Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-06, 20:18   #61
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
A to o dmuchanej kukle...
Przesadzasz. Posiadanie wibratora też jest dla Ciebie wulgarne? Zwykły gadżet erotyczny.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 20:19   #62
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Zgodnie z naturą, to się człowiek nierzadko puka 4-5 razy w ciągu dnia (przynajmniej na początku), a nie w ciągu życia
4-5 razy to bywa w ciągu 4-5 godzin.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 20:52   #63
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Zgodnie z naturą, to się człowiek nierzadko puka 4-5 razy w ciągu dnia (przynajmniej na początku), a nie w ciągu życia
Aha, czyli mam rozumieć, że pukasz 5 razy dziennie, przez 365 dni w roku Poza tym kto powiedział, że u divy podczas jednej wizyty byłby tylko jeden raz? Abstrahując od szyderstwa, pewnie nawet dwulatek wie, że 3-5 razy w życiu z osobnikiem tego samego gatunku, a odmiennej płci są bardziej naturalną opcją niż regularne posuwanie kukiełki. Poza tym łosoś puka (samica skłąda ikrę albo samiec polewa ją nasieniem) tylko raz w życiu i umiera. To jaka ilość jest czymś naturalnym jest kwestią dyskusyjną i wg mnie indywidualną.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wulgarne jest słowo "dmuchana"? Czy "lalka"?, bo takiego użyłem slowa
Efekt synergii. Ani jedno słowo nie musi być wulgarne, aby ich połączenie takie było. Jest plebejskie porównanie, mające na celu ośmieszenie rozmówcy. Podobnie, jak przysłowiowa sperma uderzająca do głowy.
Hasła wywołujące łańcuch obrzydliwych wizualizacji w głowie. Taka prawda...

Edytowane przez Prawitscheck_1985
Czas edycji: 2020-05-06 o 20:55
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 20:55   #64
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Aha, czyli mam rozumieć, że pukasz 5 razy dziennie, przez 365 dni w roku Poza tym kto powiedział, że u divy podczas jednej wizyty byłby tylko jeden raz? Abstrahując od szyderstwa, pewnie nawet dwulatek wie, że 3-5 razy w życiu z osobnikiem tego samego gatunku, a odmiennej płci są bardziej naturalną opcją niż regularne posuwanie kukiełki. Poza tym łosoś puka (samica skłąda ikrę albo samiec polewa ją nasieniem) tylko raz w życiu i umiera. To jaka ilość jest czymś naturalnym jest kwestią dyskusyjną i wg mnie indywidualną.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------


Efekt synergii. Ani jedno słowo nie musi być wulgarne, aby ich połączenie takie było. Jest plebejskie porównanie, mające na celu ośmieszenie rozmówcy. Podobnie, jak przysłowiowa sperma uderzająca do głowy.
Hasła wywołujące łańcuch obrzydliwych wizualizacji w głowie. Taka prawda...
Sorry, obce jest mi Twe poczucie estetyki
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:07   #65
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Aha, czyli mam rozumieć, że pukasz 5 razy dziennie, przez 365 dni w roku Poza tym kto powiedział, że u divy podczas jednej wizyty byłby tylko jeden raz? Abstrahując od szyderstwa, pewnie nawet dwulatek wie, że 3-5 razy w życiu z osobnikiem tego samego gatunku, a odmiennej płci są bardziej naturalną opcją niż regularne posuwanie kukiełki. Poza tym łosoś puka (samica skłąda ikrę albo samiec polewa ją nasieniem) tylko raz w życiu i umiera. To jaka ilość jest czymś naturalnym jest kwestią dyskusyjną i wg mnie indywidualną.

