ALDI- produkty godne polecenia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-04, 18:48   #31
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Polecam też serki homogenizowane truskawkowe

http://www.ciao.de/Sachsenland_Fruch...re_20__8237688

Dzisiaj pierwszy raz kupiłam serek o smaku brzoskwiniowym, jutro napiszę czy jest równie pyszny, jak truskawkowy.
Czekam na ocenę. Jeszcze ich nie jadłam, ale po świętach się po nie wybiorę

Cytat:
Napisane przez Alicat Pokaż wiadomość
Lody sernikowe są niesamowite. Uwielbiam je. Poza tym zawsze kupuję te małe pomidorki, nie smakują chemią i do tego są niedrogie.
Lodów też jeszcze nie jadłam z Aldi, ale jest coraz cieplej więc napewno wypróbuję
Juś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 20:02   #32
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Ja polecam płatki cynamonowe za 1.99, bardzo dobre i taniutkie
spray do stóp św. Lukasza za 3.99
i szproty w oleju, pychaa
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 13:11   #33
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Musli pełnoziarniste z owocami. Super
Poza tym ostatnio kupiłam szorty na rower z wkładką za niecałe 30 zł

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Byłabym zapomniała - myszy czekoladowe!!! Pycha. W końcu obniżyli cenę
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:28   #34
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Sprawdzone produkty z Aldi

up
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:05   #35
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Odświeżam wątek

Dziś pierwszy raz byłam w Aldi i jestem pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza jeżeli chodzi o słodycze i zawartość lodówek...

Dlaczego muszę być na diecie?

Widziałam też coś z czym się nigdy nie spotkałam - herbata rooibos truskawkowo śmietankowa.... Uwielbiam rooibosy więc na pewno się skuszę, ale jak skończę inne herbaty...
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:28   #36
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Ja właśnie odkryłam że mają cukier trzcinowy w trochę niższej cenie niż w innych sklepach (4,99 zł za pół kilograma). Choć to i tak nadal drogo, bo w Portugalii za 1 kg płaciło się 1,1 euro.

No i ostatnio zauważyłam że jak mieli z Biedronką równe ceny na mąkę i mleko tak w ostatnich tygodniach Biedronka zdrożała.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:18   #37
VickyM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 193
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Ja zazwyczaj kupuję w Aldi albo słodycze, albo żarcie dla psa Mój pies szaleje na widok Wuff'ów.
Ze słodyczy to opłaca się kupować czasem żelki Haribo, ale też raz na jakiś czas dam się skusić na te o smaku coli. Uwielbiam też te batonik a la kinder bueno, czyli Jumbo orzechowe i Mini Schoko Kusse (staram się zaopatrywać w Aldi w słodycze tylko raz na jakiś czas ).
VickyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 08:35   #38
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Odświeżam wątek. U mnie otworzyli niedawno ten sklep. Na razie testuję różne produkty i mogę polecić z chemii: balsam do ciała Eldena (ten biały) - zużywam już 4 opakowanie, bardzo dobry skład i działanie, żele do mycia Mildeen med i Mildeen sensitive, krem Biocura na dzień, papier toaletowy solo; ze spożywczych to chrupki cynamonowe i musli to zwykłe, cukier trzcinowy. Z odzieży kupiłam kiedyś spodnie długie (jak getry) do biegania - porządne , grube, dwupak bluzek z długim rękawem z bawełny prążkowanej - dobrej jakości, ostatnio skusiłam się na ponczo i zakolanówki. Ogólnie jakość tych rzeczy wg mnie jest lepsza od tych z niejednej sieciówki, a ceny dość przystępne.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 11:25   #39
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

A u mnie w okolicy jeszcze niestety nie ma Aldi. ;[ Najbliżej to w Niemczech chyba . ;D Raz na jakiś czas jeździmy na zakupy do Niemiec i najczesciej chodzimy wlasnie min do Aldi. Także czekam na otwarcie w moim mieście, ale czy się doczekam?
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 08:11   #40
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Amelianna czy te chrupki cynamonowe są podobnie do cini mini?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:30   #41
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Amelianna czy te chrupki cynamonowe są podobnie do cini mini?

