Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 14:39   #1651
serdeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
K***a wszyscy diety stosują tysiące już wydali na lekarzy a każdy jak walił tak wali.Taka jest przykra prawda.Już chyba tylko modlić się możemy o jakieś uzdrowienie.
Mam nadzieję, że nie tylko modlitwa, bo u mnie kiepsko z wiarą religijną. :P

Ja tam pozostanę przy diecie i zrzucaniu kilogramów, ale wątpię żeby to u mnie coś dało, ale kto wie. Ja puki co nastawiam się na poniedziałek i wizytę u lekarza. W sumie będę u niego z innego powodu, ale dam mu znać, że jest kiepsko z zapachem i poproszę o skierowanie do poradni chirurgicznej i dermatologa. Mam jeszcze ponad tydzień do powrotu do pracy także jest jakaś nadzieja. Jak do tego czasu nie uda się nic ustalić i choć w większym stopniu pozbyć problemu to wtedy będę kombinować co dalej.

Głowa do góry Gregolan, nie jesteś sam.
serdeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-21, 21:54   #1652
Miglo231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Kupcie chlorofil.
Miglo231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 10:32   #1653
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ola_30 Pokaż wiadomość
nusia114, ja tez tak mam , ze jak slonce poświecie to zapach jest dużo gorszy i jak potre dlonia twarz to czuje jakiś taki brzydki zapach. Wyczytalam, ze niestety ale w taki sposób objawia się tmau które ma rozna game zapachow nie tylko ryba. Odpuscilam teraz trochę, nie przejmuje się az tak bardzo chociaż pewnie smierdze na odleglosc. Trudno, trzeba jakos zyc.
Nie slyszlam wczesniej o tmau, ale wyczytalam w internecie ze to sie leczy i mozna wyleczyc, bylas z tym u lekarza? Ja mam ochote pojsc do lekarza, ale mieszkam w UK, a oni tutaj sa beznadziejni, nic nie lecza...

Cytat:
Napisane przez Miglo231 Pokaż wiadomość
Kupcie chlorofil.
Co daje chlorofil?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 12:17   #1654
Miglo231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

"istnieje badanie[2] wskazujące że regularne przyjmowanie węgla oraz kompleksu miedziowego chlorofilu (barwnik E141) może znacząco poprawić jakość życia osób dotkniętych łagodną formą TMAU. Rozrzut wyników:
85% badanych całkowicie pozbyło się "rybnego" zapachu
10% częściowo straciło zapach
5% nie doznało poprawy"

-WIKIPEDIA

Dlaczego warto sięgnąć po chlorofil?

Pomaga leczyć anemię, albowiem zmienia się w hemoglobinę
Zapobiega nowotworom, blokuje przekształcanie się komórek DNA w komórki rakowe
Dostarcza żelazo
Odkwasza organizm
Czyści wątrobę
Zabija szkodliwe bakterie
Zwalcza infekcje
Poprawia widzenie
Usuwa nieprzyjemny oddech
Zmniejsza ból
Zmniejsza żylaki
Neutralizuje zapach potu
Oczyszcza jelita
Zwiększa liczbę krwinek czerwonych
Usuwa szkodliwy dla organizmu kadm
Leczy wrzody
Dodaje energii
Reguluje cykl miesiączkowy
Zwalcza bóle głowy
Reguluje ciśnienie tętnicze
Stymuluje system immunologiczny
Poprawia koloryt skóry oraz usuwa zaczerwienienia
Odnawia tkanki

Edytowane przez Miglo231
Czas edycji: 2017-07-22 o 13:04
Miglo231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 13:20   #1655
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Czy ktos na tym forum pije chlorofil i moze sie wypowiedziec czy faktycznie dziala...? Bo wyglada to ciekawie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 16:29   #1656
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Nie slyszlam wczesniej o tmau, ale wyczytalam w internecie ze to sie leczy i mozna wyleczyc, bylas z tym u lekarza? Ja mam ochote pojsc do lekarza, ale mieszkam w UK, a oni tutaj sa beznadziejni, nic nie lecza...