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------


Efekt synergii. Ani jedno słowo nie musi być wulgarne, aby ich połączenie takie było. Jest plebejskie porównanie, mające na celu ośmieszenie rozmówcy. Podobnie, jak przysłowiowa sperma uderzająca do głowy.
Hasła wywołujące łańcuch obrzydliwych wizualizacji w głowie. Taka prawda...
Zaczynasz belkotac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:12   #66
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Aha, czyli mam rozumieć, że pukasz 5 razy dziennie, przez 365 dni w roku Poza tym kto powiedział, że u divy podczas jednej wizyty byłby tylko jeden raz? Abstrahując od szyderstwa, pewnie nawet dwulatek wie, że 3-5 razy w życiu z osobnikiem tego samego gatunku, a odmiennej płci są bardziej naturalną opcją niż regularne posuwanie kukiełki. Poza tym łosoś puka (samica skłąda ikrę albo samiec polewa ją nasieniem) tylko raz w życiu i umiera. To jaka ilość jest czymś naturalnym jest kwestią dyskusyjną i wg mnie indywidualną.
Dobra, dobra, Ty się łososiem nie zasłaniaj. Oczywiście, że to kwestia indywidualna. Nawet można mniej niż łosoś jeśli się tylko chce, a raczej nie chce.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:24   #67
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że człowiek powinien się uczyć być szczęśliwy sam, nie będąc w związku. Pan Marek Kotoński ponadto naucza, że człowiek nie powinien wchodzić w związki, kiedy nie jest szczęśliwy.
A jedynie, kiedy już jest szczęśliwy może wejść w związek, aby spotęgować w sobie stan szczęścia...
I to Pan Marek też, takim mężczyznom jak ja, doradza wizytę u divy. Ponadto wśród ludzi w wieku reprodukcyjnym, około 49% osób to kobiety, a około 51% to mężczyźni. Czyli około 4-5% mężczyzn musi być niesparowana...
Serio? Radio samiec2? Nie słuchaj tego gościa... On wcale nie pomaga.
Chociaż skoro o związki ci nie chodzi...
Po co ci wizyta u prostytutki jak wacka możesz wsadzić gdzie indziej i będzie taniej kup sobie lalkę. Skoro po prostu chcesz się spuścić bo cię ciśnie. A w podrywy nie chce ci się bawić. Skoro leniwy jesteś to serio lalkę kupisz na lata. Jak chcesz seksu bez wysiłku i nie z lalką to musisz mieć kasę.. dużo kasy..

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-05-06 o 21:33
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 21:28   #68
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Serio? Radio samiec2? Nie słuchaj tego gościa... On wcale nie pomaga.
Skąd wiesz, że nie pomaga? Podparte jakimiś doświadczeniami?
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:36   #69
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Zarzut często stawiany przez ludzi "od łopaty" twórcom wartości intelektualnej...
Gdybym zajmowała się dojeniem frajerów zamiast poświęcić ten czas na tworzenie wartości intelektualnej, to właśnie tak bym sobie powtarzała. Bez przerwy. Żeby nie dać sobie ani minutki na zwątpienie.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:39   #70
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

U divy płacisz za godzinę. Ile dasz rade w ciągu godziny? Godzina chyba 200 ?
Mam wrażenie że tacy co chodzą do burdelu to smutni ludzie bo jednak ważne jest poczucie bycia kochanym a prostytutka tego nie daje.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że nie pomaga? Podparte jakimiś doświadczeniami?
Słuchałam jego kilku nagrań.... Taktyki i jego poglądy są niebezpieczne. To co mówi o kobietach..... Brak słów.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-06, 21:48   #71
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
U divy płacisz za godzinę. Ile dasz rade w ciągu godziny? Godzina chyba 200 ?
Mam wrażenie że tacy co chodzą do burdelu to smutni ludzie bo jednak ważne jest poczucie bycia kochanym a prostytutka tego nie daje.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------



Słuchałam jego kilku nagrań.... Taktyki i jego poglądy są niebezpieczne. To co mówi o kobietach..... Brak słów.
No niebezpieczne... Dla pasożytów chcących wykorzystać bliźniego swego. Uczciwe jednostki nie będą miały zastrzeżeń
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-06, 22:33   #72
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Żeby "zaliczyć" trzeba mieć albo wygląd, albo kasę, albo fajną nawijkę.
Ale skąd się bierze ta fajna nawijka? Wydaje mi się, że podstawą jest osobowość, czyli bardzo pożądane przez kobiety poczucie humoru i autentyczna wiara w siebie. Kasa też sama w sobie nie jest ważna ale np. perspektywy na kasę, czyli seksowniejszy jest facet z pomysłem na biznes niż leniwy i jedyny syn bogacza, ktory dostanie wszystko na tacy.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 09:13   #73
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
No niebezpieczne... Dla pasożytów chcących wykorzystać bliźniego swego. Uczciwe jednostki nie będą miały zastrzeżeń
Ja mówię o tym że ten typ pokazuje jak manipulować kobietami. Normalny facet nie musi słuchać jego tekstów by mieć dziewczyne czy żonę.
Mój mąż jest nieśmiały a jakoś dał radę na pierwszej randce i później. Też dlatego że był naturalny i nie stosował tanich chwytów.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 10:00   #74
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

