Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-04, 12:03   #31
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Chicatimida89 Pokaż wiadomość
Czyli co? Pozostają tylko operacje plastyczne?
W sumie jestem zaskoczona bo nie brałam pod uwagę że nawet w makijażu można wyglądać brzydko.
Też uważam że Polki są raczej przeciętne. Nie powalają urodą, zwłaszcza w wersji naturalnej.
W moim przypadku tak, drobne korekty. A ogólnie jeśli jest kobieta brzydka to też powinna o tym pomyśleć. Ja sama jestem hetero, ale zwracam uwagę na kobiety bo wierzę, że wszystkie (bądź większość kobiet) kobiety są biseksualne.

Zwracam uwagę na kobiety podobne do mnie - niskie, drobne bądź średniego wzrostu blondynki o brązowych/piwnych bądź niebieskich oczach z fajnym ciałem, średnim biustem, dużymi bądź średnimi biodrami i wcięciem w talii.

Nie wiem jak wygląda to z perspektywy innej brzydkiej kobiety. Jak ona siebie widzi. Nie wiem czy tylko jej się wydaje, że jest brzydka, tak się czuje czy jednak faktycznie znajduje potwierdzenie w swoim otoczeniu (zgodność co do braku jej urody).

Słowiańska uroda, z tego słyniemy. Chociaż niektóre kobiety mają wg mnie taka "praśną" jak ja to nazywam wiejską typowo urodę. Jak taka (nawet nie Karyna czy Grażyna) typowa wiejska "dziołcha", która kisi ogóry (bez skojarzeń ) i ubija stopami kapustę w bali? (nawet nie wiem jak to nazwać). Dla mnie przykładem takiej kobiety jest chociażby Katarzyna Bosacka. Okropna uroda jak dla mnie. Bleee.

Natomiast uważam, że słowiańska uroda jest dość "pospolita", "normalna". Po za niektórymi kobietami z Polski, podobają mi się również Hiszpanki, Kubanki (mają ciekawą urodę). Kobiety również z południa. Shakira. To jest dla mnie po prostu kanon i mój osobisty ideał kobiety. Żydówki też niektóre spoko, tak jak chociażby i nawet Natalie Portman, za to Keira Knightley taka sobie (chociaż wolę ją w mocniejszym makijażu, uważam, że obydwie są niesamowicie do siebie podobne).

We Francuzkach i Niemkach nie widzę nic, to są po prostu brzydkie kobiety. Jeszcze nie widziałam żadnej, która byłaby w jakiś sposób atrakcyjna jeśli chodzi o aparycję.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:10   #32
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Słowianki są przeciętne i brzydkie? Dobre sobie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:13   #33
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87143441]Słowianki są przeciętne i brzydkie? Dobre sobie.[/QUOTE]Wybacz, najpiękniejsze nie są. Zresztą jak mówią - o gustach się nie dyskutuje.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:16   #34
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Wybacz, najpiękniejsze nie są. Zresztą jak mówią - o gustach się nie dyskutuje.
Ja tam jestem piękna. Jak Bosacka, która też jest piekna.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:16   #35
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Wybacz, najpiękniejsze nie są. Zresztą jak mówią - o gustach się nie dyskutuje.
Tego nie napisałem, ale żeby przeciętne i brzydkie? Zabrzmiało jakby ktoś usprawiedliwiał siebie i brak powodzenia, no bo Polki są średnie więc ja też jestem średnia
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:19   #36
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87143463]Tego nie napisałem, ale żeby przeciętne i brzydkie? Zabrzmiało jakby ktoś usprawiedliwiał siebie i brak powodzenia, no bo Polki są średnie więc ja też jestem średnia [/QUOTE]Nie, ja wyraziłam swoje subiektywne zdanie, iż uważam, że dużo na ulicach przeciętnych Polek

Możesz mieć inne zdanie, prawda? Możesz. No właśnie.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 12:22   #37
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
We Francuzkach i Niemkach nie widzę nic, to są po prostu brzydkie kobiety. Jeszcze nie widziałam żadnej, która byłaby w jakiś sposób atrakcyjna jeśli chodzi o aparycję.
Serio? Młode Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Michèle Mercier, a obecnie Virginie Efira, Thylane Blondeau, Pauline Hoarau, Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos. No faktycznie, ale brzydule.

