Biedroneczkowy wątek offtopowy. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 15:34   #5011
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedroneczkowy wątek offtopowy.

Dzień dobry. Matko ale Wy dziś pędzicie jak szalone! Zaczęłam nadrabiać, ale jak patrzyłam ze kolejne strony wyskakują to stwierdziłam ze nie dokopie się końca.
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Jak na ciężarną przystało, pozdrawiam znad śledzia, kanapki z twarogiem, zapijając kawą z mlekiem


Cytat:
Napisane przez olgaes Pokaż wiadomość
Mój też Zawsze mu mówię "Kochanie chodź! Idziemy tańczyć".... a on na to, że jest jeszcze niewystarczająco wyluzowany
I pytam się go kiedyś... myślisz, że po kilku piwach tańczysz lepiej? Stwierdził, że nie ale chociaż nie czuje wstydu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zapraszam na szarlotkę, TŻ przywiózł od rodziców szarlotkę z czekoladą, a mnie ona nie smakuje

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------



Szczery przynajmniej
Nigdy nie jadlam szarlotki z czekoladą.
Cytat:
Napisane przez CATUS Pokaż wiadomość
mnie bidną zaczęli CUTASEM, nazywać zamiast CATUSEM, na fisaszu. Mój bezjajeczny kot by siem obraził, biedny...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Ja nieraz byłam Kaszanką, więc rozumiem Twój ból

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
http://www.thepregnancytester.com/

Tylko, żeby wszystkie w ciąży nie były, bo nie wyrobię na pampersy od wizażowej cioci..
Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Uwaga! Uwaga!



BOBO

I uwaga tatuś : hahaha:

TATUŚ
Dziwna sprawa bo mam tego samego dzidziusia :P Dobrze że chociaż tatuś inny KLIK
Przyn
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To daj znać, jak wrażenia




Już sprawdzam







Pregnancy detected!
Congratulations, Iza! You're "with child". Our remote testing system has detected that you're pregnant. The Miracle Of Life has begun!

It's a girl!

KLIK
Iza, you're going to be the proud parent of a baby girl, and just look- isn't she just so damn cute! Based on our remote test results, your beautiful baby girl will weigh about 13 lbs, 4 oz and have brown hair and brown eyes. Truly a Wonder To Behold!

The daddy is...
KLIK
The Neighbor Kid

Holy &#%@! You seduced the neighbor's kid, you cradle-robbing hussy! I hope for your sake he's over 18. We sure hope he resembles your husband. . .




__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.