Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-16, 16:20   #181
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
My¶la³am o tym Lorealu, a nak³ada³a¶ ten odcieñ Castinga czy Prodigy?
Obawiam siê tylko, ¿e ta farba bêdzie za s³aba na moje porudzia³e pasma pod spodem w³osów.
loreal preference stockholm 10.21 na moich porudzia³ych nie da³o zieleni na szczê¶ciecasting i prodigy wydaja mi siê jeszcze s³absze ni¿ preference
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-16, 16:53   #182
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
loreal preference stockholm 10.21 na moich porudzia³ych nie da³o zieleni na szczê¶ciecasting i prodigy wydaja mi siê jeszcze s³absze ni¿ preference
I pokry³o ¿ó³te na blond?

Nie wypadaj± Ci w³osy po tej farbie? mi okropnie w³osy wypadaj± po Preference, nie wiem czemu tak jest, ale zawsze po tej farbie a szkoda, bo lubi³am swego czasu
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-16, 17:02   #183
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

postaram sie wrzucic zdj napewno blond jest ale raczej cieply, miejscami miodowy ze tak powiem ale nie rudyyyy bleh. a pierwszy raz tym loreal robilam I nie nakladalam na odrosty przy skorze wiec nie wiem czy beda leciec wlosy. jeszcze moze wyplukiwac sie do rudego :/ ale zobaczymy I tak sie ciesze z efektu poki co a wzielam ta farbe bo akurat w promocji byla
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-16, 17:17   #184
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
postaram sie wrzucic zdj napewno blond jest ale raczej cieply, miejscami miodowy ze tak powiem ale nie rudyyyy bleh. a pierwszy raz tym loreal robilam I nie nakladalam na odrosty przy skorze wiec nie wiem czy beda leciec wlosy. jeszcze moze wyplukiwac sie do rudego :/ ale zobaczymy I tak sie ciesze z efektu poki co a wzielam ta farbe bo akurat w promocji byla
Gdyby siê uda³o zrobiæ zdjêcia, to by³oby super!
Pewnie takie w³osy rozja¶niane itd., trzeba bêdzie kilka razy zafarbowaæ, ¿eby efekt d³u¿ej siê utrzymywa³. Przynajmniej mam tak± nadziejê
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-16, 18:54   #185
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Gdyby siê uda³o zrobiæ zdjêcia, to by³oby super!
Pewnie takie w³osy rozja¶niane itd., trzeba bêdzie kilka razy zafarbowaæ, ¿eby efekt d³u¿ej siê utrzymywa³. Przynajmniej mam tak± nadziejê
robie pasemka jasne i tej rudo¶ci zosta³o na dole, gora po pasemkach to ³adna, jasna, ale dó³ by³ ogólnie uczulaj± mnie farby, po alfaparf mia³am skorupy na g³owie, jak zwiêkszy mi sie odrost to bêdê my¶leæ czy farba i jaka, która rozja¶ni mi fajnie naturalki i ¿eby nie uczula³a i zeby dalej tonowa³a ten dó³ ( ale mam wymagania ).
a ty wrzuca³as zdj w³osów? czym robi³a¶ wcze¶niej?
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-17, 07:25   #186
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
robie pasemka jasne i tej rudo¶ci zosta³o na dole, gora po pasemkach to ³adna, jasna, ale dó³ by³ ogólnie uczulaj± mnie farby, po alfaparf mia³am skorupy na g³owie, jak zwiêkszy mi sie odrost to bêdê my¶leæ czy farba i jaka, która rozja¶ni mi fajnie naturalki i ¿eby nie uczula³a i zeby dalej tonowa³a ten dó³ ( ale mam wymagania ).
a ty wrzuca³as zdj w³osów? czym robi³a¶ wcze¶niej?
Mam tutaj zdjêcia swoich w³osów jak by³am jeszcze ruda

Kusi mnie zrobienie tej mieszanki Wellatonem, ale mogê to zrobiæ nie wcze¶niej ni¿ w lutym, bo inaczej stracê w³osy wtedy poka¿ê co mi wysz³o, chyba ¿e do tego czasu zmieniê koncepcjê, co jest bardzo prawdopodobne

