Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-01, 18:57   #2401
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
No tylko, że one chcą genetyczny top, a ja chcę kobietę bez defektów. Ech.
Czyli uważasz, że facet teoretycznie bez defektów (czyli bez złego zgryzu, cofniętej szczęki, zakoli, łysiny, brzydkiego nosa, odstających uszu, krzywych zębów, wysoki, niegruby itd. itp) nie jest z top? Sam mówisz, że masz problem ze szczęką, więc masz defekt, a chcesz bez. Nic dziwnego, ale nie wkurzaj się na kobiety z defektem, że chcą bez, bo mają takie samo nastawienie jak Ty.

Już pomijając to, że czasami te "defekty" sprawiają, że ktoś jest atrakcyjny. Nie wyobrażam sobie Alana Rickmana z małym, prostym nosem. Jak dla mnie by był mniej atrakcyjny. Może też za dużo widziałam dziewczyn z instagrama wyglądających tak samo: duże oczy z prawie takim samym makijażem, małe zadarte nosy, pełne usta, długie włosy (ewentualnie long bob), wypchany biust, tyłek, wąska talia itd. Jakby wrzucić na jedno konto, to nawet by nie zauważyć kiedy zmienia się dziewczyna. Wszystkie te cechy są atrakcyjne, ale zero w tym charakterystyczności. Jak 90% dziewczyn zacznie tak wyglądać, to właśnie taka uroda stanie się przeciętna.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 19:16   #2402
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Czyli uważasz, że facet teoretycznie bez defektów (czyli bez złego zgryzu, cofniętej szczęki, zakoli, łysiny, brzydkiego nosa, odstających uszu, krzywych zębów, wysoki, niegruby itd. itp) nie jest z top? Sam mówisz, że masz problem ze szczęką, więc masz defekt, a chcesz bez. Nic dziwnego, ale nie wkurzaj się na kobiety z defektem, że chcą bez, bo mają takie samo nastawienie jak Ty.

Już pomijając to, że czasami te "defekty" sprawiają, że ktoś jest atrakcyjny. Nie wyobrażam sobie Alana Rickmana z małym, prostym nosem. Jak dla mnie by był mniej atrakcyjny. Może też za dużo widziałam dziewczyn z instagrama wyglądających tak samo: duże oczy z prawie takim samym makijażem, małe zadarte nosy, pełne usta, długie włosy (ewentualnie long bob), wypchany biust, tyłek, wąska talia itd. Jakby wrzucić na jedno konto, to nawet by nie zauważyć kiedy zmienia się dziewczyna. Wszystkie te cechy są atrakcyjne, ale zero w tym charakterystyczności. Jak 90% dziewczyn zacznie tak wyglądać, to właśnie taka uroda stanie się przeciętna.
W sumie dobra uwaga. Kobieta bez defektow to właśnie top, bo to defekty przeciez sprawiają, że spada się w rankingu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 19:38   #2403
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Czyli uważasz, że facet teoretycznie bez defektów (czyli bez złego zgryzu, cofniętej szczęki, zakoli, łysiny, brzydkiego nosa, odstających uszu, krzywych zębów, wysoki, niegruby itd. itp) nie jest z top? Sam mówisz, że masz problem ze szczęką, więc masz defekt, a chcesz bez. Nic dziwnego, ale nie wkurzaj się na kobiety z defektem, że chcą bez, bo mają takie samo nastawienie jak Ty.

No, są defekty i są defekty. Mnie smuci świadomość, że na tyle możliwych kobiet interesują się mną tylko te nieatrakcyjne. Ja mam słabą szczękę, ale też poprawiłem ją na ile się dało, tak jak pisałem.



Cytat:
Już pomijając to, że czasami te "defekty" sprawiają, że ktoś jest atrakcyjny. Nie wyobrażam sobie Alana Rickmana z małym, prostym nosem. Jak dla mnie by był mniej atrakcyjny. Może też za dużo widziałam dziewczyn z instagrama wyglądających tak samo: duże oczy z prawie takim samym makijażem, małe zadarte nosy, pełne usta, długie włosy (ewentualnie long bob), wypchany biust, tyłek, wąska talia itd. Jakby wrzucić na jedno konto, to nawet by nie zauważyć kiedy zmienia się dziewczyna. Wszystkie te cechy są atrakcyjne, ale zero w tym charakterystyczności. Jak 90% dziewczyn zacznie tak wyglądać, to właśnie taka uroda stanie się przeciętna.

