Przyjaźń poszukiwana na wczoraj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-22, 18:00   #1
bookeater
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 1

Przyjaźń poszukiwana na wczoraj


Cześć, przeglądając forum, postanowiłam napisać coś od siebie, żeby nie odgrzewać starych, zapomnianych postów... Ale też żeby lepiej trafić do drugiej osoby mam taki zamiar w każdym razie. Do rzeczy... Mam na imię Magda, niedawno skończyłam 28 lat (kiedy to zleciało??), Mieszkam w Grudziądzu ale stąd nie pochodzę, mam dzieci, udane życie, ale brakuje mi drugiej osoby, koleżanki, przyjaciółki, od czegoś trzeba zacząć. Dlaczego czuję się samotna? Wybrałam inną drogę niż rówieśniczki, szybko (świadomie - niepodważalnie ) zostałam mamą, później wyprowadziłam się do innego miasta, a tu nikogo nie poznałam. Poza pracą, nie miałam innych znajomości. Jestem typem domatora, uwielbiam czytać książki, każdą wolną chwilę spędzam w innych światach, ale chciałabym mieć z kim dzielić tą pasję. Mój M. toleruje i szanuje mój "nałóg" ale sam nie czyta. Fajnie by było mieć z kim pogadać. Nie musisz być z tego samego miasta, nie ważne ile masz lat. Niech połączy Nas pasją, chęć kontaktu z drugą osobą i zrozumienie to co? Poznamy się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bookeater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 17:59   #2
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Przyjaźń poszukiwana na wczoraj

Może ja się nadaję? Też kocham książki
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 22:28   #3
black_elderflower
Raczkowanie
 
Avatar black_elderflower
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 475
Dot.: Przyjaźń poszukiwana na wczoraj

Bardzo fajny post Ja mam 27 lat , partnera, stałą pracę i też poszukuje koleżanki ale niestety jestem z Wrocławia. Lubię może nie tyle co książki, co po prostu ciągle coś czytać ciekawego ze świata i wszechczświata a często nie mam z kim o tym pogadać. Chłopak to nie to samo co koleżanka.
W okol koleżanki w kółko rozmawiają o swoich problemach i związkach, facetach a ja już mam tego po prostu po kokardę... Brakuje mi kogoś z kim będę mogła rozmawiać,. uśmiechać się, robić coś ciekawego i poznawać nowe rzeczy. Wymieniać się myślami czy zainteresowaniami Jakbyś chciała się zapoznać to zapraszam na priv lub napisz do mnie mail p.a.mikolajczyk@wp.pl pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black_elderflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-13, 14:13   #4
raissowo
Przyczajenie
 
Avatar raissowo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Przyjaźń poszukiwana na wczoraj

Cześć dziewczyny

Jestem trochę w podobnej sytuacji co Wy. Również mam partnera, stałą pracę i też odczuwam samotność. Mam sporo znajomych z pracy, z innych zajęć, ale wiecie jak to jest. Nic bliskiego.

Mieszkam we Wrocławiu, mam 27 lat, lubię grać w gry, chodzić na siłownię, oglądać seriale i podróżować. W skrócie, bo ciężko wszystko opisać
Książki też czytam, ale w formie audiobooków, więc myślę, że się liczy!

Jeżeli chcecie się zakolegować/spotkać napiszcie na priv
Pozdrawiam!
raissowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-13 15:13:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.