Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-10, 22:17   #1261
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

asi1989 tak na bilety wstępów możesz mieć taniej zgłoś pilotowi na wycieczce że chcesz skorzystać z leg. nauczycielkiej ( musi być ta międzynarodowa) zniżka będzie ok 20% od ceny za koszt pakietu biletowego podanego na umowie
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 09:08   #1262
asi1989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 507
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
asi1989 tak na bilety wstępów możesz mieć taniej zgłoś pilotowi na wycieczce że chcesz skorzystać z leg. nauczycielkiej ( musi być ta międzynarodowa) zniżka będzie ok 20% od ceny za koszt pakietu biletowego podanego na umowie
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Zupełnie się tego nie spodziewałam i nie zabrałabym legitymacji, więc te zniżki to taka miła niespodzianka
__________________
2022
Książki: 26

2021
Książki: 63

2020
Książki: 51
asi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 10:37   #1263
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
hotel 3 gwiazdki (wiem żadna rewelacja w marmaris), dzwoniłam drugi raz do biura RT i miła pani powiedziała że promo to od promocji, bo dostali pulę pokoi z niższą ceną i mówiła że nie powinno to mieć wpływu na standard pokoju

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------


ten cypr cos pięknego, a jaka plaża niestey dla mnie poza budżetem

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------


hehe, też o tym myślałam...ale ile lir tureckich?...
Euro albo dolary, a ile tyle ile chcesz
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 13:34   #1264
megiii85
Raczkowanie
 
Avatar megiii85
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Skąd piszę? może inaczej chciałabym pisać z pięknego zakątką jakim jest Polinezja Francuska
Wiadomości: 357
Dot.: Biura Podróży

Wróciłam z dwutygodniowych wakacji z Turcji, wykupiłam wycieczkę w Wezyrze - jesteśmy z tż zadowoleni nie mamy żadnych zastrzeżeń.
megiii85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 10:23   #1265
Scarli
Przyczajenie
 
Avatar Scarli
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 11
Dot.: Biura Podróży

Witam
Ja wybieram się do Grecji na tydzień od 19.07 możecie mi coś ciekawego polecić? Nigdy tam jeszcze nie byłam jade z koleżanką i jestem na etapie przeglądania ofert.
Scarli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:41   #1266
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Scarli Pokaż wiadomość
Witam
Ja wybieram się do Grecji na tydzień od 19.07 możecie mi coś ciekawego polecić? Nigdy tam jeszcze nie byłam jade z koleżanką i jestem na etapie przeglądania ofert.
Zapraszam na priv
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 17:02   #1267
Nefretytowa ksiezniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Biura Podróży

Nie mam wielkich doświadczeń, ale 2 razy w życiu udało mi się gdzieś wyskoczyć z biurem I to tylko z Rainbow Tours, więc nie mam porównania, ale to jedno mogę polecić, bo wycieczki robią naprawdę bardzo dobre. Fakt, nie każdego stać, ale jak się już ktoś wybiera na wakacje to niewiele mniej wyda nad bałtykiem, a taką Tunezję mieli w zeszłym roku tanią jak marzenie
Nefretytowa ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 16:06   #1268
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Nefretytowa ksiezniczka Pokaż wiadomość
Nie mam wielkich doświadczeń, ale 2 razy w życiu udało mi się gdzieś wyskoczyć z biurem I to tylko z Rainbow Tours, więc nie mam porównania, ale to jedno mogę polecić, bo wycieczki robią naprawdę bardzo dobre. Fakt, nie każdego stać, ale jak się już ktoś wybiera na wakacje to niewiele mniej wyda nad bałtykiem, a taką Tunezję mieli w zeszłym roku tanią jak marzenie
szkoda że nie ma lubię
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 20:45   #1269
Ambrosija
Przyczajenie
 
Avatar Ambrosija
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Biura Podróży