Alan Rickman nie ma wielkiego nosa. Zresztą, u faceta duży nos jeszcze przejdzie, jeśli resztę ma atrakcyjną.


Odnośnie charakterystyczności, to pisałem - lepiej być takim jak reszta (np te laski z instagrama) niż wyróżniać się czymś, ale na minus.


Tak swoją drogą to tych lasek z instagrama wcale nie ma tak dużo, albo może to ja mieszkam na zadupiu. Ale bardziej mam wrażenie, że to taki wyimaginowany wróg dla tzw naturalnych kobiet, które w ten usprawiedliwiają swoją nieatrakcyjność.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:26   #2404
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
No, są defekty i są defekty. Mnie smuci świadomość, że na tyle możliwych kobiet interesują się mną tylko te nieatrakcyjne. Ja mam słabą szczękę, ale też poprawiłem ją na ile się dało, tak jak pisałem.






Alan Rickman nie ma wielkiego nosa. Zresztą, u faceta duży nos jeszcze przejdzie, jeśli resztę ma atrakcyjną.


Odnośnie charakterystyczności, to pisałem - lepiej być takim jak reszta (np te laski z instagrama) niż wyróżniać się czymś, ale na minus.


Tak swoją drogą to tych lasek z instagrama wcale nie ma tak dużo, albo może to ja mieszkam na zadupiu. Ale bardziej mam wrażenie, że to taki wyimaginowany wróg dla tzw naturalnych kobiet, które w ten usprawiedliwiają swoją nieatrakcyjność.
Nie "są defekty i są defekty", ale chcesz dziewczynę bez defektów umniejszając swojemu defektowi, a wyolbrzymiając ten dziewczyny. Do czego porównałbyś swój problem ze szczęką? Złym kolorem bluzki?

Nie mówiłam, że ma wielki, ale mały też nie jest. Jednak różni się od małego, prostego nosa, który jest uważany za atrakcyjny.

Wklejam pierwsze lepsze z Google. Te dziewczyny są bardzo atrakcyjne, ale z czasem (naturalnie i z pomocą operacji plastycznych) tak może wyglądać co druga dziewczyna (lub więcej). Wtedy taki wygląd przestanie być postrzegany jako nadzwyczajny, a stanie się przeciętnym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2b2a242723e034a1153d7bc528b9df6a.jpg (118,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg original.jpg (95,9 KB, 134 załadowań)
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:26   #2405
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość


Tak swoją drogą to tych lasek z instagrama wcale nie ma tak dużo, albo może to ja mieszkam na zadupiu. Ale bardziej mam wrażenie, że to taki wyimaginowany wróg dla tzw naturalnych kobiet, które w ten usprawiedliwiają swoją nieatrakcyjność.
Ciekawe czemu... czej czej... czy to możliwe, że te laski tak nie wyglądają w rzeczywistości??? mózg rozwybuchnięty.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:30   #2406
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
No, są defekty i są defekty. Mnie smuci świadomość, że na tyle możliwych kobiet interesują się mną tylko te nieatrakcyjne. Ja mam słabą szczękę, ale też poprawiłem ją na ile się dało, tak jak pisałem.






Alan Rickman nie ma wielkiego nosa. Zresztą, u faceta duży nos jeszcze przejdzie, jeśli resztę ma atrakcyjną.


Odnośnie charakterystyczności, to pisałem - lepiej być takim jak reszta (np te laski z instagrama) niż wyróżniać się czymś, ale na minus.