wydaje mi się, że tak, choć niebardzo pamiętam bo już dawno tych cini mini nie jadłam. Te z aldi są bardzo dobre i bardzo cynamonowe
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 11:44   #42
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że tak, choć niebardzo pamiętam bo już dawno tych cini mini nie jadłam. Te z aldi są bardzo dobre i bardzo cynamonowe
Jak są mocno cynamonowe to muszę wypróbować, bo uwielbiam cynamon.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 10:58   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Pierwszy raz w życiu byłam wczoraj w sklepie sieci ALDI i powiem jedno: dla mnie rewelacja ze względu na smakołyki. Słodycze pięknie zapakowane, w dobrych cenach i smaczne (już kilka rzeczy wypróbowałam, oczywiście pod pretekstem, że przecież muszę wiedzieć co daję rodzinie w prezencie ).

Grubo poniżej 10 zł (wiele z niżej wymienionych rzeczy kosztuje poniżej 5 zł / szt.) można tam kupić:
- okrągłe ciasteczka z kawałkami czekolady (amerykańskie i brownies) - 225 g,
- żelki "misie" (300 g, ale już zapakowałam, więc nie podam dokładnie),
- rurki waflowe w czekoladzie (dwie wersje smakowe - tradycyjna i z pomarańczą - 150 g),
- różne czekolady (kupiłam dwie Chateau 200 g - biała "czekolada" z chrupkami, ale mnie bardziej przekonały elegancko zapakowane czekolady Moser Roth za coś koło 7-8 zł za 187,5 g - z musem mlecznym i musem mlecznym o smaku kawowym, wzięłam również dwie mleczne czekolady Maurinus - 2 zł / szt., 100 g),
- draże w czekoladzie (z orzechem lub z samą czekoladą w środku - wzorowane na M&M, czy może bardziej słynnych "lentilkach" - 250 g),
- bombonierka "kocie języczki" - 100 g ,
- mini pianki oblane różnymi rodzajami czekolady - 266 g (32 sztuki w opakowaniu),
- herbatniki częściowo oblane czekoladą mleczną lub deserową - 125 g,
- paluszki oblane czekoladą, z wkładem o smaku pomarańczowo-cytrynowym (150 g),
- kulki rumowe "Jamaica - Rum" (200 g),
- wafelki z nadziejem o smaku orzechowym - 12 sztuk za 6 zł - 250 g całość.

Fajną mini paczkę ze słodyczami można skomponować już za 10-15 zł.

Za 10 zł (znaczy się 9,99 zł) były bombonierki:
- czekoladki nadziewane marcepanem i musem (różne smaki - 300 g),
- praliny z brandy - 500 g! (jeszcze nie próbowała, ale taka ilość za taką cenę... zobaczymy jak smakują),
- wykwintna mieszanka pralinowa (w środku 10 rodzajów pralinek) - 400 g.

Widziałam również wiśnie w czekoladzie (8 zł), śliwki również (coś koło 7 zł).

Na razie spróbowałam mini pianek - super słodkie, 2-3 i człowiek jest zasłodzony na amen (ale to potem przechodzi i ma się jednak siłę na więcej ); kulek rumowych - pyszne i tych wafelków z nadzieniem orzechowym - bardzo dobre.

Ze słonych rzeczy kupiliśmy jakieś prażynki (coś w ten deseń), ostre - bardzo dobre. Poza tym ketchup, bo bez konserwantów - dobry, inny, niż lidlowski, ale fajny, dla lubiących ketchup o głębokim smaku, trochę jakby sos cygański. W kolejce czeka również pizza mrożona - jak ją zrobię to dam znać. Wzięliśmy również likier ziołowy i miód pitny.

