Małe ogniska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-26, 18:33   #1
ink1313
Raczkowanie
 
Avatar ink1313
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 384

Małe ogniska


Co sądzicie o tym serialu? Uwielbiałam Reese Witherspoon w Wielkich kłamstewkach jako Madeline i tutaj jest podobnie. Nie mogę na nią się napatrzeć. Dodatkowo jej męża gra Joshua Jackson (stary, dobry Pacey).
Świetny casting. Dzieciaki też dają radę. Jedyne moje zastrzeżenia to Kerry Washington - jej gra wydaje się trochę za intensywna do roli Mia'i.


Mam do obejrzenia jeszcze dwa odcinki, ale na razie Little Fires Everywhere mi się podoba.


Czołówka:
https://www.youtube.com/watch?v=zhJcB8hm9Bw
ink1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 11:47   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Małe ogniska

Bardzo mi się podobał. Mam zamiar przeczytać ksiazke.
Mi się również nie podobała gra Kerry. Ciężko mi się na nią patrzyło i utozsamialo z jej postacią przez jak to dobrze określiłaś zbyt intensywna grę. To dobra aktorką, ale tutaj jej emocje były zbyt męczące, czasem jej mimika nie pasowała mi do tego co się działo, zawsze miała dla mnie zdegustowana i skwaszona minę nawet jak się uśmiechała. Rozumiem sytuację jej bohaterki i kontekst, ale nooo niestety było za dużo tego.

Wysłane z mojego CUBOT DINOSAUR przy użyciu Tapatalka
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-27, 13:46   #3
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Małe ogniska

Cytat:
Napisane przez ink1313 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o tym serialu? Uwielbiałam Reese Witherspoon w Wielkich kłamstewkach jako Madeline i tutaj jest podobnie. Nie mogę na nią się napatrzeć. Dodatkowo jej męża gra Joshua Jackson (stary, dobry Pacey).
Świetny casting. Dzieciaki też dają radę. Jedyne moje zastrzeżenia to Kerry Washington - jej gra wydaje się trochę za intensywna do roli Mia'i.


Mam do obejrzenia jeszcze dwa odcinki, ale na razie Little Fires Everywhere mi się podoba.


Czołówka:
https://www.youtube.com/watch?v=zhJcB8hm9Bw
O matko ale ta czołówka podobna do "Sprawy idealnej", aż mam wrażenie że ta sama osoba obie robiła.
Serialu nie znam, zainteresowałam się teraz, poczytałam i zabieram się za niego dziś wieczorem
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 21:11   #4
Cersa
Rozeznanie
 
Avatar Cersa
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 666
Dot.: Małe ogniska

Zrobili tak bardzo otwarte zakończenie, że chętnie obejrzałabym sezon drugi.
Nie spodziewałam się, że to akurat te osoby/osoba spalą dom Eleny, ale rozumiem ich.

@shiava Uwielbiam Sprawę Idealną. Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu. Na pewno będzie się działo. Ciekawe jak wybory wpłynął na świat w serialu. Uwielbiam Diane i Liz.
Cersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 21:11:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.