Dziwna sytuacja z koleżanką. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-04, 20:10   #1
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609

Dziwna sytuacja z koleżanką.


Cześć dziewczyny, od dawna czytam forum, zdecydowałam sie założyć konto ze względu na nietypową sytuację, w jakiej się znalazłam. Nie bardzo wiem, jak zareagować ani co myśleć a nie bardzo mam kogo zapytać.
otóż mam znajomą w pracy która na początku była dość oschła i nieprzystepna ale z czasem zaczęła się ze mną "kolegować", najpierw tylko cześć co słychać, a z czasem więź zaczęła się zacieśniać, zaczęłyśmy razem jeść obiady itp. Dziewczyna jest fajna, oczytana, wesoła, ale coraz bardziej zaczynają mi przeszkadzać pewne rzeczy. Widzę coraz więcej nieścisłości w tym, co ona mi mówi, np. jednego dnia mówi, że jej pierwszy mąż miał na imię Adrian, a po paru tygodniach mówi coś o Marcinie, ja sie pytam kto to, a ona: mój pierwszy mąż. Tak samo opowiadała mi ze szczegółami o wakacjach, na jakich była, a potem się okazało, że była całkiem gdzie indziej. Wczraj za to powiedziała coś takiego, co mi zmroziło krew w żyłach, bo niechcący wygadała się, że wie, jaki obraz mam na ścianie w salonie. NIGDY o nim nie wspominałam. Salon jest od ulcy i obraz byłoby widać, gdyby ktoś zaglądał, ale po co? i ona nigdy nie wspomniała, że była u mnie pod domem! Nie wiem jak się dalej zachować, o co jej może chodzić?
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 22:25   #2
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Miałam znajomą, która opowiadała różne przedziwne historie np, że na wakacjach spotkała znanego hollywoodzkiego aktora z którym się zaprzyjaźniła i który pisał do niej listy lub, że była opętana i robili jej egzorcyzmy. Po tym ostatnim wyznaniu już nigdy się z nią nie spotkałam. Tobie też radzę ograniczyć kontakt. Jeśli nie masz obrazu gdzies w tle na zdjeciu to może Cię obserwuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 22:48   #3
AuroraCoriolis
Zadomowienie
 
Avatar AuroraCoriolis
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1 091
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

A jestes pewna na 100% ze nie wspominalas o tym obrazie? Ew ze nie masz go gdzies na fejsie?


Mialam kiedys znajoma patologiczna klamczuche ale to w szkole bylo-nie kumam, psychologicznie mi sie nie chcialo tego rozkminiac,urwalam kontakty.


Na Twoim miejscu raczej tez bym unikala bo brzmi dziwnie.


A te egzorcyzmy kolezanki Alicji to wogole strach sie bac
AuroraCoriolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 23:05   #4
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Jak dla mnie brzmi jak mitomanka. Trudno powiedzieć czy to wynika z jakiejś głębszej choroby psychicznej. Ja bym się starała jednak ograniczyć kontakt, bo jej zachowanie byłoby dla mnie męczące.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 23:07   #5
Miss_Lauren
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Lauren
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: z południa
Wiadomości: 35
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87224875]Cześć dziewczyny, od dawna czytam forum, zdecydowałam sie założyć konto ze względu na nietypową sytuację, w jakiej się znalazłam. Nie bardzo wiem, jak zareagować ani co myśleć a nie bardzo mam kogo zapytać.
otóż mam znajomą w pracy która na początku była dość oschła i nieprzystepna ale z czasem zaczęła się ze mną "kolegować", najpierw tylko cześć co słychać, a z czasem więź zaczęła się zacieśniać, zaczęłyśmy razem jeść obiady itp. Dziewczyna jest fajna, oczytana, wesoła, ale coraz bardziej zaczynają mi przeszkadzać pewne rzeczy. Widzę coraz więcej nieścisłości w tym, co ona mi mówi, np. jednego dnia mówi, że jej pierwszy mąż miał na imię Adrian, a po paru tygodniach mówi coś o Marcinie, ja sie pytam kto to, a ona: mój pierwszy mąż. Tak samo opowiadała mi ze szczegółami o wakacjach, na jakich była, a potem się okazało, że była całkiem gdzie indziej. Wczraj za to powiedziała coś takiego, co mi zmroziło krew w żyłach, bo niechcący wygadała się, że wie, jaki obraz mam na ścianie w salonie. NIGDY o nim nie wspominałam. Salon jest od ulcy i obraz byłoby widać, gdyby ktoś zaglądał, ale po co? i ona nigdy nie wspomniała, że była u mnie pod domem! Nie wiem jak się dalej zachować, o co jej może chodzić?[/QUOTE]