Co daje chlorofil?
Tmau można wyleczyć? Ty chyba zartujesz! Jak na razie nie ma na to leku , cos probuja wymyslec w USA ale jeszcze dluga droga przed nimi. Bralam chlorofil i wegiel, powiem szczerze , ze trochę mnie zapieralo wtedy i przestalam brac. Nie pomoglo. U mnie pomagają tylko antybiotyki , wtedy nie ma zapachu.
P.S w UK potrafią zdiagnozować ta chorobę.

Gdzie nasza stara gwardia ( poetyka, agillah, stayinpositive itd.) sami nowi teraz- co mnie bardzo smuci ze ludzi z ta choroba jest coraz więcej.
Pamietacie taka wizazanke która wypowiadala się na naszym forum , miała na imie Joanna i mieszkala w UK. Była u jakiegoś pl lekarza który przepisal jej mase supli , lekow itd. powiedziała, ze będzie się wypowidac jak jej idzie , a ona milczy ODEZWIJ SIE!!!
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 17:38   #1657
Miglo231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ola,każdy ma inny organizm także komuś może pomóc dany lek a komus innemu już nie.W moim przypadku odstawienie fastfoodów,picie czystka,ozonowanej wody,witaminy i probiotyki mi pomogły.Nie czuje własnego smrodu nawet jak jestem na dworze i świeci na mnie słońce.Teraz tylko kwestia mojej psychiki,jak juz mowilem nikt odemnie nic nie czuje.Codziennie podejmuje kolejne kroki wychodząc z domu,przebywam wśród ludzi i nie zauważam żadnych spojrzeń czy pocieranie nosem.

Edytowane przez Miglo231
Czas edycji: 2017-07-22 o 17:57
Miglo231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-23, 13:20   #1658
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Miglo231 Pokaż wiadomość
Ola,każdy ma inny organizm także komuś może pomóc dany lek a komus innemu już nie.W moim przypadku odstawienie fastfoodów,picie czystka,ozonowanej wody,witaminy i probiotyki mi pomogły.Nie czuje własnego smrodu nawet jak jestem na dworze i świeci na mnie słońce.Teraz tylko kwestia mojej psychiki,jak juz mowilem nikt odemnie nic nie czuje.Codziennie podejmuje kolejne kroki wychodząc z domu,przebywam wśród ludzi i nie zauważam żadnych spojrzeń czy pocieranie nosem.
Ja tez nie czuje swojego smrodu a okazało się , ze smierdze kupa.
Ale jeśli u Ciebie jest tak super to naprawdę się ciesze i gratuluje Zycze Ci, żeby zostało tak już na zawsze.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 21:17   #1659
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Czy ktos na tym forum pije chlorofil i moze sie wypowiedziec czy faktycznie dziala...? Bo wyglada to ciekawie
O tym jak działa chlorofil na mnie, pisałam już kilka stron wcześniej, ze szczegółami..przy czym ja oprócz chlorofilu brałam inne produkty...
wklejam link do opisu chlorofilu płynnego, bo taki sie lepiej wchłania..

<ciach>

chcesz kupić taniej, zapytaj na priv...

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-04 o 21:16
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 11:44   #1660
druumla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 274
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

O roli śluzu w jelicie
http://www.medonet.pl/zdrowie/zaburz...l,1680965.html
druumla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 21:18   #1661
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Czy ktos na tym forum pije chlorofil i moze sie wypowiedziec czy faktycznie dziala...? Bo wyglada to ciekawie
Zjadłem trochę prasowanych tabletek chlorofilu, ale mi się mocno odbijało smakiem pokarmu dla ryb To były najtańsze tabsy, całkiem możliwe, że jakość była słaba. O działaniu chlorofilu swego czasu czytałem i teoretycznie powinno nam pomóc tak jak i węgiel.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 07:53   #1662
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

na zagranicznym forum wyczytałam, ze nasz problem może powodwac fakt, ze NIE MAMY jakichś tam bakterii które rozkladaja m.in związki siarki. Jeśli do tego dojdzie dysbioza bakteryjna w jelitach to SMROD gotowy. Nie mogę znaleźć linku do tego artykulu ale był on nastronie Marii de la Torres ( blog mebo)