White Dove - sporo jest ludzi uprawiajacyvh seks bez zobowiazan, umawiajacych się wlasnie tylko na seks. Dla Ciebie to smutne, bo liczy sie poczucie bycia kochanym, dla mnie moze tez, ale sa ludzie ktorym milosc nie jest potrzebna do uprawiania seksu. A masturbacja i brzydko mowiac "wsadzenie w plastik" to nie to samo co obcowanie z kobiecym ciałem. Zwlaszcza ze meska fizjologia jest inna niz kobieca, stad wlasnie wzial sie najstarszy zawód świata
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 11:14   #75
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Ja mówię o tym że ten typ pokazuje jak manipulować kobietami. Normalny facet nie musi słuchać jego tekstów by mieć dziewczyne czy żonę.
Mój mąż jest nieśmiały a jakoś dał radę na pierwszej randce i później. Też dlatego że był naturalny i nie stosował tanich chwytów.
Życie na tym polega, że każdy każdym manipuluje. Dziecko rodzicem, rodzic dzieckiem. Mąż żoną, żona mężem.
Kotoński nie udziela ŻADNYCH porad, co do tego jak sobie znaleźć dziewczynę, czy podrywu, tylko mówi jak się nie dać przerobić kobiecie (np finansowo) facetom, którzy już są w związkach...
A co do znalezienia kobiety, to jedyna porady jakiej udziela, a której ja nie popieram, to to, żeby być na stare lata nadzianym, a karyny łase na kasę same się znajdą. I właśnie za krytykowanie tej porady mnie banował na swoim kanale "radio samiec 2".
Natomiast co do porad dla mężczyzn odnośnie ochrony ich interesów, żeby zabezpieczali kasę i nie lądowali z niczym w przypadku rozwodu, to chwała mu za to...
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 11:16   #76
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ale skąd się bierze ta fajna nawijka? Wydaje mi się, że podstawą jest osobowość, czyli bardzo pożądane przez kobiety poczucie humoru i autentyczna wiara w siebie. Kasa też sama w sobie nie jest ważna ale np. perspektywy na kasę, czyli seksowniejszy jest facet z pomysłem na biznes niż leniwy i jedyny syn bogacza, ktory dostanie wszystko na tacy.
Ja właśnie nie mam "nawijki", jak to można ująć. JA nie umiem mówić pod wpływem stresu. Kiedy jestem zestresowany zaczynam się jąkać i seplenić i brzmi to śmiesznie
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 12:22   #77
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Życie na tym polega, że każdy każdym manipuluje. Dziecko rodzicem, rodzic dzieckiem. Mąż żoną, żona mężem.
Kotoński nie udziela ŻADNYCH porad, co do tego jak sobie znaleźć dziewczynę, czy podrywu, tylko mówi jak się nie dać przerobić kobiecie (np finansowo) facetom, którzy już są w związkach...
A co do znalezienia kobiety, to jedyna porady jakiej udziela, a której ja nie popieram, to to, żeby być na stare lata nadzianym, a karyny łase na kasę same się znajdą. I właśnie za krytykowanie tej porady mnie banował na swoim kanale "radio samiec 2".
Natomiast co do porad dla mężczyzn odnośnie ochrony ich interesów, żeby zabezpieczali kasę i nie lądowali z niczym w przypadku rozwodu, to chwała mu za to...
Strasznie musisz mieć smutne życie, skoro uważasz, że relacje międzyludzkie polegają tylko na manipulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 06:41   #78
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
White Dove - sporo jest ludzi uprawiajacyvh seks bez zobowiazan, umawiajacych się wlasnie tylko na seks. Dla Ciebie to smutne, bo liczy sie poczucie bycia kochanym, dla mnie moze tez, ale sa ludzie ktorym milosc nie jest potrzebna do uprawiania seksu. A masturbacja i brzydko mowiac "wsadzenie w plastik" to nie to samo co obcowanie z kobiecym ciałem. Zwlaszcza ze meska fizjologia jest inna niz kobieca, stad wlasnie wzial sie najstarszy zawód świata
Tak masz rację ale są tacy co chodzą nie na seks a po prostu pogadać, się przytulić. Co innego uprawiać seks z kimś kto tego chce bo go pociąga druga strona a co innego gdy robi to dlatego że wyjął tamten kasę. Dosyć znaczna różnica.
Smutne jest też to że ktoś musi zapłacić żeby pomacać kobietę. Dla mnie to trochę obrzydliwe że wystarczy. Mieć kasę i można kupić czyjeś ciało.
Seks bez zobowiązań uprawiają w jakimś okresie życia bo docelowo szukają związku. Orgazm się konczy, płaci i wychodzi i dalej nie ma nikogo.
Nie uwierzę że ten kto całe życie chodził tylko do burdelu jest szczęśliwy.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-05-08 o 06:49
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:02   #79
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Kotonski pisze o tym, ze to normalne, że ojcowie w pewnym momencie zaczynają odczuwać pociąg seksualny do swoich corek, kiedy te zaczynają dojrzewać i (tu szczegółowy opis o zmianach w budowie i okrągłych, wypinających się do tatusia tyłeczkach), a typ tu twierdzi, ze no co, pan Marek pomaga, co, ale co wam nie pasuje, co niebezpieczne