Skąd miałaby wiedzieć gdzie mieszkasz? Gdyby szła za tobą to pewnie byś ją zauważyła, a poza tym pewnie masz w domu firanki i rolety, jak miałaby go zobaczyć? Może wspominałaś komuś innemu o tym obrazie i ten ktoś jej powtórzył. Wiesz, ludzie ze sobą rozmawiają o innych osobach bardzo czesto.
Miss_Lauren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 23:10   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Może był u ciebie ktoś, kogo zna i jej powiedział o obrazie?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 10:07   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Ja mam taką koleżankę, która też klepie takie bzdury, że się jej słuchać nie chce. Ja jestem cierpliwa ale do czasu. I teraz gdy ona mówi coś innego, niż wcześniej to normalnie mówiłam jej - Zosia, ale w piątek mówiłaś mi inaczej i cytuję jej słowa, a ona wtedy ma taką minę, że padam ze śmiechu, a na niej generalnie nie robi to wrażenia. Też wcześniej myślałam, że poprostu jest 'inna', ale ostatnio też przyłapałam ją na czymś i ograniczam kontakt z nią, ponieważ jej nie ufam.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 15:26   #8
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

A to jakiś charakterystyczny obraz? Taki, że ktoś, kto wie, że go masz mógł z nią o tym rozmawiać?
Albo faktycznie tak jak piszą dziewczyny-może jakieś zdjęcia, które mogła widzieć na fb albo u kogoś?
Przemyśl dokładnie wszystko.
Jeśli naprawdę nie ma opcji-to pomyśl, czy faktycznie mogła go widzieć stojąc przed domem. U mnie np. nie ma firanek i można by zobaczyć co mam w pokoju, ale żeby ze szczegółami móc opowiadać o obrazkach na ścianach-to wątpię.
Znajomość z taką osobą na pewno nie jest komfortowa. Nie lubię być okłamywana.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 16:45   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Bez przesady, zaraz powstanie teoria że ona co noc stoi za drzewem obserwując autorkę, w jednej ręce trzymając papierosa, a drugą się masturbując na widok cienia autorki w oknie
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 18:14   #10
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ja mam taką koleżankę, która też klepie takie bzdury, że się jej słuchać nie chce. Ja jestem cierpliwa ale do czasu. I teraz gdy ona mówi coś innego, niż wcześniej to normalnie mówiłam jej - Zosia, ale w piątek mówiłaś mi inaczej i cytuję jej słowa, a ona wtedy ma taką minę, że padam ze śmiechu, a na niej generalnie nie robi to wrażenia. Też wcześniej myślałam, że poprostu jest 'inna', ale ostatnio też przyłapałam ją na czymś i ograniczam kontakt z nią, ponieważ jej nie ufam.
Też mam identyczna koleżankę z pracy. I zawsze ma z rękawa wymówkę, dlaczego wersja się zmieniła. Też mnie to drażni i mocno ograniczyłam kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 19:33   #11
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Bez przesady, zaraz powstanie teoria że ona co noc stoi za drzewem obserwując autorkę, w jednej ręce trzymając papierosa, a drugą się masturbując na widok cienia autorki w oknie
Ja myślał raczej o jakiejs chorej obsesji, bez podloza seksualnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-05, 20:58   #12
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Bardzo dziękuję za rady!
Przemyślałam czy mogła obraz gdzieś widzieć na zdjęciu/fejsie - nie, raczej nie. Ale nie mogę wykluczyć że ktoś jej o tym powiedział, niby nie mamy wspólnych znajomych ale ja jej już nie wierzę Rozluźnię tę znajomość, bo jednak trochę mi ciarki chodzą, jak o niej pomyślę.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:07   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Przestań, kwestie obrazu napewno można jakoś racjonalnie wyjaśnić, dziwi mnie dlaczego odrazu nie zapytałaś, skąd wie o nim. Natomiast zamiana tych imion, może przez przypadek wypowiedziała inne imię i nawet nie zwróciła uwagi. Wiesz, nieraz tak się zdarza.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:33   #14
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 206
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