Tak swoją drogą to tych lasek z instagrama wcale nie ma tak dużo, albo może to ja mieszkam na zadupiu. Ale bardziej mam wrażenie, że to taki wyimaginowany wróg dla tzw naturalnych kobiet, które w ten usprawiedliwiają swoją nieatrakcyjność.
A błagam cię, nie jestem ani odrobinę naturalna, farbuje włosy, zrobiłam operację plastyczna nosa, mam botox w czole, równe zęby, ofc prostowane aparatem, regularnie robię paznokcie, a do tego uwielbiam się malować, mam w planach jeszcze kilka zabiegów.
Absolutnie nie uważam, że bycie taka naturalna dziewczyna, co to farba fuj, albo makijaż? Ja się nie maluję bo to strata czasu! Jest w jakimkolwiek stopniu lepsze od bycia poprawionym.
Natomiast nadal uważam, że teraz większość lasek jest robiona na jedno kopyto, tzn. Maleńki nos, wielkie wargi, olbrzymie rzęsy i brwi jak skrzydła mewy. No sorka.
To wcale nie chodzi o poziom "zrobienia", tylko o to, że wszystko na jedno kopyto. Screenshot_20200201-212015.jpgScreenshot_20200201-212310.jpgScreenshot_20200201-212514.jpgScreenshot_20200201-212717.jpgScreenshot_20200201-212429.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:38   #2407
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Nie "są defekty i są defekty", ale chcesz dziewczynę bez defektów umniejszając swojemu defektowi, a wyolbrzymiając ten dziewczyny. Do czego porównałbyś swój problem ze szczęką? Złym kolorem bluzki?

W sumie nie wiem. Mówię, kobieta nie musi być z topu, ale też nie może być ulana i mieć krzywych zębów. Te krzywe zęby to nie jest mój wymysł serio, jeszcze wracając do tej laski... ona miała mega kompleksy, nie mówiła, że to przez to, ale mówię, miała nienaturalnie duże te kompleksy. Wspomniała, że ją faceci olewają bez słowa i już przed randką mówiła, że jak coś jest nie tak to mam od razu mówić.



Ja nie mam problemu ze szczęką wielkiego, tzn no nie jestem atrakcyjny ale też nie mam deformacji, szczególnie po wypełniaczach.



Cytat:
Wklejam pierwsze lepsze z Google. Te dziewczyny są bardzo atrakcyjne, ale z czasem (naturalnie i z pomocą operacji plastycznych) tak może wyglądać co druga dziewczyna (lub więcej). Wtedy taki wygląd przestanie być postrzegany jako nadzwyczajny, a stanie się przeciętnym.

Ale dziwnym trafem nie wygląda. To nie jest tylko kwestia chęci i pieniędzy, ale też geny. Im słabsze geny tym ciężej nadrobić to w nienaturalny sposób, wiem coś o tym.



Cytat:
Ciekawe czemu... czej czej... czy to możliwe, że te laski tak nie wyglądają w rzeczywistości??? mózg rozwybuchnięty.

Tak to sobie tłumacz. Jak laska jest zrobiona i zadbana to od razu się rzuca w oczy.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Natomiast nadal uważam, że teraz większość lasek jest robiona na jedno kopyto, tzn. Maleńki nos, wielkie wargi, olbrzymie rzęsy i brwi jak skrzydła mewy. No sorka.

No to nie wiem. Mnie bardziej przeszkadza, że jest coraz więcej grubych, a nie, że na jedno kopyto się laski malują. Dajcie mi takiego klona to będę szczęśliwy. Ja nie mam do czynienia ze zrobionymi kobietami. Mam za to styczność z niezadbanymi.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 20:41   #2408
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie chodzi o makijaż, tylko o operacje. To jest już trochę poważniejsze, bo co, jeśli dziś są modne wielkie usta, a jutro cieniutkie kreseczki? Jak z brwiami albo np. Nosy, kiedyś mieć zadarty to była żenua, i wyzywanie od świnek, a teraz wielkie wow i laski operują, żeby mieć zadarty i maleńki. Walić problemy z oddychaniem, mały nosek barbie

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:47   #2409
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
W sumie nie wiem. Mówię, kobieta nie musi być z topu, ale też nie może być ulana i mieć krzywych zębów. Te krzywe zęby to nie jest mój wymysł serio, jeszcze wracając do tej laski... ona miała mega kompleksy, nie mówiła, że to przez to, ale mówię, miała nienaturalnie duże te kompleksy. Wspomniała, że ją faceci olewają bez słowa i już przed randką mówiła, że jak coś jest nie tak to mam od razu mówić.



Ja nie mam problemu ze szczęką wielkiego, tzn no nie jestem atrakcyjny ale też nie mam deformacji, szczególnie po wypełniaczach.






Ale dziwnym trafem nie wygląda. To nie jest tylko kwestia chęci i pieniędzy, ale też geny. Im słabsze geny tym ciężej nadrobić to w nienaturalny sposób, wiem coś o tym.