Ja schodzê z bardzo ciemnego br±zu, niemal czerni (poziom 2-3) od wakacji zesz³ego roku Na pewnym etapie by³am kilka miesiêcy ruda

Potem z tych rudych schodzi³am do blondu, g³ównie przez k±piele rozja¶niaj±ce. Teraz ju¿ mam na tyle jasne w³osy, ¿e mogê tylko farbowaæ, nie muszê ju¿ rozja¶niaæ k±pielami. Za to mam teraz problem z kurczaczkiem

Generalnie nauczy³am siê jednego, po tych wszystkich operacjach, ¿e doj¶cie do czystego ³adnego blondu, zajmie jeszcze du¿o czasu i du¿o farbowañ minie od razu siê raczej nie da, chyba ¿e kosztem w³osów.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-17 o 07:26
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-17, 12:30   #187
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Mam tutaj zdjêcia swoich w³osów jak by³am jeszcze ruda

Kusi mnie zrobienie tej mieszanki Wellatonem, ale mogê to zrobiæ nie wcze¶niej ni¿ w lutym, bo inaczej stracê w³osy wtedy poka¿ê co mi wysz³o, chyba ¿e do tego czasu zmieniê koncepcjê, co jest bardzo prawdopodobne

Ja schodzê z bardzo ciemnego br±zu, niemal czerni (poziom 2-3) od wakacji zesz³ego roku Na pewnym etapie by³am kilka miesiêcy ruda

Potem z tych rudych schodzi³am do blondu, g³ównie przez k±piele rozja¶niaj±ce. Teraz ju¿ mam na tyle jasne w³osy, ¿e mogê tylko farbowaæ, nie muszê ju¿ rozja¶niaæ k±pielami. Za to mam teraz problem z kurczaczkiem

Generalnie nauczy³am siê jednego, po tych wszystkich operacjach, ¿e doj¶cie do czystego ³adnego blondu, zajmie jeszcze du¿o czasu i du¿o farbowañ minie od razu siê raczej nie da, chyba ¿e kosztem w³osów.
ja od wiosny robilam pasemka na wczesniej brazowych wlosach, ktore wczesniej byly blond, ale nie przemyslanie dalam czekolade ze dwa razy moze:/na poczatku w miare rowno fajnie bylo, ale pozniej jak gora bardziej jasna byla, tylko odrosty robilam to dol rudy masakrycznie scielam 20 cm, dbalam I teraz czas wyrownac I kurczak tez przede mna
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 07:12   #188
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
ja od wiosny robilam pasemka na wczesniej brazowych wlosach, ktore wczesniej byly blond, ale nie przemyslanie dalam czekolade ze dwa razy moze:/na poczatku w miare rowno fajnie bylo, ale pozniej jak gora bardziej jasna byla, tylko odrosty robilam to dol rudy masakrycznie scielam 20 cm, dbalam I teraz czas wyrownac I kurczak tez przede mna
Powodzenia Ja latami farbowa³am na ciemno, cud, ¿e to w ogóle jako¶ zesz³o ale w³osy do¶æ ucierpia³y, choæ zawsze by³y mocne i do¶æ zdrowe. Dla mnie teraz jest kar± farbowanie ca³o¶ci, zawsze robi³am tylko odrosty, a reszta raz na 3 miesi±ce. Mam nadziejê, ¿e jak ju¿ kolor dojdzie do siebie i pigment siê zagnie¼dzi to te¿ wystarczy mi farbowanie odrostów, o ile wcze¶niej nie stracê w³osów

Wczoraj umy³am w³osy dwa razy szamponem Sliver Loreala i na³o¿y³am maskê z Biovaxa wraz z malutk± kropl± gencjany, ¿ó³ty i rudawy znacznie siê zniwelowa³, teraz w³osy bardziej wpadaj± w be¿ ale to jeszcze nie to, co powinno byæ

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-18 o 08:00
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 09:53   #189
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

No to bardzo ³adnie :-D!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 15:15   #190
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Tinajero czym masz teraz robione wlosy? jaki kolor chcesz uzyskac?
ja nalozylam dzis fioletowa maske z marion czekam jak wlosy dojda do siebie po myciu to zobacze efekty