A ja w zyciu spotkalam dwoch bajkopisarzy. Obie osoby mialy powazny problem ze soba. Ja bym rozluznila ta znajomosc. Ufaj swojej intuicji.
540777dcbf6ffb1a00382ce11cd99e791e048a57_5e1e561288b96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 09:40   #15
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Ja poznalam podobnego faceta-na 1 spotkaniu gadka, że poszedł na dzienne studia z finansów, po roku przeniósł się na dzienna ekonomie i ma dyplom licencjata ekonomii. Po jakimś czasie, że on jest psychologiem-jak zapytałam jakie ma studia, to była 3 wersja, że on rok studiował wieczorowo finanse, po roku rzucił studia i poszedł na psychologię, ma dyplom magistra psychologii, ale nie lubi psychologow, nie pracuje jako psycholog to się nie chciał chwalić. Albo gadki, że on się zna ze Schetyną, kumpluje się z jego córką, chodził z nią do jednej klasy w liceum, ma IQ 156 i jest w Mensie, jakieś gadanie w stylu, że on sam sobie postawił diagnozę, że ma depresje, ma nawrót depresji i zaplanował, że popełni samobójstwo dokładnie w wieku 40 lat itp. Albo że on ma kolegę który jeździ służbowo do Łodzi, wynajmuje tam kawalerkę, jak mieszkanie będzie stało puste to może pożyczyć klucze i zabrać mnie na wycieczkę. Za kilka tygodni, że jego ojciec jest biznesmenem, jeździ służbowo do Łodzi i wynajmuje tam kawalerkę i jakby stala pusta to może pożyczyć klucze i zabrać mnie tam na wycieczkę. A jak zapytałam jaka jest ostateczna wersja czy to ojciec czy kolega jeździ służbowo do Łodzi i podnajmuje kawalerke, to była 3 wersja, ze on pisze referaty dla jakiegoś faceta, on ma mieszkanie w Łodzi i podnajmuje jego ojcu za mniejsze pieniądze te mieszkanie, wiec obie wcześniejsze wersje są prawdziwe. Do tego historyjki o jego byłych typu, że np jakaś była zaćpała sie narkotykami i ,,dobrze jej tak bo zdechła jak pies pod płotem” albo że on niby podwiazal nasieniowody, a jakaś dziewczyna i tak chciała żeby on ją zapłodnił chociaż się podwiazal i nie może mieć dzieci itp. Masa podobnych historyjek. Wyszło nawet, że typek mi się przedstawił fałszywym imieniem, nakłamał na temat wieku itp. Daruj sobie znajomosci z takimi ludźmi, bo z tego nic dobrego nie wynika, tylko krwi sobie napsujesz i będziesz miała nerwy. Im szybciej utniesz znajomość tym lepiej dla Ciebie, bo tacy mają problemy z głową

