±dn± farbe, to nie powinna siê wyp³ukiwaæ do rudego.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 12:25   #49
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Cebula, czosnek?
Tylko w jakims daniu, ale solo
Miód mam prawdziwy z Polski
Jeszcze p³ukanie gard³a mi przysz³o do g³owy, tylko podpowiedzcie mi jakie proporcje? Robi³a która¶ z was? Bo ja nigdy.
A mój Strespsils ju¿ nie dzia³a Umierammmmmm!!!!!!!


A tak w ogóle, to intensywnnie szukam sensownego lotu do Gdañska!
Mój tata ma siê bardzo ¼le. Od pi±tku jest w szpitalu. Bardzo cierpi, a stan jest bardzo z³y.
Mia³am jechac do nich w lipcu, ale bojê siê, ¿e... no w³asnie... ¿e nie zd±¿ê
Ode mnie jest do¶æ drogo, ale znalaz³am tañsze po³±czenie z Dortmundu do Gdañska, a wiêc 100km ode mnie - mê¿ulek musia³by mnie tam zawie¼æ. W poniedzia³ek lub wtorek mog³abym polecieæ, a w ¶rodê powrót ju¿ bezpo¶rednio do mnie do Köln.
Cienko u nas z kas±... wsiad³abym w auto i pojecha³a z dzieæmi nawet. Ale na paliwo wydam jakies 300 euro mo¿e wiêcej, a na lot 100 euro. No i w 2 godzinki jestem na miejscu, a nie w 12.
Chcê wiêc lecieæ sama. Ale warunek: Muszê byæ ca³kowicie zdrowa! Nie wpuszcz± mnie do ojca z chorym gard³em czy katarem. A chcê koniecznie tam pojechaæ. Nie widzia³am ojca ju¿ 2 lata. I ogólnie ¼le mi teraz z tym...
Ja robi³am sobie p³ukanki z soli, bra³am 1/4 ³y¿eczki na szklankê wody i p³uka³am sobie tak co 3-4 godziny.
Jak masz miód to mo¿esz sobie rozpu¶ciæ 2-3 ³y¿eczki w ciep³ej wodzie i tak popijaæ, albo wzi±æ porz±dn± ³y¿kê i zamiast po³kn±æ to trzymaæ na jêzyku, zeby siê samo rozpuszcza³o (upierdliwe, ale pomaga lekko).


Z tat± to musisz szybko dzia³aæ. Najwy¿ej we¼ troszkê d³u¿szy urlop, leæ ju¿ sama teraz do Polski i tam siê do koñca wykuruj. Bo ze swoim ma³ym chorowitkiem to chyba nie dasz rady siê wyleczyæ do koñca.
A z niewidzeniem rodziców to co mog³a¶ zrobiæ? Mieszkasz w innym pañstwie, daleko i ciê¿ko siê wyrwaæ jako¶.
Ile razy siê s³yszy o rodzinie, która mieszka w tym samym mie¶cie, a siê nie odwiedza od lat (np. moja, bo obaj moi wujkowie kochali pieni±dze bardziej od w³asnej siostry...).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-03, 12:33   #50
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

p³ukanki z soli :Rzygi:
sam zapach rozpuszczonej soli sprawia, ze chce mi sie wymiotowac.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

kapnelam sie dzis, ze farbowalam sie dopiero 2tyg temu a myslalam, ze juz z miesiac mija.
Niestety CT wyplukala mi sie z odrostow. Tzn rozjasnila sie bo nie pojawil sie naturalny kolor. Ale i tak bede poki co robic CT (poki mam farbe )
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 12:34   #51
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Figlak, Matrixa nie polecam je¶li chcesz mieæ naturê lub ch³odny odcieñ. Ja mia³am 5AV i momentalnie siê sp³uka³ do rudawego, a do tego mi akurat przesuszy³ w³osy.
Za to jak mia³am Inebryê 5/0 to kolor by³ pancerny pierwsze 3 miesi±ce, a potem zacz±³ leciutko ni to blakn±æ, ni to wyp³ukiwaæ, ale zrudzia³ bardzo leciuteñko tylko. Do tego farba mega wydajna i nie robi suszu.
Kolestona ja jeszcze nie mia³am (ale planujê w przysz³o¶ci ), wiêc siê nie wypowiem

Ja te¿ siê upiera³am na zimne odcienie, bo mój naturalny to popielaty ciemny blond (poziom 6), a teraz mam ciep³± 6/7 i jest bomba, bo kolor nie jest zwyczajny i nudny.
A choæby¶ teraz zrobi³a zimnym odcieniem to idzie lato i w³osy siê ociepl± od s³oñca tak czy siak.

Tak jak Weronisia pisa³a oxy 12% to tylko do rozja¶niacza, ewentualnie farby super-rozja¶niaj±cej lub do mega opornych na rozja¶nianie w³osów. Je¶li masz delikatne to mo¿na sobie takim oxy porz±dne kuku zrobiæ.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 12:38   #52
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Cebula, czosnek?
Tylko w jakims daniu, ale solo
Miód mam prawdziwy z Polski
Jeszcze p³ukanie gard³a mi przysz³o do g³owy, tylko podpowiedzcie mi jakie proporcje? Robi³a która¶ z was? Bo ja nigdy.
A mój Strespsils ju¿ nie dzia³a Umierammmmmm!!!!!!!