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2020-05-08 o 09:05
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 10:18   #80
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Kotonski pisze o tym, ze to normalne, że ojcowie w pewnym momencie zaczynają odczuwać pociąg seksualny do swoich corek, kiedy te zaczynają dojrzewać i (tu szczegółowy opis o zmianach w budowie i okrągłych, wypinających się do tatusia tyłeczkach), a typ tu twierdzi, ze no co, pan Marek pomaga, co, ale co wam nie pasuje, co niebezpieczne
Dobrze że nie ma dzieci np właśnie córki.
Jeszcze gadał że po co masz pomagać dziewczynie ( koleżance/ znajomej) np w depresji czy w jakimś problemie skoro seksem ci się nie odwdzięczy więc nie warto.
Nie zmienia to faktu że zarabia na desperatach i stulejarzach.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2020-05-08 o 10:21
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:00   #81
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;87828120]Strasznie musisz mieć smutne życie, skoro uważasz, że relacje międzyludzkie polegają tylko na manipulacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
No tak funkcjonuje ten świat, że staramy się tak wpłynąć na otoczenie, żeby zadziałało zgodnie z naszym interesem. Problem zaczyna się wtedy, kiedy nasz interes zaczyna kolidować z interesem innych ludzi. Ty nie manipulujesz? Kiedy się starasz o pracę, nie chcesz wywołać odpowiedniej reakcji u interesanta (potencjalnego szefa, czy kogoś z kadr)? A no właśnie....
Jedyna manipulacja, którą Kotoński doradza facetom wobec kobiet, to to żeby się nie dawali spantoflić. I podkreśla tajemnicę poliszynela, że jeśli się dadzą spantoflić, to nie będą prez swoje partnerki szanowanymi. Co jest niemoralnego w takiej "manipulacji"?