Edytowane przez puenta7
Czas edycji: 2019-10-06 o 09:46
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 10:38   #16
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Co do obrazu mogła być w twojej dzielnicy, odwiedzać kogoś, przechodzić twoją ulicą. Za oknami masz strefę publiczną.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 13:22   #17
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Cytat:
Napisane przez puenta7 Pokaż wiadomość
Ja poznalam podobnego faceta-na 1 spotkaniu gadka, że poszedł na dzienne studia z finansów, po roku przeniósł się na dzienna ekonomie i ma dyplom licencjata ekonomii. Po jakimś czasie, że on jest psychologiem-jak zapytałam jakie ma studia, to była 3 wersja, że on rok studiował wieczorowo finanse, po roku rzucił studia i poszedł na psychologię, ma dyplom magistra psychologii, ale nie lubi psychologow, nie pracuje jako psycholog to się nie chciał chwalić. Albo gadki, że on się zna ze Schetyną, kumpluje się z jego córką, chodził z nią do jednej klasy w liceum, ma IQ 156 i jest w Mensie, jakieś gadanie w stylu, że on sam sobie postawił diagnozę, że ma depresje, ma nawrót depresji i zaplanował, że popełni samobójstwo dokładnie w wieku 40 lat itp. Albo że on ma kolegę który jeździ służbowo do Łodzi, wynajmuje tam kawalerkę, jak mieszkanie będzie stało puste to może pożyczyć klucze i zabrać mnie na wycieczkę. Za kilka tygodni, że jego ojciec jest biznesmenem, jeździ służbowo do Łodzi i wynajmuje tam kawalerkę i jakby stala pusta to może pożyczyć klucze i zabrać mnie tam na wycieczkę. A jak zapytałam jaka jest ostateczna wersja czy to ojciec czy kolega jeździ służbowo do Łodzi i podnajmuje kawalerke, to była 3 wersja, ze on pisze referaty dla jakiegoś faceta, on ma mieszkanie w Łodzi i podnajmuje jego ojcu za mniejsze pieniądze te mieszkanie, wiec obie wcześniejsze wersje są prawdziwe. Do tego historyjki o jego byłych typu, że np jakaś była zaćpała sie narkotykami i ,,dobrze jej tak bo zdechła jak pies pod płotem” albo że on niby podwiazal nasieniowody, a jakaś dziewczyna i tak chciała żeby on ją zapłodnił chociaż się podwiazal i nie może mieć dzieci itp. Masa podobnych historyjek. Wyszło nawet, że typek mi się przedstawił fałszywym imieniem, nakłamał na temat wieku itp. Daruj sobie znajomosci z takimi ludźmi, bo z tego nic dobrego nie wynika, tylko krwi sobie napsujesz i będziesz miała nerwy. Im szybciej utniesz znajomość tym lepiej dla Ciebie, bo tacy mają problemy z głową
Tak z ciekawości - utrzymywałaś z nim kontakt bo tak dobrze kłamał, czy nie było w tych kłamstwach nic dziwnego? Czy byłaś zmuszona się z nim zadawać?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 13:44   #18
puenta7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 137
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Szczerze, to po pierwszych akcjach stwierdziłam, że z tego związku nie będzie, ale pomyślałam, ze nie wiem-może ma jakiś problem i uda mi sie mu pomoc (typu, że namówię go na jakiegoś psychologa czy psychiatrę), ale nie wiązałam już jakichś nadziei, że związek itp.
puenta7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-07, 12:22   #19
alabastrowa7
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowa7
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 40
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Miałam kiedyś styczność z dziewczyną z skłonnościami do mitomanii i generalnie dziewczyna zostawiła za sobą wszędzie spalone mosty. Przez historyjki, które wymyślała masa osób miała problemy, skłóciła wiele osób ze sobą. Ostatecznie każdy prędzej czy później się na niej przejechał, a ona się wyniosła na inny kraniec Polski.


Między innymi mówiła, że nauczyła się grać na gitarze na Woodstocku, na którym była w 2014. Podczas gdy wiele osób wie, że w 2014 nie była na Woodstocku, a grać na gitarze nauczyła się na pielgrzymce kilka lat wcześniej. Mówiła, że czytała Kinga chcąc przypodobać się jednemu chłopakowi, który był jego fanem, a w życiu żadnej jego książki nie czytała. Generalnie o co by ją zapytać to ona coś widziała, gdzieś była, robiła to, znała temat - co zawsze okazywało się ściemą. Nie polecam znajomości z takimi ludźmi.
alabastrowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-07, 12:46   #20
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Dziwna sytuacja z koleżanką.

Cytat:
Napisane przez Miss_Lauren Pokaż wiadomość
Skąd miałaby wiedzieć gdzie mieszkasz? Gdyby szła za tobą to pewnie byś ją zauważyła, a poza tym pewnie masz w domu firanki i rolety, jak miałaby go zobaczyć? Może wspominałaś komuś innemu o tym obrazie i ten ktoś jej powtórzył. Wiesz, ludzie ze sobą rozmawiają o innych osobach bardzo czesto.
Jako osoba, która potrafila śledzić swoja nastoletnią siostrę przez pół miasta bez zauważenia mimo ze przechodzila doslownie metr ode mnie (młoda coś kręcila z nocowaniem u kolezanki i okazalo sie, ze chcicala wyjechac na weekend za miasto do jakiegos chlopaka majac 14 lat) osmielę sie zaprzeczyć.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-07 13:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.