Edytowane przez ola_30
Czas edycji: 2017-07-26 o 08:47
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 16:50   #1663
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Na tych angielskich forach wszędzie pisze ze większości osobom pomógł ostropest plamisty ale już dawno wypróbowałem i ch.. .Swoja drogą nawet za granicą znajda się śmierdziochy nie tylko w Polsce hy hy
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 07:04   #1664
serdeczny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 15
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
Na tych angielskich forach wszędzie pisze ze większości osobom pomógł ostropest plamisty ale już dawno wypróbowałem i ch.. .Swoja drogą nawet za granicą znajda się śmierdziochy nie tylko w Polsce hy hy
Ja cały czas biorę ostropest. Wcześniej sobie parzyłem wywar a teraz biorę tabletkę dziennie. Zacząłem to brać, bo po pierwszym ataku kolki były podejrzenia odnośnie trzustki i wątroby. Teraz biorę tak na wsparcie ze względu na to, że brałem leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Obecnie prócz ostropestu pijam czystek i chanca piedra, która działa oczyszczająco na nerki a popołudniem fitolizynę żeby je trochę wypłukać.
Po wtorkowym usg okazało się, że śledziona już znacznie zmalała i praktycznie jest w niemal prawidłowej wielkości a lewa nerka jest już czysta tylko w prawej jest jeszcze piasek.
Dodam, że jestem cały czas na tej diecie SCD. Prócz spadku wagi zauważyłem, że układ pokarmowy jest znacznie spokojniejszy (bez wzdęć itp).

A smrodek pozostał. xD

W sumie ze względu na to, że u mnie smrodek jest umiejscowiony w okolicach pupy zastanawiam się nad kupnem bokserek Shreddies. :P
https://www.myshreddies.com/
Albo wcześniej wypróbuję opatrunki z węglem aktywnym, czy to faktycznie w czymś pomoże. Wydawanie ponad 120 zł na parę gaci wydaje się trochę przesadzone...

Obecna konkluzja jest taka: Co faktycznie wymagało u mnie leczenia praktycznie jest wyleczone, pozostałe wyniki mimo, że były już bardzo dobre są jeszcze lepsze a smrodek jak był tak jest.

Jutro udam się do lekarza i postaram się o skierowania. Obecnie podejrzewam, że przyczyną tego zapachu jest jakieś bezobjawowe powikłanie po usunięciu torbieli włosowej w części krzyżowej, bezobjawowa infekcja bakteryjna (cholera wie czego) i/lub brak jakichś bakterii w układzie pokarmowym.

Edytowane przez serdeczny
Czas edycji: 2017-07-27 o 17:35
serdeczny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 12:26   #1665
annaadzban
Raczkowanie
 
Avatar annaadzban
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 91
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

na chore jelita WYWAR KOLAGENOWY. + kapusta kiszona + enzymy+ vivomix

odstawic gluten. nabial i wszystkp inne co moze szkodzic . i ostropest plamisty na watrobe
annaadzban jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 19:42   #1666
shecrane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Hej wszystkim,
Jestem załamana, od jakiegoś czasu czuję, że śmierdzę tzn widzę to po ludziach. Sama nie czuję od siebie żadnego zapachu, co chwile sprawdzam pod pachami stopy itd i nic ale kiedy wsiadam do metra busa itd zaczyna sie, ludzie zaslaniaja nosy, chrząkają, patrzą się na mnie. Już nie wiem co mam z tym robić. Czy czyszczenie jelit u lekarza cos da ?
Jestem na resstrykcyjnej diecie od jakiegos czasu i nic nie daje, z lekarzami problem, bo tez w UK.