Ostatnio robimy z mężem ostry research, bo chcemy już w sierpniu wybrać się na wypoczynek. Powiem od razu, wszystkie biura mają droższe oferty na teraz niż np. na koniec września i październik, ze względu na to, że wiadomo - teraz jest szczyt sezonu. Nie chcemy wykupywać wycieczki w jakimś małym osiedlowym biurze ze względu na to, że jedziemy z małym synkiem i chcemy coś naprawdę zaufanego. Przeszukuję fora, patrzę na opinie, czytam artykuły i nasuwa mi się wniosek, że na każde biuro spływają lawiny skarg, to chyba normalne w tej branży. Często moim zdaniem niesłuszne, bo ludzie mają pretensje naprawdę o drobnostki. W każdym razie zastanawiam się nad Ecco i Rainbow Tours, na razie z przewagą dla Rainbow Tours, z racji tego, że to większe biuro, a więc ma większą infrastrukturę i wybór, a dwa - w rankingach oceniających cenę w zestawieniu z jakością, wypadają najlepiej. I prowadzą też klubiki dla najmłodszych, w których prowadzą zajęcia. A teraz trzeba będzie jeszcze wybrać kierunek wakacyjny (na razie rozważamy Tunezję, Lanzarote, Fuertę, Teneryfę, Egipt i Chorwację). Czasem żałuję, że mamy taki wielki wybór, bo tak wiele czasu trzeba poświęcić na poszukiwania i na decyzję...
Ambrosija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:02   #1270
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

Ambrosija też długo zastanawialiśmy się gdzie jechać i z jakim biurem podróży. W końcu wybraliśmy Teneryfę lecimy z Itaką, właśnie w drugiej połowie września tam cały czas jest ciepło, a ceny znacznie niższe po sezonie, więc nie było nad czym się zastanawiać

Wiele osób polecało nam Teneryfę, mówią, że tam jest przepięknie. Nad
Fuertą też się zastanawialiśmy, ale odpadła dla nas, bo podobno tam bardzo wieje, a Tunezję i Egipt każdy odradzał
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:36   #1271
bencowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 358
Best Reisen - biuro podóży

Witam
Był ktoś z biura Besrt Reisen na wakacjach?
Jakie są Wasze opinie?
bencowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 12:05   #1272
Darczynek
Raczkowanie
 
Avatar Darczynek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 72
Dot.: Biura Podróży

Ja długi czas jeździłam bez pomocy biura podróży, bo kiedys sparzyłam się na jednym i uraz pozostał. Jednak kiedy zakochałam sie w nartach to biuro było mi niezbędne, bo nie wyczaruję z moją znajomością języka instruktora narciarskiego i hotelu. Więc od dwóch sezonów jeżdżę do Włoch z biurem bfc i jestem zadowolona z układu, tym bardziej, że organizują wycieczki rodzinne, z dziećmi.
__________________
Dar czynienia dobra
Darczynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:16   #1273
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Ja z Triada bylam tylko raz jak pisalam, we Francji i bylo calkiem ok, tylko wlascie jak rok pozniej chcielismy gdzies pojechac to zaczelismy wtedy slyszec mnostwo zlych opinii o tym biurze. W ogole to ponoc mialo przestac istniec, ale okazalo sie, ze istnieje...To byl bodajże 2001 rok. I zrezygnowalismy z tego biura i trafilismy wtedy na BuksaTravel i OrlandoTravel.
byłam we Włoszech z buksaTravel. Nigdy więcej!
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 15:57   #1274
Domzdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Biura Podróży