Tak to sobie tłumacz. Jak laska jest zrobiona i zadbana to od razu się rzuca w oczy.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------




No to nie wiem. Mnie bardziej przeszkadza, że jest coraz więcej grubych, a nie, że na jedno kopyto się laski malują. Dajcie mi takiego klona to będę szczęśliwy. Ja nie mam do czynienia ze zrobionymi kobietami. Mam za to styczność z niezadbanymi.
Dziewczyna miała kompleksy, a Ty jej nie pocieszyłeś. Skoro Wizażanka miała pocieszyć kogoś seksualnie kto narzekał, to tej trzeba było kupić jej coś z biżuterii czy drogą kolację postawić.
Oczywiście mówię to sarkastycznie żeby nie było.

Moim zdaniem jednak dziewczyny upodabniają się do siebie coraz bardziej. Nie tylko makijażem. Z czasem podejrzewam, że operacje plastyczne staną się tańsze, bardziej dostępne do każdego i pospolite. Teraz nawet w niektórych krajach Azji wschodniej chodzi się nawet z opatrunkami po operacji, bo to jest fajne. Wszystko można zmienić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ladyboy.jpg (33,7 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chinny-2.jpg (65,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ultimate-chinny.jpg (40,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Shapeshifter.jpg (42,0 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Dumbo.jpg (29,1 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Desperate-Dan.jpg (22,9 KB, 137 załadowań)
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 20:48   #2410
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Tak btw, to akurat zupełnie serio nie rozumiem fenomenu ust na pol twarzy. Dziewczyny ze zdjęć są bardzo ładne, ale naprawdę z normalnymi ustami wyglądałyby jeszcze lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-01, 21:25   #2411
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 970
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Polecam subreddit instagram vs reality, adres to www.reddit.com/r/instagramreality
Dziewczyny wrzucone przez tinker są wygładzone, przecież ich cera wygląda jak pomalowana, ludzie tak nie wyglądają.

I jeszcze standard 'dlaczego jesteś brzydalem?' https://youtu.be/bLlqS3CyYnY
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28
Czas edycji: 2020-02-01 o 22:09
7ccce98bd1fb37e774261cb8463420b8c7814618_5eb735f295b28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 00:19   #2412
Liliom
Rozeznanie
 
Avatar Liliom
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 614
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

W ogóle zauwazylam, że faceci tak narzekają na to "ulanie" i jak to takie kobiety w ogóle śmią śmieć się do nich odzywać, jaka to plaga grubych kobiet. A badania pokazują że to faceci ( i to w każdym przedziale wiekowym) stanowią przewagę wśród osób z nadwagą i otyłością.

I ok, ja rozumiem że będąc szczupłym chce się równie szczupłego partnera, no ale jak widzę jaką to skalę przybiera, gdzie normalne dziewczyny nazywane są "ulańcami" i "wielorybami na które harpun jest potrzebny" to ja nie mam na to słów.
Liliom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 06:12   #2413
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Krewetoqi wcale nie chodzi o grube laski, tylko o każda, która nie jest szczupla.
Np. Coś takiego. curvy-woman-curvykate.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 06:34   #2414
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Dziewczyna miała kompleksy, a Ty jej nie pocieszyłeś. Skoro Wizażanka miała pocieszyć kogoś seksualnie kto narzekał, to tej trzeba było kupić jej coś z biżuterii czy drogą kolację postawić.
Mało trafiony przykład. Tamta wizażanka pisała, że użalanie się było głównym problemem. W przypadku tamtej dziewczyny nie, mnie by kompleksy nie przeszkadzały, gdyby ona była ładniejsza.


Cytat:
Nie chodzi o makijaż, tylko o operacje. To jest już trochę poważniejsze, bo co, jeśli dziś są modne wielkie usta, a jutro cieniutkie kreseczki? Jak z brwiami albo np. Nosy, kiedyś mieć zadarty to była żenua, i wyzywanie od świnek, a teraz wielkie wow i laski operują, żeby mieć zadarty i maleńki. Walić problemy z oddychaniem, mały nosek barbie
Ja rozumiem. Tylko mówię, wciąż jest to lepsza opcja niż kobiety, na które ja trafiam.