I jeszczse jedno: Jaki smród czują ode mnie ludzie ???
shecrane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 20:01   #1667
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

JA SIE WYLECZYŁAM!!!! ZE SMRODU!!!! to były niekontrolowane gazy. zupełnie nieświadomie wychodzące ze mnie. nie bąki albo inne głośne tylko bezgłośne, niewyczuwalne - dopiero po smrodku orientowałam sie co sie stało. na początki zastanawiał sie co tak zaśmierdziało w moim domu - jakimś dusznym, kwaśnym - myslałam, że z dworu.

zrobiłam 3 testy biorezonansem i aparatem typu zappera. to co dotyczy gazów - to salmonella w jelicie grubym, salmonella typu enterica bongori oraz enterica houtenae, oraz bakteria shigella - to one prawdopodobnie dawały ten smród - który wydobywał sie ze mnie sama nie wiem jak, bo nie czułam puszczania gazu.

pisałam o diecie na bakterie gnilne w jelicie grubym, korzeń szczeci, sok z kapusty białałej, sok z orzecha czarnego.

wyszła mi również borelioza. jak zaczęłam aparatem Volea zabijać bakterię boreliozy to ginęły również inne podobne do niej bakterie i smród zniknął. duszny, gazowy, drazniący smród, albo czasami smród kupy - przestały ze mnie sie wydobywać.

jestem uratowana, jestem zdrowa.

teraz najwięksi hipochondrycy, najwięksi tchórze z tego forum podniosą alarm - " jakie to niezdrowe" albo : "ewa,bedna co Ty wypisujesz to zakwasza albo odkwasza albo truje albo ....... i nie masz racji!!!! "

ALE JA JESTEM ZDROWA!!!!!! - I DO JASNEJ CHOLERY OKAZAŁO SIE ŻE MAM RACJĘ!!!!! JA NIE SMIERDZĘ!!!!! JA PACHNĘ!!!!

a niektórzy z Was nawet nie przeczytają co napisałm, bo wchodzą tutaj tylko po to żeby PISAĆ!!! a nie czytać. bo oni sa najmądrzejsi, tylko czemu ciągle chorzy?

tylko jak maja byc zdrowi skoro boją sie wykąpać w wodzie z chlorkiem magnezu i z sodą oczyszczoną . a ja czasami wchodziłam do czyściutkiej klarownej wody a po 40 minutach wychodziłam z WODY BRUDNEJ SZAREJ I NIE WIDZIAŁAM DNA WANNY!!!! tak toksyny ze mnie wychodziły. a spokój jaki i relaks.

ale sie nie bałam i dlatego jestem zdrowa.

pisałam równiez pod nickiem kasia112255 - czy jakos tak, nie pamiętam - to jeszcze w poprzednim forum który zamknięto. ale to tylko dla ciekawych i odważnych.

żaden gastrolog ( było ich kilku ) mi nie pomógł.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 21:56   #1668
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cześć skoro wyzdrowiałaś czy miałaś byś co przeciwko spotkać się twarzą w twarz.Obwacham cię jak pies i jeśli nic nie poczuje to obiecuje ze zastosuje się do każdej rady.Oczywiscie osobiście doajde w każde podane przez CB miejsce w Polsce

Pozdrawiam
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 16:40   #1669
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez Gregolan Pokaż wiadomość
Cześć skoro wyzdrowiałaś czy miałaś byś co przeciwko spotkać się twarzą w twarz.Obwacham cię jak pies i jeśli nic nie poczuje to obiecuje ze zastosuje się do każdej rady.Oczywiscie osobiście doajde w każde podane przez CB miejsce w Polsce

Pozdrawiam
Gregolan , ostro grasz Ciekawe czy się zgodzi.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-31, 17:56   #1670
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

oczywiście, że sie zgodzi!!! mieszkam w częstochowie.

ale żeby Twoja wizyta nie była taka na próżno - to ja posiedze koło Ciebie kilka godzin nawet i powiem Ci czy Ty smierdzisz? ok? i zaprowadze Cie na zrobienie testu całego organizmu - na wykrycie co Ci dolega? ok. badanie około 200 zł - trwa do 2 godzin. a Ty opublikujesz pozostałym forumowiczom wynik badania i czym sie leczyć. ok?

czy któryś z Waszych domowników siedzi przy was na kanapie kilka godzin bez ruchu? nie! i dlatego nic nie czują.