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Tak masz rację ale są tacy co chodzą nie na seks a po prostu pogadać, się przytulić. Co innego uprawiać seks z kimś kto tego chce bo go pociąga druga strona a co innego gdy robi to dlatego że wyjął tamten kasę. Dosyć znaczna różnica.
Smutne jest też to że ktoś musi zapłacić żeby pomacać kobietę. Dla mnie to trochę obrzydliwe że wystarczy. Mieć kasę i można kupić czyjeś ciało.
Seks bez zobowiązań uprawiają w jakimś okresie życia bo docelowo szukają związku. Orgazm się konczy, płaci i wychodzi i dalej nie ma nikogo.
Nie uwierzę że ten kto całe życie chodził tylko do burdelu jest szczęśliwy.
Co w tym złego, że ktoś pójdzie "pogadać się przytullić", a przy okazji wybuli trochę kasy? Może to dla niektórych byłaby forma terapii? To trochę, jak pójść do któregoś z darmozjadów, zwanych potocznie "psychologami...
I skąd to założenie, że Diva nie chce? Przypadki, że odmawiają potencjalnym klientom, też się zdarzają. W końcu zawsze może odmówić... Prawda jest taka, że w 90% facet w większym lu mniejszym stopniu płaci. Tyle, że w większości przypadków nie może niczego oczekiwać (i w sumie słusznie)... W przypadku "skorzystania z usługi" spotykają się dwie dorosłe osoby i dokonują deala.
Twierdzisz, że to poniżające, kiedy facet płaci, żeby "pomacać kobietę", ale czy nie o
wiele bardziej poniżające nie jest płacić komuś za to, że Ci pociska tanie slogany w gabinecie, albo co gorsza przy tym karci? I czy nie jest o wiele bardziej poniżające dla faceta, kiedy przez kilka miechów nadskakuje kobiecie, sponsorując rozrywki, za poklepanie po plecach i "zostanie przyjacielem". W moim odczuciu klientów div krytykują głównie właśnie takie pasożyty, wściekłe na to, że spada liczba potencjalnych frajerów/orbiterów...
I skąd możesz wiedzieć, kiedy ktoś jest szczęśliwy? To jest właśnie domena manipulantów (i to właśnie tych szkodliwych), że próbują wmawiać ludziom, kiedy są szczęśliwi, kiedy nie...
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:01   #82
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
No tak funkcjonuje ten świat, że staramy się tak wpłynąć na otoczenie, żeby zadziałało zgodnie z naszym interesem. Problem zaczyna się wtedy, kiedy nasz interes zaczyna kolidować z interesem innych ludzi. Ty nie manipulujesz? Kiedy się starasz o pracę, nie chcesz wywołać odpowiedniej reakcji u interesanta (potencjalnego szefa, czy kogoś z kadr)? A no właśnie....
Jedyna manipulacja, którą Kotoński doradza facetom wobec kobiet, to to żeby się nie dawali spantoflić. I podkreśla tajemnicę poliszynela, że jeśli się dadzą spantoflić, to nie będą prez swoje partnerki szanowanymi. Co jest niemoralnego w takiej "manipulacji"?
lol. rozmowa o pracę jako manipulacja, tego jeszcze nie grali
za słownikiem języka polskiego: "manipulacja: wpływanie na poglądy i zachowania innych osób poza ich świadomością dla osiągnięcia własnych celów".
jak to się ma do rozmowy o pracę, gdzie idę, przedstawiam swoje kompetencje i oczekiwania a pracodawca uznaje, że spełniam jego oczekiwania albo nie?