Wprawdzie 300 zł nie nasze, ale paczki ze słodyczami za 12 osób zrobione plus dla nas jeszcze zostało sporo na święta.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-12-19 o 11:11
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 23:37   #44
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

No to i ja przyłączę się do odświeżenia wątku
Przyznaję, słodycze na prezenty prawie zawsze biorę w aldiku, szczególnie te kwadratowe czekoladki z lodówki w takim rożku w różnokolorowych, błyszczących papierkach (dekoracyjnie wyglądają i są pyszne), oraz żelki (faworytem bezapelacyjnym są owocowe-jogurtowe chyba za 2,69 czy coś koło tego, całkiem spora paczuszka, wszyscy dotąd obdarowani twierdzili, że pyszne i takie inne od ..innych)
A moje już zwyczajowo brane w aldiku produkty to:
-migdały 200g za 4,79 (czasami zamiast nich wezmę mieszankę studencką 200g, ale migdały królują )
-muesli z owocami (takiej ilości owoców nie spotkałam jeszcze w żadnych płatkach, za śmieszną cenę 2,59)
-jogurty naturalne w czteropaku
-serek wiejski 200g (w tym tygodniu pierwszy raz kupiłam i jest jednym z lepszych w tym gatunku które miałam okazję jeść, taki inny, drobnoziarnisty jakby, leciutko słonawy ale tak w sam raz) napewno regularnie będzie lądował w moim koszyku
-chleb chrupki z sezamem (typu wasa, duże opakowanie, niecałe 2zł z tego co pamiętam)
-chleb tostowy trzy ziarna
-szpinak mrożony w kostce ze śmietanką (tańszy od mojego ulubionego lidlowego, ale nie tak smaczny jak tamten)
-lody waniliowe z laską wanilii (cena 4,99 ale ostatnio ich nie widziałam)
-tuńczyk (cena najlepsza ze wszystkich znanych mi supermarketów, jakość podobna)
-takie niby jaśki-poduszeczki kakaowe wypełnione kremem orzechowym, niewielka paczuszka za 1,79, faworyt zdecydowany córci na śniadanie
-ach, zapomniałabym, a przecież kupuję na okrągło mus jabłkowy w kartoniku 700g za 1,99, dodaję do wszystkiego (jogurty, lody, naleśniki, ciasto francuskie, tosty, bez niczego też jem w ramach deseru bo jest niskokaloryczny)

Jeszcze jedno moje odkrycie, nie do dostania w innych sklepach to bułeczki do samodzielnego upieczenia w piekarniku, nie takie pszenne kajzerki jak ma na przykład biedr. ale ciemne, pełnoziarniste
No i często w ramach Tipów czyli limitek rzucanych dwa razy w tygodniu można coś ciekawego wybrać W listopadzie kupiłam zapas tradycyjnej angielskiej marmolady pomarańczowej i imbirowej na przyklad, niedawno płatki migdałowe, nugat, posypki, wszystko to w dobrej cenie i z pełnowartościowej czekolady.

Doris, dzięki za info na temat ketchupu, według Twojego opisu będzie mi smakował, spróbuję na pewno

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2010-12-20 o 00:33
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 06:17   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
(...)
-takie niby jaśki-poduszeczki kakaowe wypełnione kremem orzechowym, niewielka paczuszka za 1,79, faworyt zdecydowany córci na śniadanie
(...)
Z kolei ja dziękuję za info - szkoda, że przeoczyłam te poduszeczki, bo moja siostra je bardzo lubi i wypróbowała by z nowego źródła. Następnym razem.


Praliny z brandy (te 500 g) również otwarte i spróbowane; powiem tak: jak za tą cenę ujdą, ale jeżeli już, to dać komuś bardziej ze względu na środek (czyli alkohol), niż na czekoladę, bo ta jest taka sobie - ani do końca gorzka, ani mleczna - coś pomiędzy ze wskazaniem na gorzką. Generalnie ujdą w tłumie, alkoholu jest całkiem sporo w takiej jednej (dla osób, które lubią nadgryzać, wysysać środek, a samą skorupę niekoniecznie konsumować).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 21:53   #46
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Z kolei ja dziękuję za info - szkoda, że przeoczyłam te poduszeczki, bo moja siostra je bardzo lubi i wypróbowała by z nowego źródła. Następnym razem..
Leżą obok muesli, taka żywo zielona paczuszka z jakimś obrazkiem. mniejsze niż zwyczajowo pakowane płatki czy poduszeczki, ale warto spróbować bo tam naprawdę czuje się ten krem, b. słodkie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 07:01   #47
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Z naszych niedawnych zakupów na razie najlepsze naszym zdaniem:
- paluszki oblane czekoladą, z wkładem o smaku pomarańczowo-cytrynowym (podłużne, kolorowe opakowanie - cytrusy na zdjęciu, w tle błękitna fala) - w środku są takie mini paluszki z mnóstwem płynnego nadzienia o smaku cytrusowym,
- wafelki z nadzieniem o smaku orzechowym (te pakowane po 12 sztuk),
- kulki rumowe Jamaica (bardziej mnie zasmakowały chyba, ale TŻ również zajadał ze smakiem; fajne dla osób, które nie mogą gryźć lub nie lubią twardych słodyczy - są mięciutkie, niewielkich rozmiarów).