Cytat:
W ogóle zauwazylam, że faceci tak narzekają na to "ulanie" i jak to takie kobiety w ogóle śmią śmieć się do nich odzywać, jaka to plaga grubych kobiet. A badania pokazują że to faceci ( i to w każdym przedziale wiekowym) stanowią przewagę wśród osób z nadwagą i otyłością.
Sorry, no mnie drażnią wiadomości od grubych. Bo wiem, że jestem dla nich atrakcyjny tylko dlatego, że im dupa trochę urosła i tyle. Gdyby schudły troszeczkę, to z przystojnego i ciekawego faceta, stałbym się niewidzialny.



A to, że faceci są tak samo, czy tam bardziej grubi, to prawda, nie przeczę.



Cytat:
Krewetoqi wcale nie chodzi o grube laski, tylko o każda, która nie jest szczupla.
No, one źle wyglądają. Jak dla was to są NORMALNE KOBIETY to ja dziękuję. Ewentualnie druga od prawej ok.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 07:00   #2415
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Mało trafiony przykład. Tamta wizażanka pisała, że użalanie się było głównym problemem. W przypadku tamtej dziewczyny nie, mnie by kompleksy nie przeszkadzały, gdyby ona była ładniejsza.



Ja rozumiem. Tylko mówię, wciąż jest to lepsza opcja niż kobiety, na które ja trafiam.



Sorry, no mnie drażnią wiadomości od grubych. Bo wiem, że jestem dla nich atrakcyjny tylko dlatego, że im dupa trochę urosła i tyle. Gdyby schudły troszeczkę, to z przystojnego i ciekawego faceta, stałbym się niewidzialny.



A to, że faceci są tak samo, czy tam bardziej grubi, to prawda, nie przeczę.



No, one źle wyglądają. Jak dla was to są NORMALNE KOBIETY to ja dziękuję. Ewentualnie druga od prawej ok.
No jesli dla ciebie sa to ulane laski to niezle musisz miec nawalone w garze xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 09:37   #2416
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Nie oszukujmy się, większość mężczyzn uznałaby kobiety o takiej sylwetce za grube.

Ja uważam, że korzystnie rozkłada im się tkanka tłuszczowa, ale nie jest to sylwetka, która podoba mi się u kobiet i z którą ja sama bym się dobrze czuła.

Choć właśnie druga pani od prawej ma „normalnąâ€ sylwetkę.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-02-02 o 09:50
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 09:55   #2417
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, większość mężczyzn uznałaby kobiety o takiej sylwetce za grube.

Ja uważam, że korzystnie rozkłada im się tkanka tłuszczowa, ale nie jest to sylwetka, która podoba mi się u kobiet i z którą ja sama bym się dobrze czuła.

Choć właśnie druga pani od prawej ma „normalnąâ€ sylwetkę.

Skąd takie przekonanie?
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:11   #2418
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie oszukujmy się, większość mężczyzn uznałaby kobiety o takiej sylwetce za grube.

Ja uważam, że korzystnie rozkłada im się tkanka tłuszczowa, ale nie jest to sylwetka, która podoba mi się u kobiet i z którą ja sama bym się dobrze czuła.

Choć właśnie druga pani od prawej ma â��normalnąâ� sylwetkę.
Dla mnie nie są grube. Szczupłe też nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 10:43   #2419
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

A ja nie widzę zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 10:54   #2420
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87554305]A ja nie widzę zdjęcia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Klasyk

Te panie mają kształty, ale przy tym nieduże brzuchy, co jest rzadkością. Bardzo fajnie im się rozkłada tkanka - tam, gdzie trzeba.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:16   #2421
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Klasyk

Te panie mają kształty, ale przy tym nieduże brzuchy, co jest rzadkością. Bardzo fajnie im się rozkłada tkanka - tam, gdzie trzeba.
Tak, do tego też trzeba mieć szczęście, bo jak facet mówi, że lubi kobietę delikatnie "przy kości/by było za co złapać" to właśnie o taką sylwetkę mu raczej chodzi. Zwykle jednak tłuszcz idzie bardziej w brzuch lub po całym ciele i nie ma takich proporcji. Częściej jak dziewczyna z załącznika. To kadr z filmu "Lena", raczej nie polecam.