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-18 o 15:16
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-18, 15:34   #191
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
Tinajero czym masz teraz robione wlosy? jaki kolor chcesz uzyskac?
ja nalozylam dzis fioletowa maske z marion czekam jak wlosy dojda do siebie po myciu to zobacze efekty
Przede wszystkim jednolity ostatnio zrobi³am Loreal Preference 102, ale bardzo szybko zesz³a, no i w³osy mi lecia³y. Zafarbowa³am niedawno Joann± Szlachetna per³a. Ca³kiem fajna farba, ale s³abo pokry³a

Chcia³abym jasny blond, co¶ takiego np.:

60.jpg z8531358Q,Anja-Rubik-ambasadorka-bizuterii-Beads-Collection.jpg0 Anja Rubik kampania Apart swieta 2013 lamode.info 1 (1).jpg

Ale podobaj± mi siê bardzo te¿ takie:

item6.rendition.slideshowVertical.best-blonde-hairstyles-margot-robbie.jpg

I to najbardziej odpowiada mojej karnacji i kolorowi oczu.

Kiedy¶ mo¿e mi taki wyjdzie hehe


Ogólnie odcieni blondu jest du¿o, piêknychhhh ach
Raczej pasuj± mi te wpadaj±ce w popielaty, ale te¿ bez przesadyzmu. ¯ó³tko na pewno mi nie pasuje Ogólnie to blondynk± by³am ostatnio 20 lat temu

A Ty jaki kolor chcia³aby¶ uzyskaæ?
Daj znaæ, jak sprawdzi³a siê ta od¿ywka

Ja jeszcze w najbli¿szym czasie bêdê próbowaæ tê od¿ywkê https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ty.html&next=1

Szampon Loreala jest bardzo fajny (w próbowaniu do szamponu Joanny czy te¿ p³ukanki srebrnej Deli), ale do¶æ wysusza w³osy.

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-18 o 15:42
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 16:01   #192
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

sama odzywka fajna jesli chodzi o ochlodzenie koloru, ale musze przy niej nawilzac I natluszczac wlosy po myciu troche mi splynelo farby:/
tez pierwsze co to zrby bylo rowno nie moge sie zdecydowac jeszcze czy lepiej farbowac calosc czy pasemka.. przy pasemkach mam jak w banku ze rowno wychodzic nie bedzie, bo za kazdym razem jest inaczej jak robilam. do odcienia tez nie jestem zdecydowana moze cos takiego jak na zdj
wiem ze to dwa rozne kolorki, ten jeden to wloski mojej corci, I uwielbiam ten dzieciecy kolorek blondI pewnie w zyciu takiego nie bede miala ten drugi latwiej chyba uzyskac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-01-20 17.49.05.jpg (124,0 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2014-12-21-10-23-21-1.jpg (51,8 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez epikoo
Czas edycji: 2015-01-20 o 16:59
epikoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 07:46   #193
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez epikoo Poka¿ wiadomo¶æ
sama odzywka fajna jesli chodzi o ochlodzenie koloru, ale musze przy niej nawilzac I natluszczac wlosy po myciu troche mi splynelo farby:/
tez pierwsze co to zrby bylo rowno nie moge sie zdecydowac jeszcze czy lepiej farbowac calosc czy pasemka.. przy pasemkach mam jak w banku ze rowno wychodzic nie bedzie, bo za kazdym razem jest inaczej jak robilam. do odcienia tez nie jestem zdecydowana moze cos takiego jak na zdj
wiem ze to dwa rozne kolorki, ten jeden to wloski mojej corci, I uwielbiam ten dzieciecy kolorek blondI pewnie w zyciu takiego nie bede miala ten drugi latwiej chyba uzyskac
Jej jakie piêkne w³oski Twojej córeczki
Cudne mój synek te¿ ma jasne w³oski (na zdjêciu, w awatarze ), ale nie takie platynowe i te¿ je uwielbiam choæ teraz ma znacznie krótsze ni¿ na zdjêciu.