Gregor, masz mojego maila, napisz, to umówimy sie na spotkanie.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 20:27   #1671
GlowaDoGory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 21
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jak nazywa się to badanie, którym można zrobić "test całego organizmu" ?

Fajnie słyszeć, że komuś się udało

Ps. Cześć wszystkim, kiedyś trochę się udzielałem na tym forum, ale dawno mnie nie było.
GlowaDoGory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:47   #1672
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Jaki jest twój e-mail,nie mogę nigdzie znaleść.

Wyślij mi na pw
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 21:35   #1673
adasko2asy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 48
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez ewabedna22 Pokaż wiadomość
oczywiście, że sie zgodzi!!! mieszkam w częstochowie.

ale żeby Twoja wizyta nie była taka na próżno - to ja posiedze koło Ciebie kilka godzin nawet i powiem Ci czy Ty smierdzisz? ok? i zaprowadze Cie na zrobienie testu całego organizmu - na wykrycie co Ci dolega? ok. badanie około 200 zł - trwa do 2 godzin. a Ty opublikujesz pozostałym forumowiczom wynik badania i czym sie leczyć. ok?

czy któryś z Waszych domowników siedzi przy was na kanapie kilka godzin bez ruchu? nie! i dlatego nic nie czują.

Gregor, masz mojego maila, napisz, to umówimy sie na spotkanie.


Cześć, mieszkam 40 km od częstochowy. Mogłabyś mnie zaprowadzić i przesłać suplementacje oraz rozpisać lub opowiedzieć ?
adasko2asy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-02, 18:24   #1674
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ewa.bedna@interia.pl

ja robiłam badanie w takich gabinetach, można wejśc na ich strone i sprawdzic urządzenie i szukac w swojej okolicy:
<ciach>

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-04 o 21:17
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 08:08   #1675
Gregolan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

A na czym polegały te badanie za 200 zł co oni z tobą robią przez te 2 godziny. Mam taka prace,w której dużo jeżdżę w Częstochowie bym dosyć często wiec zajrzę.Mnie obwąchiwać nie trzeba bo wiem ze "ładnie pachnę" ale skoro ty twierdzisz ze jesteś zdrowa to jestem ciekaw co ci pomogło
Gregolan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 09:41   #1676
chorowitek
Raczkowanie
 
Avatar chorowitek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 251
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

ewabedna22....
ja nie należę do osób, które krytykują bez sprawdzenia, ale pewne rzeczy się nie zgadzają...
robiłam kiedyś test metoda vola, wyszło mi wiele dolegliwości, ale zaprzestałam leczenia bo kosztowało to 800 zł miesięcznie.... Zapeera mam od 8 lat i używałam go nagminnie przez wiele lat, na pewne sprawy mi pomagał na bieżąco np: usunął torbiel z jajnika..chyba wyleczył mi grzybice, nie wiem bo nie robiłam badan kontrolnych ... ale czułam po zapachu ciała...nie pamiętam wszystkiego, ale na smrodek mi nie pomógł...Aparat Vola nie leczy, tylko wykrywa!! a badanie u mnie trwało 20 min...
W chlorku magnezu z sodą też się kąpałam, ale wody czarnej po moim wyjściu, nawet po godzinie nie było!!!!to jest ściema!!

choc robiłam kiedyś w sanatorium taką kąpiel stóp i istotnie woda była po 20 min czarna, syfiasta...w stopy wierze, bo medycyna naturalna robi to od dawna...
Ja reklamuję Duo life bo mi pomaga a Ty dobrze, ze reklamujesz, tylko nie do końca szczerze...
Spotkaj się z kimś i wypijcie razem kawę, zjedzcie ciasto, bo to uaktywnia smrodek najbardziej i wtedy się ocence....to będzie najlepsze co mozesz dla nas zrobić...