no ale z kim ja próbuję dyskutować, jeśli dla ciebie autorytetem jest Kotoński jak on manipuluje to jest spoko, jak reszta świata to już be
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:02   #83
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Kotonski pisze o tym, ze to normalne, że ojcowie w pewnym momencie zaczynają odczuwać pociąg seksualny do swoich corek, kiedy te zaczynają dojrzewać i (tu szczegółowy opis o zmianach w budowie i okrągłych, wypinających się do tatusia tyłeczkach), a typ tu twierdzi, ze no co, pan Marek pomaga, co, ale co wam nie pasuje, co niebezpieczne
Chodziło mu o to, że kiedy facet przypadkowo dostanie erekcji w towarzystwie córki, która jest małoletnia i wyrzuca ją z pomieszczania, ona może dostać traumy dlatego, że nie wie jeszcze o co chodzi...
A manipulanci to przeinaczają i robią z niego propagatora pedofilii
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:03   #84
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
I czy nie jest o wiele bardziej poniżające dla faceta, kiedy przez kilka miechów nadskakuje kobiecie, sponsorując rozrywki, za poklepanie po plecach i "zostanie przyjacielem". W moim odczuciu klientów div krytykują głównie właśnie takie pasożyty, wściekłe na to, że spada liczba potencjalnych frajerów/orbiterów...
Zadziwiające, że znowu przytaczasz ten słabiutki argument, który już zbiłam, bodajze na poprzedniej stronie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:09   #85
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Nic nie zbiłaś. Propaganda jest taka, że "facet się musi starać", a nie każdy potrafi przejść do sedna... Podajesz twierdzenie na zasadzie "bo mi się tak wydaje"...
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:15   #86
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Nic nie zbiłaś. Propaganda jest taka, że "facet się musi starać", a nie każdy potrafi przejść do sedna... Podajesz twierdzenie na zasadzie "bo mi się tak wydaje"...
Jak nie potrafi i wybiera sobie kobiety, o ktore trzeba się starac miesiącami, zamiast powiedzieć next i szukać takiej, która zgodzi się na pierwszej randce, to jego wybór i strata.
To ty nie masz relacji damsko-męskich, więc to chyba tobie dużo rzeczy się wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 13:44   #87
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
No tak funkcjonuje ten świat, że staramy się tak wpłynąć na otoczenie, żeby zadziałało zgodnie z naszym interesem. Problem zaczyna się wtedy, kiedy nasz interes zaczyna kolidować z interesem innych ludzi. Ty nie manipulujesz? Kiedy się starasz o pracę, nie chcesz wywołać odpowiedniej reakcji u interesanta (potencjalnego szefa, czy kogoś z kadr)? A no właśnie....
Jedyna manipulacja, którą Kotoński doradza facetom wobec kobiet, to to żeby się nie dawali spantoflić. I podkreśla tajemnicę poliszynela, że jeśli się dadzą spantoflić, to nie będą prez swoje partnerki szanowanymi. Co jest niemoralnego w takiej "manipulacji"?
Co Ty człowieku jesteś jakiś porobiony, naprawdę. Na rozmowach kwalifikacyjnych przyszły kandydat MUSI SIĘ SPRZEDAĆ, musi posiadać taką umiejętność sprzedania się. No cóż, niestety czasem pochodzi się do życia niezbyt humanitarnie i traktuje się ludzi jak kawałek mięsa (co oczywiście nie jest dobre, nie popieram tego w 100%). Na rozmowach o pracę człowiek raczej nie stosuje manipulacji. Przynajmniej ja nigdy jej nie stosowałam i nie zauważyłam aby przyszły pracodawca też ją w moim kierunku stosował. Chyba, że nie byłam jej świadoma, a to już inna sprawa.

Nie, po prosu Kotoński to zwyczajny debil (no wybacz, innym słowem go nie określę), który jest stulejarzem, sam się do tego przyznaje (chyba, że nie wprost) no albo tylko przed samym sobą się przyzna patrząc na siebie w lustro. On tylko robi z kolesi jeszcze większych frajerów, którzy są mocno jeszcze bardziej większymi stulejarzami i frajerami. Takie jego ''rady'' na podryw i w stosunku do kobiet to dobre wg mnie dla zakonnic, albo dla tych z dobrych religijnych domów bo inaczej nie wiem jak mogłabym to określić.

Szczerze to typ nigdy by nie zaimponował większej ilości kobiet (albo wszystkim) bo kobiety patrzą na inteligencję i jakiś poziom, a nie sądzę, że ten Pan to posiada. Raczej mu tych cech brakuje (jak i innych z pewnością). On dobrymi samochodami (jeśli takich się faktycznie dorobił, a nie udaje wypożyczając jaki on bogaty takie zachowanie = BIEDA UMYSŁOWA, INTELEKTUALNA) rekompensuje sobie braki w wyglądzie i słaby (jeżeli nie mierny charakter) (a może jego brak? ) oraz braki intelektualne. Tego faceta mogłabym posądzić nawet o mizogizm! (może nie mając racji, ale wyraziłam swoje zdanie). Kto go tam wie...

Taki przykład, który podałam wyżej wiesz jak brzmi? To jakby kogoś stać byłoby na buty za 1000 zł, a na podstawową rzecz jaką jest chleb (już abstrahując od tego, że bez niego przeżyć się nie da, taak, wiem, że nie da się przeżyć bez wody, bez chleba człowiek jest w stanie dłużej wytrzymać; proszę nie łapać mnie za słówka) już nie. Mądre prawda? Przecież nie wiem jak Kotoński postępuje z tymi samochodami, ale mniej więcej tak to widzę i tak to wygląda.
---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------