Czekoladki z brandy zasmakowały w pracy - wkład jest niezły (tylko dzieciom im nie dawać, ani kobietom w ciąży). Mini pianki, pomimo tego, że nieprzyzwoicie słodkie, również zasmakowały.

Raczej nie polecam (wiadomo - zależy jaki kto ma smak i gust):
- rurek waflowych w czekoladzie (są dwie wersje smakowe - tradycyjna i z pomarańczą - 150 g) - suche i trochę bez smaku wafel, a czekolady mało, więc nie wynagradza smaku wafla.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 10:29   #48
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Kupiłam te płatki cynamonowe i mam bardzo mieszane uczucia, w smaku dobre ale jakieś dziwne, jak przeczytałam listę składników to wszystko się wyjaśniło, pewnie żeby zaoszczędzić zastosowali aromat, nie pamiętam tylko czy cynamonu była choć odrobina (bo TŻ zjadł całe opakowanie płatków).

Przeczytałam cały wątek i zauważyłam że z tego co u nich kupuję niewiele zostało tu napisane tak więc moja lista do polecenia:
- tabletki do zmywarki trochę droższe od tych z lidla, ale przynajmniej odchodzi osobne podawanie soli i nabłyszczacza,
- spray do łazienek i kabiny prysznicowej, jak używa się systematycznie to bardzo ładnie usuwa kamień, jak się zaniedbam i czyszczę szyby po ponad miesiącu to trzeba się trochę bardziej naszorować,
- papier toaletowy solo delikatny 3, wcześniej kupowałam welwetu, cena podobna a z aldiego znacznie lepszy,
- dżemy są dwie wersje tańsze i droższe, różnią się ilością owoców, ja jadam truskawkowe, obydwa bardzo dobre, ale tańszy trzeba jeść w tak w ciągu tygodnia od otwarcia, bo po dwóch tygodniach potrafi się tam
pojawić plantacja grzyba, ten droższy jest znacznie wytrzymalszy, jeden słoik mam już jakiś miesiąc w lodówce i nadal nic dżemowi nie jest,
- makrela i śledź w puszce,
- oliwa z oliwek,
- makaron z jajkiem "echt schwabische Frischei-Nudeln", jest przepyszny,
- z produktów które się czasem pojawiają, drożdże suszone (mam maszynę do chleba więc trochę ich zużywam), kropelki czekoladowe do mufinek, płatki czekoladowe do ozdoby,
- melisa, mięta,
no i z produktów co rzucą, nawet sobie kilka ubrań kupiłam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 11:20   #49
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Czy sklepy Aldi są dzisiaj czynne? Minęłam po drodze 3 inne sklepy i wszystkie były zamknięte (remanent). Nie wiem czy jest po co jechać do Aldi, a potrzebuję kilku rzeczy
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 18:44   #50
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czy sklepy Aldi są dzisiaj czynne? Minęłam po drodze 3 inne sklepy i wszystkie były zamknięte (remanent). Nie wiem czy jest po co jechać do Aldi, a potrzebuję kilku rzeczy
Teraz to już trochę za późno, ale były otwarte.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:51   #51
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Teraz to już trochę za późno, ale były otwarte.
Był otwarty Do 18.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 23:01   #52
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Od środy azjatyckie sosy i inne rzeczy próbowałyście może?
Dzisiaj kupiłam twarożek wiejski, jak zawsze bo smakuje mi ten z aldika, czteropak jogurtów natur., chleb tostowy trzy ziarna, poduszeczki jaśki z kremem kakaowym, muesli owocowe (najlepsze ze znanych mi i najtańsze), szpinak w kostce mrożony, oglądałam mrozonki warzyw na patelnię ale mały wybór..
No i zwróciłam uwagę na nowość w aldim, ciasto francuskie, tańsze niż w lidlu czy biedronce, ciekawe czy tak samo dobre
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 07:49   #53
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Ja sobie napewno kupię pędy bambusa i kiełki bo są tanie. Sosów w słoikach nie kupowałam (raczej nie kupuję sosów z dodatkami bo mają zazwyczaj cebulę której nie mogę jeść), za to nie jestem pewna czy nie miałam tego sosu chili słodko- pikantnego (inna opcja jest taka że miałam sos z lidla), a pamiętam że sos był znakomity.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:03   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Wczoraj TŻ zrobił placki ziemniaczane, które kupiliśmy właśnie w Aldim. Podrasował je cebulką i muszę przyznać, że pyszne - jak najbardziej "domowy" smak, fajna konsystencja, wygląd. Kiedyś mieliśmy coś podobnego z Lidla i albo my coś źle robiliśmy, albo tamte placki nie były takie fajne. TŻ stwierdził, że następnym razem będąc w Aldim musimy zrobić zapas.