Niemieckich znanych kobiet nie znam, więc nie mam przykładów, ale ostatnio poznałam jedna Niemke i była po prostu prześliczna.
Dziwi mnie pisanie "nacja x jest po prostu brzydka, bez wyjątku".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-04, 12:26   #38
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość
Nie, ja wyraziłam swoje subiektywne zdanie, iż uważam, że dużo na ulicach przeciętnych Polek

Możesz mieć inne zdanie, prawda? Możesz. No właśnie.
To nie było do Ciebie, tylko Chacatimida, zresztą z nią to długa historia jest, ma swój temat

A co do przeciętności, większość ludzi jest przeciętna, czy u nas, czy w innym kraju. Natomiast idąc do miasta/galerii za każdym razem widzę kilka/kilkanaście ładnych dziewczyn, oczywiście ciężko mi porównać ile widzę tych które mi się nie podobają, bo takiej uwagi na nie nie zwracam z wiadomych powodów. Może i wyszłoby, że ładna jest jedna na dziesięć, nie umiem określić.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 19:20   #39
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Dlaczego musisz być ładniejsza od innych? Przecież to tylko wygląd? ! Czemu popierasz poczucie własnej wartości na czymś mało ważnym? Czy martwi cię też to, że masz przeciętny umysł czy przecietną inteligencję?
A dlaczego to akurat wygląd ma być mało ważny? Dlaczego nie inteligencja?
[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87143463]Tego nie napisałem, ale żeby przeciętne i brzydkie? Zabrzmiało jakby ktoś usprawiedliwiał siebie i brak powodzenia, no bo Polki są średnie więc ja też jestem średnia [/QUOTE]
Bo są średnie, jeśli porównywać do najpiękniejszych. Co innego Ukrainki, Rosjanki.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-04, 19:57   #40
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Bo są średnie, jeśli porównywać do najpiękniejszych. Co innego Ukrainki, Rosjanki.
w Krakowie jest bardzo dużo Ukrainek i nie odbiegają wyglądem od Polek... czasem są tylko za mocno wymalowane
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 10:04   #41
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87143476]Serio? Młode Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Michèle Mercier, a obecnie Virginie Efira, Thylane Blondeau, Pauline Hoarau, Léa Seydoux, Adèle Exarchopoulos. No faktycznie, ale brzydule.

Niemieckich znanych kobiet nie znam, więc nie mam przykładów, ale ostatnio poznałam jedna Niemke i była po prostu prześliczna.
Dziwi mnie pisanie "nacja x jest po prostu brzydka, bez wyjątku".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie dziwi mnie, że Cię dziwi, bo to głupie stereotypy są.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

[QUOTE=stewardesa;87144711]A dlaczego to akurat wygląd ma być mało ważny? Dlaczego nie inteligencja?

Bo bez inteligencji, ciekawej osobowości nawet najpiekniejsza dziewczyna pozostanie tylko pustą lalą, która interesuje się tylko swoim wyglądem.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 11:26   #42
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Bo bez inteligencji, ciekawej osobowości nawet najpiekniejsza dziewczyna pozostanie tylko pustą lalą, która interesuje się tylko swoim wyglądem.
Nie musi się interesować swoim wyglądem, żeby go mieć. I to jest zawsze lepsze od bycia sfrustrowaną swoją brzydotą oraz błędnego przekonania o swojej inteligencji, biorącego się z płytkiego postrzegania świata - "jak jestem brzydka, to pewnie przynajmniej mam mądrość, a jak dziewczyna śliczna, to pewnie nie może być także inteligentna, bo ja bym się zajmowała tylko urodą, gdybym ją miała". 1:0.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 12:34   #43
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
w Krakowie jest bardzo dużo Ukrainek i nie odbiegają wyglądem od Polek... czasem są tylko za mocno wymalowane
Plus ubiór combo krótkie spodenki + kamizelka z futerkiem+ odpustowa torebka + cekiny, wszędzie cekiny.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 13:05   #44
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie musi się interesować swoim wyglądem, żeby go mieć. I to jest zawsze lepsze od bycia sfrustrowaną swoją brzydotą oraz błędnego przekonania o swojej inteligencji, biorącego się z płytkiego postrzegania świata - "jak jestem brzydka, to pewnie przynajmniej mam mądrość, a jak dziewczyna śliczna, to pewnie nie może być także inteligentna, bo ja bym się zajmowała tylko urodą, gdybym ją miała". 1:0.
Co znaczy 1:0?
Grasz w coś?