Cytat:
Napisane przez Prawitscheck_1985 Pokaż wiadomość
Co w tym złego, że ktoś pójdzie "pogadać się przytullić", a przy okazji wybuli trochę kasy? Może to dla niektórych byłaby forma terapii? To trochę, jak pójść do któregoś z darmozjadów, zwanych potocznie "psychologami...
I skąd to założenie, że Diva nie chce? Przypadki, że odmawiają potencjalnym klientom, też się zdarzają. W końcu zawsze może odmówić... Prawda jest taka, że w 90% facet w większym lu mniejszym stopniu płaci. Tyle, że w większości przypadków nie może niczego oczekiwać (i w sumie słusznie)... W przypadku "skorzystania z usługi" spotykają się dwie dorosłe osoby i dokonują deala.
Twierdzisz, że to poniżające, kiedy facet płaci, żeby "pomacać kobietę", ale czy nie o
wiele bardziej poniżające nie jest płacić komuś za to, że Ci pociska tanie slogany w gabinecie, albo co gorsza przy tym karci? I czy nie jest o wiele bardziej poniżające dla faceta, kiedy przez kilka miechów nadskakuje kobiecie, sponsorując rozrywki, za poklepanie po plecach i "zostanie przyjacielem". W moim odczuciu klientów div krytykują głównie właśnie takie pasożyty, wściekłe na to, że spada liczba potencjalnych frajerów/orbiterów...
I skąd możesz wiedzieć, kiedy ktoś jest szczęśliwy? To jest właśnie domena manipulantów (i to właśnie tych szkodliwych), że próbują wmawiać ludziom, kiedy są szczęśliwi, kiedy nie...

Psychologowie nie są ''darmozjadami'' jak Ty to ująłeś tylko kimś w rodzaju, kto ma Ci ''otworzyć oczy'' (jeśli masz je zamknięte) (to metafora) i pomóc Ci z problemem, z którym byś się borykał, aby go rozwiązać. Oczywiście zdarzają się tacy, którzy pomogą i zasługują na to nimi być, a są tacy, którzy nie wiedzą czym jest psycholog, a czasem i etyka psychologa. Z czym się to wiąże. To jakby porównać niektórych do lekarzy tzw. ''konowałów''. Są ludzie i ludzie.

Ty zaś wolisz polegać na niezawodnym Panu Kotońskim. Nie no, teraz się naśmiewam tylko trochę z niego, choć czasem dla jaj czytam foruum braciasamcy tak zupełnie dla beki, ale to co sie tam czasem odwala to przekracza kosmos chyba (chociaż i kosmos jest nieznany). Oczywiście każdy ma prawo mieć swój ''autorytet'' nikomu tego nie ujmuje i nie odmawiam, w końcu każda zmora znajdzie swojego amatora, ale trochę zejścia na ziemię by się przydało.

Po prostu polegając na panu Kotońskim możesz od razu zapomnieć o płci przeciwnej. Faktycznie dla Ciebie najodpowiedniejsza będzie dla Ciebie po prostu Diva i tyle. Tutaj nie ma się nad czym zastanawiać. Tutaj już nie ma czego drążyć.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2020-05-08 o 14:45
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 17:16   #88
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Zgadzam sie z Autorem, ze takie uslugi seksualne kobieta świadczy przecież z wlasnej woli ( nie mówimy tu o porwaniach i światku przestępczym ale to chyba oczywiste ). I moze odmówić wykonania usługi dla danego klienta. Taką pracę zwykle wybieraja kobiety lubiące seks, mialam kiedys w pracy kolezanke, inteligentna dziewczyne ktora mowila ze zawsze chciala zostac prostytutka i sie do tego przymierzala :p Nie bylo dla niej problemem zeby odbyć stosunek z facetem, ktorego znala 5 minut. Swoja pracę mozna przeciez lubić Znam tez dziewczyne, ktora nie przepuscila zadnej dyskoteki zeby nie odbyc stosunku z jakims gosciem. Nie ludzmy sie ze takie sytuacje to jakies wielkie pozadanie do danej osoby, po prostu chec "spuszczenia sobie z krzyza" i okreslone podejscie do seksu i swojego ciala. Nawet jesli niezgodne z moimi zasadami moralnymi, to ludzie sa różni. Jestem jednak zdania ze jak sie puszczac ( bez obrazy ) to nie za drinka w klubie ani tym bardziej za darmo, bo to jest dopiero frajerstwo i desperacja Oczekiwac jednak nawet w takiej sytuacji jakiegos starania ze strony faceta i szacunku do swojego ciala, nawet pies leci za suka a nie ona mu sie daje na tacy. O wiele większy mam szacunek do faceta chodzacego do takich kobiet niz bzykajacego laski w klubowym kiblu. Co nie oznacza ze mi obojetne czy facet z takich uslug korzystal, bo wolalabym zeby nie uprawial seksu z przypadkowymi osobami, ale to moje podejscie, nie uwazam tego w kazdym razie za cos zlego.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-09, 13:00   #89
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Musiałem sprawdzić co to za ten cały Kotoński, ale się domyślałem o kogo chodzi.
W sumie nie wiem co on tam bredzi, ale jeśli autor to typowy jego wyznawca, to nawet nie będę sprawdzał.
W każdym razie nie rozumiem chęci pójścia do prostytutki kilka razy w życiu. Myślałem, że raczej chodzi o przełamanie jakiejś bariery żeby później móc dążyć do cywilizowanych relacji z przedstawicielkami płci przeciwnej.
Różne są kobiety i różni są mężczyźni. Z tego co autor pisze to jego guru skupia się tylko jednym rodzaju kobiet i próbuje przekonać swoich podopiecznych, że inne nie istnieją. Z resztą jak widać wychodzi mu to całkiem nieźle.
Związek to kompromisy, jeśli ktoś uważa, że "ja zaopiekuję się bomblem, a Ty ugotuj obiad" jest wykorzystywaniem, to xD.
Sam widzę, że niektóre kobiety szukają łatwej drogi i lubią wykorzystywać mężczyzn. Tyle, że to zazwyczaj widać już z daleka i nikt nie zmusza żeby się nimi interesować. Jednak niektórych strasznie boli, że im się te laski tak bardzo podobają fizycznie i zamiast odpuścić to wolą skupić na nich całą swoją energię.