Krewet, tak to już jest. Każdy chce mieć atrakcyjnych partnerów, a jak szczęście nie dopisze to można zaniżyć oczekiwania lub pogodzić z samotnością. Mówisz o tamtej dziewczynie, że Cię chciała tylko dlatego, że miała "dużą dupę", a ona mogła pomyśleć, że Ty się z nią umówiłeś, bo i tak u ładniejszych nie masz szans z taką szczęką. Pamiętaj, że to działa w dwie strony.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a84b86b7-ebda-4bac-9b99-04b8d66201f1.jpg (94,0 KB, 172 załadowań)
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:23   #2422
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Klasyk

Te panie mają kształty, ale przy tym nieduże brzuchy, co jest rzadkością.
Albo Photoshopem
Ludzie raczej tyją mniej więcej równomiernie, a jako kształty to ja zawsze rozumiałam bardzo wyćwiczony, i z tego powodu duży tylek. Na wycwiczonym ciele tłuszcz też lepiej wygląda, więc te wszystkie modelki plus size siłowni się raczej nie boją. A jak ktoś się nie rusza, to dobrze może wyglądać tylko w młodym wieku, później raczej zaczyna się opadanie, nawet u szczupłych osób.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:28   #2423
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87553475]Tak btw, to akurat zupełnie serio nie rozumiem fenomenu ust na pol twarzy. Dziewczyny ze zdjęć są bardzo ładne, ale naprawdę z normalnymi ustami wyglądałyby jeszcze lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też tego nie rozumiem. Co innego subtelnie je podkreślić, nadać kolor. Takie ogromniaste, wyglądające na sztuczne chyba niewielu osobom się podobają. Jestem ciekawa jak nasz specjalista to procentowo oceni.
Krewet, mógłbyś?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:45   #2424
Pinkieee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 557
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Jak dla mnie te panie wygladaja baardzo korzystnie, po prostu dla panow ktorzy lubia ksztaltne kobiety. Sama nie chcialabym mieć takiej sylwetki poniewaz najbardziej preferuje bardzo szczupla modelkowa sylwetke, i taka staram sie utrzymywac, jednak nie wierze ze nie ma mezczyzn ktorzy uznaja takie panie za apetyczne. Sprawdzcie sobie na fb fanpage "prawdziwe kobiety maja kraglosci", tam w komentarzach wypowiada sie wielu mezczyz ktorzy takie sylwetki uwielbiaja. Wiec krewetko, to jest Twoj gust do ktorego masz prawo, jednak nie mozesz wmawiać ze kazdy facet jest z większą kobieta tylko dlatego ze szczupla go nie chciala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pinkieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:48   #2425
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też tego nie rozumiem. Co innego subtelnie je podkreślić, nadać kolor. Takie ogromniaste, wyglądające na sztuczne chyba niewielu osobom się podobają. Jestem ciekawa jak nasz specjalista to procentowo oceni.
Krewet, mógłbyś?
Wyglądające na sztuczne to słowo klucz. A niestety powiększane kwasem usta chyba zawsze wyglądają jak spuchnięte, naturalnie duże usta nie odstają tak od skóry twarzy i nie dają efektu kaczego dzióbka, który wygląda wulgarnie.
Ja jakbym już sobie miała powiększać, to na pewno nie wybrałabym kwasu, a taki lifting górnej wargi,ale to bardziej dla osób, które mają górna wargę sporo mniejszą od dolnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:49   #2426
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Jak dla mnie te panie wygladaja baardzo korzystnie, po prostu dla panow ktorzy lubia ksztaltne kobiety. Sama nie chcialabym mieć takiej sylwetki poniewaz najbardziej preferuje bardzo szczupla modelkowa sylwetke, i taka staram sie utrzymywac, jednak nie wierze ze nie ma mezczyzn ktorzy uznaja takie panie za apetyczne. Sprawdzcie sobie na fb fanpage "prawdziwe kobiety maja kraglosci", tam w komentarzach wypowiada sie wielu mezczyz ktorzy takie sylwetki uwielbiaja. Wiec krewetko, to jest Twoj gust do ktorego masz prawo, jednak nie mozesz wmawiać ze kazdy facet jest z większą kobieta tylko dlatego ze szczupla go nie chciala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale te kobiety jeśli chodzi o sylwetkę przecież wyglądają ok. Tylko wszystkie poza jedną (która wskazał krewet) są brzydkie z twarzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 11:58   #2427
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Mnie się najbardziej podobają fit sylwetki u kobiet