Ja te¿ zastanawia³am siê nad pasemkami i chyba jednak bêdê farbowaæ ca³o¶æ, z tym, ¿e tam gdzie mam ciemniejsze, czyli pod spodem, bêdê nak³ada³a na d³u¿ej, potem odrost i chwila na ca³o¶æ. To ju¿ bêdzie moje ostatnie ca³o¶ciowe farbowanie, potem tylko odrost i raz na jaki¶ czas ca³o¶æ. Bêdzie co ma byæ nie ma sensu moim zdaniem non stop katowaæ w³osy, przesta³am siê ³udziæ, ¿e na raz bêdê mia³a piêkny blond a teraz wygl±da to w miarê zno¶nie i generalne nie ¿a³ujê tych operacji

A co do ¿ó³ci... jest coraz lepiej po myciu szamponem Silver (za ka¿dym myciem po tym szamponie jakby siê wyp³ukiwa³a?), czyta³am gdzie¶, ¿e podobno ¿adna farba nie pokryje do koñca ¿ó³ci, je¶li taki kolor uzyska³o siê po rozja¶nianiu i tylko p³ukanki i szampony z czasem j± mog± usn±æ. Ale nie wiem ile w tym prawdy
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 10:34   #194
alicjawlkp91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam . Potrzebujê pomocy . Ponad miesi±c temu mia³am robion± dekoloryzacje u fryzjera . W³osy mia³y mieæ odcieñ jasnego br±zu , ciemnego blondu . Niestety wysz³y rude i cieniowane . Czy która¶ z Was doradzi³aby jaka farbê wybraæ ? Jak zniwelowaæ rudo¶æ ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg c4_500x640.jpg (39,3 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasny-braz.jpg (21,7 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2750.jpg (68,9 KB, 32 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2755.jpg (86,3 KB, 29 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2761.jpg (73,8 KB, 22 za³adowañ)
alicjawlkp91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 12:25   #195
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Odpisa³am Ci w innym w±tku

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 14:20   #196
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: po³udnie
Wiadomo¶ci: 2 449
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

ja za ka¿dym razem myje w³osy silverem, po farbowaniu mia³am du¿o ¿ó³tych tonów, teraz ponad miesi±c po mam ³adny be¿.

Teraz planyje zafarbowaæ ró¿anym blondem z palette, czyta³am opinie ¿e bardzo ³adnie wychodzi na w³osach i niweluje zó³te tony a przy tym nie jest popielaty - muszê na to uwa¿aæ bo koñcówki mam po rozja¶niaczu i bardzo ³atwo ³api± popiele. Tylko nie wiem czt ta farba ma 12 % utleniacz?
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 14:22   #197
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Jestem prawie pewna, ¿e tak

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 14:57   #198
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez dominikowa Poka¿ wiadomo¶æ
ja za ka¿dym razem myje w³osy silverem, po farbowaniu mia³am du¿o ¿ó³tych tonów, teraz ponad miesi±c po mam ³adny be¿.
To jednak co¶ w tym jest, ¿e wyp³ukuje ¿ó³ty. Myjesz silverem Loreala czy mo¿e jakim¶ innym?

Cytat:
Napisane przez dominikowa Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz planyje zafarbowaæ ró¿anym blondem z palette, czyta³am opinie ¿e bardzo ³adnie wychodzi na w³osach i niweluje zó³te tony a przy tym nie jest popielaty - muszê na to uwa¿aæ bo koñcówki mam po rozja¶niaczu i bardzo ³atwo ³api± popiele. Tylko nie wiem czt ta farba ma 12 % utleniacz?
12 % nie odwa¿ê siê na³o¿yæ na g³owê, ale efektu jestem ciekawa
Ja ju¿ postanowi³am, ¿e kolejne farbowanie to bêdzie mieszkanka Wellatonu 12/0 i 12/1 nie wiem tylko czy mieszaæ ca³o¶æ 12/1 czy tylko po³owê. Bojê siê zieleni lub ¶wizny

Edytowane przez Tinajero
Czas edycji: 2015-01-22 o 14:59
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 15:41   #199
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Uwa¿aj z 1, na ¿ó³tym czêsto daje taki brzydki zielony.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 15:53   #200
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Uwa¿aj z 1, na ¿ó³tym czêsto daje taki brzydki zielony.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
W³a¶nie, w³a¶nie. To dodam chyba tylko po³owê 12/1 na próbê ¿eby choæ trochê zgasiæ rudo¶ci pod spodem w³osów, nie s± jakie¶ du¿e wiêc mo¿e tyle wystarczy

Z drugiej strony gdzie¶ czyta³am, ¿e zmieszanie natury z popielem niweluje ryzyko zieleni.