Autorze, sprawiasz wrażenie skrzywionego psychicznie. Nie słuchaj już więcej jakiegoś Kotońskiego na YouTube. Jeśli chcesz normalnego życia to idź na terapię.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-10, 12:24   #90
Prawitscheck_1985
Przyczajenie
 
Avatar Prawitscheck_1985
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 28
Dot.: Jak przełamać nieśmiałość i pójść na pierwszy raz do "profesjonalistki"?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Musiałem sprawdzić co to za ten cały Kotoński, ale się domyślałem o kogo chodzi.
W sumie nie wiem co on tam bredzi, ale jeśli autor to typowy jego wyznawca, to nawet nie będę sprawdzał.
W każdym razie nie rozumiem chęci pójścia do prostytutki kilka razy w życiu. Myślałem, że raczej chodzi o przełamanie jakiejś bariery żeby później móc dążyć do cywilizowanych relacji z przedstawicielkami płci przeciwnej.
Różne są kobiety i różni są mężczyźni. Z tego co autor pisze to jego guru skupia się tylko jednym rodzaju kobiet i próbuje przekonać swoich podopiecznych, że inne nie istnieją. Z resztą jak widać wychodzi mu to całkiem nieźle.
Związek to kompromisy, jeśli ktoś uważa, że "ja zaopiekuję się bomblem, a Ty ugotuj obiad" jest wykorzystywaniem, to xD.
Sam widzę, że niektóre kobiety szukają łatwej drogi i lubią wykorzystywać mężczyzn. Tyle, że to zazwyczaj widać już z daleka i nikt nie zmusza żeby się nimi interesować. Jednak niektórych strasznie boli, że im się te laski tak bardzo podobają fizycznie i zamiast odpuścić to wolą skupić na nich całą swoją energię.

Autorze, sprawiasz wrażenie skrzywionego psychicznie. Nie słuchaj już więcej jakiegoś Kotońskiego na YouTube. Jeśli chcesz normalnego życia to idź na terapię.
A co by mi taka "terapia"dała. w sensie była alternatywą dla pójścia do div-y? Że niby taki "specjalista", celowo zwany przeze mnie darmozjadem będzie nawracał
mnie na frajerstwo/szukanie tej jedynej, kiedy w mojej sytuacji to nie ma sensu...
Lepiej inwestować kasę i czas w małe przyjemności życia, takie, jak wyżej wspomniane divy, alkohol, może jakieś hobby, jakieś wakacje itp, bo życie może skończyć się jutro, a jedyne co oferują ci "cudotwórcy" to sowicie opłacona droga do nikąd.
Prawitscheck_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-12 11:31:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.