https://i.pinimg.com/originals/98/f7...bd0e06c42f.jpg

https://ilarge.lisimg.com/image/1934...l-nata-lee.jpg


https://images.squarespace-cdn.com/c...pe=image%2Fpng

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-02-02 o 11:59
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 12:08   #2428
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Też tego nie rozumiem. Co innego subtelnie je podkreślić, nadać kolor. Takie ogromniaste, wyglądające na sztuczne chyba niewielu osobom się podobają. Jestem ciekawa jak nasz specjalista to procentowo oceni.
Krewet, mógłbyś?

Wiesz, nie jest to jakieś super. Ale gdyby resztę miała ok, to spoko. Nie uważam tego za straszny defekt, chociaż faktycznie, niektóre dziewczyny z tym przesadzają.



Cytat:
Krewet, tak to już jest. Każdy chce mieć atrakcyjnych partnerów, a jak szczęście nie dopisze to można zaniżyć oczekiwania lub pogodzić z samotnością. Mówisz o tamtej dziewczynie, że Cię chciała tylko dlatego, że miała "dużą dupę", a ona mogła pomyśleć, że Ty się z nią umówiłeś, bo i tak u ładniejszych nie masz szans z taką szczęką. Pamiętaj, że to działa w dwie strony.

Ja się tylko z jedną grubą umówiłem, ale po niej nie było tak widać na zdjęciach. Miałem wtedy na myśli te autentycznie grube, które piszą do mnie prawie codziennie.


No, masz rację ogólnie. Lipa jest.


Cytat:
Ale te kobiety jeśli chodzi o sylwetkę przecież wyglądają ok. Tylko wszystkie poza jedną (która wskazał krewet) są brzydkie z twarzy.

Gdyby schudły to by miały lepsze twarze.


Cytat:
Jak dla mnie te panie wygladaja baardzo korzystnie, po prostu dla panow ktorzy lubia ksztaltne kobiety. Sama nie chcialabym mieć takiej sylwetki poniewaz najbardziej preferuje bardzo szczupla modelkowa sylwetke, i taka staram sie utrzymywac, jednak nie wierze ze nie ma mezczyzn ktorzy uznaja takie panie za apetyczne. Sprawdzcie sobie na fb fanpage "prawdziwe kobiety maja kraglosci", tam w komentarzach wypowiada sie wielu mezczyz ktorzy takie sylwetki uwielbiaja. Wiec krewetko, to jest Twoj gust do ktorego masz prawo, jednak nie mozesz wmawiać ze kazdy facet jest z większą kobieta tylko dlatego ze szczupla go nie chciala...

Słuchaj, wejdź sobie na fotkę.pl, to jeszcze żyje, i zobacz jakie laski dostają komplementy pod zdjęciami. Ja nie mówię, że tamte kobiety są jakieś tragiczne, no ale nie wyglądają dobrze i tyle. Też lubię zarówno szczupłe jak i kształtne kobiety, ale one nie są kształtne, co widać po ich twarzach. Dla mnie kobieta z kształtami to np Nicole Aniston, ale wiem ile wysiłku wymaga taka sylwetka, no i ona też cycki sobie robiła.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Prawda jest taka, że najbezpieczniej dla kobiety być chudzinką, albo szczupłą po prostu. Czyli albo BMI blisko dolnej granicy, albo lekka niedowaga. Wtedy zawsze wygląda się atrakcyjnie. A z kształtami bywa różnie, zazwyczaj są fajne tylko wtedy gdy kobieta chodzi na siłownię, a przecież nie każdy to lubi. No zdarzają się jeszcze takie z mega dobrymi genami, no ale nie warto na to liczyć.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 12:11   #2429
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że najbezpieczniej dla kobiety być chudzinką, albo szczupłą po prostu. Czyli albo BMI blisko dolnej granicy, albo lekka niedowaga. Wtedy zawsze wygląda się atrakcyjnie.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2020-02-02 o 13:12
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-02, 12:12   #2430
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chad chadowi i o chadach, czyli...Bies z chadami.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No dokładnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 10:52:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.