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

U mnie jest zdecydowanie lepiej, tak jak wczesniej pisałam, nie mam juz zapachu fekalii, kwasu, myszy też nie czuje...Słońce nie nasila u mnie zapachu.... jednak wciąż jelita zasiedla zła flora jelitowa, bo te bakterie przenoszą sie do pochwy i tam sobie bytują, co oznacza, ze jelito jest jeszcze dziurawe, może dlatego, ze dopiero teraz zaczęłam pić kolagen, w/g zaleceń lekarza,który ma zregenerować tkanki jelit i oczywiście wymaga to czasu...a uchyłki nie znikną tak szybko, skoro mam je już od 10 lat...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ewabedna22 Pokaż wiadomość
ewa.bedna@interia.pl

ja robiłam badanie w takich gabinetach, można wejśc na ich strone i sprawdzic urządzenie i szukac w swojej okolicy:
<reklama>

Oni tez polecają Duolife, wiec pewnie też jesteś klubowiczem i ta Pani od Vola tez, dlatego tak naciskach na jej odwiedzenie...ale to dowód, ze duolife działa i nie trzeba jedzic pól polski, tylko zostać samemu klubowiczem i kupować sobie produkty, bez tej całej otoczki i wydawania niepotrzebnie
kasy...lepiej zamiast tych badan kupić produkty Duolife od razu...Najlepiej od kogoś uczciwego, kto nie naciąga...

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Potrzebujecie uczciwej porady, chetnie pomogę...

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2017-08-04 o 21:17
chorowitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 18:12   #1677
ewabedna22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Chorowitku ☠☠☠☠☠☠☠isz jak potłuczona.

uciekajcie z tego forum, ono jest wyłącznie dla chorych, dla nieuleczalnie chorych. absolutnie nie dla tych, którym sie udało.

żegnam.
ewabedna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 18:59   #1678
DonKisiot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 117
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Cytat:
Napisane przez chorowitek Pokaż wiadomość


zaczęłam pić kolagen, w/g zaleceń lekarza,który ma zregenerować tkanki jelit i oczywiście wymaga to czasu...a uchyłki nie znikną tak szybko, skoro mam je już od 10 lat...[COLOR="Silver"]
Możesz coś więcej na ten temat napisać? U jakiej specjalności lekarza byłaś i co zapisał? Czy celem terapii ma być konkretnie uszczelnienie jelit? Samo nieszczelne jelito mnie bardzo interesuje, więc jeśli możesz napisać co Doktór mówił w tym temacie, będę wdzięczny.
DonKisiot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 00:14   #1679
201803050923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 5
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Stara gwardia nic nie pisze bo wszystko juz zostało napisane...
Jesli chodzi o spotkanie to ja jestem na tak jakby ktos chciał. Niektorym chorym na Tmau bardzo pomaga dieta veganska plus duze ilosci probiotykow.
Jestem na facebookowej grupie z Maria delatore iinnymi chorymi, duzo info jest ale zlotego srodka niestety nie ma..
Mojej kolezance pimagaja bardzo probiotyki ona ma stwierdzone tmau typu 2 , zamowilam sobie rowniez z Ebay mega mocne za kupe kasy ale i tak tanio o wiele niz w Niemczech.. bralam po 6 dziennie tak jak mi kazala koleżanka ale u mnie jest gorzej.. zuzylam troche ale przerwalam branie jakby ktos chcial odkupić to moge sprzedac , ciezko je sprowadzic bo Ebay nie wysyla do Polski dlatego kumpela ze Stanow mi zamowila...maja ponad biliard bakterii probiotycznych
201803050923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:45   #1680
ola_30
Rozeznanie
 
Avatar ola_30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 856
Dot.: Nieprzyjemny zapach ciała mimo mycia cz.2

Ja codziennie biore probiotyk i jest lepiej bo ludzie niereaguja na mnie ale może to być efektem tego, ze sa u nas tropikalne upaly i dosłownie poce się jak mysz ( może z potem wychodzą toksyny... nie wiem) Infekcje intymna tez mam wyleczona wiec to może tez działa na plus. Minusem jest jednak to, ze mam teraz bardzo niesiwezy oddech co nawet maz mi powiedział... nie wiem dlaczego , czy te probiotyki nie sa winne.
ola_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-28 10:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.