Napisałam, takiej, która ma tylko urodę, i tylko swoją urodą się zajmuje.
Czemu to ma implikować, że śliczna nie może być inteligentna?
A jak ktoś zakłada, że jak jest brzydki, to automatycznie mądry, to jest głupi!
Coś namieszałaś, dziewczyno.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 13:08   #45
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Co znaczy 1:0?
Grasz w coś?

Napisałam, takiej, która ma tylko urodę, i tylko swoją urodą się zajmuje.
Czemu to ma implikować, że śliczna nie może być inteligentna?
A jak ktoś zakłada, że jak jest brzydki, to automatycznie mądry, to jest głupi!
Coś namieszałaś, dziewczyno.
A Ty tak nie zakładasz? 1:0, bo lepiej być ładną i głupią niż brzydką i głupią. Dlaczego nikt nie martwi się o tych, którzy nie mają niczego, a każdy tak bardzo jest zaniepokojony losem pięknych o domniemanym/życzeniowym braku inteligencji?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:14   #46
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez beatka0011 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tutaj nowa, ale już od dłuższego czasu wchodzę na forum wizaż żeby sobie poczytać wasze odpowiedzi na różnego rodzaju problemy. Stwierdziłam, że założę sobie konto i się wam wygadam, liczę też że dostanę jakieś fajne rady. Otóż jak w tytule mojego tematu nie umiem się pogodzić z tym że jestem przeciętna z wyglądu. Wiem jak to próżno brzmi, przecież to nic złego być przeciętną można być szczęśliwym, mieć przyjaciół, chłopaka czy męża. Jednak no cóż za nic nie umiem się z tym pogodzić, ciągle o tym myślę i rozstrząsam czemu muszę być taka przeciętna jak jest tyle ślicznych dziewczyn a ja akurat urody tak ładnej nie dostałam. Przykro mi i dopada mnie taka chandra że to takie niesprawiedliwe. Wiem wiem, że uroda przemija i za 20 lat ( mam 19) twarze zbrzydną a na starość to już każdy jest nie ładny, pomarszczony. Nie wiem jak zmienić myślenie, bo cały dzień się tym wyglądem dołuje. Jakbym miała się opisać to niczego mi nie brakuje, jestem szczupła mam dziewczęcą sylwetkę, uważam że moją zaletą są bardzo ładne usta, długie rudawe włosy za łokieć. Jednak jak patrzę na siebie na filmiku to ta uroda wydaje mi się taka nic specjalnego, wszystko jest okej ale bez efektu takiego wow, nie wiem czy ktoś mnie rozumie. Powiedzcie jak się aż tak nie zajmować wyglądem, nie myśleć o nim bo wiem że przesadzam. Nie uważam się za brzydką bo obiektywnie nie jestem brzydka ale dobija mnie fakt że mam tą urodę przeciętna niestety. Jeśli chodzi o trądzik to nie mam, mam nieskazitelna cere bez żadnych wyprysków, mam też bardzo proste zęby więc nie mam mieć nawet prawa kompleksów bo z czego zęby proste, skóra bez pryszczy. Ehh jak nie myśleć o tym wyglądzie, bo zaczyna to się przejawiać w obsesję jakby tylko wygląd był najważniejszy dla mnie i nic innego się nie liczyło ale nie umiem zmienić tego podejścia i myślenia.
Daj Ci, Boże, tylko takie problemy. Pamietasz, co odpowiedział lekarz Adrianowi Mole, gdy ten przyszedł do niego z prośbą o poradę wględem pryszcza: "Go home and count your blessings". Swoją drogą, ciekawe,co zrobisz, jak naprawdę stuknie Ci ta czterdziestka. Wybacz, ale od 19 latki można by już wymagać większego ogarnięcia a nie tylko skupiania się na własnym wyglądzie, bo w końcu i tak znajdzie się jakaś ładniejsza/ mądrzejsza/ bogatsza/ ...