W ka¿dym razie dam znaæ co wysz³o za 2 tygodnie
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 16:00   #201
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Trochê niweluje . Jednak wiêcej ni¿ pó³ bym nie dawa³a. Daj koniecznie znaæ co wysz³o.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 16:06   #202
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê niweluje . Jednak wiêcej ni¿ pó³ bym nie dawa³a. Daj koniecznie znaæ co wysz³o.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Na pewno dam znaæ i wklejê zdjêcia (je¶li bêdzie dobrze ).
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-22, 16:09   #203
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Mam nadziejê, ¿e tak i trzymam kciuki!

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 08:02   #204
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: po³udnie
Wiadomo¶ci: 2 449
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

tinajero - 12 % nie taki straszny moje w³oski nic nie ucierpia³y, ale przerwe od farby mia³y prawie roczn±. Szampon silver mam z Joanny.
Jak siê pofarbuje to postaram siê dodaæ zdjêcia przed i po
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 11:08   #205
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez dominikowa Poka¿ wiadomo¶æ
tinajero - 12 % nie taki straszny moje w³oski nic nie ucierpia³y, ale przerwe od farby mia³y prawie roczn±. Szampon silver mam z Joanny.
Jak siê pofarbuje to postaram siê dodaæ zdjêcia przed i po
Ja te¿ przed rozja¶nianiem ma³o farbowa³am, w³osy mia³am zdrowe i grube, przyznam, ¿e teraz trochê ucierpia³y, s± cieñsze, delikatne (koñcówki) i trochê wypadaj± tak wiêc w moim przypadku 12% odpada, nawet 9% bojê siê k³a¶æ

Ale generalnie dramatu nie ma po tym co im ostatnio zafundowa³am, w szale

Co mnie wkurza za to, to odrost widaæ o u mnie ju¿ po dwóch tygodniach od farbowania.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 12:08   #206
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Haha, jak ja mia³am blond to co dwa tygodnie co najmniej odrost robi³am :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 14:28   #207
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Haha, jak ja mia³am blond to co dwa tygodnie co najmniej odrost robi³am :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
No nie jest to fajne, przyznajê
Mam nadziejê, ¿e z czasem na wodzie 6% bêdzie mi siê udawa³o ten odrost rozja¶niaæ (mam ciemny blond). Bêdê te¿ na ¿ó³tko i odrost próbowaæ od¿ywki koloryzuj±cej Loreala Chrome Care (nr. 2), mam nadziejê, ¿e co¶ da
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-23, 15:27   #208
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ciemny blond, hm, my¶lê ¿e 6 powinna sobie dawaæ radê. Ja robi³am br±z na 9%

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 10:09   #209
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, zaczynam rozmy¶laæ siê z Wellatonu. Z tego wzglêdu, ¿e im d³u¿ej patrzê na swoje w³osy i im wiêcej czasu up³ywa od ostatniego farbowania (mycie itd.), to wygl±daj± na coraz ja¶niejsze (oprócz odrostów ), nabieraj± grubo¶ci i ogólnie wracaj± do zdrowia Nie wiem czy chcê je katowaæ znów 9% wod±. Mo¿e dam im jeszcze odpocz±æ na miesi±c, a w miêdzy czasie zafarbuje je Prodigy 10.21, to ogólnie dobra farba, ma dobry pigment, choæ farbowa³am ni± tylko na rudo swego czasu.

I tu mam pytanie, czy pokryje ¿ó³ty/rudy spód, czy oznaczenie 10.21 znaczy: 10 poziom, 2, per³a, 1 popiel? czy ten popiel, który jest na koñcu wystarczy do pokrycia rudo¶ci? nie musz± siê specjalnie rozja¶niæ...

No i ciekawi mnie na ile ta farba mo¿e rozja¶niæ odrost.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-01-25, 10:12   #210
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

To dok³adnie to znaczy. Tylko wiesz co, farby poziomu dziesiêæ te¿ maj± wodê 9. Ja¶niejsze bêd±, ale niewiele. Co do rudego- da radê, je¶li nie jest bardzo mocny.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.