A ja polecam Akademię Podróży Wojażer z Poznania. Małe biuro, ale prężnie działające. Przyciągneło mnie do nich przypadkiem, bo oferują takie zwiedzanie przeciwstawne do typowych wycieczek dużych biur(np. 3 kraje w 7 dni). Mianowicie takie podróżowanie bez pośpiechu, poznawianie okolicy i zwyczajow itd. Jest to szczególnie fajne bo zawsze w każdym miejscu można znaleźć coś ciekawego co by nam umknęło przy szybkim zwiedzaniu. Oni mają na to nazwę w stylu slow food - slow travel. Ogólnie dużo osób starszych było, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało. A wolałam tak zwiedzać niż sama, bo zawsze lepiej z opieką przewodnika, bo z aplikacjami to niesteety nie to samo.
Domzdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-21, 11:54   #1275
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Domzdrowie Pokaż wiadomość
A ja polecam Akademię Podróży Wojażer z Poznania. Małe biuro, ale prężnie działające. Przyciągneło mnie do nich przypadkiem, bo oferują takie zwiedzanie przeciwstawne do typowych wycieczek dużych biur(np. 3 kraje w 7 dni). Mianowicie takie podróżowanie bez pośpiechu, poznawianie okolicy i zwyczajow itd. Jest to szczególnie fajne bo zawsze w każdym miejscu można znaleźć coś ciekawego co by nam umknęło przy szybkim zwiedzaniu. Oni mają na to nazwę w stylu slow food - slow travel. Ogólnie dużo osób starszych było, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało. A wolałam tak zwiedzać niż sama, bo zawsze lepiej z opieką przewodnika, bo z aplikacjami to niesteety nie to samo.
To już nie jest tylko nazwa na ich działalność, ale szybko rozwijająca się nowa gałąź turystyki Ludzie nie chcą mieć przeładowanych planów na zwiedzanie, tylko wychodzimy w jakieś miejsce, spodoba się lokalna kuchnia/panorama miasta/dzielnica to zostajemy na dłuższą przerwę (plan je uwzględnia).
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 11:25   #1276
Domzdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Biura Podróży

No tak sobie pomyślałam - tylko wcześniej nie spotkałam się z taką nazwą. No dokładnie, zamiast biegania na szybko trochę posmakowania regionu. Polecam wszystkim
Domzdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 19:50   #1277
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Domzdrowie Pokaż wiadomość
No tak sobie pomyślałam - tylko wcześniej nie spotkałam się z taką nazwą. No dokładnie, zamiast biegania na szybko trochę posmakowania regionu. Polecam wszystkim
Z ciekawości zapytam-gdzie byłaś na takim wyjeździe? Wiem, że slow travel jest popularne szczególnie we Włoszech, łączy się z enoturystyką

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2014-12-22 o 19:52
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 06:35   #1278
Domzdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Biura Podróży

To był wyjazd do Rzymu. Po raz pierwszy byłam we Włoszech i chyba się zakochałam w tym klimacie. Zastanawiam się nad wycieczką na Sycylię.

Takie zwiedzanie pasuje do nich hehe. Enoturystyka gdzieś słyszałam, ale musiałam sprawdzić o co chodzi. No przy zwiedzaniu z winami to czasami szybko nie da się podróżować(taki sucharek). Pozdrawiam
Domzdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 12:53   #1279
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Biura Podróży

Na Sycylię to ja mam dłuuugie zęby. Powoli zaczynam przeszukiwać oferty, chociaż nie wiem jeszcze kiedy będzie urlop w tym roku. Pytanie tylko z kim bezpiecznie będzie w najbliższe wakacje... Tyle się teraz czyta o tych biurach podróży...
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 15:31   #1280
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

Ale co niby się czyta o tych biurach podroży aktualnie? Podobno w ostatnich dwóch sezonach wszystkie biura podróży odnotowały zysk.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 18:16   #1281
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Domzdrowie Pokaż wiadomość
To był wyjazd do Rzymu. Po raz pierwszy byłam we Włoszech i chyba się zakochałam w tym klimacie. Zastanawiam się nad wycieczką na Sycylię.