A tak apropos starości i brzydoty...
https://www.youtube.com/channel/UCsy...-Ak51Udv1XIjLg
Pani dobiega 80-tki.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:35   #47
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
a nie tylko skupiania się na własnym wyglądzie, bo w końcu i tak znajdzie się jakaś ładniejsza/ mądrzejsza/ bogatsza/ ...
To po co skupiac sie na zdobywaniu wiedzy czy bogactwa?
Przeciez nie chodzi o to, zeby byc najladniejsza czy najmadrzejsza na swiecie, a mimo to jakos ludzie daza do polepszania swojego wygladu czy stanu wiedzy.
Co do "co zrobisz, jak bedziesz miala 40" - przeciez z wiekiem wszystko sie pogarsza, umysl, zdrowie tez. Czy to znaczy, ze juz teraz nie trzeba o nie dbac? A w ogole to i tak umrzemy, po co dazyc do czegokolwiek.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:47   #48
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Daj Ci, Boże, tylko takie problemy. Pamietasz, co odpowiedział lekarz Adrianowi Mole, gdy ten przyszedł do niego z prośbą o poradę wględem pryszcza: "Go home and count your blessings". Swoją drogą, ciekawe,co zrobisz, jak naprawdę stuknie Ci ta czterdziestka. Wybacz, ale od 19 latki można by już wymagać większego ogarnięcia a nie tylko skupiania się na własnym wyglądzie, bo w końcu i tak znajdzie się jakaś ładniejsza/ mądrzejsza/ bogatsza/ ...

A tak apropos starości i brzydoty...
https://www.youtube.com/channel/UCsy...-Ak51Udv1XIjLg
Pani dobiega 80-tki.
Pacjentom też tak mówisz? To kto ma większy problem: ktoś, kto się zabił z powodu czegoś, ha ha, tak prozaicznego jak wygląd czy ktoś szczęśliwy pomimo tragedii, które go w życiu spotkały, takich według Ciebie tragedii ofkoz, jak np. wypadek, w którym zginęła cała rodzina? No tak, ten drugi. Bo żyje. I Ty uznajesz łaskawie jego prawo do nazwania tego problemem.

Co kogoś, kto ma takie rozterki obchodzi, że inni mają gorzej i że mogłoby go spotkać coś innego? Nie spotkało i być może nie spotka. Get over it. Powinnaś chyba wiedzieć najlepiej, z czego to się bierze. I jeszcze wpychasz go w poczucie winy oraz wstydu za przejmowanie się tym Co to zmieni? Wyłącznie to, że poczuje się z tym całkowicie sam i będzie się krył. Brawo.

Przecież to, że np. w hospicjum można spotkać pogodnych ludzi albo że zaznałaś większych nieszczęść (bo tylko Ty masz prawo do wartościowania przeżyć wszystkich), to właśnie dowód na to, że nieważne co się stało, ważne jak sobie z tym radzimy. I ostatnim, co powinno się robić z kimś, kto sobie nie radzi, to wpędzać go w poczucie winy za to oraz sugerować, że coś z nim nie tak. Dżizys, ja to muszę tłumaczyć?

Pani z zalinkowanego kanału jest po operacjach i jak na swój wiek jest atrakcyjna. Inaczej byś jej nie oglądała ani nie podała za przykład. To podobnie żenujące jak zalinkowana wcześniej "gruba" dziewczyna, która przy doskonałej talii i twarzy miała szerokie biodra, wow... Ale odkrycie, że nadal można dobrze wyglądać dla większości.
Czy może coś innego miało nas zdziwić odnośnie jej? Że żyje?

Edytowane przez stewardesa
Czas edycji: 2019-09-07 o 17:52
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 17:58   #49
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

O tym, że większość kobiet jest biseksualna słyszałem. Uważam, że to możliwe.
Co do urody Polek i innych nacji, to dyskusja już kiedyś była w tym temacie i jak zwykle wizażanki nie wytrzymują w tego typu rozmowach ciśnienia.
Ostatnio był mecz siatkarek Polska - Niemcy. Według wielu opinii na tym forum i nie tylko, Polki powinny urodą przyćmić Niemki bez żadnego problemu. Jak było? To już każdy mógł sam ocenić. Jak dla mnie Niemki miały więcej atrakcyjnych dziewczyn w składzie.
Ukrainki i Rosjanki uchodzą za najpiękniejsze w Europie. Także wasze próby ośmieszenia ich stylu, niewiele pomogą
Ostatnio idąc przez małe miasteczko spotkałem kilka pięknych dziewczyn, ale ani jednego bardzo atrakcyjnego faceta. Nie wiem, może akurat jechali swoimi drogimi autami, a nie poruszali się pieszo.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 18:13   #50
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
ale ani jednego bardzo atrakcyjnego faceta. Nie wiem, może akurat jechali swoimi drogimi autami, a nie poruszali się pieszo.
A to nic dziwnego, akurat Polacy czesto nie grzesza uroda i nie potrafia o siebie dbac.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:14   #51
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87152403]A to nic dziwnego, akurat Polacy czesto nie grzesza uroda i nie potrafia o siebie dbac.[/QUOTE]