A tak w ogóle, to intensywnnie szukam sensownego lotu do Gdañska!
Mój tata ma siê bardzo ¼le. Od pi±tku jest w szpitalu. Bardzo cierpi, a stan jest bardzo z³y.
Mia³am jechac do nich w lipcu, ale bojê siê, ¿e... no w³asnie... ¿e nie zd±¿ê
Ode mnie jest do¶æ drogo, ale znalaz³am tañsze po³±czenie z Dortmundu do Gdañska, a wiêc 100km ode mnie - mê¿ulek musia³by mnie tam zawie¼æ. W poniedzia³ek lub wtorek mog³abym polecieæ, a w ¶rodê powrót ju¿ bezpo¶rednio do mnie do Köln.
Cienko u nas z kas±... wsiad³abym w auto i pojecha³a z dzieæmi nawet. Ale na paliwo wydam jakies 300 euro mo¿e wiêcej, a na lot 100 euro. No i w 2 godzinki jestem na miejscu, a nie w 12.
Chcê wiêc lecieæ sama. Ale warunek: Muszê byæ ca³kowicie zdrowa! Nie wpuszcz± mnie do ojca z chorym gard³em czy katarem. A chcê koniecznie tam pojechaæ. Nie widzia³am ojca ju¿ 2 lata. I ogólnie ¼le mi teraz z tym...
Weronisia cebulê pokrój, zalej miodem i ten sok co siê zrobi wypijaj, cebuli nie musisz je¶æ

Nie wiem co ci powiedzieæ. Na pewno musisz lecieæ bo i ja bym zrobi³a wszystko aby siê dostaæ do taty. Kuruj siê, bo musisz byæ zdrowa i to teraz z bardzo wa¿nego powodu.

Cytat:
Napisane przez Figlak Poka¿ wiadomo¶æ
A znajdê gdzie¶ w Krakowie ten Koleston?

Tak zapytam jeszcze, co siê stanie gdybym kupi³a np Lechera 7 nature i zrobi³a go na utleniaczu 12%? Pani w sklepie gdzie kupujê farby zawsze mi mówi³a ¿e jak chcê ja¶niejszy kolor to zebym po prostu bra³a mocniejszy utleniacz.
Broñ Bo¿e 12%!!!! Dziewczyno w³osy chcesz spaliæ czy co?! Woda 9% wystarczy w zupe³no¶ci.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 12:44   #53
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisia doczytalam o Twoim Tacie. Strasznie mi przykro na Twoim miejscu bym te¿ polecia³a do niego. Bo gdyby... to bêdziesz mia³a wyrzuty ca³e ¿ycie.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 12:57   #54
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kapnelam sie dzis, ze farbowalam sie dopiero 2tyg temu a myslalam, ze juz z miesiac mija.
Niestety CT wyplukala mi sie z odrostow. Tzn rozjasnila sie bo nie pojawil sie naturalny kolor. Ale i tak bede poki co robic CT (poki mam farbe )
O patrz, a u mnie trzyma siê w miarê. Te¿ jest lekko ja¶niej, ale to widaæ tylko jak dostawiê nos do lustra i g³ównie na partiach pod spodem, czubek jest nawet równy kolorystycznie.

IMG_3041.jpg IMG_3043.jpg IMG_3047.jpg IMG_3048.jpg IMG_3050.jpg IMG_3057.jpg

Pierwsze 3 fotki s± mocno prze¶wietlone - mój aparat ci±gle ma focha i nie chce robiæ dobrych zdjêæ pod samym oknem. Za to te trochê w g³êbi wysz³y bardziej realistycznie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 13:04   #55
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O patrz, a u mnie trzyma siê w miarê. Te¿ jest lekko ja¶niej, ale to widaæ tylko jak dostawiê nos do lustra i g³ównie na partiach pod spodem, czubek jest nawet równy kolorystycznie.

Za³±cznik 5638692 Za³±cznik 5638693 Za³±cznik 5638694 Za³±cznik 5638695 Za³±cznik 5638696 Za³±cznik 5638697

Pierwsze 3 fotki s± mocno prze¶wietlone - mój aparat ci±gle ma focha i nie chce robiæ dobrych zdjêæ pod samym oknem. Za to te trochê w g³êbi wysz³y bardziej realistycznie.
4fotka
sama my¶lê czy nastêpnym razem wzi±æ co¶ z poziomu 6.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 13:15   #56
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
4fotka
sama my¶lê czy nastêpnym razem wzi±æ co¶ z poziomu 6.
I to bez flesza Ale trochê prze¶wietlone. Fotka 5 lepiej pokazuje kolor w³a¶ciwy.

Je¶li bêdziesz braæ CT to bierz z 6. Ja ci mówi³am, ¿e 7 mo¿e byæ za jasny? Czy ty sama sobie na poziom 7 siê zdecydowa³a¶? Bo ju¿ nie pamiêtam
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 13:35   #57
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Nosz k...wa! Wodê mi wy³±czyli a ja mam pranie wstawione!