Takie zwiedzanie pasuje do nich hehe. Enoturystyka gdzieś słyszałam, ale musiałam sprawdzić o co chodzi. No przy zwiedzaniu z winami to czasami szybko nie da się podróżować(taki sucharek). Pozdrawiam
Sycylia hmm...słyszałam o tej wyspie, często przewija się w różnych programach podróżniczych ale jakoś na mnie wrażenia nie zrobiła. Gdybym miała wybierać włoską wyspę to bliżej i bardziej cywilizowana jest Sardynia, lub należąca do Francji Korsyka. Ale ja generalnie nie przepadam za wyspami, z tego względu że tam zwykle jest za mało zabytków (chlubnym wyjątkiem są wyspy greckie), a ile można jeść i pływać, ewentualnie kluby z podchmielonym towarzystwem. Nie zamieniłabym Rzymu na Sycylię
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 13:24   #1282
Domzdrowie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
Sycylia hmm...słyszałam o tej wyspie, często przewija się w różnych programach podróżniczych ale jakoś na mnie wrażenia nie zrobiła. Gdybym miała wybierać włoską wyspę to bliżej i bardziej cywilizowana jest Sardynia, lub należąca do Francji Korsyka. Ale ja generalnie nie przepadam za wyspami, z tego względu że tam zwykle jest za mało zabytków (chlubnym wyjątkiem są wyspy greckie), a ile można jeść i pływać, ewentualnie kluby z podchmielonym towarzystwem. Nie zamieniłabym Rzymu na Sycylię

No ja w jakimś filmie widziałam te tereny sycylijskie i jakoś tak mi ładnie podpasowały. No ale podobnie myślę, że Rzymu na Sycylię nie zamienię .
Domzdrowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 11:08   #1283
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Biura Podróży

W tym roku byłam zarówno na Sycylii jak i w Rzymie. Uważam, że zarówno tu i tu warto pojechać. Szczególnie polecam wyspy Liparyjskie - Stromboli jest przepiękne i ta wypływająca z wulkanu lawa !! Czad.
Sycylii mi zdecydowanie za mało. Na początku roku zacznę przeszukiwać oferty Itaki na wakacje. Chyba wrócę tam w przyszłym roku.
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 11:35   #1284
janka_skakanka
Przyczajenie
 
Avatar janka_skakanka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Biura Podróży

My z rodziną zawsze mamy takie postanowienie, że 2 razy w roku wyjezdzamy za granicę: zimą i latem. Na Sycylii byliśmy 2 lata temu, sami sobie organizowaliśmy cały wyjazd, ale to też dlatego, że mąż ma tam znajomych. Z kolei zimą zawsze wybieramy się z zaprzyjaznionym biurem BFC. W tym roku jedziemy 21 marca do La Thuile
janka_skakanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 12:56   #1285
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Biura Podróży

Z tym odnotowaniem zysku w biurach podróży to prawda. Ja bym się trzymała chyba tych z pierwszej piątki, żeby mieć pewność stabilności jakiejś. Jeśli wierzyć raportom Rzeczpospolitej to na pierwszym miejscu trzyma się wspomniana Itaka. Nie wiem jak tam organizacyjnie temat wygląda, bo nigdy z nimi nie latałam (chętnie poznam opinie), ale cenowo z tego co zerkałam (planuję urlop) to wyglądają korzystnie. Człowiek zwykle się chwyta takich biur, których nazwę ma osłuchaną i o których mogą coś powiedzieć znajomi...
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 13:10   #1286
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

Dla mnie najpewniejsze sa: Itaka, Neckermann, Tui, Rainbow

Z Itaka mi się dobrze lata i lece z nimi w tym roki
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:14   #1287
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dla mnie najpewniejsze sa: Itaka, Neckermann, Tui, Rainbow

Z Itaka mi się dobrze lata i lece z nimi w tym roki
Ja też lece z itaką. To będzie mój pierwszy urlop gdzie polecę samolotem
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:16   #1288
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Biura Podróży

Będziesz zadowolona
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 17:57   #1289
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez vivienne Pokaż wiadomość
będziesz zadowolona
mam nadzieję
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 16:18   #1290
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Biura Podróży

My z mężem byliśmy z Itaką w tamtym roku na Teneryfie i wróciliśmy bardzo zadowoleni
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.