Znajoma chwali ajerkoniak - podobno wyśmienity jako dodatek do lodów, megaaa gęsty. Prawda to?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:36   #55
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Dzisiaj będę na zakupach to muszę sprawdzić jaka jest konsystencja ajerkoniaku bo zazwyczaj wszędzie sprzedają płynny a do lodów stanowczo gęsty jest lepszy.

Co do alkoholi to ja sama prawie nie piję i w związku z tym nie kupuję (to co dostajemy w prezencie wystarcza aż za bardzo), ale moja mama uwielbia wino dornfelder.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 01:04   #56
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Też wzięłam pędy bambusa, jeszcze sos curry z kokosem. Także miałam lidlowski i wracam do niego systematycznie, w tym intryguje połączenie z kokosem
Córcia wzięła sobie jogurt pitny w takim kubeczku podobnym do kaw mrożonych (swoją drogą w biedronce np. te kawy są tylko sezonowo, latem, a w aldim cały czas) twierdzi, że smaczny, a ja odkryłam jogurt naturalny 500gramowy (dotychczas brałam czteropak w sumie 600g za 2,59) za 1,49 chyba i muszę Wam powiedzieć, że to moje kolejne tutejsze odkrycie. W tej kategorii cenowej najlepszy ze wszystkich, porównywalny do danona i zott (smak i konsystencja) Napewno będę go kupować i zastąpię nim dotychczasową biedronkową Tolę, bez porównania lepszy a do tego większy
Wzięłam dzisiaj gazetkę z alkoholami, muszę popróbować bo ceny też zachęcające.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 23:54   #57
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Pyszne i chyba jedyne na rynku (przynajmniej w pospolitych supermarketach) są bułeczki pełnoziarniste do samodzielnego przygotowania w piekarniku Tylko obawiam się czy one nie są jakoś sezonowo czyli na chwilę..
Za to serek homo naturalny chudy 500g jakiś ble..dziwna konsystencja, taka jakaś niejednolita i smak średni..sto razy lepszy aldikowski jogurt naturalny.
No i te ich migdały znowu mnie skusiły
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 07:49   #58
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Kupiłam ten ajerkoniak i jest rewelacyjny, faktycznie bardzo gęsty. Kupiłam też sos chili nie był to ten sos co miałam, ale dobry. Chciałam nawet kupić jeszcze jedną butelkę na zapas, ale niestety wszystko wykupili.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 23:57   #59
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że tak, choć niebardzo pamiętam bo już dawno tych cini mini nie jadłam. Te z aldi są bardzo dobre i bardzo cynamonowe
Oj pycha są, właśnie dzisiaj je spróbowałam za cenę 1,99
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 16:49   #60
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: ALDI- produkty godne polecenia

moja koleżanka kupiła ostatnio w Aldiku patelnię i mówi, że jest nią zachwycona
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-17 15:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.