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Dziewczyny pytanie. Czy ten ca³y Hakuro h50s jest wart zakupu? Mia³a która¶?
W maju planujê zakup pêdzla do podk³adu i my¶lê o typowym flat topie i rozmy¶lam ten Hakuro... Nie biorê pod uwagê niczego powy¿ej 30z³ Po prostu nie dam wiêcej, wystarczy ¿e mnie boli te 30z³...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 13:54   #58
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nosz k...wa! Wodê mi wy³±czyli a ja mam pranie wstawione!
12498701563_87c0523ba3_o.jpg

Cytat:
Dziewczyny pytanie. Czy ten ca³y Hakuro h50s jest wart zakupu? Mia³a która¶?
W maju planujê zakup pêdzla do podk³adu i my¶lê o typowym flat topie i rozmy¶lam ten Hakuro... Nie biorê pod uwagê niczego powy¿ej 30z³ Po prostu nie dam wiêcej, wystarczy ¿e mnie boli te 30z³...
Nie wiem, nie mia³am hakuro. Ale za to wiem, ze dobra wiza¿ystka na YT omawia³a nak³adanie podk³adu i pêdzle, m.in. te z Hakuro:

http://www.youtube.com/watch?v=t7Rv6SCq3ZE
http://www.youtube.com/watch?v=JLSvYsQE5vg


A teraz wyt³umacz mi, czemu j± zasubskrybowa³am i ogl±dam, skoro nawet siê nie malujê?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 14:03   #59
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

mcromance kolorek na 5 zdjêciu jest identyczny jak mój
CT jest fajne, bo sie delikatnie wymywa i odrost nie rzuca sie mocno w oczy.

Dziêki dziewczyny za sugestie odnosnie gard³a.
Zaraz zrobiê sobie p³ukankê z sol±. Przed chwil± gada³am z kole¿ank±, to ona mówi, ¿e juz za pó¼no u mnie na p³ukanie, ¿e nic ju¿ nie da. Ale spróbujê, mo¿e jednak co¶ da.
Miodu zaraz siê na¿rê
Kachula taki syrop z cebuli i miodu robiê zawsze dzieciom i one go uwielbiaj±. Ale mnie odrzuca sam zapach i nie dam rady wzi±æ tego do ust Zaraz zrobiê ten syrop i oczywiscie spróbuje siê przemóc maj±c na uwadze, ¿e bardzo mi sie ¶pieszy byæ zdrow±.

Dziewczyny dziêkujê za wasze s³owa. Wszyscy mi mówi±, ¿e powinnam jechaæ, tak wiêc jestem pewna, ¿e to dobra decyzja.
Przed chwila gada³am z moj± mam± i prawie oszala³a z rado¶ci! Tacie nic nie powie, ¿eby mia³ niespodziankê. Mama namawia mnie, ¿eby przyjecha³a z Pascalkiem, a ja chcia³am poleciec sama, bo i taniej, i mia³am bym czas tylko dla siebie i taty. Zadzwoni³am do mê¿a i tez mówi, ¿e mam wzi±æ ma³ego ze sob±. No i teraz jestem zakrêcona. Wygl±da na to, ¿e ma³y poleci ze mn±. Najwy¿ej jak juz siê znudzi w szpitalu, albo bêdzie niezno¶ny, to moja mama z nim pójdzie na spacer, albo zawieziemy go do moich te¶ciów - o ile bêdzie chcia³ zostaæ. My bylismy ostatni raz w Polsce 2 lata temu, a wiêc on mia³ 1,5 roku - nie pamiêta dziadków, tyle co ze zdjêæ. No ale mo¿e nie bedzie tak ¼le jak sie wydaje. Nawet nie macie pojecia jak siê cieszê, ¿e zobacze rodziców! Lecimy w poniedzia³ek, a wrócimy w ¶rodê, albo w niedzielê. Musze to jeszcze obgadac z mê¿ulkiem na spokojnie jak wróci z roboty i wtedy od razu kupiê bilety.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-03, 14:10   #60
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisiu, zrób ten syrop ale z cukrem, wtedy nie bêdzie tego dzinego po³±czenia cebuli i miodu. Ja jak robiê to tylko i wy³±cznie z cukrem, bo z miodem za md³e jakie¶ wychodzi.

A kole¿ankê olej, p³ukaæ mo¿esz ca³y czas, bo sól pomo¿e ci wybiæ czê¶æ i ograniczyæ rozwój reszty bakterii, ¿eby organizm móg³ sobie z nimi ³atwiej poradziæ.

Zgadzam siê co do CT. No i na razie moje w³osy nie cierpi± od niej, a trochê czasu od farbowania ju¿ minê³o. Zobaczymy jak bêdzie dalej.

Weronisia, synka po prostu przygotuj psychicznie - powiedz mu, po co jedziecie i ¿e bêdzie musia³ jak co¶ np. z babci± i¶æ na spacer, ¿eby "siê nie ba³a sama, to musi mê¿czyzna siê opiekowaæ"
Co¶ w ten deseñ i powinno byæ ok.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.