Jakby nie patrzeć, zaleta
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:22   #52
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87152403]A to nic dziwnego, akurat Polacy czesto nie grzesza uroda i nie potrafia o siebie dbac.[/QUOTE]

Ciekawe jak byś oceniła mój wygląd jesteś dość krytyczną osobą w tej kwestii. Myślę, że więcej niż 5/10 bym u Ciebie nie dostał.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:24   #53
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ostatnio idąc przez małe miasteczko spotkałem kilka pięknych dziewczyn, ale ani jednego bardzo atrakcyjnego faceta. Nie wiem, może akurat jechali swoimi drogimi autami, a nie poruszali się pieszo.
BARDZO atrakcyjny facet to stworzenie mityczne Ale podejrzewam, że to tak samo utrudnia życie, jak bycie nieatrakcyjnym w ogóle.

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ciekawe jak byś oceniła mój wygląd jesteś dość krytyczną osobą w tej kwestii. Myślę, że więcej niż 5/10 bym u Ciebie nie dostał.
Dawaj, podebatujemy
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:26   #54
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87152423]BARDZO atrakcyjny facet to stworzenie mityczne Ale podejrzewam, że to tak samo utrudnia życie, jak bycie nieatrakcyjnym w ogóle.[/QUOTE]
Może nawet za bardzo popłynąłem. W ogóle nie widziałem takiego, który mógłby uchodzić za "powyżej przeciętnej".

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87152423]
Dawaj, podebatujemy [/QUOTE]

Może kiedyś. Na priv. Za dużo osób mnie tutaj nie lubi żebym mógł dać swoje zdjęcie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:26   #55
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87152403]A to nic dziwnego, akurat Polacy czesto nie grzesza uroda i nie potrafia o siebie dbac.[/QUOTE]

Uroda urodą, ale właśnie chodzi o te dbanie o siebie, świadomość swojego wyglądu, podkreślanie zalet, korekta tego co jest mniej atrakcyjne. Zasada taka sama jak u kobiet, ale polski facet ma to raczej gdzieś.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:29   #56
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;87152430]Uroda urodą, ale właśnie chodzi o te dbanie o siebie, świadomość swojego wyglądu, podkreślanie zalet, korekta tego co jest mniej atrakcyjne. Zasada taka sama jak u kobiet, ale polski facet ma to raczej gdzieś.[/QUOTE]
Ja się sobie najbardziej podobam tuż po wizycie u barbera. Z resztą kobietom chyba też. Bo zauważyłem, że więcej jest wtedy "długich spojrzeń" i uśmiechów.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:30   #57
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87152404]Jakby nie patrzeć, zaleta [/QUOTE]
Dlaczego? Bo myślisz, że się wyróżniasz?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:35   #58
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ja się sobie najbardziej podobam tuż po wizycie u barbera. Z resztą kobietom chyba też. Bo zauważyłem, że więcej jest wtedy "długich spojrzeń" i uśmiechów.
Podejrzewam, że to siedzi w Twojej głowie. Ty się sobie bardziej podobasz, czujesz się pewniej i wyglądasz pewniej, więc i dziewczyny inaczej na Ciebie patrzą.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:48   #59
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
BARDZO atrakcyjny facet to stworzenie mityczne Ale podejrzewam, że to tak samo utrudnia życie, jak bycie nieatrakcyjnym w ogóle.

Hehe! Dlaczego utrudnia?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-07, 18:56   #60
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak pogodzić się z faktem, że jest się przeciętną z wyglądu?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dlaczego? Bo myślisz, że się wyróżniasz?
Nie, bo wtedy moja brzydota jest normalna w gąszczu przeciętniaków.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 13:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.